Terminas "anastasijiečiai"??????????

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Kad neatsitiktų – šiandien nurodom kokių žodžių nevartoti, rytoj – kokių minčių negalvoti, poryt... Šio skyriaus iš viso neturėjo būti...
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Na, va Agne, išdėstei kaip tu supranti viską, o aš suprantu kitaip. Ir neaišku kuris iš mūsų anastasijietis. ;) Tą ir norėjau pasakyti.

O diskusija šauni užsimezgė. Labai šaunu, kad galime laisvai šnekėtis apie tokius dalykus ir laisvai išsakyti savo nuomonę. Susipažįstame bent jau.
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Vėl nespėjau patalpinti savo žinutės. Kol parašiau, tai Agnė su Gluosne dar ir savo parašė. ;) Situacija keičiasi, taigi rašau dar...

Na, Vilte ginsiu dabar. O ji juk tik pasiūlė, o ne aiškina ką reikia daryti. Aš irgi tik kalbuosi. Kai kam mūsų žodžiai patinka, kitiems nepatinka, taip ir atsirenkame draugus. Vilte pasiūlė, mes kartu draugiškai apsvarstėm. Išsakėm savo nuomones. Nuostabu.
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Beje, o kaip jūs žiūrite į Gyvenimo meniečius? Ir Sai Babos pasekėjus? Dalia Montvilienė (knygų vertėja) juk ne anastasijietė, nors pas mus ir užsuka. Ji Gyvenimo menietė. Rapolas didelę gyvenimo meniečių būrį pas mus atsivedė. Ir Sai Babos pasekėjai (ne visi) bet sako, kad ir jų idėjos tapačios su Anastasijos. Aš irgi manau, kad Gyvenimo menas, Sai Baba ir Anastasijieciai yra labai giminingi. Visus vadinu "mūsiškiais", "draugais". Beje, Rapolas yra gyvenimo menietis, tai gal paaiškins konkrečiau kaip jie integruojasi į mūsų gretas.
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Na, cia tik mano nuomonė, pritaariu tau Laimi.
Kiekvienas turi teisę į savo nuomonę, tik kaikurių žinutėse kartais jauciamas noras irodyti savo nuomone kaip visiskai teisinga :(
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Ja..Aušrine, pritariu. Ir mano žinutėse turbūt jaučiasi nuomonės piršimas. Nieko, bekalbėdami nusigludinsim ir ateity suprasim vienas kitą iš pusės žodžio. :D
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Laimis:”jei Viltė, aš ir kiti, nevadinam savęs anastasijiečiais, tai reiškia, kad ne visi mes anastsijiečiai.”

Laimis:” Ir neaišku kuris iš mūsų anastasijietis.”

Klubiečiai, greičiausiai klystu, bet susidaro įspūdis, kad jūs gėdijatės šio žodžio (labai tikiuosi, kad ne to, ką jis reiškia).
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Ivaizdzio ar zmogaus idealizavimas veda nuo svarbiausio nuo saves.
As nesigedinu Anastasijos vardo. Ji man brangus žmogus.
Bet as ne Krišnaistas ne Musulmonas, ne Katalikas, ne Anastasijietis, ne .......
Aš Tėvas ir žmogus
O jūs?
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Mindaugai, narkomanas šiukšlyno gyventojas, kuris šiandien net girdėjęs nėra apie Meilės erdvę, taip pat yra ir tėvas, ir žmogus. Tai nereiškia, kad jis neturi galimybės. Turi. Tokią pat kaip ir tu. Bet šiuo metu tu jau bundantis, o jis dar miegantis. Tavyje jau yra sąmoningumo, o jis - sistemos sraigtelis. Tai, kaip tu sakai tuos pačius žožius nebus lygu tam , jei juos tars jis. Bet jei žodžiai parašyti... sakykim, žurnalisto. Kiekvieną kartą reikės aiškinti plačiau. Sakysi : “Na ir kas, paaiškinsiu” . Tavo valia.

Anastasijietė Agnė
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Pavadinimas turi atspindeti ideja, o ne ja sukurusi zmogu.. Anastasijai to nereikia, ji to nenori.. Jau vien tai daug ka pasako..
Eglė
Posts: 110
Joined: Sun 02 02, 2003, 22:01
Location: Kaunas

Post by Eglė »

Ir isvis, as galiu pasakyti tik tiek: BAIKIM CIA GINCYTIS ir is tokios smulkmenos daryti vos ne "tragedija". :( Nejau jus nesuprantat, kad tai tik tuscias laiko gaisimas. Visi is cia pasisakiusiu savaip yra teisus, o gincytis ir irodineti savas tiesas galima be galo be krasto... tik kas tuomet pasirupins musu meiles erdviu kurimu, jei mes visas mintis ir energija eikvosim tokiems nereiksmingiems dalykams?.... :roll:


Geros dienos! :)
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

Post by Leonardas »

Man ne viskas suprantama, ką čia nori kai kurie pasakyti...

Norėčiau tik paklausti tų kurie ragina kuo greičiau pamiršti Anastasiją, man panašu į tai jau to kas jau buvo žmonijos istorijoje, ateizmas... ir ką tuo žmonija pasiekė irgi visi gerai žinome. Garbinti ir aukštinti be reikalo irgi nereikėtų.

O jei jau raginate pamiršti Ją, tai kiek suprantu jūs jau neskaitysite nei aštuntos ir devintos V.Megre knygų, nei skaitysite jau esamų. Išeitų taip, kad arba jūs viską gerai supratote ir aplenkėte Anastijos Mintį ir pasiekėte pirmapradį žinių šaltinį, arba nieko nesupratote ir norite kuo greičiau pamiršti kas jums nepasiekiama. Kito paiškinimo nematau, kodėl norite pamiršti.

Čia aš nekalbu apie tuos kurie jau turi savo žemės lopinėlį ir gyvendami tenai pradėjo kurti "Meilės Erdvę" sau ir savo vaikams.

Taigi aš siūlau, kad dirbtinai nieko daryti nereikia, tai tik vienoki ar kitokie kraštutinumai, o kaip turėtų būti kiekvienam iš mūsų pasakys jo širdis.
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Norėčiau tik paklausti tų kurie ragina kuo greičiau pamiršti Anastasiją
Nepastebėjau, kad čia kas nori ja pamiršti.
Ir sutinku nėra prasmės ginčytis, čia tik nuomuonės ir niekam nieko įrodinėti nereikia ( mano manymu )
Eglė
Posts: 110
Joined: Sun 02 02, 2003, 22:01
Location: Kaunas

Post by Eglė »

As irgi maniau, kad cia tik nuomones ir niekam nieko irodineti nereikia... bet pasirodo, kad yra visai ne taip... :roll:
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

Man rodos net kelis kartus paminejau, kad Anastasijos nusikratyti nuo saves niekas neketina ir kad mum visai negeda jos. Kas cia per nesamones??????
Beje, po Laimio paaiskinimo, apie musu visu ivairove, keista, kad vis tiek kai kurie stengiasi irodyti, kad mes anastasijieciai ir turim taip vadintis... Paskaicius paaiskinimus apie anastasijiecius, isvis pasidare baisu... skamba lygiai taip pat kaip jau daug kartu musu girdetos kalbos apie krikscionybe, Jezu ir t.t. Tai argi nedarytumem kazkokios a la religijos is Anastasijos?... Nezinau, man kraupu... nes tikiu, kad ji to visai nenori... Jos mintis, jos svajone buvo, kad mes gyventumem zemes rojuje, gyventumem savo gyvenima, be jos, juk net rase, kad po truputi ja visi pamirs! Kai perskaiciau siuos zodziu, galvojau, kaip gi ja gali pamirsti, visi visa laika atsimins! O dabar suprantu - ji akcentuoja gyvenimo buda, o ne save. Pagalvokim, savo nuolatiniu jos vardo minejimu, kreipimusi i ja, mes trukdom jai paciai gyventi, ji gi sunu turi, turi savo svajones, turi savo darbu. Na kodel negalim jos ideju ikvepti jau ant savu koju stotis?
Man visiskai nereikia termino. Absoliuciai. Man uztenka, kad mes visi zmones ir tiek. Ir tai nera realybes neigimas. Tai yra netgi prasmes suteikimas zodziui zmogus.
Galiu pasakyti, kad as neieskojau anastasijieciu, ieskojau tiesiog skaiciusiu knygas apie ja ir pamilusiu ta svajonia. Man net i galva toks terminas neatejo. Pamaciau ji cia kazkada kazkieno pavartota ir tiek.
Agne, Andriau, niekas jusu nevercia atsisakyti vardo, kuriuo norite vadintis, niekas nevercia kontrargumentuoti kiekvieno pasisakymo. Tai yra diskusija.
Beje, o kaip rusai? Kazkodel negirdejau, kad jie vadintu save anastasijity ar dar kaip :? Ir paziurekite i begale ju svetainiu, kurioms nera suteiktas Anastasijos vardas - ir ka gi, zmones gyvena sau graziai, netgi gyvenvieciu zemes jau turi, kai kur ir statybos pradetos, ir be anastasijieciu pavadinimo... (beje, nekalbu apie pagrindini rusu saita http://www.anastasia.ru - nes ten knygu reprezentacinis saitas).
Vadinimasis kito vardu jau yra to zmogaus iskelimas virs saves - tai kur gi ta musu seserybe ir brolybe?.. Is pagarbos Anastasijai niekada nesivadinsiu anastasijiete...
Nebandau gincytis cia, visiskai, ir tema uzvedziau ne del gincu. ir nemanau, kad sitos temos neturejo buti. manau kad jos net reikejo...
kaip sako rytieciai - su taika! :wink:
Eglė
Posts: 110
Joined: Sun 02 02, 2003, 22:01
Location: Kaunas

Post by Eglė »

Vilte wrote: kaip sako rytieciai - su taika! :wink:
O katinas Leopoldas sake: "Vaikai, gyvenkime draugiskai" :lol:
Eglė
Posts: 110
Joined: Sun 02 02, 2003, 22:01
Location: Kaunas

Post by Eglė »

Ir dar atsiminiau. :P Karta Kauno klubo susitikime, jei neklystu Danute pasake : "Kam gaisti laika kalbant ar mastant apie tai kas mus skaldo ir supriesina, verciau ta laika panaudoti bendrai kurybai, mastymui apie tai kas mus vienija"
Na cia nepazodziui parasiau, bet prasme buvo butent tokia. :wink:
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

bendraminčiai

Post by Leonardas »

dar kartą perskaičiau visas žinutes (toks įspūdis, kad kai kurias buvau praleidęs)

labai istrigo per didelis neiginio "aš ne ..." vartojimas ir ne visada aišku ką norima pasakyti. Gal reikėtų iš viso atsisakyti neiginių ir nešvaistyti be reikalo energijos.

bendraminčiai - radau žinučių kuriose sakoma, kad gali būtį neskaitę V.Megre knygų ir nebūtinai vadovautis Anastasijos idėjomis.

tai kur tada toji bendra mintis? paaiškinkite man, prašau.
Gyventi pagal sąžinę
bute
Posts: 72
Joined: Tue 02 04, 2003, 14:46
Location: Taurage
Contact:

Post by bute »

Ar bendra mintis = ta pati perskaityta knyga ?

As tikiu kad yra zmoniu, kurie neperskaite knygu gauna tam tikros informacijos, ir be jokiu tarpininku... O kai kurie tiesiog dar nepamirso arba ne tiek daug nutolo, kiek mes, nuo esmes.

Tarp kitko 7 knygoje Anastasija vadinama Deive (viename is skaitytoju eilerasciu).
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

Post by Leonardas »

tai va tai ir norėčiau sužinoti, kaip man dar nepasiekusiam to lygmens kai skaitoma informacija iš kitur, o ne iš knygų, o gal aš negaliu būti jiems bendraminčiu, nes mano mintys sukasi tik apie idėjas aprašytose knygose ir jomis vadovaudamasis bandau kažką kurti.
Gyventi pagal sąžinę
Post Reply