Nepritariančių Anastasijos idėjoms frakcija

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
VirgisM
Posts: 163
Joined: Wed 10 30, 2002, 17:41
Location: Kaunas, Rumšiškės, Vilnius
Contact:

Post by VirgisM »

Uriel wrote:Jūs elgiatės sąžiningai, mylite vienas kitą, gyvenate dūšia dūšion, einate per gyvenimą koja kojon.

Bet jį nužiūri kad ir sekretorė ar bugalteriukė, nusprendusi pasiimti sau tokį "patogų" vyrioką.
Užgirdo per firmos renginuką kažkuo, arba kaip sako burtininkės - apžavų papila.
Gyvenimas žmogų stengiasi priversti tobulėti.
Jei jau viskas šeimoje taip labai gerai, jei tai tęsiasi ilgą laiką, vadinasi pavyko pakankamai patobulėti.
Pasiekta kažkokia harmoniją (man atrodo, retai taip būna :)).

Bet jei gerai per ilgai, tobulėjimas virsta mėgavimusi. Vadinasi, tarnauja egoizmo didinimui.
O tai jau degradacija - turi užprogramuotai kažkas nutikti.
Ir prasideda išbandymai, kad vėl stengtumemės, susipykę taikytumės, išsiskyrę vėl pradėtume iš naujo ir t.t.
Sveikinu Tave karštai, Kad ištirptų debesys aukštai, Kad vaivorykštėmis pasipuoštų Mėlyni dangaus skliautai
Ir pradingtų visos nuoskaudos, Jei širdelėje laikai!
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Mėnulio žiurkė wrote:Hm, vienok labai paprasta.......tai kodėl (vis dėlto) nekasti lietuviškosios šaknies, o gyventi ANASTASIJOS šešėliuose?
:) Ak... Anastasija buvo tik pretekstas susiburti. Tokia vienijanti ašis. priežastis. Leitmotyvas. Dabar praktiškai liko tik jos vardas.. na ir dar šakninės idėjos, apipintos daugelio kitų.
O vardas, kuo jis blogas? man Anastasija labai gražus vardas. Nors tiesa sakant net jo klubų pavadinimuose nebelikę... taip kad.. :) be reikalo jaudiniesi Mėnulio pelyte :)
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

>tai kodėl (vis dėlto) nekasti lietuviškosios šaknies, o gyventi ANASTASIJOS šešėliuose?

velgi minejau kad tai toji Anastasija pasiskolino lietuviskas idejas, jei netikit jos pkaluskit, ana patvirtins asmeniskai, as rimtai

taigi Anastasija neisradinejo dviracio tiesiai sviesiai lietuviskas saknis panaudojo tai ir mes jo neisradinekim pasinaudokime Anastasijos atkastomis lietuviskomis saknelemis


jeigu dar kas neaisku klauskite manes :mrgreen:
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

:D Sutinku, DK, reikia žiūrėti iš esmės, "į šaknį", o ne kapstyti aplinkui :P

Mėnulio žiurkei - jus rašote: "Ir šeip jautruoliai jau traukiasi iš miestų į sodybas, vienkiemius..
Bet kodėl yra sibiro Anastasijos pasekėjai, o ne lietuviškųjų tradicijų puoselėtojai?"

taip, visais laikais jautruoliai ieškojo užuovėjos nuo gniuždančios civilizacijos - Lietuvoje jie rasdavo ją Orvidų sodyboje, pas tėvą Stanislovą ir galbūt dar kitose vietose. tačiau visuomenė juos laikė atskalūnais, nepritampančiais, keistuoliais ar pan. ir jie patys tai jautė ir galbūt todėl negalėjo pajusti visiškos pilnatvės. o Anastasija (kas ji bebūtų) ėmė ir paprastai, bet su didele jėga išdėstė, kodėl toks gyvenimo būdas, kurį įvairiose šalyse anksčiau rinkosi tik jautruoliai ar keistuoliai yra žmogui ir žemei, kurioje jis gyvena, labiausiai priimtinas, ypač atsižvelgiant į dabartinę ekologinę pasaulio situaciją. ji sugebėjo taip paveikti didžią dalį žmonių, perskaičiusių Megre knygas, kad jie pradėjo svajoti apie gyvenimą nuosavose sodybose. įdomu, kad ji lyg ir kalba apie daugeliui žinomus dalykus -nors atskleidžia ir kai kurias mažiau žinomas subtilybes - tačiau jos žodžių, vaizdinių poveikis yra labai didelis ir išlieka širdyje ilgam. daugelis jos įkvėpti pradeda domėtis (jei iki tol nesidomėjo) savo tautos tradicijomis - senovės Baltų kultūra, gyvenimo būdu ir t.t. knygos paskatina kūrybiškumą - norisi dainuoti, kurti, šokti ... nes Anastasijos mintys labai šviesios, optimistiškos. o iš kur toji Anastasijos galia, čia jau kitas klausimas. taigi, Mėnulio Ž., nebūkite įtari, jei norite, paskaitykite knygas - tada suprasite, apie ką dauguma čia kalbamės, jei nenorite, tai ir neskaitykite, bet ir kalbėti šia tema su jumis tada nelabai yra prasmės :) kai bendrauja šviesios sielos išnyksta ribos tarp tautų, baimė prarasti tautiškumą, tėvynę, nes suvoki, kad nei kas atims nei prarasi tai, kas yra tava, kas yra tavo sielos dalis.

Uponei -" Ir kokia to traukimosi į vienkiemius esmė? Dievas į molinę trobelę ar po kedrais ateina tankiau negu į Maximos supermarketą? "

Žinai, Upone, man atrodo, kad Dievas ten tikrai dažniau ateina, ten gali su juo visada pasikalbėti, nes, man atrodo, Dievas mėgsta tylą ir rimtį, o iš tokių maximų turbūt ir pats velnias ilgėliau pabuvęs neštų kudašių :gigi: Jei nesi jautrus neoninių lempų šviesai, triukšmui, automobilių išmetamoms dujoms, žmonių minioms, eilėms ir pan., tai negalėsi šito suprasti :|
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

ot upone uzgiedojo

Anastasijos idejoms priesiskos Lietuvoje tik komunizmo idejos. Na dar gal kokios ektremalios kaip satanistu ar vandalistu idejos, bet ekstremalus palikim ramybej. Vakaru kulturoje zmogus laisvas kurti meiles erdves dar nuo antro pasaulinio karo pabaigos.

upone, sviesu komunizma mes jau stateme, ko tau is musu dar reikia?
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

:wink: na dėl apsigyvenimo medžių viršūnėse, tai labai šmaikštu :mrgreen:
o ką, aš visai nieko prieš būčiau ten pagyventi, jei tik galėčiau nugalėti žemės trauką :D
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

nieko cia nesmaikstu
upone siulo gera dalyka
http://en.wikipedia.org/wiki/Tree_house

jau seniai svajoju, pasiziurejau savo zeme - deja tinkamu medziu neradau, bet uzsiauginsiu ir jiems beaugant kursiu nama ant medziu. medziai augs ir namas bus vis auksciau ir auksciau :)
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

na, štai, DK, kokia vaizdi medžiaga :D bepigu ten jiems tropikuose regzti namelius, šiuo metu mūsų medžių viršūnėse ne taip jau jauku, o ypač pučiant pražūtingiems "Kirilams" :mrgreen:

tarp kitko, kažkada vienoje TV laidoje rodė tokį keistuolį-liaudies menininką, kuris kažkokio Lietuvos miestelio medyje įsirengė koplytėlę-namelį su durimis ir langiuku, dar ją visaip išraižė, išdrožinėjo ir laipiodavo į ją, kai tik panorėdavo pabūti su Dievu. taigi, idėja nėra jau tokia utopiška, nors aišku, apsigyvenimo medžiuose reiškinys LT nėra masiškas :) beje, rašydama"jautruolis" turiu omenyje jautrios (ir todėl lengvai pažeidžiamos) , meniškos sielos, žmones, mylinčius visa, kas gyva. įdomu, kad perskaitę Megre sodybas panoro kurti ne tik mano minėtieji "jautruoliai" (kurių visuomenėje - mažuma), bet ir taip vadinami "normalūs" įvairaus amžiaus, pažiūrų ir profesijų piliečiai :) asmeniškai pažįstu nemažai "sodybiečių" - jų tarpe ir ekonomistai, ir elektrikai ir buvę policininkai bei teisininkai - nepanašu, kad šias profesijas rinktųsi tik lengvai "programavimui" pasiduodantys žmonės (nors gal jie visi - išimtis :wink:)

iš tikrųjų, jei žmonės suabejoja Anastasijos idėjomis todėl, kad jos atėjo iš Rusijos, manau, kad ne mūsų valioje ir nėra reikalo juos įtikinėti, kad jos yra artimos mūsų protėvių tradicijoms. juolabiau, kai jie patys pripažįsta, kad gyvenimas arčiau gamtos yra palankesnis žmogui. tiesiog kiekvienam suvokimui reikia individualiai subręsti. čia aš plačiąją prasme, nesakau, kad būtinai visiems turi patikti Anastasija ir jos idėjos, galų galę, kaip pasakė DK, Anastasija kai kam padėjo atkasti lietuviškas šaknis, tuo tarpu kiti jau seniai jas įvertino ir apsigyveno molinėse trobelėse. o trobelė turbūt tuščia todėl, kad jos gyventojui pritrūko ryžto (tikiuosi jis sveikas-gyvas) :D tai, kad įvairiu metu įvairiose pasaulio vietose buvo bandoma gyventi arčiau gamtos rodo, kad žmonės intuityviai siekė jiems palankesnio gyvenimo būdo, tačiau ne visos tokios bendruomenės išgyvendavo, nes žmonės pasiduodavo, netekdavo ryžto, galbūt neturėjo pakankamai motyvacijos. Kaip bendruomenės sugebėjimo išlaikyti savo savitą gyvenimo sanklodą super civilizuotose valstybėse pavyzdį galima paminėti ir dabar gyvuojančias religines Amišų bendruomenes JAV ir Kanadoje. Amišai neturi elektros prietaisų, negali turėti mašinų, laukus dirba arkliais traukiama technika, tačiau mano draugė emigravusi į JAV sakė, kad noriai perka jų žemės ūkio produktus, nes jie ekologiški ir skanūs. Įdomu, kad nepaisaint to, kad Amišų bendruomenė labai uždara ir konservatyvi, joje pasilieka iki 80 proc. jaunų žmonių. Nors senesni bendruomenės nariai akcentuoja tikėjimą, manau, jaunimas pasilieka, todėl, kad yra užaugęs kartu su mylinčiais tėvais, dirbant žemės ūkio darbus pagal gamtos ritmą ir jaučia bendruomenės palaikymą, t. y. jiems ten gera ir saugu. Aišku, Amišų bendruomenių ir giminės sodybų panašumas tėra gyvenimo būdas - jo ekologiškumas, natūralumas, pragyvenimas iš žemės, dėmesys vaikų auklėjimui, tam, kad vaikai augdami būtų nuolat kartu su tėvais. Beje, kodėl niekam neatėjo į galvą pasimokyti iš Amišų įvairių technologinių gudrybių - juk rašo, kad jie yra įgudę panaudoti visokias alternatyvias technologijas, pavz. elektros energijos šaltinius. Reikės tuo pasidomėti :!:
Narturo
Posts: 2
Joined: Wed 01 05, 2011, 21:55

Re:

Post by Narturo »

darja wrote:Nesupraskit manes klaidindai - man is tikruju patinka Anastasijos idejos, kitaip juk buciau neskaicius jos knygu. Ir as uzaugau Vilniaus centre ant asfalto, ir man budavo didziausia svente vaziuot i svecius i kaima pas tete, ir as myliu vaikus, ir jei, manau, mane myli, nes priima kaip bendraamze :lol: , nors savu neturiu. Bet as jau tokia esu - mane visada ima juokas, kai kas nors pradeda "dvasingu veidu" postringaut apie "aukstas materijas", tada man kyla noras ka nors ne to uzvemt :lol:, taip ir darau, ir toliau, nepykit, darysiu :lol:. Va, o jums visiems, kas domisi Anastasija ir bando nors kazka pakeist savo gyvenime, linkiu kuo geriausios kloties :).
Beje, nugirdau gandus, kad Megre net teisme apkaltintas plagijavimu, kad yra tokia moteris kaip Anastasija, ziniuone, gydo zmones, bet jis ja pajaunines ir isvis pats sugalvojes visa ta istorija komerciniais tikslais, juk is tiesu - paziurekit, kokias kainas plesia net uz paprasciausia kedro gabaliuka - as pati, duracka, buvau knygyne nusipirkus uz 8 litus :lol:... Tai kaipgi is tikruju cia yra - gal kas zino?

Įvairių gandų kilo ir kils.. Taip buvo visuomet, nenustebins ir dabar. Kito būdo jie neturi.. Klaidinimai, gandai, paskalos.. Gali pristabdyti, bet proceso nesustabdys. Neįmanoma. Paklauskit savęs, su kokiomis galimybėmis žmogus gali parašyti tokią knygą, dalykus kurie joje rašomi? Paklauskit savęs, širdies, paskaityki ją gamtoje, prie dolmeno.. Pabūkit gamtoje vienas 3 dienas ir dar kartą savęs paklauskit.. Ji yra ar ne? Ir kiekvienas savęs.. kas esu aš.

Jei matuojame tikrovę pinigais, tai tuomet anglai, japonai, norvegai kur kas labiau tiki šiais dalykais, nes jų perkamoji galia didesnė ir jie nekelia klausimo dėl Megrė biznio..
Bet jie nekelia, nes jie dar seniau "miega" jau 5000 metų...
Pabuskit, pažiūrėkit, pajauskit "tarp eilučių", kaip šneka tariamas verslininkas.. http://www.youtube.com/watch?v=_rU_49mh ... r_embedded

Didžiulė įronija tame, kad tokią informaciją ir vibracijas atneša itin žemo lygio, paprastas Megrė. Kuris net nesuvokia pats to ką yra parašęs. T.y. informacija yra kelis kart aukštesnio lygio nei jis, tikriausiai vienintelis dalykas kas jį gelbsti ją perduodant tai audio įrašai..

Nenoriu net pradėti veltis į informaciją, kuri yra šioje knygoje. Ji visiškai sutampa su kitais šaltiniais. Sutampa taip pat su vidinėmis nuostatomis, pajautimu, logika. Nėra prieštaravimų. Seniausiems rusų rašmenims rastiems ir įskaitomiems JAV teritorijoje per 200 000 metų.. Ir tai vaizdingiausia pasaulio kalba, kurios garsų ir vaizdinių vibracijos labiausiai sutampa.

Vedos - žinios. Vedat - skleisti žinias. Vedma - moteris, kuri turėjo pasaulio supratimo žinių, suvokė visatos dėsnius, buvo išmintinga. Inkvizijos laikotarpiu jas taip ir vadino ir naikino, kaip ir visą kitą geriausią genofondą.

Vedizmas grįžta, kaip ir buvo numatyta. Anastasija itin sustiprino tai, tačiau nėra pradininkė. Tai išpranašauta visų pranašų, įskaitant ir Edgaro Keisi mylimo amerikonų, kur iš 15000 jo pranašyščių visos išsipildę (įskaitant Atlantidos rastus likučius). Palinksminsiu truputį.. Amerikonai sako, žinot, jūs (Rusija) būsite turtingiausia pasaulio šalis ir centras todėl, kad mes pas jus atvažiuosim :) Dėl to jūs tapsite tuo kuo tapsite :):)
Saulės kultas grįžta į savo vietą, užleisdamas akimirką egzistavusioms ir mirštančioms mėnulio kulto religijoms.. Viskas egzsituoja yra reikalinga ir turi savo paskirtį. Tačiau procesas vyksta tarsi gamtoje.. O gamta tobuliausia.

Prisiminkite Kernavę, ir ženklus su svastikomis ir t.t. Įmeskit kas linka iš photo galerijos delfi kur net 4, 12, berods 14 amžiaus skydai, žiedai yra su svastika..
Nejaugi mes taip greitai viską pamiršom?

Pabusk, įkvėpk, prisimink. Išvažiuok į gamtą, pabūk vienas.
kestutis670
Posts: 183
Joined: Mon 01 18, 2010, 15:02

Re: Nepritariančių Anastasijos idėjoms frakcija

Post by kestutis670 »

:h: Sveiki.
Stebiuosi - kaip čia atsitiko , kad tokią įdomią temą tik dabar pastebėjau? Kiek čia įvairių nuomonių , minčių :!:
Neiškenčiau ir aš.
Noriu papasakoti savo istoriją kaip aš susipažinau su Anastasija.
Savo 50-čio išvakarėse sėdėjau po pamėgta kriauše ir mintimis perbėgau nugyventus metus. Lyg ir viskas "normaliai"- turiu verslą , turiu gerą šeimą , nesiskundžiu nepritekliais , bet kažkodėl širdy tuščia...
Taip mintydamas stebėjau neskubriai ropojančią rupūžytę , ant krūmelio tupintį ir plunksneles betvarkantį paukščiuką , rausvėjančią pavakario saulę ir toje ramybėje pajutau slypinčią Gamtos paslaptį , kuri ją darė galinga ir visaapimančia.
Kaip ?- galvoju , kaip gali nemąstantys Dievo sutvėrimai jaustis laisvi ir nepriklausomi , nevaržomi iš šalies primestų taisyklių , gyventi santarvėje be nuolatinio bruzdesio , skubėjimo ir nieko nestokoti? O aš , žmogus turintis mąstymo dovaną , turiu galvot , skaičiuot , kovot už savo padėtį ir tam esu pasmerktas visam gyvenimui? Kokia tokio gyvenimo prasmė?
Bet juk aš taip pat esu Dievo tvarinys , tik matyt ne ten nukreipiau savo gyvenimą. Tad , nuo tos dienos ėmiau atidžiau vertinti savo mintis ir jos mane pastūmėjo savarankiškumo keliu. Susidėliojau prioritetus , perkračiau savo Gyvenimo Patirties Skrynelę ir ėmiau kurti SAVO PASAULĮ , į kurį nešiau tik tai kas širdžiai miela.

Kai po kelerių metų įtemptų ieškojimų ir triūso jau galėjau pasigrožėti savo darbo vaisiais , duktė atvežė man porą knygelių sakydama : "Tai ką tu darai , yra aprašyta štai šiose knygelėse".
Taip ir susipažinau su V.Megre heroje - Anastasija. Nieko apie tai nežinodamas aš kūriau savo Meilės Erdvę ir jaučiausi jos dalimi. Ta erdvė "kūrė" ir mane - kitokį , kitaip matantį šį pasaulį. Ir visai nesvarbu kieno tai nuopelnas Anastasijos ar mano paties pasąmonės vaisius. Svarbu tai , kad aš suvokiau SAVO VIETĄ , savo paskirtį Visatoje. Mano gyvenimas įgavo prasmę.

V.Megre esu dėkingas už tai , kad jo idėja subūrė daugiau tokių ieškotojų , kurie kaip ir aš jau seniai siekė harmonijos su natūralia aplinka tik jų veiklai trūko pavadinimo. Tai ir davė pradžią "anastasininkų" judėjimui mūsų krašte , nes taip tie išsibarstę pavieniai ieškotojai surado vienas kitą ir tapo "bendraminčiais".

Žmonių paskleistos idėjos , pagaminti daiktai , gali būti patys geriausi , bet jie visada turės ir tamsiąją pusę.
Pateiksiu grubų pvz. Naudingu įrankiu "ploskoriezu" galima netik žemę purenti , bet galima ir kaimynui galvą perskelti...
Nelygu kieno rankose tas įrankis.
Narstyti įvairiausius variantus , badyti pirštais į negatyvius reiškinius beprasmiška. Tai kas yra BLOGIS suvokia visi , nesuvokiama tik tai , kad blogiu blogio nepanaikinsi , o tik padauginsi. Bet kokia kova , nors ir su gėrio intencija slepia savyje prievartą t.y. tą patį blogį. Blogis pats save sunaikins. Nepenėkim jo.
Kovokim su savim , kovokim nekovodami.
Post Reply