Nepritariančių Anastasijos idėjoms frakcija

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

tai, kad gaila :) :wink: :lol: čia nepritariančių Anastasijos idėjoms partija, tpfu, frakcija :lol: , o rašo beveik vien pritariantys (idėjoms :wink: ). Reikia temos Košės makalošės, ten viskas tiks ir tilps :!: :D arba grobti kokią tema, kaip o pavyzdžiui, radau :!: tema "Apie viską" :)
:| turinys ne toks optimistinis, bet gal tiktų? :) :wink:

O gal tema - Anastasijos nėr, bet sodybą kuriu :) ir ten toliau apie sodybas.. :)

:wink:
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Forume kaip gyvenime 8) Visa išmintis po kruopelytę :) - čia galėtų mūsų devizas būt. Ir galėtume stengtis ją dar labiau užmaskuot :)
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Padauža wrote:Taip, Loreta.... Ką pasėsi, tą ir pjausi... O aš nelabai norėčiau turėti tokią kaimynę, kaip tu. Atleisk jau už tai, ką galvoju. Tolerancijos stoka - didelis griekas... Bet tu pati žinai.

Man keista, kad iki šiol taip reiškėsi tik Darja... Ir matau, kaip sunkiai ji peržengė jūsų netolerancijos ribą. Dabar jau kaip ir norma tapo, kad ir kitas žmgus gali turėti savo nuomonę...
OK. Pakreipkim klausmą kitaip:
- o ką, jei po 3-5 metukų paaiškės, kad visos šios knygos - tik puikiai suregztas Rusijos vyriausybės ir spec. struktūrų planas, kaip "sustatyti" į kažkokius nors rėmus nebesugebančią tokiame skurde, kokiame dabar yra, išlaikyti Rusijos liaudį, apsisaugoti nuo jos nepasitenkinimo bangos, kuri gali juos paparsčiausiai nušluoti?
Kad tos idėjos apie Anastasiją, apie hetarą, apie visus augaliukus ir kita... buvo tik labai rimtas mokslininkų komandos paskaičiavimų, iš kokio žemės sklypo gali išmisti šeima, rezultatas? O pigaus namo statyba savo jėgomis? Geras??? Kad viskas pukiai suplanuota ir t.t.??? Ką tada, Loreta, pasakytum?
Kad vis tik tie, kurie netikėjo Megre knygomis,visi buvo kvaiiai, ir vis tik teisūs tik Megrio pasekėjai?
Nežinote skandalų apie KGB įsteigtas mokyklas? Nežinote, kad DEIR-o vadukas susirinko kelis milijonus dolcų ir nusipirko Niujorke restoraną? Nežinote Grabovojaus "bajerukų"? Nepatikėsiu.... O jei nežinote, pasidomėkit. Tik ne aš tai pasakosiu....
O kiek žmonių sunaikino fiziškai Sistema???? Nežinote ir to? Netikiu!!!... Gerai jus Sistema "užliūliavo"...
Žinau Loreta, kodėl mane puoli. Puikiai matosi sklindanti neapykanta kiaip mąstančiam... Ne to moko net ir šos knygos... Ne to...
Brangute,
Ketureilis Padauzelei (perkeltas is Tiesiog Eilerasciai temos)

Zodzius jau taria vejas
Raidem stojasi zvaigzdes
Amziai namuosna parejo
Gyvenkime taikiai :D
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Girdėjau yra išleista knyga "Anti Anastasija". :)

Iš pradžių kažkaip nemalonu pasidarė. Neužtenka to, kad normalius žmones paprastus sektomis apšaukė, paskui fanatikais, per daug pasinėrusiais į Megre knygas, svajokliais, atitrūkusiais nuo žemės ir ..oi kaip tik mūsų nevadino... :)

Tai štai dabar dar ir "Anti Anastasija" išleido. Rekomenduoju pasiskaityti visiems nepritariantiesm. :) Pardavinėjama Vilniuje ezoteriniam knygyne šalia Megre knygų. :) Aš jos neskaitysiu, bet būt įdomu, jei nepritariantys paskaitytų ir pabandytume padiskutuot apie tai, kas ten parašyta. :)

Taigi, kaip sakiau, pradžiai nemalonu pasidarė, bet paskui prisiminiau Megre žodžius, kad Anastasija visus pergudravo. Ji viską įtraukė į savo planą. Ji įtraukė į planą, kad mus sektomis vadins, kad dokumentus reikės tvarkyti du metus žemės ir aišku, kad bus parašyta knyga "Anti Anastasija".

Nereikia dėl nieko pergyventi. Čia viskas pagal planą. Ir šita diskusija pagal planą ir nereikia jos trinti. :) Jei būtų žmonės iš karto žemę gavę, tai būtų išėję ant žemės, suarę ją, pamatę, kad nieko nesigauna ir vėl į miestus grįžę... O Anastasija sumąstė, kad dokumentus reikia tvarkyti du metus. Vat per tą laiką žmogus turi laukti, kol ateis jo svajonės laikas. Kai išsirenka žemę, tai jis mąsto du metus. Kaip vedai darydavo..du metus mąstydavo, o tik paskui sodindavo...

Vat ir gerai, kad dokumentai ilgai tvarkomi, kad ši tema yra, kad visi kiti tukdžiai. Taip ir turi būt. Bendraudami su priešinga nuomone, mes sužinom savo silpnases vietas, investuojame į jas, užlopom skyles ir kai jau laikas bus ant savo žemės stovėt, tai jau būsim nesilpni. Ir negalėsim diskredituoti idėjos. Juk porą metų mąstom apie tai... daug ir sumąstom.. Vat net Darja, keičiasi ;)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Laimis wrote:Girdėjau yra išleista knyga "Anti Anastasija". :)

Iš pradžių kažkaip nemalonu pasidarė. Neužtenka to, kad normalius žmones paprastus sektomis apšaukė, paskui fanatikais, per daug pasinėrusiais į Megre knygas, svajokliais, atitrūkusiais nuo žemės ir ..oi kaip tik mūsų nevadino... :)

Tai štai dabar dar ir "Anti Anastasija" išleido. Rekomenduoju pasiskaityti visiems nepritariantiesm. :) Pardavinėjama Vilniuje ezoteriniam knygyne šalia Megre knygų. :) Aš jos neskaitysiu, bet būt įdomu, jei nepritariantys paskaitytų ir pabandytume padiskutuot apie tai, kas ten parašyta. :)

Taigi, kaip sakiau, pradžiai nemalonu pasidarė, bet paskui prisiminiau Megre žodžius, kad Anastasija visus pergudravo. Ji viską įtraukė į savo planą. Ji įtraukė į planą, kad mus sektomis vadins, kad dokumentus reikės tvarkyti du metus žemės ir aišku, kad bus parašyta knyga "Anti Anastasija".

Nereikia dėl nieko pergyventi. Čia viskas pagal planą. Ir šita diskusija pagal planą ir nereikia jos trinti. :) Jei būtų žmonės iš karto žemę gavę, tai būtų išėję ant žemės, suarę ją, pamatę, kad nieko nesigauna ir vėl į miestus grįžę... O Anastasija sumąstė, kad dokumentus reikia tvarkyti du metus. Vat per tą laiką žmogus turi laukti, kol ateis jo svajonės laikas. Kai išsirenka žemę, tai jis mąsto du metus. Kaip vedai darydavo..du metus mąstydavo, o tik paskui sodindavo...

Vat ir gerai, kad dokumentai ilgai tvarkomi, kad ši tema yra, kad visi kiti tukdžiai. Taip ir turi būt. Bendraudami su priešinga nuomone, mes sužinom savo silpnases vietas, investuojame į jas, užlopom skyles ir kai jau laikas bus ant savo žemės stovėt, tai jau būsim nesilpni. Ir negalėsim diskredituoti idėjos. Juk porą metų mąstom apie tai... daug ir sumąstom.. Vat net Darja, keičiasi ;)
Zinot, mums truko lygiai desimt meteliu, kol persikeleme is didmiescio i savo issvajota zemele. Per ta laika suzinojome apie sviesias Anastasijos idejas ir igavome dar daugiau jegos ir graziausiu svaju. Tai stipri asmenybe ta musu brangi Anastasija!
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Padauza nera blogas vaikas,ji gudri ir "nesa" ta pacia veleva;)
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

:?
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

>Aš jos neskaitysiu, bet būt įdomu, jei nepritariantys paskaitytų ir pabandytume

heh, paemiau as ta knygele zynoce, galvojau ot smagu bus ja nusipirkti ir pavartyti. taciau paskaitinejau ivairiose vietose ir supratau kad as kur kad labiau itikinamai galejau parasyti jog nera jokios anastasijos,

tik tiek kad as nepigus, pritruko pinigu kazkam tai teko nemoksa raseiva pasamdyti.
tokiu budu ta knyga ne tik kad nepneigia Anastasijos ideju ir buvimo, bet dar ir patvirtina.
na zinoma, zmogus kuris tiki komunistu partija gal ir sita knyga susizaves, nes ten parasyta senu geru tarybiniu partiniu-nomenklaturiniu stiliumi, kuriam as asmeniskai esu alergiskas :)
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

:lol:
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

:)
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 16:03, edited 1 time in total.
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Padauža wrote:
Alyta Galintėnas wrote:Padauza nera blogas vaikas,ji gudri ir "nesa" ta pacia veleva;)
Ačiū ačiū, bet mane vaiku jau gal nelabai galima pavadinti...
Mano pačios vaikai jau kai kurie už mane akštesni :))))))
Tik apie vėliavą - kaip aš supratau :)
Taip, man mintys, išdėstytos tose megriaus knygose, dalinai priimtinos, tik NETIKIU ANASTASIJOS EGZISTAVIMU! O tai, kas parašyta ir išdėstyta, juk didelės mokslininkų grupės darbas. Vienas Megre tokių knygų "nepatemptų"...
Kaip tai nepatemptų? Labai paprastos knygos. :) Aš patempiu, o Megre nepatemptų... Luli VIlma parašė, Kastaneda parašė, o vat Megre tai jau negalėjo parašyti. Ir ką jis stebuklingo parašė? Kad reikia hektarą pasiimti?? Kas čia sudėtingo? :) Man atrodo labai paprastos idėjos, kurias galėjo sugalvoti vienas paprastas žmogus.

Taigi, atsakyk prašau į klausimą. Kas ten įpatingo, kad vienas Megre negalėjo parašyti? Kodėl prireikė tų mokslininkų grupės? Ko Megre vienas negalėjo parašyti?
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

:D Kiekvienas žmogus turi teisę atsiimti savo žodžius.... Aš dabar taip darau :D
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 16:05, edited 1 time in total.
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Padauža wrote:Žinai, Laimi, manau, aš geriau tau asmeniškai savo nuomonę pasakysiu, nenoriu šiurpinti forumečių.
Yra nuojauta, yra žinios, yra kokteilis: kuris vadinasi "žinios+nuojauta", ir gaunasi... žinojimas :)
Hektaras kaip hektaras, bet... ne viskas auksas kas auksu žiba...
Sakai. Luule Viilma parašė? Na, čia ne visai taip... Ji, dirbdama su žmogumi, visada darė du įrašus magnitofono juostoje, vieną atiduodavo žmogui, kitas likdavo jos archyve. Iš tų įrašų ir "augo" knygos. Juk Luule Viilma jau kiek metų kai mirusi, o naujos knygos leidžiamos... Įrašai tai liko, kažkas iš to pinigus darosi...
Apie Kastanedą nežinau, negaliu kalbėti to, kas nežinoma. Knygų skaičiau, bet...

Na pasakykit, kodėl dalis saitiečių primena.......... landzbergininkus-megstąsias beretes? Juk pastarųjų tarpe mąstymas "nevažiuoja", tik vienintelis: tu kąąą!!! Nepritari Landzbergio neklįstamumui??? Tada tu - durnas, niekšas, nutautėjęs, nevisprotis, ir t.t. Jų nei argumentais įtikinsi, nei pasikalbėsi konstruktyviai! Žinau, susidūriau. Keli kaimynai - užkietėję bolševikai, keli atvirkščiai - landzbergistai. Karas garantuotas!

Kodėl tokia paralelė nuskamba? Na, kodėl????
Brangute, :D
Vyksta gerio ir blogio kova
Ne desimtmeciais ir ne per amzius
Vien tukstanciu metu kaita
Ir tai laiko tarpas per mazas
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? na, mano nuomene jus zinot, bet pasivarginsiu priminti - kodel Megre negalejo knygu parasyti: taigi puikiai matesi (jus, beje, irgi i tai atkreipet demesi, tik paskui pamirsot... :wink: ), kad jis nieko, absoliuc nieko naujo per susitikima su zmones nekalba, tik varo tas pacias ismoktas kalbas (galejau palyginti, nes viena diena ta pati kalbejo per susitikim salej - o kita kaip papuginas kartojo musu grupelei, beveik neduodamas isiterpti - nebuciau buvus tokia nagla, tai ir klausimu nebutu buve kaip uzduoti... :? ) ir dar cituoja mintinai ismoktas knygu vietas, kuriose daugiausia patoso ir kurios labiausiai veikia zmoniu emocijas, o kai kazkas bande paklaust apie vaika, apie senelius, atsake - vaikas auga, tiek ir tiek metu, ir vel meistriskai nusuko kalba i politika ir butinybe zmogui isigyti hektara - antraip prazus... :lol: :lol:

...o del tos knygos "Antianastasija", tai nezinau, dar neskaiciau, bet iskart suveike intuicija, kuri retai mane apgauna, kad ta knyga - dar vienas manevras tu paciu autoriu, kurie parase visas sias knygas - per neigima iteigti, nes zmogaus samone uzmiega, kai jis paima knyga nusiteikes, kad ji tau pritaria, o tada jau galima ir pavaryti savo informacija - ne tiesiogiai, aisku... Sakykim, as neigiu anastasija, bet man niekad nekiltu mintis parasyti knygos tokiu pavadinimu, o beje, tas faktas, kad ji parduodama kartu su Megre knygom... :?
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Taip darja, tai aš sutinku, kad Megre knygų pats Megre neparašė. Manau tai akivaizdu. Vat žiūrėjau konferenciją Sankt-Peterburge, tai jis ir pats pasakė, kad jis tų knygų neparašė, teisingiau, kad nevisai jis parašė.

Už jo stovi autoriai, o jis tiesiog iškala ir perpasakoja iškaltas daineles. Sutinku.

Taip pat sutinku, kad "Anti Anastasija" yra parašyta tų pačių autorių. Tai yra tam tikra grupė žmonių, kurie kuria tuos tekstus, o paskui paleidžia į pasaulį per Megre ar Ivakovą ar kitus autorius. Vien tik Anastasija ir AntiAnastasija dar viskas nesibaigia. Dar yra ir kitų knygų, kur ta pati autorių grupė rašo.

Su viskuo darja sutinku. Netgi galiu tą grupę įvardinti. Žinai kas tie autoriai? :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

:D Kiekvienas žmogus turi teisę atsiimti savo žodžius.... Aš dabar taip darau :D
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 16:06, edited 1 time in total.
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Nu, gerai, tai kam iš to nauda? Kam iš to nauda, kad žmogus nieko neperka, kad jis niekam mokesčių nemoka ir yra laisvas? :) kam nauda? kas tie autoriai?
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

:D Kiekvienas žmogus turi teisę atsiimti savo žodžius.... Aš dabar taip darau :D
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 16:06, edited 1 time in total.
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Padauža wrote: Įvardink. Prašau, paprastai ir suprantamai :)

Kam naudinga? Rusijos vyriausybei.
Žmonės ir dabar nemoka tų mokesčių, bet jie pyksta, nepatenkinti, alkani ir bijo prarasti net ir tai, ką turi.
Ir staiga pametamas jaukas - fantastiška idėja apie savo žemės lopinėlį, kuris ali išmaitinti VISĄ GIMINĘ! Neįmanoma, kad ha išmaitintų visą giminę, neįmanoma. Bet žmonės gauna užsiėmimą, jų mintys nukreipiamos pseudopozityvo kryptimi. Nemokėjo mokesčių anksčiau, nemokės ir dabar, bet užtat su idėja, su tiėjimu apie kažkokią Taigos žynę. Tylės ir dar padės vyriausybei su jais susidoroti.
Nepataikei... ;) Vyriausybė suinteresuota surinkti mokesčius. Vyriausybė surenka mokesčius, tada šalis stipri ekonomiškai, tada vyriausybės narys gali sakyti: "va kokie mes šaunūs". Jei visi nemokės mokesčių, tai Rusijos iždas bus tuščias kaip kapeika ir Rusija su jokia kita šalim negalės varžytis. :)

Taip, kad vyriausybė suinteresuota surinkti mokesčius. :) Tie autoriai slepiasi kitur.. ;)

Dar tu čia kažkokį manevrą pabandei daryti... xe... žmonės ir dabar nemoka tų mokesčių.... :) xe... prašom statistiką iš kur tu čia ištraukei, kad žmonės ten nemoka? Moka moka... o daug iš tų kur moka pradeda eiti iš miesto, į sodybas, pradės nemokėti, nes juk mieste mokesčiai yra, o kaime mokesčių beveik nėra ;)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Padauža wrote:Pasiimkim iš tų knygų tik tai, kas praktinio, kuo galime pasinaudoti, ir užmirškim visas partijas, visas pseudo idėjas....

Beje, apie partiją. Kodėl nei vienas nesusimąstėt, KAM Megrui (arba tiems, kas už jo stovi) reikalinga partija? Partijoje esančius žmones lengviau valdyti, jie jau savanoriškai leido juos "turėti"... Yra sukišti į statusus ir taisykles. Kiekviena partija turi programą, kurios reikia laikytis. Bet - ar REIKIA?
Partija? Partija labai netgi praktinė idėja. Vat visos dvasinės knygelės tuo ir pasibaigia. Gražių žodelių parašyta, palinguoji galvelę ir viskas pasibaigia. O Megre siūlo nesustoti. Patiems ne tik dvasią tvarkytis, bet ir aplinkui apsikuopti, šiukšles susirinkti, filtrus mašinoms padaryti ir partiją sukurti, kad galėtume į politiką eiti ir valstybę sutvarkyti. Labai praktiniai dalykai... ;)

Partijoj sakai lengviau valdyti? Och...nu tu ateik pas mus į klubus ir pabandyk pavadovaut. :) Bandžiau aš vadovaut, Aldona bandė, Martynas bandė... kaip tik iškyla koks vadukas, tai žmonės iš karto puola kratytis tokio... :) Niekas vadu netampa pas mus. Pas mus laisvės visi nori...

O kaip tas Megre mus kontroliuos, jei mes patys tą partiją kuriam? Jei mes patys pasirašom programą? Patys viską? Anastasijiečiai klausia Megro: "tai į kokią mums partiją stoti?" Megre sako: "Nesakysiu. patys mąstykit". Skaitytojai vėl klausia: "o kaip mums susodinti medelius hektare?". Megre sako: "patys sodinkit kaip galit ir norit..kiekvienam savo" Kaip jis gali valdyti? Kiekvienam perša laisvę.

Jei Megre ar kažkas norėtų valdyti, tai sakytų: "va, visi sustokit į šitą partiją ir kandituojamės į dūmą." Bet ne...nesako. Sako, būkit laisvi...

Nu ir kam naudinga, kad mes būtumėm laisvi? Kad mokesčių nemokėtumėm? Kam naudinga?
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Post Reply