Nepritariančių Anastasijos idėjoms frakcija

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

О милый Александр, такие штучки,
Что охраняешься ты не от мушек –
От глубжего продления себя –
Такие, брат, немудрены дела.
karmennn
Posts: 30
Joined: Fri 11 28, 2003, 22:35

Post by karmennn »

nezinau, kaip sau norit, bet man visa tai irgi truputi kvepia komercija...aisku, daugelis tAnastasijos ideju fantastiskos...na bet kai kurios...nezinau, manau viskas per daug stipriai pasikeite, kad galetume gyventi taip, kaip ji rekomenduoja...zmogus per daug stipriai isikiso i genetika...stai jums pavyzdys-kad ir del tu sodybu ir aptvaro gyvuliams, kurie tipo gales patys savim pasirupinti...as sutinku, kad labai seniai senoveje tai buvo imanoma...bet jus tik paziurekit, kaip stipriai nuo to "labai seniai" pasikeite paprasciausia kiaule...taigi kiaule kazkada buvo sernas, ar ne?o dabar zmones prisipratino daugybe gyvuliu, kurie be zmogaus pagalbos jau nebegaletu isgyventi, nes sunyke ju paprasciausi instinktai- pavyzdziui isgyventi ziema...elementariai, pabandykit paleisti ta pacia kiaule miske- kas is jos liks?juk ji sviecia is tolo;)...ech...ir dar kas mane uzknisa...jau rodos nebera nemodifikuotu vaisiu...pavyzdziuj noriu nusipirkti vynuogiu...ir ka...vynuoges visur tik be seklyciu..arba apelsina koki...ten tas pats- seklu nerasta...ir apskritai atpratau pirkti vaissius, kurie is isores labai graziai atrodo..nes negali zinoti, ka valgai...ai...uzkniso viskas... :?
bute
Posts: 72
Joined: Tue 02 04, 2003, 14:46
Location: Taurage
Contact:

Post by bute »

Bent jau man kiaulių išvis nereikės. :lol:
O obuoliuka su sėklytėm užauginsiu...dar yra ir tokių :wink:

Bet minčių panašių ir man kyla, įtariu, kad kaikada paprasčiausiai pritrūksta tikėjimo savimi, pasiryžimo bei drąsos. Sunku išsiveržti iš įprastinių ribų. :|
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

O as manau, kad labai gerai, kad kyla tokiu priestaringu minciu, nes butu baisiai blogai, jei kas mums parodo kelia (pvz. koks gerasis dede Leninas, arba koks Paksas, ar net musu gerbiamasis Megre :wink:) ir mes visi kaip kokios aveles aklai patikejusios per daug nemastydamos nusekam paskui, kur tik mus veda :roll: Va, del tu klonuotu vaisiu ir man nelabai patinka, ir as stengiuosi pirkti pacius negraziausius (kaip sakoma, ne viskas auksas, kas auksu ziba :wink: ), o del tu naminiu kiauliu ar karviu, tai pries kokius metus maciau reportaza, apie dvi tokias, svelniai tariant savotiskas, seseris, kurios gyvena namelyje miske ir lauke laiko didziule banda sulaukejusiu karviu, net ir per ziema laiko lauke, per salcius lauza sukuria, kad anos biski susiltu, bet siaip tai tos karbes "mutavo" - apaugo gaurais, iprato grauzt medeliu zieve :lol: Vienzo, nesijaudink, viskas bus gerai - pati gamta viska sutvarkys, tik reikia su ja draugiskai elgtis :wink:
(o del nuotaikos, tai dabar ten planetos biski "ne taip pasisuke" - po kovo vidurios "atsisuks", ateis tikras pavasaris ir vel viskas bus gerai :) Sekmes tau ir mums visiems :wink: )
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Dėl kiaulių - Lietuvoj ne per seniausiai buvo atliekamas toks eksperimentas. Buvo bandoma ekologiškai auginti kiaules, leisti joms laisvai vaikščioti lauke kažkokioje aptvertoje teritorijoje, o ne laikyti visą laiką uždarytas garde. Ir pasirodė, kad kiaulės kuo puikiausiai taip gyvena, nesušąla, tik kailiuką storesnį pasiaugina. Pasidaro kaip kokios šernakiaulės. O šiaip viskas tikrai labai puiku.

Eksperimentą atliko kažkas iš Veterinarijos akademijos, viskas yra oficialiai aprašyta, su įvadais, išvadom ir visu kuo kitu.
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

o aš kiaulių irgi neauginsiu. O kam? Maistui? Negi dobsi savą gyvį.
Nebent tik pati priklys kokia :) atsiras iš kur nors. Tada galės laisvai sau po mano žemę bastytis. :)
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

o dabar visai kita tema

Dėl Anastasijos idėjų. Man atrodo, kad tiesiog (bent jau pradžioje, jei kažkas viduje priešinasi ar kažko nepriima) reikia atsirinkt tai, kas labiausiai tinka tau. Ką šiuo laiko momentu Tu gali priimti. O ką čia daugiau padarysi :P . Jau geriau pasiimt bent vieną mažą gerą dalykėlį, negu sakyt, kad didžiuma dalykų yra nerealūs ir nepritaikomi.

Gerų visiems minčių
karmennn
Posts: 30
Joined: Fri 11 28, 2003, 22:35

Post by karmennn »

butent, as irgi taip manau...man tikrai daug kas tose knygose patinka, bet nesiruosiu aklai tiketi bet kuo, kas ten rasoma...va taip...sekmes jums visiems... :P
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

visi kas aklai netiki yra saunuoliai

tiesa jei aklai netikite siomis idejomis taciau aklai tikite kokiu nors lanzbergiu, brazausku ar paksiu tai nebe saunuoliai o tikri komjaunuoliai

jei politikieriais netikite, taciau aklai tikite tuo kas parasyta istorijos vadoveliuose, tada esate ne tai kad komjaunuoliai, bet tikri spaliukai -lenino anukai

na o jei aklai tikite laikrasciais ir televizija tai esate tiesiog lengvatikiai
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
ausrytux
Posts: 47
Joined: Sun 01 09, 2005, 23:47
Location: šiauliai
Contact:

Post by ausrytux »

nestoju as i sita frakcija. man Anastasijos idejos atrodo teisingos.viskas puiku. vienintelis dalykas kuris man uzkliuvo Anastasijos knygose-pernelyg daug isgirta rusija, perdaug kalbama apie ja, kaip apie daug nusipelniusia, kad tais metais (tixliai nepamenu.rodos 2002m) neivyko pasauline katastrofa, or smth.. sorry, jei netixli info, bet manau supratot.


so.tokia mano nuomone. :wink:
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

yra kaip tik adekdotas:

Vakare grizta Joske namo
- Sara, as siandien i frakcija istojau!
- Na ir neatsargus tu Joski, tai i shuda tai i frakcija vis istoji.
ausrytux
Posts: 47
Joined: Sun 01 09, 2005, 23:47
Location: šiauliai
Contact:

Post by ausrytux »

Basta wrote::lol:

nu jo... del tos rusijos.. bet cia tik mum, lietuviam teip atrodo visad - pavydim.. vot ir susikurkim sau geresne ateiti, jei jau tokie madrus;)

as nepavydziu.tiesiog pasakiau, kas man nelabai patiko Megres knygose/ir tiek. prasom nesikabineti :wink:

o del geresnes ateities, tai aisku-kurkim sau geresne ateiti, i joki traukini neseskim :!: net minciu apie tai... 8)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...visai neseniai gyvuliniais vagonais i ta nuostabuji Sybyriu "paatostogaut" buvo isvezta vos ne puse Lietuvos...

...kur tas dulketas traukinys
taip toli nukeliavo,
prisimenu gimtine as,
tas pievas, kur zaliavo...
Last edited by darja on Wed 08 10, 2005, 17:20, edited 1 time in total.
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

oi, brač, pasirodo ir tokia frakcija yra anastasija.lt, tik dabar pastebėjau. bet aš į ją "užėjau" ne dėl to, kad nepritariu, o iš smalsumo. žiūriu seniai nerašyta, apleista :o
na bet jei užėjau, tai papostringausiu. bene vienintelis man nesimpatiškas dalykas tose knygose yra prasimušantis Megre didžiarusiškas šovinizmas. bet aš puikiai suprantu, kad Megre ne koks inteligentas ar menininkas, ir kad jo socialinio statuso žmogui gimusiam ir auklėtam socializmo-marksizmo-leninizmo dvasia tokios pažiūros - norma. nieko stebėtino, nors mus lietuvius erzina :mrgreen: bet vis tiek man Rusija patinka, ji man artimesnė nei kokie užusieniai. ir išvis man patinka taip sakant ekonomiškai neišsivystę kraštai :P
aha, dar galiu pakritikuoti 8 knygos pirmą dalį - ten kai kurie tikriausiai paties Megre papasakoti vaizdeliai šiek tiek dvelkia soc.realizmu (ypač apie naujojo versliniko transformaciją), arba kitąvertus - mes pasidarėme tokie cinikai, kad nebegalime priimti gražių, naiviai paprastų dalykų :? :roll:
jau įsivažiavau, tai dar pasakysiu - nepatinka, kad Megre daug vietos knygose skiria visokių partijų kūrimui ir detalizuoja panašią informacija (na, bet gal ir to kažkam labai reikia). kažkaip žmonės taip įprato organizuotis į visokias partijas, frakcijas, judėjimus, paskui atsiranda visokie lyderiai, įstatai, suvažiavimai - mane tas kažkaip baugina, nes iš prigimties esu individualistė, mėgstu improvizacijas. nors, suprantama, kartais reikia ir organizuotų veiksmų (+) ir paskutinis priekaištas Megre - norėtųsi daugiau informacijos iš Anastasijo ar jos diedukų lūpų, pagaliau iš Megre sūnaus, kad aprašytų viską, ką išgirsta (turbūt, ne viskam dar pribrendo laikas) :D
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:roll: ...o gal del to, kad ju ISVIS NERA :?: ............
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Darja,tikrai yra jie.Buvo atvaziaves toks samanas Anacarja/gal ir maisau jo varda/ is Altajaus,jis pasakojo ,jog teko jam ir kt Altajaus samanams bendrauti su Anastasijos seneliu. :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? na, jei yra (o man, kai skaiciau pirmas knygas irgi taip atrode... :? ), tai dabar jau Megre smarkiai nutolo nuo tu pirminiu jos ideju, kazkaip jis jas iskreipia, kad net nesinori paskutiniu knygu i rankas imti... :?
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

eik jau eik, darja, nebūk tokia agnostikė :wink: :lol:
aš tai su malonumu knygas imu ir skaitau, ir šamanų nuomonė man nebūtina, nes aš žinau, kad yra taip. jokių abejonių :no: tik neužsiveskim čia dabar tuščiai ginčytis, aš tik už save pakalbėjau. mano pačios motulė, kuri man vos ne pirmoji įpiršo Megre knygas, grįžusi iš Rusijos, vėlesnes jo parašytas knygas vadina "bredu" (o man taip norisi jai pasakyti - "mieloji, taigi tavo pačios mintys ir gyvenimas ir yra tas "bredas", jei būtų kitaip, neturėčiau tokių minčių) :roll:
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

>vėlesnes jo parašytas knygas vadina "bredu"

jo, Leninas kur kad geresnes knygeles rase.
o Stalino rastai tai is viso stebuklas, gal kas nors juos gyvai esat mate?
Tik Hitleris ne toks rastingas :)
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

juk Stalinas kunigų seminarijoj mokėsi, tai ir buvo šiek tiek raštingas :mrgreen: ko gero, DK, dauguma forumiečių per jauni, kad būtų matę Stalino raštus - juos dauguma turėjusių turbūt išmetė po kažkelinto TSKP suvažiavimo, kuriame pasmerkė Staliną :roll: turiu aš tokį draugelį, kuris sodo namely tokią raudoną biblioteką įsteigęs, reikės pasidomėti :wink:
o Lenino raštai ir daug "vertingų raudonų" knygų ir mūsų namų bibliotekoje buvo, nes abu tėveliai Maskvoje buvo baigę partinę mokyklą (nepaisant to, abu buvo iš skirtingų pasaulių).
Post Reply