Nepritariančių Anastasijos idėjoms frakcija

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Beveidis
Posts: 218
Joined: Mon 09 30, 2002, 19:49

Nepritariančių Anastasijos idėjoms frakcija

Post by Beveidis »

Taip istoriskai susikloste, kad as esu sio (ir ne tik sio) forumo blogietis NR1. Todel ir sios frakcijos ikurimo garbe atitenka man.

Taigi. Nepritarimas sis yra tik kai kurioms idejoms o ne visoms.

Konkreciai:
Ideja Nr1: "uzsienieciai vazines i Rusija turistais ir stebesis kaip Rusai gyvena savo sodybose"
Pasipriesinimas Nr1: Ot ir ne. Tegul isgrauzia! Niekur mes nevazinesim ir nesistebesim, mes patys gyvensim tokiose sodybose!

kol kas tiek nepritarimo....
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

:D :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Nu prajuokinai Beveidi :)
Nu maladiec :)
:lol:
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

OK. Stoju ir as i sia frakcija :lol: :lol: :lol:
Eglė
Posts: 110
Joined: Sun 02 02, 2003, 22:01
Location: Kaunas

Post by Eglė »

:lol: Tegul patys rusai pas mus atvaziuoja .... :lol: :D
Ir visokie vokieciai, anglai ir t.t. :P
Va taip vat! :mrgreen:
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Ar jus esate uzsienieciai?? - idomu....................

Mano manymu visi mes zmones...


Tik manau, kad si ideja greiciausiai placiausia masta tures Rusijoj, todel visi vaziuos pasiziureti pirma i Rusija, o ne i Lietuva kaip i tos idejos gimtine...

Ir apskritai kalbam kalbam apie tolerancija, apie tarpusavio supratima, apie Zmonijos istorija, apie Zmonijos ateiti...................... o gaunasi :?
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Aš irgi sutinku, tegu sodybomis nusėta būna mūsų žemė, bet man svarbiausia - Lietuvoj :)
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Tai kur priestaravimas?

Kad i Rusija vziuos pasiziureti??

Kur nepritarimas idejai?? kad nevaziuosime pasiziureti?? :roll:
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Na bent jau aš tai supratau, kad mūs Beveidis niekur nevažiuos žiūrėt sodybų, jis kurs sodybas čia - Lietuvoje :)
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Taigi čia juokai :lol:
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

O mano sodybos jau sia vasara rusai atvaziuos paziureti...vat...

Kokia as pagirune... man geda...
Jelizaveta
Posts: 21
Joined: Tue 05 20, 2003, 15:52
Location: Kaunas
Contact:

Post by Jelizaveta »

Pati saves nepagirsi, niekas nepagirs :) Dzhiaugiuosi del Taves, del Tavo sodybos, del tu rusu.
Jei tu teisi zhmones, vadinasi, neturi laiko ju myleti. (c) MOTINA TERESE
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Kokia kukli gi musu Glesum
Juk vieno is pas ja atvaziuojanciu rusu pavarde V. Megre ;)
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Ne... neatvaziavo... giminaiciai is maskvos... sake ju vaikai dar karve sgyvos nemate, tai norejo atvezt parodyt, bet pasigyriau, tai ir neisdege :oops: :oops:
man visada taip... o jums?
valdas
Posts: 57
Joined: Mon 02 24, 2003, 16:22

Post by valdas »

Glesum, man taip pat šitaip nutinka. Jau ne kartą nudegiau, todėl dabar stengiuosi daugiau patylėti ir leisti įvykiams tekėti savo tėkme. Nors kartais sakoma, kad kai kada tylėjimas taip pat nuodėmė. Išties, kaip yra sunku atskirti, kada reikia kalbėti, o kada geriau patylėti.
Kas dėl pokalbio į temą, tai man taip pat yra iškilę klausimų skaitant V.Megre knygas, į kuriuos atsakymų nerandu. Pvz.: pasakojime apie vedrusus ir naujos sodybos įkūrimą sakoma, kad žvėrialiams įrengiamas aptvaras. Ir taip pat sakoma, kad žvėrys tose sodybose patys savimi pasirūpina, jiems nereikia ruošti maisto, nereikia apie juos "šokinėti". Tada man visai neaiškų, kaip jie užtverti aptvare, pievoje, kur dar tik aplink viskas tik pasėta ir tik pasodinta gali pasirūpinti savimi? Gal stipriausias suėsdavo silpnesnius ir taip pasirūpindavo savimi?
Toliau, kitame pasakojime, apie kalinių "zoną", nieko neužsiminta apie vandenį, iš kur jie jį ėmė savo ir augalų poreikiams? Ar kasė šulinius, ar tiesė vandentiekį? Ir viena ir kita reikalauja lėšų ir pastangų. Kaip V.Megre galėjo praleisti tokį svarbų dalyką?
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Ot saunuoliai, kas ikuret sia frakcija, zinot, ir as supratau, kad gyvenime negalima visko priimt 100 proc., tiesiog visur matau kazkokiu neatitikimu. Buvau as karta uzklydus i anastasijieciu kluba - grazu ten, kalbos grazios, jauni, graziai apsirenge (beje, tikrai ne dilgeliu drabuziais ir ne kefyru galvas issiplove :lol: ) zmones, nors ir as, aisku, ne senute :lol: Va, bet zinot, man pasidare kazkaip juokinga del tos ju laikysenos - tipo mes kuriam sviesu rytoju, zmonijos ateiti ir t.t. :shock: Bet kai is tikruju pasiziuri - nelabai ten jus ka ir sukuret, nors daug kalbat ir postringaujat. As jau tokia, visur megstu oponuoti. Bet manau, kad kas is tikruju kuria, tas tyliai daro savo darba ir per daug neisafisuoja 8) Na, tai sekmes jums kuryboje :lol:
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Dainu ir pasibuvimo reikia visiems ir visada.

Ir jokio sviesaus rytojaus mes nekuriam sakyciau.
As augau ant asfalto, bet as augau ant to asfalto, mano vaikui tai jau neimanoma - ant asfalto kruva masinu, tepalu ir suns kaku. Zmones tiek ituze kad ne tik masina gali pervaziuoti. O kas bus toliau?
Argi tai gyvenimas?
O va pamenu kaip vasarodavau (laaabai trumpai) kaime... Nors ir mums (visuomenei) vaikai yra PRIESAS Nr1, bet as asmeniskai vaikams ne priesas.
Soidybos as norejau visada, jau seniai joje gyvenciau, bet zyniu sukurtas sodybu naikinimo mechanizmas mane taip pat baugino.
O dabar, kai Anastasija ikrete jiems koses, tai jau ir nebaisu, vienok velgi kartoju - as vaikui ne priesas. Jis neaugs vienas vienkiemyje kaip laukinis.

No o kad kitiems reikia tik dainu ir pasibuvimo, tai nezinau ka anie apie vaikus galvoja. PRIESAS Nr1???
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Nesupraskit manes klaidindai - man is tikruju patinka Anastasijos idejos, kitaip juk buciau neskaicius jos knygu. Ir as uzaugau Vilniaus centre ant asfalto, ir man budavo didziausia svente vaziuot i svecius i kaima pas tete, ir as myliu vaikus, ir jei, manau, mane myli, nes priima kaip bendraamze :lol: , nors savu neturiu. Bet as jau tokia esu - mane visada ima juokas, kai kas nors pradeda "dvasingu veidu" postringaut apie "aukstas materijas", tada man kyla noras ka nors ne to uzvemt :lol:, taip ir darau, ir toliau, nepykit, darysiu :lol:. Va, o jums visiems, kas domisi Anastasija ir bando nors kazka pakeist savo gyvenime, linkiu kuo geriausios kloties :).
Beje, nugirdau gandus, kad Megre net teisme apkaltintas plagijavimu, kad yra tokia moteris kaip Anastasija, ziniuone, gydo zmones, bet jis ja pajaunines ir isvis pats sugalvojes visa ta istorija komerciniais tikslais, juk is tiesu - paziurekit, kokias kainas plesia net uz paprasciausia kedro gabaliuka - as pati, duracka, buvau knygyne nusipirkus uz 8 litus :lol:... Tai kaipgi is tikruju cia yra - gal kas zino?
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

darja wrote: Beje, nugirdau gandus, kad Megre net teisme apkaltintas plagijavimu, kad yra tokia moteris kaip Anastasija, ziniuone, gydo zmones, bet jis ja pajaunines ir isvis pats sugalvojes visa ta istorija komerciniais tikslais, juk is tiesu - paziurekit, kokias kainas plesia net uz paprasciausia kedro gabaliuka - as pati, duracka, buvau knygyne nusipirkus uz 8 litus :lol:... Tai kaipgi is tikruju cia yra - gal kas zino?
Jo stengiasi jie visokius gandus leisti, ir ką padarysi? Kur teisybė kur ne reikiam pačiam pamastyti :roll:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

As girdejau, kad teisme tai buvo irodyta, nors pati neskaiciau. Idejos Anastasijos man tikrai grazios, viska, bet kad cia gerokai kvepia komercija ir noru iskelt Rusija (ne veltui jusu forume iskilo diskusija del nacionalizmo :lol: ), tai aisku kaip diena, nors vel - nepagalvokit, kad turiu ka pries rusu tauta, bet vis delto...
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

darja wrote:As girdejau, kad teisme tai buvo irodyta, nors pati neskaiciau. Idejos Anastasijos man tikrai grazios, viska, bet kad cia gerokai kvepia komercija ir noru iskelt Rusija (ne veltui jusu forume iskilo diskusija del nacionalizmo :lol: ), tai aisku kaip diena, nors vel - nepagalvokit, kad turiu ka pries rusu tauta, bet vis delto...
Kad yra gandas apie įrodymą ir teismą, tai dar nereiškia, kad toks teismas išvis kažkada buvo. :roll:
Post Reply