Nepritariančių Anastasijos idėjoms frakcija

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Gal kas ir pajuokavo, visai nepiktai papokštavo, nieko blogo negalvodamas.Tuo labaiu nieko tokio ir neparašė reikšmingo. Tik kam , kieno tai užsakymas, kaip manai Padaužėle? Bet man tikrai nejuokinga.Pas dukrą klausiau, ji tikrai ne ,tuo labiau, kad ir daugiau nebelenda, žinau jos nuomonę. Gal ir kodo nežino. Žinau kas tai daro, tik nepagautas ne vagis kaip sako, galėčiau akis į akį pakalbėti, bet su tuo žmogum nenoriu turėti nieko bendro. Tai ką jis daro prieš jį patį atsisuka, . . už tai ir žyla.
J

Post by J »

Tai, kad istorijos kaip ir nėra.
Parėjau iš Sraigės (prieš man išeinant lyg tyčia abi į laikrodį pasižiūrėjom. buvo 19.50), įsijungiu forumą ir sakau - O-ooooo, Sraigė sugrįžo!
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

...

:D Kiekvienas žmogus turi teisę atsiimti savo žodžius....

Aš dabar taip darau :D


 :yy:

...
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 16:37, edited 1 time in total.
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Čia gal dievo karys papokštavo, bet nesvarbu
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

taip negraziai mane itarineti, nesitikejau, :(
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Dievo karys, beveidis, kipšas ne prie ko. Jo IP švarus. :D :) :lol: :D

Kol kas aiškinamasi.. neliūdėk, Dievo kary.. :) tie žmonės amžiais neapsisprendžia.. :D :) :wink: :D :h: :)
Last edited by jasmin on Tue 12 27, 2005, 0:07, edited 2 times in total.
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

VIEŠAI ATSIPRAŠAU DIEVO KARIO.
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Kolkas pristabdykit detektyvą. Nereikia spėlioti. Kai ką nors konkretaus išsiaiškinsim pagal IP adresą, tai pranešim. :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
J

Post by J »

Tikrai????
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

dar viena glušilka, kokie jums makaronai, bet tai jūsų asmeninis reikalas
J

Post by J »

:roll:
Last edited by J on Wed 02 15, 2006, 23:31, edited 1 time in total.
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Jonė.S wrote:O gal su Padaužos atėjimu pradėjo aiškėti kas yra kas? :roll:
O tai vyniojama buvo daug kas į gražius popierėlius ir visi tuo džiaugėmės... kaip gražu ir gera pas mus... :roll:
Jone, jei tau nepatinka koks nors vienas žmogus, tai ir varyk ant jo, o ne ant viso forumo. :)

Pvz. man irgi kai kurie žmonės nepatinka, tai ant jų ir varau, bet čia yra labai labai daug šaunių žmonių. Ir man jie labai patinka.

Labai blogai, jei vienas žmogus ateina, kažko prisišneka ar prisidirba ir jau daroma išvada, kad čia visas forumas blogas. ;)

Gabriukas geras, Basta, Aušrinė, darja, Sraigė, Jonė, Modestas, Glesum.... ir daug kitų..visų nesuminėsi... net ir Padauža neblogas žmogus, tik biškį susinervavus. :)

Man irgi nepatinka kai kurie dalykai. Pvz. kai loreta pavarė ant Žibutės. Oi žiauru buvo. Bet tuo kaltinti viso forumo nereikia. Kuo čia kaltas Glesumukas ar kalnarūtė? Niekuo... Čia kiekvienas laisvas ateiti ir šnekėt ką nori. Vat ir prišneka. :) Nu nekaltink viso forumo, ką?
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Visgi vyksta  :yy: sunkokai,bet vyksta.Pastarasias dienas pratunojau miske apmastydamas tai kas forume(ir ne tik)vyksta.Yra prasme

 :yy:
Last edited by Alyta on Wed 03 22, 2006, 15:59, edited 3 times in total.
J

Post by J »

Laimi, o kam varyt?
Last edited by J on Wed 02 15, 2006, 23:32, edited 1 time in total.
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

sraige wrote:. Žinau kas tai daro, tik nepagautas ne vagis kaip sako, galėčiau akis į akį pakalbėti, bet su tuo žmogum nenoriu turėti nieko bendro. Tai ką jis daro prieš jį patį atsisuka, . . už tai ir žyla.

Tegul moderatoriai pasako
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Dievo karys wrote:>o ką, jei po 3-5 metukų paaiškės, kad visos šios knygos - tik puikiai suregztas Rusijos vyriausybės ir spec. struktūrų planas

net jei ir taip, turesiu galimybe gyventi su nuosabiais bendraminciais nuosatbioje gyvenvieteje
o iki megre knygu turejau tik didele riebia spyga
kurios kryptis aiski - vaziuok i uzsieni, nes lietuvoj gerai nebus
Myliu as tave, Dievo kary, bet kartais tai net labai myliu :D


Klausykit, tamstos ezotetrikai, gal galetumet savo razborkes is cia patys istrynt ir toliau aiskintis privaciai? Tikri gushylkos jus patys ir esat.

Grazinam tema prie esmes.


Vat pats frakcijos pavadinimas man nepatinka, Dievo kary. Anastasijos idejoms as pritariu, bet smarkiai abejoju, ar ta fraze apie tai kaip vaziuos uzsienieciai pas rusus yra Anastasijos. Apskritai labai jauciasi (man asmeniskai) knygoje dvi linijos: viena eina is sviesaus zmogaus, kita is kazko kito-anei sviesaus, anei tamsaus, tokio siaip zmogeliuko gana eilinio. Nors kartais pagalvoju, kad gal tamsaus jame daugiau.

Jei rimtai nepritariu daug kam tose knygose. Ypach tam, kas parasyta astuntoj. Ten Anastasijos mazai yra. Ir turiu nuojauta, kad knygos autorius tiek pinigus pamego, kad jau pila bele ka, kad tik kuo daugiau daliu tos knygos gautusi. Nepritariu as ir partijai. Nors gal Rusijoj tai ir pavyktu.

Ir is viso, nepasitikiu as Megre. Bet dabar tai ne esme, pasitikiu savim ir tuo, kas is mazens manyje. Ta dalis ir atsiliepe i knygose esancias sviesias mintis, deka to radau bendraminciu. Todel, aciu Megre uz tai, kad jis tas knygas parase. O jei jis kokis sukcius, viskas jam paciam ir sugrysh, sviesiu minciu iskreipinet nevalia. Tik man mazai rupi kaip cia bus su juo, svarbiausia, kad zmones zeme sugrazintu ir kad musu vaikai svariu oru kvepuotu, skaniai ir sveikai valgytu bei nebevergautu.

Ir dar klausimelis ezoterika praktikuojantiems, kurie cia savo frakcija jau sukure ir viena duda pucia: Jus ka, daugiau neturit ka veikti? Kiba jums cia smelio deze pasizaidimams? Turekit nors lasa pagarbos zmoniu sviesiems jausmams. Jei prisirijat neigiamu dalyku savo kelionej, tai turetumet zinot kaip juos isleist, kitiems nekenkiant. Bet matyt prastos zinios jusu, ateinat cia ir vampyraujat.

Fui, pasakiau kaip pensininke. Nu bet kiba gaila.

Atsiuskit, sniego, Lietuva..aa?
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Eikit jūs visi . . .

VIEŠAS PAREIŠKIMAS

VIEŠAI PAREIŠKIU, KAD SRAIGĖS VARDU NERAŠYSIU, APSKRITAI NEPRISIJUNGINĖSIU. TAI DARIAU, TIK DĖL PRIVATO IR KAI KURIOS INFORMACIJOS.JĄ GALIMA GAUTI IR KITUR ARBA NEPRISIJUNGIANT.
TAIP KAD ŠIS FORUMAS NEPATIKIMAS, PRIVATI INFORMACIJA PRIEINAMA KAŽKAM. DAR NORĖSIU SUŽINOTI MINDAUGO NUOMONĘ. NES IŠTRYNIAU TĄ ŽINUTĘ IR PARAŠIAU SAVO. TAI GALI APSUNKINTI TYRIMĄ.
VISO GERO.
J

Post by J »

..............
Last edited by J on Wed 02 15, 2006, 23:33, edited 1 time in total.
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

sraige wrote: TAIP KAD ŠIS FORUMAS NEPATIKIMAS, PRIVATI INFORMACIJA PRIEINAMA KAŽKAM.
Nu sraige, greičiausiai čia kažkas atspėjo tavo slaptažodį, o ne įvykdė kompiuterinį įsilaužimą. Galbūt tu pati kalta, kad paprastą slaptažodį sugalvojai, o gal davei jį kažkam? Gal kas apie jį sužinojo?

Jei būtų nustatyta, kad įvyko įsibrovimas į sistemą ir kažkas sugadinta, tai tada galėtum kaltinti forumą nepatikimumu. O jei kažkas iš tavęs išgavo slaptažodį ar jį atspėjo, tai jau ne forumo kaltė... Čia jau perdedi.
--------------------------

Kreipiausi į to niekšo IP adresą prižiūrinčią firmą. Tai Lietuvos Telekomo zona. Jie nesako to žmogaus adreso, nes negali. Tą adresą galima išsireikalauti tik per policiją. Jei sraige manai, kad buvo įvykdytas nusikaltimas, tai prašom kreiptis į policiją, aš pasakysiu to žmogaus IP, telekomas jo adresą pasakys ir policijoj jam bus užvesta byla. Kolkas tas vartotojas turėtų būt įspėtas, turėtų būt nusiųsta žinutė į jo kompiuterį arba popierinis laiškas. Jei panašūs veiksmai pasikartotų jam gali atjungti internetą. Jei norima jam dar didesnės skriaudos, tai reikia kreiptis į policiją. Čia pridedu žinutę iš telekomo:
--------------------------------
Laba diena,

Ačiū už Jūsų pranešimą apie mūsų kliento kenkėjiškus veiksmus. Pažeidėjas nedelsiant bus įspėtas.
Jei kenkėjiški veiksmai pasikartos, prašome nedelsiant mus informuoti.
Pateikti Jums informaciją apie klientą draudžia LR teisės norminiai aktai.
Jeigu Jūs manote, kad ši mūsų kliento veika yra nusikalstamo pobūdžio, rekomenduojame kreiptis į policiją.

Pagarbiai,
AB „Lietuvos telekomas“
----------------------------------

Kolkas daugiau nieko sužinot man nepavyko. Ieškojau ar nebus koks mūsų vartotojas parašęs tą pranešimą, bet neradau kolkas. Dar bandysiu toliau ieškot, galbūt kas kitas iš tinklapio komandos prisidės ir rasim tą kenkėją ar žaidėją, kaip čia jį pavadinti. :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Laimi, tyrejau tu :) Sraige vistiek nebus patenkinta, visus pasiusti lengviausia.
Sraige, tas IP musu forume tikrai nenaudojamas, tik tai zinutei buvo panaudotas. Ir forumo nepatikimumu kaltint nederetu, ypach menkai nusimanant kaip yra su tais duomenimis.. O suzinot daugiau yra neimanoma, na galima suzinot kokia OS tas vartotojas turi, koki kompa :) Be to tas IP gali priklausyt ne vienam zmogui, o visam vartotoju tinklui. Gal tikrai, Sraige, tavo slaptazodis labai lengvai atspejamas? Esu atspejusi daugybes pazystamu slaptazodzius ir ispejus kad juos pasikeistu.
Post Reply