Nepritariančių Anastasijos idėjoms frakcija

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Ech jūs sanastasiukai, lengvas, kad neužmirščiau, tai nevienintelis dalykas, kurį turiu prisiminti. Niekas nesuteikė teisės juo naudotis, lengvas jis ar sunkus.
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Nereikia , dar ko su policija, su bylom :? Man nereikia nieko bausti, tik noriu tam žmogui į akis pažiūrėti ir pabandyti suprasti tikslą.
J

Post by J »

Gluosne, kodėl nusprendei už Sraigę?
Jei man kabintų makaronus, tai ir aš niekada nebūčiau patenkinta.
Ar tikrai žinai, kad Sraigė nenusimano "kaip yra su tais duomenimis"?
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

sraige wrote:Ech jūs sanastasiukai, lengvas, kad neužmirščiau, tai nevienintelis dalykas, kurį turiu prisiminti. Niekas nesuteikė teisės juo naudotis, lengvas jis ar sunkus.
Zinoma, tu teisi. Tik tai nereiskia, kad forumas nepatikimas. Nepatikimas vienas kazkuris zmogus.. Kas tie anastasiukai, kas per terminai..

Jone, jei Sraige nusimanytu, tai tiesiog kitaip kalbetu. Aisku, kad niekas nebutu patenkintas tokiu faktu, bet savo nepasitenkinima reiketu nukreipt ne i visus forumo dalyvius.
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Kaip vis dėlto man sunku atsiskirti nuo šito egregoro, džiaugiuosi tiek, kad bent energijos mano negauna. Mano dabartinės emocijos rodo kaip giliai buvau įklimpus.
O iš viso, norėjau pasakyti, kad Alytos Galintėno tikriausiai daugiau daugtaškių, taisymų, nei pasisakymų. o apskritai tai lyg jau į protą ateini, džiaugiuosi, tik ar ilgam. Ir anksčiau tokie būdavo prašviesėjimai . . .
Gluosnė teisi, ne ant visų juk pykstu, bet ir ne visus turėjau galvoj.
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Jo Alyta, privirei tu čia mums košės. :) Per tave dabar turim daug skandalų ir pasipiktinusius žmones mūsų forumu. :) Žodžiu skiriu tau 10 pritūpimų (kasdien visą savaitę) ir dar ... padaryti tris gerus darbus mūsų forumui. :) Taip bus išpirkta tavo kaltė ir galbūt sugrįš pas mus sraigė, Jonė... :) xe xe :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

O tu čia kuo geresnis? Ar ne pėdas mėtai?
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Basta
taikliai pastebėjai, kad... tamsiukai užtemdė temą :)))
O tokia temelė!!!.

Čia labai Uponės mintys tiktų... :wink:
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Jooo,reikalas tik kelis asmenis liete , o Bastai pilva susuko,tai ir baigesi viskas. Buvo pasiulyta iseitis-tualetas, bet istryne ar perkele tas zinutes...Na,as cia irgi ne i tema.... :D
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Baik, Sraige!
Ji ką, taip ilgai ten sėdi? :shock: :roll: :shock:

Jau ir pasiilgti ėmiau :))

Faina mergiotė, man patiko su ja pasiginčyti.
MAGAS
Posts: 34
Joined: Wed 05 18, 2005, 16:30
Location: Lietuva

Post by MAGAS »

Nepritariantys "Anastasijos" idejoms jus ir pritariantys.Tai nera Anastasijos idejos ir jos nera.Tai gerai sukurta magu sistema,kai i "sviesa" imaisoma dalis "tamsos" ir pateikiama "suvalgyt"."Maistas" atrodo skanus,bet kazkas tarsi ten negerai.Tik akylus tai gali pastebet ir tai ne is karto,nes labai stiprus emocinis uztaisas ten idetas,labai malonios zmonems idejos.Imkit tas idejas ir naudokit.Tada islosit.Jei imsit viska,tai bus liudna,kai sugrius asmeninis pasaulelis isaiskejus kaip buvo.Naudokit geraji prada.Visko buvo,bet visko dar bus.Stiprybes Meiles Aistros.
mokytojas>mokinys>mokytojas>mokinys...=gyvenimo kaita
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Tai gal, gerbiamasis, ir būsi vienas iš tų, kurie sukūrė "bendromis jėgomis" ir įdėjo tą emocinį užtaisą? Turėtų būti šiek tiek viskas paprasčiau, jeigu pasigilinote. Gamta turi tą stebuklą savy: atsinaujinimu vadinamą. Tas pats suteikta ir žmogui, kaip tos gamtos dalelytei. Žmogaus organizmas puikiai pats atsistato sunegalavus ir pan. Jeigu Anastasija savo šviesių minčių vedama, panorėjo žmonėms padėti "peršokti" per tamsių jėgų laikmetį, tai kodėl nepasinaudojus puikia proga? Šiais laikais daug kam stinga ar tai valios, ar gerų norų vadintis tikruoju žmogumi, su visais jam duotais sugebėjimais. Kartais reikia mažo pastūmėjimo ir viskas stoja į savo vietas. Žmonės tarpusavy yra begaliniai susieti, todėl kiekvieno pasirinktas darbas daugiau ar mažiau įtakoja kitus. Mes tuo pačiu ir įkvepiame vieni kitus gražiems tikslams. Visi esame kūrėjais šioje visatoje, tik blogosios jėgos nori mus nuo to tikslo nustumti, kišdami mums į pasąmonę nereikalingą informaciją per masinės informacijos priemones; užimdami mūsų protą jau perdirbtu ir pateiktu jiems rūpimu rezultatu, tuo pačiu nustumdami mus nuo kūrybinės minties. Apsaugok Dieve.
Dino
Posts: 58
Joined: Thu 10 23, 2003, 14:10
Location: Vilnius
Contact:

Post by Dino »

loreta wrote:Tai gal, gerbiamasis, ir būsi vienas iš tų, kurie sukūrė "bendromis jėgomis" ir įdėjo tą emocinį užtaisą? Turėtų būti šiek tiek viskas paprasčiau, jeigu pasigilinote. Gamta turi tą stebuklą savy: atsinaujinimu vadinamą. Tas pats suteikta ir žmogui, kaip tos gamtos dalelytei. Žmogaus organizmas puikiai pats atsistato sunegalavus ir pan. Jeigu Anastasija savo šviesių minčių vedama, panorėjo žmonėms padėti "peršokti" per tamsių jėgų laikmetį, tai kodėl nepasinaudojus puikia proga? Šiais laikais daug kam stinga ar tai valios, ar gerų norų vadintis tikruoju žmogumi, su visais jam duotais sugebėjimais. Kartais reikia mažo pastūmėjimo ir viskas stoja į savo vietas. Žmonės tarpusavy yra begaliniai susieti, todėl kiekvieno pasirinktas darbas daugiau ar mažiau įtakoja kitus. Mes tuo pačiu ir įkvepiame vieni kitus gražiems tikslams. Visi esame kūrėjais šioje visatoje, tik blogosios jėgos nori mus nuo to tikslo nustumti, kišdami mums į pasąmonę nereikalingą informaciją per masinės informacijos priemones; užimdami mūsų protą jau perdirbtu ir pateiktu jiems rūpimu rezultatu, tuo pačiu nustumdami mus nuo kūrybinės minties. Apsaugok Dieve.
Tikra tiesa... Bet ne visi kaip matosi sugeba tą suvokti.
...Kai prie krašto tu prieisi visko, naują pradžią atskleis mintis tavoji. Iš niekur atsirasi tu, su atspindėta savo siela ir svajone. Mano sūnau, tu begalinis, amžinas tu, tavyje tavo kuriančios svajonės...
MAGAS
Posts: 34
Joined: Wed 05 18, 2005, 16:30
Location: Lietuva

Post by MAGAS »

Taip loreta.Tu viska gerai parasiai del zmoniu tarpusavio bendravimo,susivokimo,itakojimo,bet apie magija ir tai kas vyksta energetiniam pasaulyje matyt mazai suvoki.Magija nereikia asocijuoti su blogiu.Ji vyksta pastoviai ir pina jos aplink.Magu visokiausiu "spalvu" yra ir darbu ju visokiausiu.Ka dave "Anastasija" paaiskes veliau,bet tos idejos jau buvo daugelyje zmoniu ir todel uzdegti,pastumeti buvo lengva.Tik ten yra tam tikru "TIK",todel ir sakau rezonuoti reiketu tik su sviesa teikianciomis idejomis.
mokytojas>mokinys>mokytojas>mokinys...=gyvenimo kaita
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Jei žmogus moka užsidėti "filtrą", jo neveiks. Bet jį užsidėti... reikia mokėti.

Pagrindinė masė žmonių, sėdinčių šiame forime, tikrai labai atviri intervencijai. Juk tai ir pats matai.

O užprogramuoti, užzombiuoti - mokančiam tai juokų darbas. Tiesa?
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Vienintelis filtras - į viską žvelgti ramiai, taikiai, su meile, pasitikint tuo, kas vyksta. "Zombiavimas, programavimas" - tai baimės išraiška. Paprastas dėsnis - jei netiki tokiais dalykais, tau tai ir neegzistuoja. Mes gyvename tokiame pasaulyje, kurį patys susikūrėme savo mintimis. Pozityvios mintys anksčiau ar vėliau atves į palankias situacijas, ir atvirkščiai - negatyvios mintys, baimė sukurs atitinkamas aplinkybes, kuriomis neapsidžiaugsi.
Va koks filtras nuo visokių zombiavimų. Visai nebūtina pvz., kryžiavoti galūnes, laikyti špygas kišenėse ar atlikti vienokias ar kitokias vizualizacijas.
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Klįsti, Vileine... Labai žiauriai klįsti. Nereikia taip suprimityvinti.

Dainausko prisiklausei? Na, tete-atete pokalbiuose jis kitaip kalba, nei per teliką...
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Dainauskas manęs nedomina, tuo labiau kaip savo pasaulio suvokimo propaguotojas.
Tiesiog tokie gyvenimo dėsniai, kuriuos nesunkiai galima patikrinti savimi, nekalbant apie autoritetus. O paprastume ir yra genialumas. Žmonėms atrodo, kad viskas turi būti sudėtinga. Tai , kas paprasta - nuvertinama, o kas sudėtinga - iškeliama kaip proto viršūnė. Dėl to ir klaidžiojama aplinkeliais, vargstama, vietoj to, kad pasirinkti tiesų ir aiškų kelią.
Dino
Posts: 58
Joined: Thu 10 23, 2003, 14:10
Location: Vilnius
Contact:

Post by Dino »

Urielė wrote:Klįsti, Vileine... Labai žiauriai klįsti. Nereikia taip suprimityvinti.

Dainausko prisiklausei? Na, tete-atete pokalbiuose jis kitaip kalba, nei per teliką...
Logiškas atsakymas.... Klysti. Ir viskas? Tai pateik argumentus nuneigiančius Vileinės mintis ir pagrįsk savo.

To Vileine: Dėl minčių pozitivymo ir negiamumo tai yra gryna tiesa. Savo kailiu tai patyriu nuolatos :-)
...Kai prie krašto tu prieisi visko, naują pradžią atskleis mintis tavoji. Iš niekur atsirasi tu, su atspindėta savo siela ir svajone. Mano sūnau, tu begalinis, amžinas tu, tavyje tavo kuriančios svajonės...
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

:P Aš taipogi. Visiška kasdienybė :wink: .
Post Reply