Nepritariančių Anastasijos idėjoms frakcija

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Kam belsti į užvertas duris?....

Jūs turite savą sampratą, kurios jums nepaneigsi.

O aš turiu savo... PATIRTĮ. Kasdienę, kelis akrtus dienoj kintančią skirtinguose žmonėse.
Vienas - ne stebėjimo įvairovė. Tai tik stebėjomo objektas, vienetas. Tad save pamatyti įvairiapusiškai, vaivorykšte ne taip paparsta.
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Uriele,
Be abejo, mes kiekvienas turime savo požiūrį ir nėra prasmės jį siūlyti kitiems. O patirtis. Kiekvieno mūsų ji nei didesnė, nei mažesnė. Ji unikali, tačiau, vėl gi, priklauso nuo mūsų nuostatų, minčių, kurios išeina t.p. ir iš senesnės patirties. Tai uždaras ratas, kuris, jei esti ydingas, paprastai gali būti ir dažniausiai būna pralaužiamas drastiškai -liga, nelaime. Tokie dalykai nėra blogai, nes jie leidžia žmogui pažvelgti į pasaulį kitokiomis akimis. Viskas , kas yra blogai, tėra gėrio kita pusė. Tiesiog įgauname kitą suvokimą, patenkame į naują atskaitos tašką, kuris bus tiesesnio kelio aukštyn pradžia . Jei vertini ligą ar nelaimę kaip blogį, netenki galimybės pakilti virš savo horizonto. Tokia diagnozė kaip vampyrizmas, nužiūrėjimas, zombiavimas - tik bandymas perkelti savo problemas ant kitų pečių, nenoras patiems pasigilinti savyje. Nes iš tikrųjų visko pradžia ir pabaiga slypi mumyse.
Ir vėl agitavau :wink: . Kartais visai netyčia gaunasi, ne iš blogos valios :) .
Dino
Posts: 58
Joined: Thu 10 23, 2003, 14:10
Location: Vilnius
Contact:

Post by Dino »

Didžiausia žmogaus problema ir yra tame, kad visiškai nesigilina į save. Tiesiog gyvena tą savo beviltiškai pilką gyvenimą. Dažniausiai pastebiu tik tokį reiškinį: Dirbu tam, kad gyvenčiau ir gyvenu tam, kad dirbčiau. Į tarpus įterpiant linskmybes... Mano nuomone, žemiau kristi nei egzistavimas be tikslo, jau nebegalima... Nu čia tik taip :-) O, Vileine, gražios mintis. Patinka man :-)
...Kai prie krašto tu prieisi visko, naują pradžią atskleis mintis tavoji. Iš niekur atsirasi tu, su atspindėta savo siela ir svajone. Mano sūnau, tu begalinis, amžinas tu, tavyje tavo kuriančios svajonės...
J

Post by J »

Gražios mintys, bet...
Mano patirtis (jei norėsite ją iIŠGIRSTI. Iš tikro išgirsti)...
Stengiausi gyventi taip, kaip Vileinė čia nupasakojo - pozityviai mąstyti, elgtis... Jaučiau pokyčius, kuriuos teikia toks "gyvenimo būdas", bet... patyriau ir programavimą , ir zombiavimą, nors tvirtai tikėjau, kad tai neegzistuoja, kad esu iš tų, kuri "neįdomi" būti užprogramuota...
Todėl Urielė ir sako Vileinei, kad ji klysta. Tikrai neverta išsyk pulti tvirtinti, kad ji "įsivaizdina"...
Jei tu niekad nematei vilko, tai dar nereiškia, kad jis neegzistuoja...
Dino
Posts: 58
Joined: Thu 10 23, 2003, 14:10
Location: Vilnius
Contact:

Post by Dino »

Jonė.S wrote:Gražios mintys, bet...
Mano patirtis (jei norėsite ją iIŠGIRSTI. Iš tikro išgirsti)...
Stengiausi gyventi taip, kaip Vileinė čia nupasakojo - pozityviai mąstyti, elgtis... Jaučiau pokyčius, kuriuos teikia toks "gyvenimo būdas", bet... patyriau ir programavimą , ir zombiavimą, nors tvirtai tikėjau, kad tai neegzistuoja, kad esu iš tų, kuri "neįdomi" būti užprogramuota...
Todėl Urielė ir sako Vileinei, kad ji klysta. Tikrai neverta išsyk pulti tvirtinti, kad ji "įsivaizdina"...
Jei tu niekad nematei vilko, tai dar nereiškia, kad jis neegzistuoja...
Kam mums tas negatyvumas? Apsaugos nuo zombiavimo or smth?
...Kai prie krašto tu prieisi visko, naują pradžią atskleis mintis tavoji. Iš niekur atsirasi tu, su atspindėta savo siela ir svajone. Mano sūnau, tu begalinis, amžinas tu, tavyje tavo kuriančios svajonės...
J

Post by J »

JŪSŲ VALIA RINKTIS.
Jei jūs norite matyti tik gėrį, tikėdami, jog nieko daugiau be jo neegzistuoja - prašom...
Bet jei jūs užmerksite akis, sakydami, jog "šitai" neegzistuoja, nes aš tuo netikiu, tai vargu ar "šitai' neegzistuos iš tikro... Bet...
JŪSŲ VALIA RINKTIS...
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

TiEsiog likimo vingių dėka aš matau nebūtinai savas, bet daugiausia svetimas klaidas.

Kiekvienam savo... Bet nenureikšminkim BLODIO GALIOS!
Dino
Posts: 58
Joined: Thu 10 23, 2003, 14:10
Location: Vilnius
Contact:

Post by Dino »

Jonė.S wrote:JŪSŲ VALIA RINKTIS.
Jei jūs norite matyti tik gėrį, tikėdami, jog nieko daugiau be jo neegzistuoja - prašom...
Bet jei jūs užmerksite akis, sakydami, jog "šitai" neegzistuoja, nes aš tuo netikiu, tai vargu ar "šitai' neegzistuos iš tikro... Bet...
JŪSŲ VALIA RINKTIS...
O kas neigė jo egzistavimą? Tiesiog užtenka jį žinoti, o ne galvoti apie jį nuolatos. Žmogaus protas yra beribis ir toli gražu neištirtas, bet kaip praktikra rodo, blogiems žmonėms nesiseka, geriems sekasi. Žinoma, nevisada :-) Bet tendencijos labai jau aiškiai matosi.
...Kai prie krašto tu prieisi visko, naują pradžią atskleis mintis tavoji. Iš niekur atsirasi tu, su atspindėta savo siela ir svajone. Mano sūnau, tu begalinis, amžinas tu, tavyje tavo kuriančios svajonės...
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Taip vadinamas blogis parodo mūsų silpnas vietas, neiškuoptas sielos kerteles, kurias mums prisieis išsišluoti. Be jo mes neitume progreso keliu.
Gali patirti zombiavimą, bet tai tik parodys, į kurią savo dalį reikia labiau atkreipti dėmesį, išvalyti, sutvirtinti. Kai peržengi per savo bėdą, supranti jos priežastis ir padarai teisingas išvadas, tu stiprėji.
Kiekvieno mūsų valia rinktis. Mano pasaulyje egzistuoja tik gėris. Jau galiu atsigręžti atgal ir pasakyti, kad kiekviena mano išsirgta liga, kiekvienas nemalonumas tebuvo tik naujų geresnių galimybių kryžkelė, dar vienas spiralės posūkis aukštyn.
Gal būčiau ir nerašiusi, tik panorau pasiūlyti pažvelgti į gyvenimą iš kito kampo. Atsiprašau už pamokslavimą :? .
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Vileine wrote:Taip vadinamas blogis parodo mūsų silpnas vietas, neiškuoptas sielos kerteles, kurias mums prisieis išsišluoti. Be jo mes neitume progreso keliu.
Gali patirti zombiavimą, bet tai tik parodys, į kurią savo dalį reikia labiau atkreipti dėmesį, išvalyti, sutvirtinti. Kai peržengi per savo bėdą, supranti jos priežastis ir padarai teisingas išvadas, tu stiprėji.
Taigi. Labai lengva kaltinti "kažką" , nesigilinant į save. Juk jei jau žmogus pritraukė kad ir tą nekurių minimą zombiavimą, jame pačiame ir glūdi to priežąstys.

O tai, kas šiandien blogis, ryt gali tik gėriu pasirodyt, nes atvedė ten, kur esame, davė patirtį, naują supratimą ir pan...
J

Post by J »

Rytė
Taigi. Labai lengva kaltinti "kažką" , nesigilinant į save. Juk jei jau žmogus pritraukė kad ir tą nekurių minimą zombiavimą, jame pačiame ir glūdi to priežąstys.
Nevertinkim ir nenuvertinkim. Lengviausia "parašyti pažymį" svetimam gyvenimui. Tik ką tikrai TIKRO žinai apie jį?
Tai tolygu aklam pasakot apie dramblį, pačiupinėjus jo uodegą...
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Dino wrote:... bet kaip praktikra rodo, blogiems žmonėms nesiseka, geriems sekasi. Žinoma, nevisada :-) Bet tendencijos labai jau aiškiai matosi.
Tai ne aksioma.
Pameni posakį:
"Turtingam ir velnias į košę šika."
O turtingas - nebūtinai agrbingas, geras, fainas ir pan.
Tiesiog žmogus atsinešė kažkokį įdirbį iš praeitų gyvenimų, ir šitame naudojasi "avansiniais" malonumais.

Ir tai - labai dažnas atvejis. Pasižiūrėkit atidžiau :)))
Aksiomos tegul lieka matematikams...
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Rytė wrote: O tai, kas šiandien blogis, ryt gali tik gėriu pasirodyt, nes atvedė ten, kur esame, davė patirtį, naują supratimą ir pan...
Ryte, tai - auksiniai žodžiai.
Tik iš patirties galu pasakyti, kad taikomi jie deja tik savoms mintims ir poelgiams.
Pašalinis įsikišimas - čia jau sorry, bet intervencija.

OK. Pavyzdys.
Tavo vyras- darbštus ir pritingas žmogus (tavo palaikomas) pasiekia pakankamai aukštą padėtį firmoje, gauna didelę algą, nes ją UŽSITARNAVO savo darbu ir protu, jūs galite sau leisti vaikelius augindami namuką statytis, Meilės erdvę kurti, ir ne tik. Ir atostogos gali būti planuojamos, ir vaikai aprūpinti. Nereikia galvoti, kad vienas būrelis gali būti apmokėtas, bet antram pinigėlių neužtenka.
Tu sakysim sėdi namuose ir pakol kas vaikučiais rūpiniesi, vyrui padedi Meilę ja duodama, namus puoselėdama. Čia kažkas nusikalstamo? Blogai? Manau - ne. Geras dlaykas.

Jūs elgiatės sąžiningai, mylite vienas kitą, gyvenate dūšia dūšion, einate per gyvenimą koja kojon.

Bet jį nužiūri kad ir sekretorė ar bugalteriukė, nusprendusi pasiimti sau tokį "patogų" vyrioką. Užgirdo per firmos renginuką kažkuo, arba kaip sako burtininkės - apžavų papila.
Jūsų šemoje prasideda neaiškūs dalykėliai, beprasmiai barniai, vyras eina vis dažniau pas tą damą, susitikinėja, tu tampi jam našta ir tuo "trukdančiuoju faktoriumi," kuris dažnai verkia, dar kažką burbėti bando.
Vakai? Apie ką tu? Jie tiesiog nereikalingi daiktai, besimaišantys po kojų.

Ir vyras išeina pas tą - net moterimi nelabai noriu ją vadinti. Yra tokių nebūtinai cenzūrinių... vardelių. Tu lieki viena, paprastai moteris lieka be pajamų šaltinio, tik su gerokai "apgraužtais" alimentais.

Čia teisinga? Ir tos sekretrytės/bugaterės poelgis? Jis geras? Moko? Ko? Šeimos ardymo meno? Paleistuvavimo? Tai teisinga? Jums abiem to reikėjo? Prisišaukėte? Kuo? Savo sutarimu? erais santykiais? Pastangomis kurti šeimos lizdą ir auginti vaikus? Nagi nei vienas...

Va tokių pvz. aš prisižiūriu tiek ir tiek... Bankininkų, verslininkų žmonos, kurių vyrai sėkmingai kuria finansinę nepriklausomybę savo šeimoms. Vaikučiai, kurie lieka "už borto"...

Apie tai kalbu. Ar jos turi teisę taip elgtis? Užsiimti juodąja magija? Kištis į kitų šeimas ir griauti likimus? ...

Norėtumėt atsidurti jų vietoje? Nesvarbu kieno - vyro ar žmonos?

Image
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Argi tai blogiausia? tiksliau, ar tai vienareikšmiškai blogai? Galbūt po kiek laiko žmogui paaiškės, kad su vyru jie gyveno tik iš įpročio ar patogumo, o tai net nuo savęs slėpė. Galbūt kita meilė laukia. O gal žmogus nori (siela jo :)) išmokt būt savarankiškas, išlaikyt save ir vaikus, ne tik namais pasirūpint, bet ir kažką kito sukurt. O ir ta moteris. Gal ji ne iš savanaudiškumo, ne vien dėl pinigų to kitos moters vyro siekia, bet nori būt laiminga ir mylima. O gal po kiek laiko vyrui paaiškės, kad ta moteris buvo "neverta" ir abu išmoks labiau brangint ką turi - savo šeimą. Ir t.t.
Aišku, tokioj situacijoj labai labai skaudu ir negera. Bet gal vėliau paaiškės, kad viskas tik į gera?


Gal galima būtų panašų pavyzdį apie zombiavimą, kad aiškiau būtų, apie ką kalbama?
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Jonė.S wrote:Rytė
Taigi. Labai lengva kaltinti "kažką" , nesigilinant į save. Juk jei jau žmogus pritraukė kad ir tą nekurių minimą zombiavimą, jame pačiame ir glūdi to priežąstys.
Nevertinkim ir nenuvertinkim. Lengviausia "parašyti pažymį" svetimam gyvenimui. Tik ką tikrai TIKRO žinai apie jį?
Tai tolygu aklam pasakot apie dramblį, pačiupinėjus jo uodegą...
Jone, svetimų gyvenimų aš ir nevertinu. Analizuoju tik savo. 8)
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Uriele, tavo minėtas pavyzdys labai gerai būt Lazarevo paaiškintas. :wink:

Tikrai nenorėčiau nė vieno jų vietoje atsidurti. Bet jei taip atsitiktų (kaip ir kitose situacijose, kurios kažkada jau buvo ir toli gražu ne pačios gražiausios tuo metu), ieškočiau savo kaltės, savo prisirišimų, idealizacijų. Ir bandyčiau rast atsakymą, kodėl ta situacija mano gyvenimą aplankė, ką turiu iš jos pasiimti?

Tai mano mintys, mano gyvenimo supratimas. Kitam gal kitaip atrodo, tuo ir vadovaujasi.

Gyventi baime, žinoti, kad kažkas iš kažkur kažką gali tiesiog šiaip padaryti - nea, man toks požiūris nepriimtinas (ok, būsiu tikslesnė, nepriimtinas šiame gyvenimo etape 8) ).
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Svarbu prisiimt atsakomybe uz savo veiksmus ir numatyt kas laukia ateity. O siaip lazda turi 2 galus.
Nesinori, kad istiktu toks likimas, bet jei taip ivyksta - kodel as pritraukiau tokius ivykius,kodel tai vyksta butent su manim?
Labai sunku paciam i tai pazvelgti blaiviai ir saves to paklausti,bet kuriai pavyksta, tai viskas keiciasi.
Tu cia tarp kitko, labai laiku, Uriele.
Mėnulio žiurkė
Posts: 10
Joined: Tue 01 23, 2007, 1:59
Location: Klaipėda

Post by Mėnulio žiurkė »

Kaip dabar pamenu dar prieš 15 metelių gyvendami Orvydų sodyboje, mes jauni ir laimingi kūrėm planus apie žmogiškas bendruomenes ,su Dievu ir gamta......Kažkas(tai buvo Giedrius) nusidrėbė molio trobelę ir joje gyveno, šviesėjo ir kitiems padėjo......
Ir šeip jautruoliai jau traukiasi iš miestų į sodybas, vienkiemius..
Bet kodėl yra sibiro Anastasijos pasekėjai, o ne lietuviškųjų tradicijų puoselėtojai?
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

>Bet kodėl yra sibiro Anastasijos pasekėjai, o ne lietuviškųjų tradicijų puoselėtojai?

menulio z, as jau sitame forume minejau kad Anastasija nuplagijavo idejas nuo senoves lietuviu, kitaip tariant neteisetai pasisavino

vienok rekomenduoju jai uz tai atliesti, nes ne savo valia ji taip pasielge, bet Dievo valia

taigi tos idejos yra grynai lietuviskos, vienok pasaulyje geriau zinomos kaip Anastasijos idejos. todel yra patogiau vadinti anastasijos paskejais, nes dauguma nudienos zmoniu netiki jog istiesu tai yra senoves lietuviu pasekejai
Mėnulio žiurkė
Posts: 10
Joined: Tue 01 23, 2007, 1:59
Location: Klaipėda

Post by Mėnulio žiurkė »

Hm, vienok labai paprasta.......tai kodėl (vis dėlto) nekasti lietuviškosios šaknies, o gyventi ANASTASIJOS šešėliuose?
Post Reply