Nepritariančių Anastasijos idėjoms frakcija

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

ku-ku, padauža, ar tik nesi ta pati žibutė, pakeitusi kailiuką, kažkaip braižas pasirodsė panašus :wink:
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Gabriukas wrote:aha, pasižymėjo didžiausiu nuolankumu, bet vėliausiai Europoje priėmė krikščionybę, priešinosi iš paskutiniųjų :) vadinasi pasižymėjo dar ir didžiuliu užsispyrimu :)
arba tai užsispyrimas, užsidarymas, arba tvirta dvasia ir dvasios stiprybė. bet nesvarbu. dabar mes juk nebe tie

:)
Gabriuke :D ,
priesinosi lietuviai tai priesinosi, bet turejo dar viena negera bruoza, polinki parsiduoti. Kai pries 20 metu mus persekiojo saugumas del sviesiu ideju, pirmieji is draugu pasirase bendradarbiavimui tie, kurie daugiausia sauke ir postringavo apie tas sviesias idejas..., isduodami savo brolius...
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

.................
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 15:55, edited 1 time in total.
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

<Padauzele, Brangute,
Budama apsiskaiciusi tikriausiai esi girdejusi apie kitose salyse gyvenancius samanus, jogus ir pan. Ar irgi ju vardus rasytumei is mazosios raides? Cia tavo lupomis kalba neapykanta konkreciai rusu tautai. Kaip ten bebutu, Kraugerys Stalinas nebuvo rusas.
Apie zydu tauta net Gregorijus Klimovas knygoje "Bozhii Narod" geriau neparase, negu isaiskino Anastasija Vladimirui.
Reiketu ne konkreciu zmoniu tautos neapkesti, o sistemos, ideologijos, kuri gimdo ta neapykanta!
Mieloji, eik ir pasivaiksciok i miska ar parka, pamastyk, praskaidrink siela!...>

man tai visiškai svetima tokia siaura tautinė pasaulėžiūra, nors aš suprantu, kad ji įskiepijama su motinos pienu ir krauju ir nieko čia nepadarysi - gali kalbėti apie toleranciją kitoms tautoms ir pan., bet.. manau, kad taip yra užkraunama neatleidimo kitai tautai našta - bet iš tiesų tai ne tauta gi kalta, o idėologija, tačiau šitą dalyką matyt kai kuriems neįmanoma nei išaiškinti, nei jie gali ar nori suprasti :( o kuo gi ta mūsų lietuvių tauta dabar pranašesnė už kitas, kuo mes galime pasigirti - taip mes turime savo kalbą, tautosaką, miestus, garsią praeitį menančias pilių, dvarų liekanas, gražią gamtą (kurios tikrai neiškeisčiau į jokį kitą gamtovaizdį), bet ir kitos tautos tuo gali pasigirti. be abejo, tai, kas yra mūsų - mieliausia, net ir tie patys chuliganai mielesni ir su benamiais apsipratome :wink: žinau, kad niekur iš Lietuvos išvažiuoti nenoriu, nes čia gimiau, užaugau, gyvenau ir gyvenu, čia gimė mano vaikai, čia - mano namai :D bet iš patyrimo ir ne tik aš viena taip manau, sakau kad nė viena tauta man nepasirodė tokia kilniadvasiška, kaip rusai (bej, tarp mano kraujo giminių nėra nė vieno ruso). jiems - tai yra įgimta ir labai daugeliui, tuo tarpu mums lietuviams dažnai būdingas falšyvumas, nepasitikėjimas žmonėmis, savanaudiškumas (kažkaip dabar atėjo vienas geras lietuvių bruožas - sugebėjiams ūkiškai tvarkytis). o kiek dabar jaunimo išvažiuoja į užsienį dėl pinigų ir jiems visai nerūpi Lietuvos likimas ir tas masinis išvažiavimas yra dažnai pateisinamas tuo kad Lietuvoje prasta ekonominė padėtis, nėra darbo, nėra sąlygų užsidirbti. bet jei visi išsilakstys, kas tuomet sukurs tą gerbuvį :roll: tai gal pagalvokime, kuo galėtume, kokiais dar kilniais tautiniais idealais sulaikyti tą bėgančią Lietuvos ateitį. vat Anastasija tai jau pasiūlė :wink: be abejo, kiekviena tauta turi semtis stiprybės iš savo šaknų, taigi lietuviai, kurie kurs savo sodybas ir nesisems šaknų iš rusų, nedainuos jų dainų ir netaps rusais, o galbūt prisimins savo senolių apeigas ir ims jas toliau puoselėti :D na nenori už ruso tekėti - netekėk, kas gi liepia, aš gal irgi nenoriu - nors ir kaimynai, bet skiriasi ir papročiai, ir tradicijos, ir kultūra :P
taigis
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Zinai, Dobe, as tikrai ne kokia soviniste, mano tevelis, rusu ziauriai tardytas (jo brolis, miskinis, jaunas zuvo), paskui kalintas, buvo isardyta jo seima, atimta sveikata, vos gyvybe issaugojo, bet jis pats grizes i Lietuva mamai, kai ji pradedavo ka ant rusu, kaip tautos, kalbet -atsakydavo, kad ant paprastu rusu, kaip zmoniu, jis nieko blogo negali pasakyt - priesingai, ju paciu daug kalejo lagery, tai bedoj pagalbos ranka dazniau istiesdavo butent jie, o ne broliai lietuviai, bet... tiesa yra tokia - ju partijos vadai naikino lietuviu tauta, kalba, kultura - to negalim taip lengvai pamirsti (nesakau, kad teisti, bet NEPAMIRSTI...) ir patiems savo noru jungtis prie "Didziojo Brolio" - o kam jiems reikia tos sajungos, juk jeigu pagal tas idejas visi tures po savo sodyba, tai kam tada ta sajunga, ir kodel ne su kokiai vokieciais nori jungtis, o su Pabaltijo tautom... :?: :?: :?:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...ir visai nenoriu, miela Dobe, pasakyti, kad reikia but netolerantiskiems - visad zavejausi musu Didziuoju Kunigaiksciu Gediminu, kuris sukviete i Lietuva visokiu tautybiu zmoniu, sudare jiems puikias salygas gyventi ir dirbti, puoseleti savo kultura ir ispazinti religija - man tai tikras zmogiskosios tolerancijos ir didziadvasisko valdovo pavyzdys, bet noriu pasakyti, kad patys neturim isduoti savo gimines ir savo krasto, nes rusu tauta turi savas vertybes, mes - savas, ir nereikia ju aklai kopijuoti - mes galim pasidometi tom vertybem ir pasiimti tai, kas tinka mums ir musu krastui, bet pirmiausia mums reikia pazvelgti, ar pas mus nera dar didesniu vertybiu, kurias uzmirstam...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...ir nekurkim patys pavydaus, savanaudzio lietuvio ivaizdzio - kaip sakoma, ir tarp cigonu vagiu pasitaiko :wink: , bet mes patys labiausiai toki ivaizdi ir persam - juk sakoma, kad zodis ir mintis labai stiprus, va toji graike, kuri tikrai daug psaulio macius, labai gerai atsiliepia apie lietuvius ir stebisi, kaip mes galim patys taip tersti savo lizda, patys taip nemyleti savo krasto ir savo zmoniu... :?
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Sakot, rusai patys kilniadvasiskiausi - taip, jie turi placia dushia, bet galiu isvardinti daug geruju lietuviu bruozu:

darbstus
kantrus
istvermingi
lyriski
poetiski
tvarkingi
ramus
gilus
dainingi
kurybingi
ismintingi
turintys sveiko uzsispyrimo
tolerantiski
saziningi (taip taip, tie patys rusai Sibire noriai priimdavo lietuvius dirbt butent del sio bruozo ir del darbstumo... :wink: )
turintys tylios vidines stiprybes
isradingi
auksarankiai
mylintys ir jauciantys gamta
na, pagaliau mano taip nemegstamas zodis, bet pripazinkim - dvasingi... :wink:
ir taip toliau - zinot, kai pradejau, tai atrodo, galiu test iki begalybes - tiek pasipyle tu geruju savybiu - gal kas mano sarasa prates... :wink:
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

darja wrote:Sakot, rusai patys kilniadvasiskiausi - taip, jie turi placia dushia, bet galiu isvardinti daug geruju lietuviu bruozu:

darbstus
kantrus
istvermingi
lyriski
poetiski
tvarkingi
ramus
gilus
dainingi
kurybingi
ismintingi
turintys sveiko uzsispyrimo
tolerantiski
saziningi (taip taip, tie patys rusai Sibire noriai priimdavo lietuvius dirbt butent del sio bruozo ir del darbstumo... :wink: )
turintys tylios vidines stiprybes
isradingi
auksarankiai
mylintys ir jauciantys gamta
na, pagaliau mano taip nemegstamas zodis, bet pripazinkim - dvasingi... :wink:
ir taip toliau - zinot, kai pradejau, tai atrodo, galiu test iki begalybes - tiek pasipyle tu geruju savybiu - gal kas mano sarasa prates... :wink:

Nuostabus tie gerieji bruozai! pagalvojus, jeigu nebuciau turejus to Samogitijos (velesnes Zemaitijos) palikuoniu bruozo - uzsispyrimo, ar buciau siekus auksto mokslo uz Atlanto pragyvenus keturias desimtis. Jaunysteje ta galimybe buvo atimta persekiojimu ir grasinimu laikmeciu, kai tereikejo vieno skambucio i Aukstaja mokykla ir, kad ir gabiausias zmogus, buvo atmetamas, kaip nepritariantis politinems idejoms ar pan.
Griztant prie to "lietuvisko" nuolankumo bei parsidaveliskumo, tai ypatybes gime persekiojimo dirvoje, nuo ko Lietuvele labai nukentejo...
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

Bravo, darja :lol: tikrai tu teisi, galima visus tuos bruožus mūsų tautoje įžvelgti ir dar turbūt daugiau.. o neigiamus aš paminėjau tiesiog iš nevilties ir sutinku, kad reikia stengtis tik kuo geriau galvoti, tas labai svarbu :!: :lol:
aš tik prieš tautinį separatizmą, man pirmoj vietoj - žmogiškumas. ir dar kitas dalykas - taip, rusų vadai komunistai (nors jų tarpe buvo įvairių tautybių žmonių, tik kalbėjo jie visi rusiškai) sukišo daugybę nekaltų žmonių (o daugiausia tai turbūt tų pačių rusų) į lagerius. bet ar jie atstovavo tautai? ne, jie veikė, užprogramuoti Lenino-Stalino idelogijos. manau, daugelis klaidingai sieja šią ideologija su rusų tauta. bet iš kur gi ji atsirado, kas ją sukūrė, kas paleido šią "genialią" programą? kiek pamenu, mus mokė, kad viskas prasidėjo Europoje nuo marksistinių ratelių-kuopelių. ar žinome, kokios tautybės buvo Marksas ir Engelsas? o gal teko girdėti, kad Lietuvoje (Vilniuje) 19 a. pradžioje veikė tokia bundo partija, kuri buvo beveik tautinė žydų partija? kažkodėl paskui daugelis iš jos perėjo į spalio revoliucijos pusę. gal pamenate sovietų laikais Vilniuje buvo Čarno ir Greifenbergerio gatvės? kas buvo šie veikėjai? taip pat, tais laikais kažkur priešais Pergalės kinoteatrą ant kalno buvo toks medinis namelis "kažkelinto RSDDP suvažiavimo muziejus". ten vesdavo mokinių ekskursijas - tai va aš ten buvau ir mačiau vietinių "revoliucionierių" (dauguma kurių anksčiau priklausė bundo partijai) nuotraukas (tame tarpe ir minėtų) bei jų tikruosius vardus ir pavardes, kurios skamba nelabai lietuviškai :wink: neišsigąskite ir nepasmerkite - aš jokiu būdu nesu antisemitė, tačiau faktai lieka faktais, arba kažkas nori, kad susidarytų įspūdis, kad tą "raudonąją" ideologiją primetė žydai. o Anastasija man išaiškino, kodėl žydų tauta beveik visada tampa įrankiu, o galiausiai atpirkimo ožiu sumanių žynių rankose. taigi, svarbu nepakibti ant ideologinio kabliuko 8) aš dėkinga mamai, kuri mane atgrasė nuo visokių izmų :P ir aš skaičiau tokio Georgijaus Klimovo veikalą tik kitu pavadinimu - baisus antisemitas, bet tam tikrų minčių mąstymui duoda. dar kartą pabrėžiu, neturiu nieko preiš žydus, su kuriais teko susidurti buvo geri žmonės, bet jų tautos vaidmuo žmonijos istorijoje man visada buvo įdomus ir kėlė daug neaiškumų, nors širdimi jaučiau, kad tik viena vienintelė tauta žemėje negali būti pati blogiausia :P
o dar klausimėlis - kaip galima udgyti tą sveiką tautiškumą ir patriotizmą ? tam reikia dirvos, pamato, reikia tėvynę ne tik iš pasakojimų pamilti, bet ir kaip reikiant pačiupinėti, pajausti po kojomis tikrąją to prasme. Juk Smetonos laikais dauguma lietuvių gyveno kaime, savo sodybose, vienkiemiuose, buvo visuotinis pakilimas :roll: :wink: o ir inteligentija buvo kitokio raugo. ir visa žemė tuomet buvo švaresnė ir oras dar tyras ir nebuvo mūsų žemė dar taip apraizgyta visokių tele-radio bangų ir visokių prietaisų skleidžiamos spinduliuotės ir taip užversta atliekomis, ech :)
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

As pagalvojau:kiek sistema moka tiems kurie visokiais budais kliudo Anastasijos idejoms.Atrodo,kad nieko,tie zmones taip apkvailinti,kad uz dyka kenkia pasauliui ir patys SAU.
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

..................
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 15:56, edited 1 time in total.
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Padauža wrote: O jūs, anastasijiečiai, kas galite man atsakyti, kada žmonėms pasirodys pati Jos auškčiausioji Neklystantybė Anastasija?
Kodėl nei viename susitikime ji nedalyvauja?????? Kodėl niekas jos nėra matęs gyvos???
Tik nepūskit plz arabų apie tai, kad ji ... sudegs! Tada turėtų sudegti ir Satja Sai Baba, ir Dalai Lama, ir kiti panašūs žmonės. Juk ji skelbiama labai galinga. Sugebėjimai neeiliniai... Ką jai reiškia atsilaikyti prieš ... žmones?
Ši tema skirta nepritariančių Anastasijos idėjoms frakcijai. Tad čia - mano zona :) Ir bet čia aš galiu visiškai laisvai reikšti savo nuomonę.
:) Aš esu pritariantis Anastasijai, taigi įsikišau į TAVO ZONĄ ir aiškinsiu SAVO TAISYKLES. :P Ir ką man padarysi savo zonoje, padauža? :P

1. Neklystančioji Anastasija knygose yra pasakius: "oi, suklydau" ;) Paskaityk knygelėse...

2. Anastasija žmonėms jau buvo pasirodžiusi. Daug kartų. Knygose viskas aprašyta. Yra net nurodyta vardai ir pavardės žmonių, kuriems ji gyvai pasirodė. Galima juos susirasti Rusijoje ir su jais pašnekėti.. ;) Laive buvo, Maskvoj buvo, buvo ir konferencijose kartu su Megre, buvo fotografavosi knygai ant viršelio...net nuotrauka yra. Daug kartų ji buvo pasirodžius...
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

[quote="Laimis"]
...

:D Kiekvienas žmogus turi teisę atsiimti savo žodžius....



 :yy:

...
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 22:07, edited 1 time in total.
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Padauža wrote:
Laimis wrote: O:) Aš esu pritariantis Anastasijai, taigi įsikišau į TAVO ZONĄ ir aiškinsiu SAVO TAISYKLES. :P Ir ką man padarysi savo zonoje, padauža? :P
.
Na, ką galima pasakyti į tokį pareiškimą??? Mano nuotaika šiandien labai gera, vaikštau ir dainuoju Andriaus dainą "aš myliu merginą Gėlių kvartale..." ir taip šilta šilta pasidaro. Tad perskaičius tavo žodžius, taip ir norėjosi pasakyti, kažkaip vaikiškai... pakliūsi, užkutensiu :)))))))
Padauzele, ar daug jau po akimis pasimaisiusiu u z k u t e n a i :?:
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Padauža wrote:pakliūsi, užkutensiu :)))))))
Ach, pasakyk kuriose vietose ir kada tu vaikštai...kad man lengviau būtų pakliūti... ;)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Laimis wrote:
Padauža wrote: O jūs, anastasijiečiai, kas galite man atsakyti, kada žmonėms pasirodys pati Jos auškčiausioji Neklystantybė Anastasija?
Kodėl nei viename susitikime ji nedalyvauja?????? Kodėl niekas jos nėra matęs gyvos???
Tik nepūskit plz arabų apie tai, kad ji ... sudegs! Tada turėtų sudegti ir Satja Sai Baba, ir Dalai Lama, ir kiti panašūs žmonės. Juk ji skelbiama labai galinga. Sugebėjimai neeiliniai... Ką jai reiškia atsilaikyti prieš ... žmones?
Ši tema skirta nepritariančių Anastasijos idėjoms frakcijai. Tad čia - mano zona :) Ir bet čia aš galiu visiškai laisvai reikšti savo nuomonę.
:) Aš esu pritariantis Anastasijai, taigi įsikišau į TAVO ZONĄ ir aiškinsiu SAVO TAISYKLES. :P Ir ką man padarysi savo zonoje, padauža? :P

1. Neklystančioji Anastasija knygose yra pasakius: "oi, suklydau" ;) Paskaityk knygelėse...

2. Anastasija žmonėms jau buvo pasirodžiusi. Daug kartų. Knygose viskas aprašyta. Yra net nurodyta vardai ir pavardės žmonių, kuriems ji gyvai pasirodė. Galima juos susirasti Rusijoje ir su jais pašnekėti.. ;) Laive buvo, Maskvoj buvo, buvo ir konferencijose kartu su Megre, buvo fotografavosi knygai ant viršelio...net nuotrauka yra. Daug kartų ji buvo pasirodžius...
Laimi,
papuoliau i sia kertele ir jauciuosi lyg slapiu skuduru pervanota. Kazkaip puoselejau idejas, kad jau nemazai metu praejo ir tokiu individu kaip "padauza" seniai nera musu kraste. Tokiems "padauzoms" linkiu dauzytis, o besidauzant susidauzyti, o susidauzius issibarstyti, o issibarscius niekad i viena vieta nesusirinkti
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Laimis wrote:kaip gerai, kai visiems gera...visi juokaujam sau...visi gražūs tokie... :)
Matyt Padauza issidauziusi uzmigo. Tikras angelas :roll: , kol miega! :D
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Basta wrote:na nebukit gi visoms padauzoms tokie netolerantiski ;)

o del tautiniu skirtumu, tai buvo atliktas kad ir toks tyrimas:
duodamas plakatas kinui ir amerikieciui
mokslininkai uzfiksavo, kad
amerikieciai atkreipe demesi i tai, kas pavaizduota pirmame plane plakate,
japonai stengesi iziuret ne tik tai, bet ir smulkiausias detales bei aprepe visuma.

taigi taip pat nesu kosmpolite ;)

beje, man irgi paskutines knygos sunkiai skaitosi, t.y. 8-oji.
tiesa sakant, uzknisa tie skaitalai politikams,
nu bet gal ir jiems reikia, kad jau jie taip praktiskai ir letai masto...
ir kuo daugiau megre samprotavimu, tuo sunkiau iveikiama.
bet kas uzdraus zmogui reiksti mintis garsiai..
Bastute,
V.Megre knygas reikia skaityti ne tik pazodziui, bet ir tarp eiluciu. nagi, dar karteli! :wink:
Post Reply