Nepritariančių Anastasijos idėjoms frakcija

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Basta wrote:kurioj vietoj megras tarp eileciu sneka?
Brangute, Visur! Juk ar nepastebejai, kaip skaitant sirdis reaguoja? Sirdis reaguoja i jausmus ir sviesias mintis, kurie yra sudeti i tas knygeles. O kad mes galvojame, kad skaitome tik zodzius - labai apsirinkame. Zodziai, tai viena is priemoniu perteikti zinias. Juk skaitydami mes matome vaizdinius, ar ne? Man V.Megre knygos tai graziausias iliustracijas turinti literatura. As manau, po tokiu Anastasijos instrukciju, mes visi neuzilgo skaitysime Gamtos Knyga.
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Loreta,ale kiek pykcio tavy galima pastebeti, kai kalbi apie Padauza...Ziauru skaityti.Ir graudu.Kai zmones, manantys, jog yra labai geri, dega tokia netolerancija kitam...
Nebent tai buvo juokais parasyta...
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Jo..tai dar kartą įrodo, kad anastasijiečiai yra tokie pat žmonės... :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

na, mano širdis irgi nepriima Padaužos žodžių, bet kačiukas tai labai patinka :lol:

<nors gal tau idomus jo aiskinimai apie hektaro nauda, tie visi apskaiciavimai,- man tai ne...
man svarbiausia, kad kuriant siela dainuoja>

Žinai, Basta, man ta Megre statistika iš primo žvilgsnio irgi atrodo neįdomi, bet Anastasija per daug išmintinga moteris :wink: taigi ir Megre pasisakymai turbūt verti daugiau nei mes manome :wink: :D
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Loreta raso.."Juk ar nepastebejai ,kaip skaitant sirdis reaguoja?Sirdis reaguoja i jausmus ir sviesias mintis ,kurie sudeti i tas knygeles ir t.t."Issakiai graziai mano mintis. Viena knygyno pardaveja paklause ,kai drauge pirkoMegre knyga .."Tai jus tikite visom siom pasakom? Tai parodo zmogaus zema suvokimo lygi.Kas i tai zvelgia savo "sklerozines bobutes proteliu"tas mazai tepasieks tobulejimo kelyje.Viena zymi Grabovojaus mokine pasake ,kad dauguma "protingu "zmoniu ziuri ne per ta langa. :lol: :lol: :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Dina wrote:Loreta,ale kiek pykcio tavy galima pastebeti, kai kalbi apie Padauza...Ziauru skaityti.Ir graudu.Kai zmones, manantys, jog yra labai geri, dega tokia netolerancija kitam...
Nebent tai buvo juokais parasyta...
>

Mieloji, sakoma, kaip pasauksi, taip atsisauks :D
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Arba ka pasesi ,ta ir pjausi.Karmos desnisyra toks musu Visatoje. :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Aureja wrote:Loreta raso.."Juk ar nepastebejai ,kaip skaitant sirdis reaguoja?Sirdis reaguoja i jausmus ir sviesias mintis ,kurie sudeti i tas knygeles ir t.t."Issakiai graziai mano mintis. Viena knygyno pardaveja paklause ,kai drauge pirkoMegre knyga .."Tai jus tikite visom siom pasakom? Tai parodo zmogaus zema suvokimo lygi.Kas i tai zvelgia savo "sklerozines bobutes proteliu"tas mazai tepasieks tobulejimo kelyje.Viena zymi Grabovojaus mokine pasake ,kad dauguma "protingu "zmoniu ziuri ne per ta langa. :lol: :lol: :lol:
Tikrai uzjauciu ta knygyno pardaveja!... Zinoma, mums duota laisva valia tiketi ar netiketi... Mums duota visiska jausmu ar pasirinkimu laisve. Kiekvienas einame savitu pazinimo keliu :) Todel Anastasijos sviesi svajone perkelti zmones per ta laiko atkarpa, kuri itakojama tamsiu jegu, yra nuostabi :!: Reiskia musu pazinimo procesas vyks pagreitintu tempu. Tie kuriems tai sunku suvokti, vidumi blaskysis ir kentes, nes blogis ne taip lengvai isgaruoja. Tik svarios mintys ir idejos mums pades atsikratyti tu neigiamu veiksniu. Ir liks tik svajoti ir kurti sviesiausias dieneles!
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

..................
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 16:00, edited 1 time in total.
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

>o ką, jei po 3-5 metukų paaiškės, kad visos šios knygos - tik puikiai suregztas Rusijos vyriausybės ir spec. struktūrų planas

net jei ir taip, turesiu galimybe gyventi su nuosabiais bendraminciais nuosatbioje gyvenvieteje
o iki megre knygu turejau tik didele riebia spyga
kurios kryptis aiski - vaziuok i uzsieni, nes lietuvoj gerai nebus
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Man atrodo, kad negudrus tada planas. Mokslininkai neapsiskaičiavo. Tokie žaidimai galėtų greitai baigtis tuo, kad žmonės išsilaisvintų. Sakai, gal dvigubas žaidimas. bet tada jie patys save apgautų. Nes žmonės juk ne tik daržoves augins, bet ir turės laiko galvojimui. Ir galėtų sugalvot kur kas geresnį planą kaip paiimt viską į savo rankas

l. įdomu, kokie kitų variantai? :)
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

>Kodėl nei viename susitikime ji nedalyvauja?????? Kodėl niekas jos nėra matęs gyvos???


Todel kad galva ant peciu turi :)
Paimkime pavyzdziui Jezu Kristu, skirtingai nuo paprastos kaimietes Anastasijos, Jezus Kristus buvo Dievo sunus o jo galybei ribu nebuvo.

Taciau zmogams yra labai didele atrakcija nukryziuoti visus is eiles, neaplenkiant ir Dievo sunaus
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Atleisk, Kary, bet... tavo siūlomos dskusijos nepriimu :) Pirštinės nekelsiu. Aš - moteris, ir man tokia teisė suteikta :P
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

>Musulmonai kaip nekenčia kitatikių, na nesu tokia...

Korane rasoma kad mususlmonai turi gerbti katalikus nes...

dar Korane rasoma kad didele Alachui yra kitatikio atvertimas i tikraji musulmonu tikejima

na o tie kurie korano neskaito yra tokie pat musulmonai kaip kryziuociai neskaitantys biblijos yra krikscionys
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

................
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 16:01, edited 1 time in total.
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

Jo, nera ko padauzos uzsipulti
ji yra kaip tik tai ko reikia forumui

>Atleisk, Kary, bet... tavo siūlomos dskusijos nepriimu

va ji kai neturi ka pasakyti atsipraso ir pasitraukia. ji - tiesiog Dievo dovana!
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Padauza,tu dar nesupratai svarbiausio dalyko......juk zmones turi savo vidini mokytoja Auksciausiaji As ,Antarjamina/Indijoje taip vadina vidini Dieva/ jis ir pasako visa tiesa ...apie Anastasija .Tobuledami dvasiskai mes dar labiau jauciame viska tuo vidiniu savo balsu.Jei tai butu netikra ,tai daugybe zmoniu nebutu taip atsiliepe i jos zodzius ir t.t.Del Grabovojaus ..neturi jokios teisti ir smerkti ...Jo,aplamai turime ismokti vengti tokiu neigiamu dalyku.As visai nejauciu is Loretos laisku jokio pykcio ,o draugiskai trinkteleti sprigtu nelinkint jokio blogio ,tai sakyciau net sveika. :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

...............
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 16:02, edited 1 time in total.
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

aš manau, kad šitą temą vertėtų uždaryti, nes iš esmės visi jau pasisakė, kas norėjo išsakyti savo nepritarimą vienam ar kitam dalykui. o atrodo diskusijos vėl krypsta panašia linkme, kaip buvo po Megre konferencijos Minske. žodžiu - nieko naujo ir nieko malonaus :( o kadangi tinklapis yra skirtas Anastasijos gerbėjams, tai temą tokiu pavadinimu turėti - gana absurdiška, a ne :?: :wink: šiaip yra daugybė temų pasisakymams, pvz. prie tų pačių konkrečių knygų aptarimo, o jei kas iš tiesų nepritaria Ansatasijos idėjoms, tegul kuria savo puslapį ir diskutuoja su oponentais - mano aplinkoje jau ir taip per daug skeptikų :)
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

.............
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 16:02, edited 1 time in total.
Post Reply