pokalbis su dievu

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
entuziastas
Posts: 2
Joined: Wed 03 20, 2013, 0:25

pokalbis su dievu

Post by entuziastas »

sveiki visi..esu walso knygu megejas..man jo idejos ir mintys labai artimos ir idomios..
noriu pabandyti sukurti diskusiju vieta...kur zmones kuriems idomus ir artimi klausimai kas yra gyvenimas ir kas mes esame galetu tiesiog su savo mintimis ateiti ir diskutuoti...
man patinka diskusija.....
nereikia chato kuriame zmones gincijasi kuris autorius geresnis ar pasake geriau.....
noriu nuomoniu ir diskusiju.....
manau su vienintele taisykle NEVERTINTI- o issakyti savo poziurio kampa....
entuziastas
Posts: 2
Joined: Wed 03 20, 2013, 0:25

Re: pokalbis su dievu

Post by entuziastas »

[/color]
pradesiu nuo minties kuria nesenai jo knygoje ir perskaiciau...
"meiles esme ne prisilietimu kiekyje, o tame kiek zingsniu mes padarome vienas kito link....."

man si mintis labai patiko...atskleidzia paprasta bet atrodo taip sunkiai mums suvokiama tiesa kas ta meile...i minti galima ziureti tiesiogiai ir suprasti pazodziui o galima skaityti tarp eiluciu....ejimas vinas kito link gal but tai ieskojimas susilitimo tasku interesuose, gal tai kompromiso radimas, gal tiesiog pastangos suprasti artima zmogu, gal jo iskausymas, gal sutikimas su jo nuomone......tai mintis kuria galim interpretuot kiekvienas sau....ko mums truksta meileje su artimu zmogum...gal norisi jo zingsio link taves....o gal pats stovi kaip ikaltas ir tik zodziais myli....
ka jus iskaitote sioj frazej?
Post Reply