Kas parašyta aštuntojoje knygoje?

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Olga
Posts: 145
Joined: Sat 02 22, 2003, 14:26
Location: Vilnius

Post by Olga »

Vel prie technikos vyrus traukia? :cry:

Nereikia jokiu techniku - metodiku! Anastasija jau viska pasake, ka mes turejom zinoti. Megre daugiau jos zodziu negali parasyti. Informacijos daug, ji visur , net ore, tik tiksliai reikia zinoti ka nori ir ji ateis, jei tik tu sugebesi ja priimti.
Svarbiausia - осознание.
Savo minciu, savo poelgiu, savo noru...
Vakare neuzmerkti akiu, kol neapgalvojai visu savo dienos ivykiu, iki smulkmenu (kaip pabudai, ka tuo metu galvojai, kokie buvo pirmi zodziai, ka pirma sutikai ir t.t.)
Taip darant (kiekviena ryta ir kiekviena vakara - apgalvojant praeitos dienos ivykius) pirma - turesi laaaaabai gera atminti, antra - po kurio laiko sugebesi prisiminti net savo praetus gyvenimus.
Olga
Posts: 145
Joined: Sat 02 22, 2003, 14:26
Location: Vilnius

Post by Olga »

Ir dar...
Jei musu Tevas mato, kad zmogus stengiasi gyventi ... осознанно,
tai pradeda padeti zmogui. Zmogus tik turi padaryti toki pasirinkima.

...del visokiu techniku:
В настоящее время, как правило, у людей очень много прошлых неотработанных жизней. После
очищения от одной ситуации возникает следующая и т.д. Раньше на это уходили годы. Сейчас наступила
новая эпоха возрождения человека как духовной личности, энергии усилились и процессы идут гораздо
быстрее. Поэтому сейчас невозможно доводить до совершенства физическое тела иначе, как духовным
развитием. Все системы оздоровления организма человека, созданные ранее (восточные гимнастики,
хатха-йога, клизмы, уринотерапия и т.п.), которые утверждают,что можно достичь духовного
совершенства и здоровья путем физических упражнений и физиологического очищения сейчас
недосточны, а иногда даже вредны.
savas
Posts: 11
Joined: Fri 09 26, 2003, 8:26

Post by savas »

Geriausia technika - kastuvas. Pasodinai medi ir is kart dusia nusvinta.
Justas
Posts: 22
Joined: Thu 12 18, 2003, 8:30
Location: Kaunas

Post by Justas »

Man kyla dar neaiskumu ivairiu. Tik tie neaiskumai yra gyvenimo smulkmenos, kurios siandien atrodo labai reikalingos. Merginoms gal ir moterims rupi depiliacija, sako kad nenori vaikscioti su plaukuotom kojom. Vyrams kurie nenori tureti barzos skutasi... Na ir ne tik higieniski dalykai... Zinoma, gal pakliuve i ta sodyba patys atskymus ir surasime, tad apie tai ir neverta kalbeti. O apie Ziemos meta noreciau kad aprasytu, nes man sunku dar isivaizduoti, kaip bus su maistu. nejaugi valgysim konservuotas darzoves, vaisius, surius, duonas. Juk norisi ir mandarino kokio, zodziu dar neisdarineto produkto. Aisku tas kad valgio poreikis zymiai sumazes. Bet visvien, kas turi atsakymu siuo klausimu tegul pasidalina mintimis :wink:
Romas
Posts: 87
Joined: Thu 11 21, 2002, 15:38
Location: Vilnius

Post by Romas »

Žiemą valgysime tai, kas užaugo per vasarą, ir jokios problemos aš čia nematau. Kažkurioje knygoje apie tai sako ir Anastasija.

Grūdinės kultūros: kviečiai, rugiai, avižos, miežiai, grikiai, ... . Daržovės: morkos, kopūstai, burokai, ropės, bulvės, ... . Ankštiniai: lęšiai, pupelės, pupos, žirniai, ... . Pieno produktai, riešutai, džiovinti vaisiai, sėklos, ... - daug čia galima vardinti. O kai kurie obuoliukai išsilaiko net iki gegužės mėnesio.

Vienas dalykas Megre knygose man iš karto nepatiko - akcentas į konservavimą. Matyt dėl autoriaus nepakankamų žinių šioje srityje. Konservuotas maistas - negyvas maistas, ir maitindamiesi vien tokiu maistu, ilgai neišgyventume. Konservuoto maisto aš ir dabar nevalgau. Išskyrus uogienes retkarčiais. Ir tas konservuotas maistas galėtų būti tik dėl įvairovės. Gal būt neblogai yra rauginimas ąžuolinėse bačkose.

Savo iškepta duona iš šviežiai sumaltų grūdų - gerai. Iš parduotuvės blogai. Miltai per daug išvalyti, neaišku kada sumalti, gal dar primaišyta chemijos. Šiaip grūdinės kultūros yra vienas iš geriausių minčių, emocijų laidininkų. O kepėjų darbas sunkus: karšta, atlyginimai maži. Tad kokios mintys ir emocijos pereina į duoną, ir kokias mintis mes suvalgome. Ar jaučiate pasitenkinimą, suvalgę duonos? Aš ne, arba labai retai. O jau duona iš šaldytos tešlos - tai jau visiška nesąmonė.

Mandarinai, apelsinai žiemą gerai. Ir juos tikrai valgysime. Nebūsime gi visai atsiskyrę nuo likusio pasaulio. Valgysim ir ryžius. Ir pradžioje gal nelabai kreipkime dėmesį, kad visa tai atkeliauja iš kitų kraštų. Pirmiausiai gal išmokime valgyti teisingai ir gerą maistą. Galbūt ateis laikas, kai sugebėsime pasitenkinti tuo, ką patys išauginsime.
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Vladimiras Megre apie aštuntą knygą:
С 8 книгой очень трудно потому, что там очень много сложных вопросов, на которые я сам себе своим языком не могу ответить. Она 3 год пытается объяснить и доказать, что при определённом образе жизни, смерти для человека не существует. Если жить правильно, то смерти нет. Три года я об этом думаю, начинаю понимать. А как сказать об этом, что бы и люди поняли, ещё не нашёл. Если коротко сказать, то она говорит, что самое страшное это кладбища. Кладбищь не должно быть. Прочитаете в 8 книге.
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Vladimiras Megre apie devintą knygą :P :
Вопрос: Вы запланировали 9 книг, а что будет потом, конец?

Ответ: Потом будет начало, потому, что я сейчас вот работаю над киносценарией.
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Na matai, Justai, norėjai apie žiemos metą sužinoti, tai Vladimiras ėmė ir prasitarė :P :
Вопрос: Как переживает Анастсия время зимой с ребёнком, так как в тайге очень холодно?

Ответ: Да я 1 раз был зимой,там. Зимой вобще она много спит. Спит в землянке, там не холодно на траве, это сено, не холодно. Но она может босиком выйти на снег и ей не холодно. Сначала я этому удивлялся, теперь не удивляюсь. Она объесняет это так. Когда ты заходишь в баню и сильно попаришься, ты ведь можешь выйти на снег в 30 градусный мороз и стоять там 6, 5 минут и тебе не холодно, Это ты накопил в себе тепло, которое было в бане. Но такое же тепло может идти изнутри тебя, так нужно уметь делать, попробуй!
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Aurimas wrote:Vladimiras Megre apie aštuntą knygą:
С 8 книгой очень трудно потому, что там очень много сложных вопросов, на которые я сам себе своим языком не могу ответить. Она 3 год пытается объяснить и доказать, что при определённом образе жизни, смерти для человека не существует. Если жить правильно, то смерти нет. Три года я об этом думаю, начинаю понимать. А как сказать об этом, что бы и люди поняли, ещё не нашёл. Если коротко сказать, то она говорит, что самое страшное это кладбища. Кладбищь не должно быть. Прочитаете в 8 книге.
Zinai, Aurimai, o as si pavasari, kai turejau blandeli nesveika pasiemus ir slaugiau, tai kazkas man pasake, kad tas gali sirgt pauksciu gripu, o as pamaniau, kad tuo, nuo kurio zmones mirsta... Ejau misku, kvepejo pavasariu - ir staiga visa esybe suvokiau, kad mirties nera... :) pasidare taip lengva ir paprasta - vis vien kaip bus, nes viskas bus gerai :wink:
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Tai tu sakai, gyvenam amžinai? :|
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

"mirtimi" as vadinu ziemos perioda, kai "mirsta" visi augalai ir dauguma gyvunu....
bet kai kurie juk "nemirsta" gyvunai - jie ziemoja. )
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

O man mirtis - kaip miegojimas nakti: budistai sako, kad jei per diena padarei viska, ka turejai padaryti - uzsitarnavai gera saldu miega... :) Bet ka padarei vakar, tai, ka padarei vakar - siandien laukia nauji darbeliai... :wink:

PS o mirtis yra tam, kas ja tiki, kas netiki gyvybes amzinumu...
(oi, nusifilosofavau... :wink:)
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

O man labiau patiko apibudinimas, kad ziema yra skirta beveik isimtinai vidiniam darbui, kad tai intravertiskas, nusikreipes i vidu laikas..nors gal cia labai individualu.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: gal... :)
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Kalbama apie žydus.Jie jau daug nuveike šia linkme.
Ir vel per juos bandoma kažka padaryt. :(
Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

Post by Dobis »

ei, chebryte, tik nebijokime žydų, juk jie mūsų Žemės, to pačio Kosmoso vaikai, kaip ir mes ir visi kiti žmogiukai :lol: :lol: :lol: aš pati seniai domiuosi šia ypatinga tauta ir manau, kad savo aktyviu Anastasijos idėjų įgyvendinimu jie reabilituos save kaip tautą, jei išvis yra ką reabilituoti :wink: :!:
apie mirtį: remiantis protėvių išmintimi, iš mirties randasi gyvybė, mes jau kažkur forume kalbėjome, kad kiekvienas reiškinys ar emocija turi sau preišingą, ir abiejuose galima įžiūrėti vieno ir kito užuomazgas, todėl: mirtis=gyvybė, "zima dlya sotvorenya budushchei vesny", praeitis=ateitis, nihilizmas=optimizmas ir t.t.:h:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...kaip rytieciai sako: zmogaus gyvenimas - rasos laselis ant geles ziedlapio - padvelke vejelis ir neber laselio... :wink: :)

O zydu tai tikrai nereikia bijoti - jie tokie pat zmones kaip ir mes, tik gal biski buvo ispuike, nes laike save isrinktaja tauta, bet tarp ju yra tokiu dvasingu zmoniu, kad mums tik tyleti pries juos, ir apskritai, koks gali buti zmoniu skirstymas i zydus, cigonus ar kokius kitus, kaip liaudis sako: "Ir tarp cigonu juk vagiu pasitaiko... :wink: :P :lol: "
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Aurimai,gal partiją kurt po vasaros švenčiu.
Dar reikia,kad dauguma suprastų ir to norėtų :yy: :love: :D
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Aš irgi taip manau, viskam savas laikas! :P
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

perkaicius Anastasijos zodzius neaiskumas esminis tik vienas:

kodel vedai atsizadejo gimines sodybu, kodel jie jas iskeite i "civilizacija" ir "demokratija"

perskaicius Vladimiro parasytus zodzius ir viso galima pasimesti ar nusivilti.
pavyzdziui:
"dabar is Rusijos zmones masiskai isvaziuoja, nes Rusijoje 'kuriama demokratine valstybe' kaip teigia suinteresuoti Rusijos zlugdymu asmenys, o vakaruose jau sukurta'

tai pala pala, tipo jei teigtu kad 'Rusija yra nuostabiausia valstybe' tai zmones neisvaziuotu? pradeda Megre girti Tarybu Sajunga ir kurios "niekas nenorejo isvaziuoti".

siulau suformuluoti laiska V. Megre ir pasisiaiskinti del automatu iremtu i nugaras, del tremimu is Sibira ir kitu panasiu TSRS perlu.
juk butent TSRS ir nebuvo galima kurti Gimines sodybu, o stai dabar nesvarbu kad "demokratija", Gimines sodybas jau kuria visi kas nori.
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Post Reply