Kas parašyta aštuntojoje knygoje?

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderatorius: Visi tvarkytojai

Skelbti atsakymą
Laimis
Pranešimai: 1378
Užsiregistravo: Pir 05 19, 2003, 11:42
Miestas: Link Ukmergės
Susisiekti:

Kas parašyta aštuntojoje knygoje?

Standartinė Laimis »

Hmm...daugelis laukiam aštuntosios knygos, jau dabar laukiam. Siūlau eksperimentą. Pabandykime atspėti, kas joje bus parašyta.

Štai aš manau, kad ten bus minimas žiemos periodas, nes Megre konferencijoje užsiminė, jog parašys septintojoje, bet neparašė.

Dar manau, kad aštuntojoje knygoje bus skiriamas dar didesnis dėmesys kaimynams. Pirmose apie kaimynus neužsimenama. Vėliau Megre irgi rašo apie vienišą sodybos savininką su mergele-visata. Ir iš ten sunku ir rasti minčių apie gyvenvietę. Septintojoje senelis kaip ketvirtą sąlygą būtinai prideda kaimynus, t.y. tai ką Megre vis pamiršta. Manau, kad aštuntojoje Megre jau nebepamirš kaimynų ir juos įrašys.

Pagaliau bus tartas žodis ir apie skaitytojus. Kol kas Megre giria tik Anastasija ir jos giminę, kokie jie nuostabūs ir t.t. O nuostabūs juk yra žmonės, skaitytojai, mes...:). Anastasija juk be skaitytojų nieko nebūtų padariusi. Mes viens kitam reikalingi. Megre, manau, parašys aštuntojoje knygoje, jog reikia pasitikėti. Ir pasitikėti ne Anastasija, bet savimi. Kiekvienas žmogus yra visatėlė. Kiekvienas mūsų yra tiek pat vertas kiek Anastasija. (Hmmm..aršuoliams pridėsiu, jog nemenkinu Nastios, o bandau mus prikelti iki jos lygio).

Kol kas manau tik tiek. Gal kas dar ką nors numanot?
Andrius
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: Pen 02 21, 2003, 10:08

Standartinė Andrius »

Labai tikiuosi, kad aštunta knyga atsakys į kai kuriuos mane kankinančius klausimus, atsiradusius perskaičius septintą knygą ir sužinojus, kad Anastasijos prosenelis buvo vienas iš šešių žynių (ir dar ne bet koks, o Mozė), kurie tūkstantmečius vedė žmoniją į pražūtį. Tai sukrėtė mane. Žinia apie Anastasijos prosenelį -žynį padarė plyšius ankstesnių šešių knygų suformuotoje pasaulėdaroje, kurių aš pats nebesugebu užtaisyti. Gal kas nors galėtų man padėti ir paaiškinti kai kuriuos prieštaravimus, kuriuos pateikiu žemiau:

· Anastasija aprašė, kaip jos giminė prasidėjo nuo mažos mergaitės paliktos miške žūti, kaip visi tos giminės atstovai vėliau siekė, kad sugražinti žmones į pirmapradę dievišką būtį. Čia jos proprosenelės iš dolmenų paveikslas, badu Egipto žynių numarintas proprosenelis-dainius.O čia staiga atsiranda proprosenelis Mozė, užkodavęs žydus, žynių negeriems tikslams pasiekti?
· Taip išeina Anstasijos protėviai, nuo Mozės iki dabartinio Anastasijos prosenelio, karta iš kartos tęsė žmonijos gramzdinimą į bedugne. Anastasija yra vieno iš žynių palikuonė turėjusių tęsti tą tradiciją ir nuo mažumės ruošta tam, nes Anastasijos prosenelis Anastasijos siekius pradėjo palaikyti labai vėlai, tik po jos susitikimo su Vladimiru.
· Jeigu prosenelis buvo žynys (išeitų neigiamas), kodėl kai jis ėjo mirti, Anastasija išsireiškė, kad jis yra labai nusipelnęs žmonijai ir gali būti labai ramus dėl savo tolimesnės ateities ( ar kažkaip panašiai)? Pagal karmos dėsnį. žmogus pridaręs daug nuodėmių, už jas turėtų atkentėti kitame gyvenime. Kodėl karmos dėsnis negalioja žyniams(aš turiu omenyje visus žynius karta iš kartos).
· Anastasija, jos senelis ir prosenelis gimė ir gyveno Meilės erdvėje, užaugo vienovėje su gamta ir, taip išeitų, su Dievu. Tai vis tik, kodėl prosenelis buvo vienas iš tų šešių žynių?
Laimis
Pranešimai: 1378
Užsiregistravo: Pir 05 19, 2003, 11:42
Miestas: Link Ukmergės
Susisiekti:

Standartinė Laimis »

Aštuntoje knygoje Megre turėtų parašyti ir ką nors daugiau apie kitų šalių gyvenimą ir ateitį. Taip, kad žodelį tars ir apie Lietuvėlę. ;)
Vėl pasikeičiau...
Pranešimai: 542
Užsiregistravo: Ant 07 08, 2003, 15:24
Miestas: Kaunas-Vilnius

Standartinė Vėl pasikeičiau... »

Gyvenvietės? O kas toliau? Gyvenvietės jau praeitas etapas. Visiškai aišku, kad jos bus. Jos jau yra daugelio žmonių širdyse. Jos jau yra. Tik laiko klausimas kada jos materializuosis.

O kas toliau? Koks gyvenimas tose sodybose? Kaip gyvens žmonės ir apie ką mąstys?

Aštuntojoje knygoje turėtų būti sukurtas ir laimingo gyvenimo sodybose įvaizdis. Nes ši knyga juk baigiamoji. Devintoji bus tik pakartojimas visko, kas išsipildė...
Rytė
Pranešimai: 860
Užsiregistravo: Šeš 09 28, 2002, 11:30
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Rytė »

Vėl pasikeičiau (net smalsu pasidarė,kas po tokiu pavadinimu slepiasi :wink: ), o ar nemanai,kad apie gyvenimą gyvenvietėse jau parašyta? Epizodas apie vaikus,pražydinusius gėlę, turistai ir rusė moteris ir t.t. Beje, Anastasijos prisiminimai apie buvusias gyvenvietes irgi kaip būsimųjų atspindys...
Žiemą kaip gyvens žmonės? Mokysis. Kartu su vaikais. Jų sodybose lankysis visokie mokytojai, perteiks žinias. Vasara juk ne tam bus skirta. Žiemą žmonės užsiims kūryba: rankdarbiais, piešimu, drožiniais, knygų rašymu...

Kad būt apie kitas šalis (tame tarpe Lietuvą) parašyta, nelabai mamnau. Ne, nebent kaip įrodymas, kokios gyvos Anastasijos mintys kaip plinta pasaulyje...

Tai kas vis tik toj aštuntoj knygoj? Apie sūnų,mūsų esamą švietimo sistemą turėtų gal būti. Apie ateities miestus (nes apie gyvenvietes jau prirašyta). Apie... Na, paskaitysim,kas ten bus. :roll:
Irena-irocka
Pranešimai: 460
Užsiregistravo: Ket 02 27, 2003, 14:50
Miestas: Vilnius

Standartinė Irena-irocka »

Na as manu, kad Megre noretu parasyti dar keleta vaizdu nuo saves… taciau tikiu, kad vis del to susiprotes ir nedarys to ir neirodines Anastasijos idejos teisingumo daugiau, nes nuolatinis itikinejimas jau igriso, lyg butumem to nesuprate, jei taip tai perskaityk dar karta tas pacias knygas, jei ne - tai informacijos beveik ir neatnesa naujos…
Zodziu, tikiu, kad vis del to Megre suvoks, kad reikia parasyti visus Anastasijos zodzius, tegu jie buna nesuprantami kolkas, bet reikia informacijos gilesnes jau, manau, kuri pades praplest Visatos suvokima…
:D Tegu svajonės pildosi! :D
bute
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: Ant 02 04, 2003, 14:46
Miestas: Taurage
Susisiekti:

Standartinė bute »

Skaitau dabar 6 knyga, tikrai manau tie irodinejimai per daug uzima vietos. Norisi daugiau apie pacia Anastasija skaityti, apie jos sunu, nei apie psichologa, kuris aiskina Megre apie Anastasijos ideju teisinguma.

:wink:
Vėl pasikeičiau...
Pranešimai: 542
Užsiregistravo: Ant 07 08, 2003, 15:24
Miestas: Kaunas-Vilnius

Standartinė Vėl pasikeičiau... »

Manau, kad a6tuntoji knyga yra paskutinė. Paskutinė, tai ta prasmę, kad devintoji jau bus rašoma mūsų pačių mūsų sodybomis. Megre tik keliaus po pasaulį ir aprašinės mūsų sodybas, aprašinės ką jau sukūrėme. Na, bent jau taip sakė mažasis Vladimiras ir pats Megre.

Taip išeina, kad aštunta knyga bus paskutinė, kurioje Megre galės daug rašyti nuo savęs ir ypač nuo Anastasijos. Pirmose knygose kaip prisimenate jis daug ką nutylėjo. Nes bijojo rašyti tai ką Anastasija sakė, kol nerado įrodymų visų.

Dabar Megre jau tiki, kad viskas pildosi...Jis tai mato..Dabar manau jam nebus gaila parašyti ir tuos faktus kurių jis net nesupranta. Taip kad aštuntoje knygoje turėtų būti aprašyta tai ką sakė Anastasija, daug Anastaisijos minčių.

Ačiū už dėmes...Sėkmės skaitant aštuntąją knygą, kuri pasirodys sausio mėn...
Juozas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: Pen 01 10, 2003, 22:54
Miestas: Kaunas

Standartinė Juozas »

Pats Megre pasake kad Anastasijos pasakojimas yra geras ,o Megre geriau patyletu :D .Noretusi daugiau rasti Anastasijos minciu
Mindaugas
Pranešimai: 1311
Užsiregistravo: Pen 09 27, 2002, 23:01

Standartinė Mindaugas »

Juozas Juska rašė:Pats Megre pasake kad Anastasijos pasakojimas yra geras ,o Megre geriau patyletu :D .Noretusi daugiau rasti Anastasijos minciu
Tikrai Juozai, norėtūsi ir Anastasijos minčių. Jos labai trūksta, bent jau man.
Kipshas
Pranešimai: 788
Užsiregistravo: Pir 06 23, 2003, 9:39

Standartinė Kipshas »

Tuoj as jus i puoda!
Pirma patylet Megre, po to patylet kipshas, o po to visi like.
Tik zyniams viskas galima ar ne?
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Mindaugas2
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: Tre 04 16, 2003, 18:18

Standartinė Mindaugas2 »

Ką beparašys Megre, vistiek viskuo aklai ir tikėsite :?:

Ar turite kitą pasirinkimą :?:

:wink:

Tokie žmonės kaip Anastasija lengvai gali įteigti paprastiems žmonėm kaip Megre ir daugumai musu , bet ką ....ir jie bus laimingi . :D
Pilnos tiesos nepaskys - nes daugiau nebus apie ka shneketi toliau ir pus burbulus vokrug do okula apie ta pati ...

Bet cia tik asmenisinis pastebejimas ..kam gerai tai lai ir buna gerai..kas daugiau nori ,tas daugiau tokiu knygu neskaito .
:)
Mindaugas
Pranešimai: 1311
Užsiregistravo: Pen 09 27, 2002, 23:01

Standartinė Mindaugas »

Mindaugas2 rašė:kas daugiau nori ,tas daugiau tokiu knygu neskaito .
:)
Sveikas, Mindaugai2, malonu, kad taip drasiai parašiai kaip galvoji.
Būk draugas ir patark ką reikia skaityti, kad būtų daugiau :wink:
Leonardas
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: Šeš 10 05, 2002, 20:42
Miestas: Kaunas - Sukiniai

Standartinė Leonardas »

Mindaugas2 rašė:Pilnos tiesos nepaskys - nes daugiau nebus apie ka shneketi toliau ir pus burbulus vokrug do okula apie ta pati ...
Idomu kokias knygas tu skaitei, kad tik burbulus matei. Gal gali pasakyti kas ne apie burbulus rašo?
kas daugiau nori, tas daugiau tokiu knygu neskaito . :)
tai tu ir esi tas kuris daugiau nori (tik idomu ko). O jei tokių knygų neskaitai, tai kaip kaip iš viso susigaudai, apie ką čia žmonės diskutuoja?
Gyventi pagal sąžinę
Mindaugas2
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: Tre 04 16, 2003, 18:18

Standartinė Mindaugas2 »

Sveikas, bendravardi! :D

pirmiausiai, as galvoju viskas vyksta etapais:

ar tau patinka skaityti ar paciam viska bandyti ?

Saukstu lankstymas , laikrodzio rodykles judinimas minciu pagalba ,
visu noru ispildymas atrodo stebuklinga ir kaip is pasakos.
Viskas grazu ir atrodo net imanoma ,ypac kai kazka panasaus ir pats pamatai.Taciau ka mes darytume su sitomis jegomis ? (Nezinau ka Anastasija su jomis daro apart Megres hipnotizavimo ir jo knygu leidimo ?)

Prisipirktume zemes, prisistatytume namu dideliu, pasidarytume daug pinigu ? Gal yra kazkodel kad mes to negalime daryti dabar?


Jei nori tobuleti pats:

Reiketu pradeti nuo ko pacios Anastasijos proteviai pradejo. O pati Anastasija gavo per paveldejima. Visi jos proteviai buvo zydai ir visi jie tikejo i Dieva. Ta pati kuri mes tikime ir dabar.Tad , itikejus i Dieva, ir tobulejant .. paciam galima atsirinkti su Dievo pagalba knygas ir mintis kuriu tau reikia.Mindaugas rašė:
Mindaugas2 rašė:kas daugiau nori ,tas daugiau tokiu knygu neskaito .
:)
Sveikas, Mindaugai2, malonu, kad taip drasiai parašiai kaip galvoji.
Būk draugas ir patark ką reikia skaityti, kad būtų daugiau :wink:
Mindaugas2
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: Tre 04 16, 2003, 18:18

Standartinė Mindaugas2 »

:shock: neturiu, ka tau atsakyti. Geros dienos ,nakties ! :roll:

Leonardas rašė:
Mindaugas2 rašė:Pilnos tiesos nepaskys - nes daugiau nebus apie ka shneketi toliau ir pus burbulus vokrug do okula apie ta pati ...
Idomu kokias knygas tu skaitei, kad tik burbulus matei. Gal gali pasakyti kas ne apie burbulus rašo?
kas daugiau nori, tas daugiau tokiu knygu neskaito . :)
tai tu ir esi tas kuris daugiau nori (tik idomu ko). O jei tokių knygų neskaitai, tai kaip kaip iš viso susigaudai, apie ką čia žmonės diskutuoja?
Mindaugas
Pranešimai: 1311
Užsiregistravo: Pen 09 27, 2002, 23:01

Standartinė Mindaugas »

Mindaugas2 rašė:Tad , itikejus i Dieva, ir tobulejant .. paciam galima atsirinkti su Dievo pagalba knygas ir mintis kuriu tau reikia.
Liuks pasakyta :D
Juozas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: Pen 01 10, 2003, 22:54
Miestas: Kaunas

Standartinė Juozas »

Nors smalsumas nelabai gera savybe,bet as 8 knygoje (ar 9-toje) noreciau suzinoti is kur atsirado ta daugybe energiju kurios buvo pries pasaulio sukurima.
kamala
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: Tre 11 27, 2002, 12:21
Miestas: Klaipeda

Standartinė kamala »

Technologijos
Manu paskutinese knygose turetu buti jos
Tai kas buvo iki siol yra patrauklu ir suzadina nora ieskoti
Taciau to nepakaks kad mes taptume tokie kaip Anastasija
Dar yra specialios technikos kurias atrado dirbdami su savimi Anastasijos
tevai ir proteviai
As bent manau, kad tokios yra ir mes apie jas suzinosime
Senis M
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: Pen 09 05, 2003, 15:29

Standartinė Senis M »

kamala rašė:Technologijos
Manu paskutinese knygose turetu buti jos
Tai kas buvo iki siol yra patrauklu ir suzadina nora ieskoti
Taciau to nepakaks kad mes taptume tokie kaip Anastasija
Dar yra specialios technikos kurias atrado dirbdami su savimi Anastasijos
tevai ir proteviai
As bent manau, kad tokios yra ir mes apie jas suzinosime
:D
Taip, yra speciali metodika-technika kuria atrado ir naudojo dirbdami su savimi Anastasijos tevai ir proteviai.
Musu dienomis ir Lietuvoje jau yra zmoniu bandanciu ivaldyti ta metodika, kad igyti sugebejimu gyventi darnioje pusiausvyroje su realia aplinka...
koks yra musu tikslas?
Skelbti atsakymą