Kaip mes suprantame Anastasijos idėjas?

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Kaip mes suprantame Anastasijos idėjas?

Post by Laimis »

Labai pasigendu pašnekesių apie Anastasijos idėjas. Žinau tik tiek, kad jas skirtingai suprantame. Kai kurias vienodai, bet kai kurias ir skirtingai. Labai įdomu būtų čia aptarti šias idėjas ir išgirsti įvairių žmonių nuomones. Nuomonių, numanau bus įvairių, taigi nusiteikime taikiai ir supratingai, leiskime kitiems turėti kitokias nuomones ir kalbėkime mažosiomis raidėmis (dėl visa ko). O su tokiu nusiteikimu galime važiuoti pirmyn.

Mano pirminiai klausimai būtų tokie:
1. Kokių veiksmų turėtų imtis žmogus norintis prisidėti prie Anastasijos plano. (Ar imti hektarą ar likti mieste ir cia kurti meilės erdvę, ar rašyti laiškus dūmai dėl sodininkų šventės dienos paskelbimo ar keltis šeštą valandą ryto, ar rinkti šiūkšles ar savo sielą tvarkytis, medituoti, pasitraukti vienumon, nusipirkti skalbimo mašiną ar t.t.)
2. Ar važiuoti prie dolmenų išminties pasisemti ar palikti juos ramybėje?
3. Kurti Ščetinino mokyklą savo vaikams ar sugalvoti savo, dar kitokią?
4. Važiuoti į Rusiją gyventi? Ten juk vaikams būtų geriausia, nes ši šalis suklestės pirmiausia.

Pradžiai tiek..Sėkmės.
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Pradek tu pirmas, Laimi :P
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Na į pirmą klausimą, tai galėčiau tokius pamąstymus pateikti:
1. Manau, kad norintys prisidėti prie Anastasijos judėjimo galėtų pradėti nuo savęs. T.y. plautis kojas su dilgėlių syvais vakare, kad poros atsikimštų ir išpilti šitą vandenį ant augalų. Pasodinti sėklą gyduolę ir išsigydyti nuo visų ligų. Toliau galima prisijungti prie projektų. Pvz., keltis šeštą ryto ir galvoti apie ką nors gera. Laiškai valdžiai dėl Sodininko dienos dar galėtų palaukti, nes pagal seką tai turėtų būti padaryta pirmiausia Rusijoje, o ir mūsų yra per mažai. Iš esmės tai reikia keisti save. Pvz., mokintis auginti augalus, mokintis nuoširdžiai bendrauti su žmonėmis ir t.t.
2. Prie dolmenų tai klausiu dėl to, kad yra dolmenas kuris moko moteris kaip reikia žindyti kūdikius. Prieš pradedant gimdyti reikėtų ten nuvažiuoti. O galima ir savim pasitikėti ir nenuvažiuoti. Bet tada pačiam reikia sugalvoti kaip juos žindyti. Žodžiu šitas klausimas diskutuotinas.
3. Aš kaip savarankiškas, tai siūlau savo mokyklą padaryti. Ščetininas ir pats rašo, kad jis tik menką indėlį įdeda. Nemanau, kad Megre visiems siūlo Ščetininą.
4. Kas nori tas tegu važiuoja, kas nori tas tegu pasilieka. Visur galima savo gimtinę sukurti. :)

Na, Irena-Irochka, dabar tavo eilė. ;)
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Is karto noriu pazymeti, kad sakysiu tik savo nuomone, tai reiskia, kad as taip isivaizduojiu ir darysiu taip, bet jokiu budu neprimetu jos kitiems....

Visu pirma man Megre knygos padejo sugrizti prie saves, tai reiskai, kad ir anksciau abejojau musu sistemos teisingumu. Galvojau: kur yra privalumas gyvenant mieste, jei jautiesi laimingas gyvendamas kaime? Zmoniu argumentai – miestas sunku fizini darba pakeicia lyg ir poilsiu. Man tai nebuvo argumentas, bet maciau, kad zmones, kurie gyvena kaime nera laimingi (absoliuciai). Kaz kas negerai ir cia. Negalima paneigti ir fakto, kad vaikai, kurie augo mieste yra protingesni, labiau isvystyti protiniu atzvilgiu nei kaimieciai (tegu neisizeidzia kaimieciai, as kalbu apskritai). Tai nemaciau budo, kaip galima apjungti gamtos teikiama laime ir miesto teikiama galimybe tobuleti...
Dar itaraiu, bet nezinojau, kad Meile tokia galinga...
Dar nezinojau, kad medziai ir apskritai gamta gali tiek prisiderinti prie konkretaus zmogaus... kad tiek gali padeti... galvojau, kad mes turime gamtai padeti, o ne ji mums...

Kad Zmogus gali atrasti savyje Dieva irgi seniai itariau, kad mes (zmones) esame galingi irgi itariau... Is esmes man truko bendraminciu....

Kazkada seniai perskaiciau tokia minti: “Jei visi aplinkui isproteje, o tu vienintelis, kuris ne, kaip galima kitiems tai irodyti?”.... Matai dabr normaliu zmoniu daugeja, zmones grizta prie saves...
Ka reiskia grista: jie pasitiki savo sirdimi, jie girdi savo sazines balsa, jie masto ir apmasto, jie greitina savo mintis, jie isiziuri i savo vaikus, labiau jais pasitiki, jie mato kitose zmonese draugus.... jie tiki, kad gali buti laimingi...

Anstasija atliko labai svarbia misija, manau ji pavyks...

Ka reiktu daryti norint prisijungti prie Anastasijos ideju? Manau tobulinti save, savo erdve ir negadinti savo vaiku... Bet koks veiksmas, kuris pastumia Zmonija link Sviesos, link Dievo yra pagalba Anastasijai...

Jos sugalvota gyvenvieciu ideja pades istraukti valstybes ir milijonus zmoniu is dabartines sitemos...

Kiekvienas zmogus prisideda prie jos idejos tiek, kiek gali. Jei nesijauti stiprus nutraukti rysius su sistema – geriau nenutrauk, nes neviltis Sodyboj (naivu tiketis, manau, kad to negali atsitikti) yra blogiau nei laime (nors ir salygine) mieste...

Esant dabartiniame gyvenimo taske, kuriame esu tenka is to tasko ir “sokti”
Buciau viena, seniai jau gyvenciau Sukiniuose (ar kokioje kitoje vietoje) su savo bendraminciais, kurciau Meiles Erdve, ieskociau zmogaus, kuris butu vertas tapti mano vaiku teveliu, kuris ikvieptu mane kurybai, kuri savo Meile iskelciau padangen, su kuriuo galetume tobulinti ir Myleti si nuostabu Pasauli....

Yra kaip yra. Viskas turi savo prasme.
Turiu vyra, vaika, jauciuosi atsakinga uz ju sielas, uz ju laime – jie dalis manes, jie man irgi teikia dziaugsma ir laime. As juos myliu ir jie mane labai myli. Tas pats ir su tevais, su broliu ir jo seima ir su mano proteviais. Jauciu pareiga pirmoj eile juos istraukti... Siame kelyje Jus man labai svarbus, visiskai viena neistengciau to padaryti...

Taigi realus veiksmai, kuriuos darau dabar:
1. Isigyti zeme mano proteviu gimtinej
2. Atsikratyti mokslu
3. Atsikratyti darbu (ta bandysiu padaryti svelniai, niekam nesuteikus skausmo)
Kartu dar
4. Tobulinsiu save (fiziniamiu ir dvasiniamiu aspektu)
5. Kursiu Meiles Erdve – ji kuriama mano manymu pakankamai letai. Bandysiu taip viska suderinti, kad tikrai ji teiktu tik Laime ir leistu greitinti mintis, t.y. islaisvintu nuo darbo.
6. Gimdysiu ir auginsiu vaikus
7. Trauksiu kuo daugiau zmoniu link Sviesos


2. Apie Dolmenus: bandau prasibrauti prie dolmeno, kuris pasako kaip maitinti kudiki, nevaziuojant...
Intuityviai jauciu kaip tai reikia daryti (t.y. maitinti), galiu priimti tik tiek kiek sugeba priimti mano ganetinai dar neisivystes “imtuvas”, net nuvaziavus negalesiu priimti daugiau nei busiu pasiruosus priimti... bandau isiklausyti i jausmus...

3. Be abejo reikia taikyti mokykla prie vaiku, o ne vaikus prie mokyklos...

4. Taip si salys suklestes pirmiausiai, bet vaziuoti tenai mano nuomone prilygtu isdavystei, geriau artinti si klestejima savo gimtineje.

Tikiuosi nenusibodo skaityti...
Tikiuosi, kad ir kiti pasakys savo nuomone...

Beje Laimi Kaip isivaizduoji apskritai kas darosi Pasaulyje, kokia Anastasijo ideju reiksme?
Ka pakeite tavo manymu tos idejos zmoniu gyvenime ir tavo gyvenime konkreciai?
Last edited by Irena-irocka on Fri 07 11, 2003, 8:10, edited 1 time in total.
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Siandie kalbejau su viena mergina, tai ji paklause kaip mes suprantam posaki "reikia padeti tik geriems zmonems". Kaip jus ji suprantate? As tai nesuprantu tiesa pasakius. Ir atsakymo jokio tai merguzelei nepateikiau.
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Laimi, o tau girdėtas panašią prasmę (mano nuomone) turintis posakis 'nemėtykit kiaulėm perlų'?

Tai va, aš tai suprantu kaip atsitraukimą nuo žmogaus, kuris už tavo gerumą, pagalbą, šilumą atsimoka pykčiu, apkalbom, kitais negatyviais (mano nuomone) būdais. Kam bandyt keist to žmogaus mastyma? Kam? Gal geriau atsitolint nuo jo ir apie save, savęs keitimą pagalvot?
Be to, žmonių yra labai daug. Jei nesirinkdamas padėsi visiem, gali tik n kartų per galvą gaut, būt išvadintas kvaileliu, o žmonės nė per plauką nepasikeis patys. Yra tokių,kurie nori tik imt, o ne duot. Tai va, tegu ir ima, bet kodėl iš manęs. Gal tada aš rasiu kitą žmogų,kuris gavęs pamastys. Tegu ne man grįš jo gerumas, tegu jis kaip bangelė risis tolyn...

Kažkaip painiai rašau,nors intuityviai suvokiu tuos žodžius. Ech, kaip kartais sunku žodžiais save išreikšt... :roll:
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Nesijaudink Loryte, tave ir be zodziu galima suprasti. Viskas aisku. Idomu ka siuo paciu klausimu mano kiti.
bute
Posts: 72
Joined: Tue 02 04, 2003, 14:46
Location: Taurage
Contact:

Post by bute »

As manau reikia padeti tiems, kam tos pagalbos reikia.
Nepazystu nei vieno zmogaus, kuris butu blogas. :)
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Zmones susimasto apie tuos paciu dalykus...
Kaip tik masciau siuo klausimu ir va kas gavosi:
(rusu k., bet tikuosi, kad dauguma supranta :? )

Вот недавно прочитала одну мысль:
ЗЛО ЗЛУ - ДОБРО; ДОБРО ЗЛУ - ДВОЙНОЕ ЗЛО; ЗЛО ДОБРУ - ДВОЙНОЕ ЗЛО; ДОБРО ДОБРУ - ДОБРО. Не очень согласна, но затем следует обЪяснение: добро надо сеять в подготовленную почву (ДОБРО ДОБРУ), а ДОБРО ЗЛУ вредно из-за того, что зло уничтожает добро и освобождает место злу. Хм, но ведь может быть и наоборот: добро побеждает зло и освобождает место добру. Ну вообщем это глубоко филосовский вопрос, как вопрос: кто раньше появился курица или яйцо, но мысль, что добро высеянное в добрую почву приумножется, застряла во мне. Действительно. Твори добро там, где его ждут, где оно желанно и оно приумножется и когда всё доброе расцветёт добром можно подумать и о зле. Иначе "свято место пусто небывает", коль добро+зло взаимоуничтожаемы, так сотвори то добро, которое способно занять пустое место.
И вот ещё интересно: НЕВОЗМОЖНО ПЕРЕУБЕДИТь УБЕЖДЁННОГО, КАК НЕВОЗМОЖНО НАЛИТь НОВОГО ЧАЮ В ПОЛНУЮ ЧАШКУ, НЕ ВЫЛЕВ СТАРОГО. Вот ищу ответ, как вылить этот другой чай. Вопрос: а надо ли? Не могу смотреть как страдают кругом. Надо, надо, очень надо. Прекрасное должно рождаться на Земле везде!


Kodel apskritai pradejau mastyti siuo klausimu...
Buvau uzsidegusi grazia ideja, jauciau begaline laime ir norejau, kad kiekvienas pajaustu ka tai reiskia...
Kaip i siena atsitrenki ir krenti, nevisada pavyksta greitai atsikelti...
Buna ir kitaip, kai dirva paruosta, tiesiog sparnai auga, gali kalnus nuversti ir tikrai padarai labai daug...

Isvada (sau): sustiprink save ir padek tiems kurie to nori iki tokio laipsnio, kad nei sekundei neisiviespatautu Blogis tavyje, tuomet ateis laikas nueiti i juodesni pasauli...

As kalbu apie pagalba sielai...

O jei materialiai, tai kai galiu tai padedu, kai ne - tai ne. Kartais pasakyti ne yra svarbiau ir sudetingiau nei padeti...
Svarbu ar padedi galvodamas: oi koks as saunuolis, ar tikrai nori padeti, ar padedi tik tam, kad atsikabintu.
Zodziu, iskila klausimas: kas yra pagalba?[/b]
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Eglė
Posts: 110
Joined: Sun 02 02, 2003, 22:01
Location: Kaunas

Post by Eglė »

Visi jus teisus. Man irgi taip atrodo.
Tik yra ir dar vienas variantas:
Blogiui gerio nereikia, jam reikia blogio.
Isvada: noredamas padeti blogam zmogui tu turetum padaryti ka nors labai negero (pvz. pakankinti mazochista).
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Irena-Irochka wrote:Beje Laimi Kaip isivaizduoji apskritai kas darosi Pasaulyje, kokia Anastasijo ideju reiksme?
Ka pakeite tavo manymu tos idejos zmoniu gyvenime ir tavo gyvenime konkreciai?
Hmm...Apskritai, tai daug žmonių ima žemę ir pradeda ją glostyti. Pradeda sodinti. Pradeda išsilaisvinti iš sistemos ir darytis nepriklausomais. Savo užsiaugins, suvalgys, nereikės pirkti ir gyvenimas darosi nuostabesnis. Daug žmonių keičiasi. Sąmoningumą savo keičia. Kitaip pasakius bunda. Bunda žmonės ir knygų neskaitę. Aplink visi pradeda tvarkytis. Kaunas taip sutvarkytas dar niekada nebuvo! Atvaryk pasižiūrėsi ;)

Žmonių gyvenime jos pakeitė daug, daug ir šnekėti apie tai reikėtų..Dabar tingiu, tiesą pasakius. :)

O mano gyvenime, tai pakeitė irgi daug..hmm..irgi tingiu pasakoti..labai labai daug..nutruktų rankos, jei viską parašyčiau. O ne viską rašyti nenoriu :)

Namuko tai visada ieškojau ir ekologijos ieškojau... Sudėtinga pasakyti, ką knyga pakeitė, ką kiti gyvenimo įvykiai. Gal aš galvoju, kad knyga mane išmokė augalais domėtis, o gal visai ne, gal koks kitas gyvenimo įvykis...

Irena-Irochka, o ką tavo gyvenime pakeitė Anastasijos idėjos?
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Pasamprotausiu apie tai kaip mes suprantame Anastasijos idėjas.

Suprantame visi skirtingai. Kartais ir vienodai. Bet štai: pažiūrėkime į mūsų veiklą: medelių sodinimo trys akcijos, laikraščio du numeriai, dabar vyksta vertimas Kurdiumovo knygos, radijo laida, šventės visokios organizuojamos, išvykos, paskaitėlės vyksta (bent jau Kauno klube), knygą ruošiamės išleisti bendros kūrybos, forumą sukūrėm, tinklapį...ir t.t... bet pažiūrėkim..Anastasija tokių idėjų neišsakė. Mes jas visas patys sugalvojome. Nesakė ji nieko nei apie radijo laidą, nei apie laikraštį, nei apie forumą, nei apie Kurdiumovo vertimą. Tai tada: "kiek mes Anastasijos idėjomis vadovaujamės, jei darom tą ko ji nesiūlė?"

Galima šitoj vietoj pasakyti, jog pagrindinė Anastasijos idėja yra ta, jog kiekvienas žmogus turi būti savarankiškas. Pats turi viską pasidaryti ir nuspręsti. Taip. Sutinku, bet samprotauju toliau...

Nesiūlė sakau daryti mums laidos, forumo, laikraščio, medelių sodinimo akcijų...hmm..o ką ji siūlė? Kokios tos jos idėjos? "Miegas po žvaigždėtu dangum", "Vakaro procedūros", "Valgyti žoleles, kurias gyvūnai išsirenka iš pievos", "Vakaro procedūros", "šeštą valandą ryto apie gėrį pagalvoti", "Švęsti Liepos 23d.", "Kurti hektarą savo", "Paukštį turėti vaikams auklėti", "Pasodinti sėklą gyduolę", "Paruošti stalą savo organizmui rinktis", "Maistą žynių valgyti", "Pratimas teleportacijai" ir t.t. Štai manau, tokios yra Anastasijos idėjos.

O pažiūrėjus į forumą apie ką mes kalbame ir pažiūrėjus į veiklą, t.y. ką mūsų klubai veikia, tai..hmmm..Anastasijos idėjų temos nėra tokios populiarios..na, gal jos dar tik naujos ir išpopuliarės. Bet kodėl jos anksčiau nebuvo sukurtos? Gal dėl to, kad jos laikomos savaime suprantamomis ir apie jas nėra ko šnekėti? O gal mes ne tuo keliu einam? Medelius mieste sodinam, laikraštį leidžiam, Kurdiumovą verčiame, knygą leidžiame, o štai kojų su dilgėlių syvais nesiplaunam, žynių maisto nevalgom, pratimo teleportacijai nedarom, sėklos gyduolės nesodinam, šeštą ryto pie gėrį nemąstom... :)

Kažkaip man parūpo apie šias idėjas pasišnekėti...
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Uh ty, kaip malonu nuo tokiu sneku, Valio!!!
Pradedam...

O viskas prasidejo nuo forumo (na aisku neskaitant Anastasijos knygu), jis stimuliuoja, leidzia man sedint darbe neisleisti is akiu pagrindinio tikslo.
“Sesta ryto apie geri pagalvoti” irgi padejo forumas, dabar kaip kazkoks jungiklis 6 ryto isijungia ir protas pradeda galvoti apie geri (kartais linksmiau, kartais liudniau), siandien pagavau save, kad miegant siasta irgi pradedu galvot apie geri, zadintuvas suskambejo kokia minute po 6 val. ir suvokiau, kad jau galvoju, galejau atgaminti frazes ka sakiau ir nuotaika, kuria stimuliavau
"Miegas po žvaigždėtu dangum" – vis negaliu pataikyti, tai zvaigzdiu nera, tai aplinkybes neleidzia megoti lauke, bet ieskau galimybiu ta padaryti
"Pratimas teleportacijai" – vel gi forumas pradejo atnaujinti si pratima, bet reikalingas nors daug maz pailsejes kunas, siuo momentu retai pasitaiko, bet kai tik pasitaiko – bandau
"Valgyti žoleles, kurias gyvūnai išsirenka iš pievos" - na kai bunu pievoje, tai ka pati isrenku ta ir valgau, bet kiek laiko as praleidziu pievoje?- labai mazai..
"Vakaro procedūros" – nieko apie jas neprisimenu, va tik tu, Laimi, priminei apie dilgeles... kad kojas plauti reikia ir kur vandeni pilti tai prisimenu, o kodel nedarau, nes ir taip daug pasikeitimu manyje ivyko, tai noriu po truputi pratinti namiskius prie mano “keistinybiu”
"Pasodinti sėklą gyduolę" – butinai pasodinsiu
"Paruošti stalą savo organizmui rinktis" – pritaikau pagal galimybes
Del to organizmo sveikatos, tai manau niekas nepades, jei nepakeisi gyvenimo budo, ka ta vargsele sekla-gyduole gales padaryti, jei paskui ja i organizma mesime kil-us nuodu?.. Tai zodziu, dabar intensyviai keiciu gyvenimo buda: meciau gerti kava, meciau valdyti gyvunus, po biski atprantu nuo konservantu, ateityje visai mesiu visokius sokoladus ir cukru, mazinu kepinto maisto kieki, bandau badauti, kad padeti organizmui greiciau isivalyti, si savaitgali atveziau is kaimo viskokiu zoleliu, vaikui duodu ir pati gersiu, “skambanti” aliejuka pradejau po biski naudoti....
“Step by step” arteju lik Sviesos, kartais pavyksta issimaudyti begalinej laimej...
ir
"Kurti hektarą savo" - jau galvoje susikure vaizdas kaip viskas atrodys, savaitgali buvau nuvaziavus i savo zemele, apejau ja, toks jausmas lyg jau vaiksciuociau po savo sodyba, bet jos dar niekas nemato....

Matai kiek ivykiu ir pasikeitimu :D ...

Tiesa, siandien is ryto dar pajutau, kai atrodys miestas ateityje – taip gera ir ramu pasidare... kai susiformuos mintis, tai aprasysiu kur nors forume...

Tai gi forumas labai reikalingas dalykas siame etape, bent man....

Medelius mieste sodinam, laikraštį leidžiam, Kurdiumovą verčiame, knygą leidžiame – visi sie darbai yra labai geri, mano manymu, jei nera pagrindiniai. Ta turime daryti, bet tai ne pagrindinis tikslas...

Va kur man paslaptis, tai kodel zmones nenori dalintis atvirai savo mintimis, jausmais. Forumo atmosferoje raseme, kad davai kalbame gyvai, naturaliai, isakome savo abejones, skausmus, blogas nuotaikas ir kas, vis tiek tyla. Kazka Mindaugas bando issakyti, bet galu gale nutyli. Tu. Laimi, pradedi kalbetis, bet vel as atsakau tau ir toliau tyla... na per eilerascius dar kazkiek atsiskleidzia zmogus, bet to nepakanka....
O kam reikai? Teisingai kam reikia apnuoginti savo jausmus, jei nenori su tais zmonemis kurti ateiti, jei nenori keistis, jei esi stebetojas, o ne veikejas, o gal esi atsistojes auksciau uz mus, ka? Gal neverta su mumis silpnaprociais kalbetis? As gi ir taip geras, o jus kalbekites....
Kazkaip dabar mintyse iskilo Biblijos fraze: “Pradzioje buvo zodis...”

Paskutine mano pastraipa gavosi kaip isterika, bet tikrai as kartais panikuoju.. kodel jus neatviri, zmones? Man labai cia panasu i mela, kaip meluoja krikscionis einantis i baznycia ir namuose terarizuojanti savo seima, dainuojantis” Dieve, atleisk” ir nevalantis savo sielos... ar tai nekaltas melas??????????????????

Laimi, sakai, kad viskas bus gerai, as ne sekundes neabejoju, kad viskas bus gerai, bet norisi greiciau ir stipriau, kad tas GERAI butu.

Manau zmoniu atvirumas reikalingas ne todel, kad vieni apie kitus kazka naujo suzinotume arba ivertintume: tas geresnis, tas blogesnis, bet todel, kad tai parodo kitoki bendravimo, gyvenimo, pasauleziuros lygi, kur zmogus pats sau, visu pirma, nemeluoja, kur susimasto ar tikrai teisingai darau ir galvoju, jei nenoriu to pasakyti kitiems, o jei pasakau, tai tikiuosi isanalizuoti kap is tikruju yra, gal su kitu zmoniu pagalba, gal siaip ir pats sprendima geriausia atrasiu.

Berasydama issiaiskinau, ko as taip panikuoju. Jauciu kazkoki mela musu veiksmuose, o ypac tai isriskejo Sukiniuose, ten prie lauzo, kai nuskambejo klausimas: “tai kiek jums artimos Anastasijos idejos, jei neketinate palikti miesto?” va jau tada as pirma karta stipriai supanikavau ir aisku pati susimasciau: ka as darau? dar keleta papildomu dalyku - ivyko luzis... mano mintis dabar jau nukreipta tik pagrindinio tikslo vykdymui............

Ir to nebutu, manau, ivyke jei nebuciau atvira tiek sau tike jums, mano brangieji zmones
Uz tai jums aciu...

As, zmones, taip jus laukiu................................................ (ar tai as pasakiau?..)
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Ui.. Neteiskite ir nebusite teisiami.. Nera taip paprasta buti atviram..

Ir man visishkai dzin kad kazkas bando ismatuoti mano artuma Anastasijos idejoms.. Jos man artimos, bet nezadu aklai jas sekt.. Va jums mano atvirumas. Turiu savo jausmus, savo planus, savo idejas, savo mintis.. Ir miesto palikt nenoriu. Cia per daug darbo..kad imt ji ir palikt..
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Ja..suprantama..O kaip kiti supranta Anastasijos idėjas?
Andrius
Posts: 75
Joined: Fri 02 21, 2003, 10:08

Post by Andrius »

Trumpas pastebėjimas.
Sakyti, kad man artimos Anastasijos idėjos, bet aš negalvoju keltis iš miesto ir kurti Meilės erdvę yra analogiška, jeigu žmogus pasakytų:- "Aš esu krikščionis, nes man artimos Kristaus idėjos, bet aš nesiruošiu aklai jų sekti. Pvz. man nepriimtina idėja “Mylėk savo artimą..”, nes man ji trukdo daryti darbus, kurių aš tiek daug turiu…"

Dėja, dauguma iš mūsų, tame skaičiuje ir aš, daugiau ar mažiau tokie krikčionys ir esame. Iš to ir visos mūsų visuomenės nelaimės.

Manau, kad esminės Anastasijos įdėjos, Meilės erdvės kūrimas, grįžus, prisilietus, susiliejus su Dieviškąja Mintimi-Gamta, įgyvendinimas leistų mums tapti ir tikrais krikščionimis t.y. pamatytį Dievą kiekviename iš mūsų ir iš tikro pamilti artimą, kaip ir patį save.
Last edited by Andrius on Mon 07 07, 2003, 15:45, edited 1 time in total.
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Irena-Iročka, Kaip puikiai aš tave suprantu. Ir per tai suprantu vis aiškiau, kaip turi būti sunku Anastasijai, kai net artimiausi žmonės negali jai padėti, nes nesuspėja su jos mąstymo tempu. Dažnai kildavo noras palikti svetainę ir čia daugiau negrįžti. Lai gyvena kas kaip nori. O tie, kas gamtos prieglobstyje suras namus, svajonę žaibišką sukurs ir toliau kurs, ir vis didėjančiu tempu. ...dėl greičio to šiek tiek baisu. Nes jau dabar, taip būna, aš jaučiu, lyg tarp žmonių aš vieniša esu. Todėl ir vėl ir vėl čionai grįžtu, ir vis kviečiu: "Keliaukime kartu".
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Mane Gluosnė išmokė mylėti tuos kurie pasilieka mieste nors ir seka Anastasijos idėjomis. Negaliu pakartoti jos žodžių, bet mane ji labai staigiai įtikino. Todėl dabar džiaugiuosi, kad yra mūsiškių ir šalia miesto gyvenvietę darančių. Jei žmogus daugiau gali padaryti būdamas šalia miesto, tai tegu, sėkmės jam. Jei žmogus gali geriau padaryti už miesto, tai tegu, sėkmės jam. Visa paslaptis kiaušinyje. Kuom jautiesi esantis tuom ir esi. Jei žmogus jaučiasi, kad šalia miesto kurdamas arba netgi mieste, jis pasieks daugiau, daugiau nuveiks, vadinasi jis iš tikrųjų ten daugiau nuveiks. Jei tokį žmogų patalpinti už miesto, tai jis bus nelaimingas. Reikia, kad jis pats panorėtų.

Patarimas sau ir pasauliui: reikia ne tempti visus iš miesto, o pasirūpinti, jog jie patys užsinorėtų iš to miesto išvažiuoti. O kol žmogus mano, jog jis mieste daugiau gali darbų nuveikti, tai reikia jam padėti ir paskatinti jį, pasakyti, jog labai teisingai daro, reikia žmogų palaikyti, palaikyti jo dvasią, kuri pasilieka čia, mieste, kur sunkiau. Megre irgi čia mieste sėdi, konferencijose, o ne savo meilės erdvėje. Viskam savas laikas. Pavydžiu tiems, kas jau turi savo hektarą, pvz Lingai su Vytautu. Norėčiau ir aš jį turėti jau dabar. Bet gerbiu ir tuos, kurie šiemet neketina pirkti sau hektaro.

Kaip aš suprantu Anastasijos idėjas? Manau, negali visi išeiti staigiai iš miesto, turi kažkas pasilikti. Turi būti mūsiškių pilna visur - ir mieste ir už miesto, kad galėtume važiuoti vienas pas kitą, vienas kitam padėti, vienas su kitu pašnekėti, vienas kitą paguosti ir užtarti.
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

As tikrai nieko nekaltinu, as kvieciu bendrauti atvirai...
Ir kaip sakiau tau Laimi, butu nuostabu, kad nereiketu vel ir vel irodyneti Anastasijos zodziu teisingumo, bet ieskoti iseiciu, kartu...
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Išeičių siūlau iškoti taip:
Iš pradžių išsiaiškinam kaip kas supranta Anastasijos idėjas, pažiūrim kas mes per žmonės ir ko tikimės, kokiu keliu einam, o tada pažinę vienas kitą lengvai surasime išeitis..kol kas tai neaišku net kokių išeičių ieškoti reikia. Taip, kad paatviraukim. Kaip mes suprantame Anastasijos idėjas?

Aš tai kol kas mūsų veikloje neįžvelgiau nieko neanastasijietiško. Ir medelių sodinimas ir laikraštis ir skalbimo mašina su mikrobais vietoj miltelių, man atrodo viskas labai netgi anastasijietiška ir pagal jos idėjas, nors konkrečiai ji to neminėjo. Man atrodo, svarbu, kad mes patys ieškome konkrečių sprendimų kaip sukurti meilės erdvę, kaip pagražinti pasaulį...Anastasijos idėjos man yra tai ką mes darome. Juk ji sakė - po truputį reikia, kad neskaudėų...

O kaip kiti supranta Anastasijos idėjas?
Post Reply