Kaip mes suprantame Anastasijos idėjas?

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

kamala
Posts: 101
Joined: Wed 11 27, 2002, 12:21
Location: Klaipeda

Post by kamala »

Tobuluma as laikau pojuciu, o ne filosofine koncepcija
Jei as sergu tai nereiskia, kad as netobulas, nes liga taip pat realybe ir yra tobula
Liga net man naudinga, nes mane vysto, nuo jos kaskas keiciasi manyje
Tobulumas nereikia sastingio , jis gali buti ivairus ir keistis
Jei mane puola uodai ir as mojuoju kaip pasiutes rankomis, tai kas tame netobulo
Tik protas gali sugalvoti tokia nesamone, kad nuvyti uodus mintimis geriau negu saka ar ranka
Be to tai kad uodas neikando tai viena b usena
Tai , kad uodai kanda tiesiog kita busena ir bet koks pasirinkimas bus tobulas , nes bus realus
Be to as visa tai taikau , ne vien sau, asmanau, kad tobuli yra visi.
As manau, kad tai ka kai kurie laiko keliu i tobulejima, yra tiesiog samones supratimo kitimas.
Kintant samonei reiskiniai kurie siandien atrodo netobuli, liga uodai ar panasiai tiesog viena diena ims ir taps tobulais. Kas pasikeite, ne liga, ne uodai ,pasikeite samones atskaitos taskas vertinant realu gyvenima. Is naujo atskaitos tasko ir ankstesne samone irgi buvo tobula, tiesiog kitokia.
Man toks supratimas priimtinesnis
Ir Anastasija sakykim toki reiskini kaip piktzoles , staiga ima ir ivardija kaip naudinga dalyka
Va pavizdys, iki Anastasijos mes piktzoles laikeme kenksmingomis, o paskaite siek tiek staiga supratome , kad jos naudingos.
Piktzoles nepasikeite, pasikeite musu samones atskaitos taskas
Va todel as esu cia siame forume ir uz butent tokia idejas gerb iu Anastasija
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Zinau apie ka kalbi... ir suprantu, ka nori pasakyti... tai tavo (reikai sugalvoti tinkama zodi :D ) saves ir pasaulio jautimo budas. ir jis nuostabus, bet atsakyk i viena klausima, kodel jeigu viskas ir visi yra tobuli, pasaulyje yra tiek daug nelaimingu zmoniu..?
kamala
Posts: 101
Joined: Wed 11 27, 2002, 12:21
Location: Klaipeda

Post by kamala »

As manau nelaimingi zmones todel , kad jie nelaiko saves tobulais
Daugumai tuo momentu kai jie nelaimingi net neskauda
I r saule jiems sviecia ir nealkani ir apsirenge
Problemas sukelia pasirinktas atskaitos taskas poziuriui i pasauli
Problemos buna dvieju rusiu
Del proto kuriam visko negana ir nori vis kitaip ir daugiau ir dvasingiau ir ttt
Jas galima ispresti ismokus keisti proto atskaitos taska, ka as matau ir Anastasijos mintyse
Kitos problemos rimtesnes, tai kuno problemos kai skauda, nepatogi padetis, truksta oro
Jas taip pat galima ispresti bet sunkiau ir per ilgesni laikotarpi
Tiesa sakant as ju pas save iki galo dar neissprendziu, bet tikiuosi kada nors
Jas sprendziant reikia pakeisti kuno santyki su realybe
Tam yra cigunas, joga, ciakros visokios jei sugebesi jas susikurti, dian-tianis ir panasus zmonijos atradimai
Jie atlaisvina ir kuno problemas, as manau Anastasijai tokiu problemu nera
Bet tai nebutina is karto, vien su protu pazaidus galima laikyti viska tobulais
Net tas kuno problemas
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Na, tarkim zinau apie ka kalbi, nors vistiek manau, kad reiktu tavo terminui Tobulumas, sugalvoti kita analoga, bet negi tu manai, kad ir musu gyvenimo sistema yra tobula... juk taip nera... ir visi negyvi daiktai nera tobuli... ir kunai, dyla, luzta...
man kazkaip sunku pripazinti ar suvokti, kad viskas yra tobula...
juk taip neidomu :wink: :wink: :wink:
kamala
Posts: 101
Joined: Wed 11 27, 2002, 12:21
Location: Klaipeda

Post by kamala »

Man tai visai idomu ir nemnuobodu pasirinkti toki poziuri
Nuo poziurio kaip nuo technologijos priklauso gaunamas rezultatas
Pav. pasirinkus kokio Hitlerio poziuri i pasauli meiles erdves nesukursi
bet kaimynus gal ir nukariausi
As manau, kad Anastasijos siulomai meiles erdvei kurti turi buti ir atitinkamas poziuris i pasauli
Kokia tai meiles erdve jei ten bus kaskas netobulo
Be to okia tai erdve, jei ji neapreps viso pasaulio , o tik mano kiema
As bent isivaizduoju, kad galima sukurti tokia erdve ir ji bus pirmiausia manyje, o tas 1 ha , tai kaip priemone jai kurti ir ji tikrai neapsirybos 1 ha rybose
Tiesiog man tokia mastymo technologija apie kuria as kalbu atrodo priimtina
Tai nereiskia, kad mastantys kitaip klysta
Visi yra teisus, savo supratimo rybose
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

kamala: geriausias tavo suprantamo tobulumo atzvilgiu poziuris yra viruso ar kirmeles (ar geriausiu atveju varles) - gyvenimas paprastas, viskas tobula
Nori buti tokia tobulybe: busi kita gyvenima nes zmogus gali reinkarnuotis i varle jei jis nori, tik va varle vargu ar reinkarnuojasi i zmogu

O kad nuo minciu viskas priklauso tai jau faktas. Dievas pasauli sutvere mintimis. Mes irgi viska aplink sutverem mintimis.
Minciu valdymas instinktu lygyje yra neteisingas zingsnis (jei manai kad teisingas, as nesigincysiu - nera prasmes); tegul instinktus valdo meiles erdve, zmogui yra ka galvoti ir be to kur cia geriau nusilengvinus ar skrandi prigrudus.
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
kamala
Posts: 101
Joined: Wed 11 27, 2002, 12:21
Location: Klaipeda

Post by kamala »

Kipsas visiskai teisus, savo atskaitos sistemoje
Kad laikyti kirmeles ir varles maziau tobulais uz zmogu reikia pasirinkti poziurio taska kuriame egzistuoja herarchija
Tac iau kai zmogus pasiskelbe save tobuliausia butybe rinkimu nebuvo ir varles ir kirmeles uz tokia nuostata nebalsavo
Tie kas ivede reikarnacijos savoka ,pasauli mate kitaip
Tenai princas gali reikarnuotis i varle ir atvirksciai, tai yra vienas nelaikomas blogesniu uz kita
Man toks supratimas priimtinesnis ir as namanau, kad esu tobulesnis uz varle ar kirmele
Viskas yra tobula ir man bus garbe gimti kirmele sekanti syki
Tiesa reikarnacija nereiskia gimimo kaip tai mes isivaizduojame
Tai gana sudetinga savoka kuria man sunku butu paaiskinti ir labai daug laiko tai uzimtu
Jei ka domina atgimimai, tai mano nuomone geriausias saltinis Tibeto mirusiuju knyga
Tik va suprasti ja teisingai reikalingas sioks toks patyrimas ir treniruotes
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Garbe gimti kirmele.... gerai tu cia pasakei

Dabar paaiskink kaip atrodo kirmeles meiles erdve ir kur jos hektaras?
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

:D :wink:
kamala
Posts: 101
Joined: Wed 11 27, 2002, 12:21
Location: Klaipeda

Post by kamala »

Bijau jei is tikruju atgimsiu kirmele
Anastasijos idejos kirmelei gali netikti
Hektaro kirmelei tikrai perdaug
bute
Posts: 72
Joined: Tue 02 04, 2003, 14:46
Location: Taurage
Contact:

Post by bute »

Kirmele atnestu naudos ekosistemai. Faktas!

O zmogus? :roll: Manykim kad irgi... svarbu kad labai nepakenktu...

taip matyt suredyta, viskas turi prasme, ir zmogaus ir kirmeles gyvenimas.

Cia tik tylus pamastymas.

Neimkit i galva nei kirmeles nei zmones. :)
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Kamala...
as pamasciau... juk jei tu atgimtum kirmele, tai turetum ne tik hektara, bet ir visa pasauli...nei sienu, nei ribu... juk nuostabu! :D bet pati nelabai noreciau... jokios kurybos....
Lina
Posts: 95
Joined: Sun 09 07, 2003, 13:17

Post by Lina »

Nereikia Anastazijos ishkelti taip aushtai lyg Dievo.

Man Anastazijos idejos leido suprasti jog zmogui gyventi tobuleti reikia visai nedaug. Leido suprasti, kad reikia isiklausyti i save: ka sako tavo shirdies balsas, ka jis nori keisti. Ir keisti ka reikia keisti. Supratau, kad kai kuri zmoniu veikla, ju darbai yra tokie bereikshmiai,- tik saves eikvojimas. Ash noriu atsisakyti daug materialiniu dalyku ir tai darau labai palengva, - zinoma tai sunku padaryti gyvenat mieste, kur neturi didelio salycio su gamta. Bet ash pasiruoshusi gyventi kuri laika palapineje, bet savo zemeje: jausti ja, gyventi ja...

Bus daugiau...
Senis M
Posts: 37
Joined: Fri 09 05, 2003, 15:29

Post by Senis M »

Lina wrote:Nereikia Anastazijos ishkelti taip aushtai lyg Dievo.

...Ash noriu atsisakyti daug materialiniu dalyku ir tai darau labai palengva, - zinoma tai sunku padaryti gyvenat mieste, kur neturi didelio salycio su gamta. Bet ash pasiruoshusi gyventi kuri laika palapineje...
Ar verta? O jeigu zmogus saimi turi skleisti Sviesa? O tai imanoma kai yra patikimi "kontaktai" ir su dvasine, ir su zemiska tikrove. Manau, kad Zmogui skirta kojomis tvirtai stoveti ant Zemes, o rankomis tvirtai laikytis Dangaus. :wink:
koks yra musu tikslas?
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Lina wrote: Bet ash pasiruoshusi gyventi kuri laika palapineje, bet savo zemeje: jausti ja, gyventi ja...

Bus daugiau...
jėga. sveikinu už pasiryžimą...:)
Lina
Posts: 95
Joined: Sun 09 07, 2003, 13:17

Post by Lina »

Galbut ir galima suderinti zemishka ir dvasine tikrove... Greiciausiai, kad galima.
Nuo civilizacijos nepabegsi.
Kai radau shi foruma, galvojau, kad daugelis bus atsisake daug dalyku, kad butu labiau panashus i Anastazija, bet apsirikau.
Galbut ir tavo tiesa, kad reikia stoveti tvirtai ir ant zemes...
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Lina, kiekvienam savo.Jei tavo širdis bus laiminga, kodėl negyvent palapinėj savo žemėje? Jei norisi atsisayt kažko, kodėl ir ne? Yra ir tarp forumiečių taip mąstančių žmonių. Kad ir Laimis, kuris ir šampūno nenori, ir skalbimo miltelių,...

Na, o man daug geriau,kai vaikų rūbus skalbia mašina, o aš jiems knygelę tuo tarpu skaitau. Nors kartais ir kartu ką išplaunam. :wink:

Kad ir savo sklype galima po duodutę kiekvienam medeliui rankomis kasti, o galima ir automatizuot šį darbą (yra ir knygoj tas pavyzdys).

Na, jei kas nori ir gali atsisakyt civilizacijos patogumų, kodėl neatsisakius. Tik mums, pratusiems jais naudotis, tai gali būt sunku. Kol kas aš net nebandau to daryt.

O su Seniu M pilnai sutinku. :P
marija
Posts: 9
Joined: Sat 04 26, 2003, 22:35
Location: Sakiai

Post by marija »

na, manau del to atvirumo tai... kazkaip labai sunku savo mintis taip imti ir ikomo ekrana destyti... o del Anastasijos minciu... hm... taigi, irena, ka as tau patariu, nedaryk jokiu planu, nes nepades. visu pirma, manau, reiktu pradeti veikti, nors pirma zingsni zengti, t.y., pasodinti gimines medi, na, seklele, kad ji po truputi augtu, stiebtusi ir savaime paemusi is visatos geros energijos, gilaus suvokimo, perduotu ji mums ir mes patys imsim nepastebimai keistis. :lol: hm... o zinot, kas man nelabai patinka? kad megre iskelia virs kitu tautu Rusija, na, taip taip, suprantu, kad ji labai svarbi, bet man tai primena zydu nacionalizma, tai, kad jie skelbesi esantys isrinktoji tauta... nors politiniu poziuriu, butent rusijoj ir turetu prasideti atgimimas, nes ten politine ir visuomenine situacija palankiausia visiskai kitokiai visuomenei nei vakaruose, kuriais as, beje, visiskai nesizaviu, o lietuva... hm... :oops: nezinau, truputi per daug cia korupcijos ir per daug paxas simpatizuoja bushui :roll: , taigi, peraminu lauksim ilgai, nezzinau, abejoju, kad musu valdzia sutiktu su istatymu del vieno hektaro seimai kiekvienai... o siaip mane usknisa lietuvos visuomene ir valdzia. zinau, kad genetiskai visuomene isigimsta, nes vaikus gimdo tik asocialios seimos del babkiu... hm... na ir ka as tuo norejau pasakyti... va jums mano nuomone apie siandienine visuomene. Bet lietuvos zmones pasikeis. tikrai. as tuo tikiu. :P O kaip jus?
P.s. medituokit. tai surisa besiblaskanti prota ir islaisvina siela :wink:
Lina
Posts: 95
Joined: Sun 09 07, 2003, 13:17

Post by Lina »

Ash irgi priesh kieno nors ishkelima.
Aishku, Rusija shalis turinti labai daug pliusu ekologiniu atzvilgiu. Ten plotai mishku-dideli, kaip ir ji pati didele.
Politika tegul ir lieka politika. o zmones jau keiciasi...
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Kol kas zmoniu keitimuisi nera pagrindo.
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Post Reply