Kaip mes suprantame Anastasijos idėjas?

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Aš pagrindas. ;)

Aš keičiuosi ir kartu su manimi keičiasi visas pasaulis. ;)
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Kas tave zino, tam gal ir pagrindas

O stai taves nezinantiems tai pagrindo nera
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Viskas pasaulyje susieta į viena. Jei Amazonės džiunglėse kažkas nusičiaudi, tai Antarktidos sniegynai tai jaučia, nors ne visi žmonės tai pastebi. ;)
marija
Posts: 9
Joined: Sat 04 26, 2003, 22:35
Location: Sakiai

Post by marija »

o zinot, politika- galingas ginklas ir ja galima pasitelkti vykdant Anastasijos sumanymus, beje, del to as jau turiu nemazai ideju ir...ech... patys suprasit po keliu metu :wink:
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Nu aš už..Kadangi smėlio dėžėje žaidžia vaikai, o vaikai yra tie kas geriausiai supranta Anastasijos idėjas, tai aš už...

Ar vaikai geriausiai supranta Anastasijos idėjas?
marija
Posts: 9
Joined: Sat 04 26, 2003, 22:35
Location: Sakiai

Post by marija »

:oops: vaikai, na, priklauso... matai, yra visokiu vaiku. Anastasijos idejas, manau, supranta natural vaikai, pazistantys gamta. Nemanau, kad vaikas, ne karto gyvenime nemates karves, auganciu rugiu, neuzuodes gamtos kvapo ir tevu paliekamas istisas dienas prie teliko ar prie kompo, gali suprasti jos idejas...taip jau yra, ir cia nieko nepadarysi, ne visi vaikai yra idealus, nes, kad ir kaip butu liudna,suaugusieji istumia juos tiesiai i "technokratini pasauli" vaikai nebetokie, kokie buvo pries 16metu..ir tai ypac galima pastebeti nuejus i vaiku darzeli. ir taip liudna, kai pamatau, kadjie zaidzia tik visokius Sangokus,(nors esu isimylejus sita filmuka :P ),zvaigzdziu karus...o mes su broliu zaisdavom ... na... tai buvo kazkokia fantazija, na, mes patys sugalvodavom ivaizdzius ir juos vaidindavom....ir daug vaiku sitaip zaisdavo dar pries17 metu, tai matau, kai pakalbu apie tai su savo draugais...va taip... tokia realybe, bet ji pasikeis... tikiu tuo.Zinau.
Laikas gristi atgal, kad galetume zengti i prieki :nnn:
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

MMmmm...

manau pagrindinė Anastasijos idėja yra ne gauti žemės, o pakeisti savo gyvenimo būdą. Gyvenimo būdas yra kertinis akmuo. Jį pakeitus ir žemė atsiranda ir laimė ir meilė apsilanko širdyje ir pasakos sugrįžta į gyvenimą ir ... na viskas mūsų rankose...
Lina
Posts: 95
Joined: Sun 09 07, 2003, 13:17

Post by Lina »

Taip, labai net sutinku.
Bet... savo pasodinti augalai savo zemeje pades keistis dar labiau.
Tai jauciu, kai globoju savo pasodintas geles namuose. O tai kas augs gamtoje... nera ka ir kalbeti, kaip mums pades...pades keistis. :wink:
Naiptol
Posts: 5
Joined: Mon 10 06, 2003, 10:40

Re: Kaip mes suprantame Anastasijos idėjas?

Post by Naiptol »

Laba diena,
Įdomus Jūsų forumas.
Bet.
Laimis wrote: 4. Važiuoti į Rusiją gyventi? Ten juk vaikams būtų geriausia, nes ši šalis suklestės pirmiausia.
Iš pradžių galvojau, kad tai ironija, bet skaitant atrodo, tarsi ne..
Koks suklestėjimas gali pirmiausia ateiti į Rusiją, kuri panašu vis dar serga kažkokiu didybės manijos ir nepilnavertiškumo komplekso mišiniu - vis dar nuo mongolų-totorių laikų?
Prasiskolinusią, technologiškai atsilikusią, bet užtai turinčios receptų įvairiems 'gelbėjimo darbams'.
Na taip. Buvo Rerichas, buvo Andrejevas, kurie rašė, kad savo vizijose matė Rusiją kuri išgelbės pasaulį. Kodėl? Kaip? Aš vistik manau, kad rašė su tikslu - pažadinti savo tautiečius iš to nepilnavertiškumo komplekso.
Kažkaip tokios idėjos nepalieka beskaitant.

Naiptol
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Kas serga tokiais kompleksais o kas ir ne.
Pavyzdziui mums kipshams.....

O vaikams geriausia ten kur zmones atsimena bent kazka.
Pavyzdziui atsimena kaip juos vaikysteje skriaude
Arba atsimena kaip pirmieji litai nerealiai nekokybiski buvo
Atsimena kaip valdzia sake dirzus susiverzti, taciau iki siol nesako atsiverzti
Atsimena kaip rekalmose ES pinigai skrenda tiesiai i zmoniu kisenes
Atsimena sibira
Atsimena vedu laikotarpi
VISKA ATSIMENA

net filmas pamokantis yra "Viska prisiminti", su Arnoldu Swarcnegeriu ir nesakykit kad negeras filmas, labai jis jau primena musu situacija kuomet zyniai kontroliuoja ka mes turime valgyti ir kokiu oru kvepuoti.
O kam patinka musu miestu oras tam <iscenzuruota, slykstus keiksmazodziai>
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Naiptol
Posts: 5
Joined: Mon 10 06, 2003, 10:40

Post by Naiptol »

Filmai su Švarcnegeriu išties pamokantys - paprastai filmo pabaigoj prikišamai parodoma, kas blogiečiui nutinka ir kokių sprogimų fone teisybė triumfuoja. :)
Beje.. nėra labai svarbu, ką ˛monės atsimena. Labiau svarbu, kad ką nors atsimindami jie iš to padarytų nors kokias išvadas.
O tie žyniai, kurie kontroliuoja kieno tai maistą ir orą - kas tie piktieji nykštukai?
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

O kas sake kad jie pikti?
Man jie is viso neaiskus, turetu but gi protingi zmones, taciau tik viena protinga zingsni vyriausi zyniai zenge - prisijunge prie Anastasijos :)
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>Beje.. nėra labai svarbu, ką ˛monės atsimena. Labiau svarbu, kad ką >nors atsimindami jie iš to padarytų nors kokias išvadas.

atsiminti svarbiau, isvadas galima padaryti ir po 100 metu
deja, atmintis trumpa ir 100 metu senumo klaidos kartojamos ir vel ir vel
ir taip koki 10000 metu, man asmeniskai atsibodo lipti ant to paties greblio tukstancius metu, o jums?
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Naiptol
Posts: 5
Joined: Mon 10 06, 2003, 10:40

Post by Naiptol »

Kipshas wrote: atsiminti svarbiau, isvadas galima padaryti ir po 100 metu
deja, atmintis trumpa ir 100 metu senumo klaidos kartojamos ir vel ir vel
ir taip koki 10000 metu, man asmeniskai atsibodo lipti ant to paties greblio tukstancius metu, o jums?
Prieš 10000 metų mamutai, laužydami skurdžius postledyninius krūmokšnius turbūt nepastebėjo, kad lipa ant kažkokio grėblio.
Kai žmogus kartoja klaidas jo padarytas prieš 100 metų, tai yra vadinama senatviniu suvaikėjimu :)
taciau tik viena protinga zingsni vyriausi zyniai zenge - prisijunge prie Anastasijos :)
.. ir tada ėmėsi kontroliuoti 'ka mes turime valgyti ir kokiu oru kvepuoti.' ??
Kas galų gale tie žyniai?

Naiptol
Rapolas
Posts: 346
Joined: Mon 01 20, 2003, 11:17
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rapolas »

Isiterpsiu ir aš ...
žyniai tai tokie blogiečiai kurie aprašyti knygose, ir kurie yra visu globalinių problemų priežastis.

Mano asmeninė nuomonė:
man tie žyniai neegzistuoja, problemos egzistuoja o žyniai ne.
Mano galva taip kaip ir Anastasyja yra kam yra taip ir žyniai yra kam yra.
Man ju nėra :).

Bet knygose per tuos personažus atskledžiamos problemu priežastys. Na tai jei atskleidžiami tai ir gerai. Daugiausia apie tuos žynius rašoma 7-oj ir 6-oj knygose.

O Kipshas yra įtikejęs į tuos žynius. Na jam tai artima , kipšai, žyniai ...
čia šiektiek giminingos gentys :)

Ot dabar kipshas duos man į kailį .......ajai .....:)
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Kipshas bado zuiki trisakiu:
- She tau nenaudeli, she, tuoj tu man itikesi Koshchejumi Nemirtinguoju ir Devyngalviu Slibinu


Jei anastasija mini zynius - vadinasi jie yra. Pats pagalvok. Anastasijos prosenelis - zynys. Jeigu jo nera, nera ir Anastasijos. Paprasta ar ne?
Ji juk net prisipazino kad nedristu pakviesti jo reinkarnuoti pas save i progumele, o va jos sunus pakviete, geras vaikeliukas, ne taip kaip mes kipshai.

O likes civilizuotas pasaulis paie juos istisus tomus knygu prirase. "Konspiracijos Teorija" vadinasi :)
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Pasaulio sukūrimas.

Tikiuosi, neprajuokinsiu jūsų, prisipažindama, kad šiuo klausimu nesuvedu galų.

Anastasijos pateiktas vaizdas ketvirtojoje knygoje yra labai ryškus ir prisotintas jausmų. Dievas-Kūrėjas - viena iš daugybės kosmoso būtybių, sugebėjusių “įkalbėti” kitas būtybes duoti savo energijų tobulam kūriniui. Taip atsirado Žemė ir Žmogus. Niekas pakartoti šios kūrybos neįstengs,nes, net ir surinkus visų būtybių energijas, joms trūks Dieviškosios energijos (Įdomu, jeigu kiti prašytų, nejaugi Dievas savo energijos neduotų... Kiti tai davė...). Tai viena. O antra – Meilė visa iki paskutinės kibirkštėlės buvo atiduota Dievo vaikams. (Išeitų, kad Dievas – tai visa, bet ne Meilė, nes jame šios energijos nėra).

Kažkur nusišnekėjau. Padėkite išsiaiškinti.

Yra apie Sukūrimą ir kitoks požiūris – Dievas – viena ir visa. T.y., visa, įskaitant ir Žmogų, yra Dievo pasireiškimas. Tokiu būdu, Žmogus turi visas Dievo energijas ir galias. Siekdamas save suvokti, jis “atsiskiria”, užmiršta, kad visa yra viena, kad jis amžinas ir gyvena, siekdamas iliuziniame pasaulyje išreikšti savąjį “aš” aukščiausioje formoje. Dievas sukūrė ir daugiau civilizacijų, kurios yra įvairaus išsivystymo lygio, įskaitnt ir tas, kurios toli pralenkusios Žmoniją. Čia trumpai apibudinau N.D.Volšo knygoje “Beseda s Bogom” išdėstytas mintis.

Yra dar daugybė kitų požiūrių...
Senis M
Posts: 37
Joined: Fri 09 05, 2003, 15:29

Post by Senis M »

Agnė wrote:Pasaulio sukūrimas.

Tikiuosi, neprajuokinsiu jūsų, prisipažindama, kad šiuo klausimu nesuvedu galų.

... O antra – Meilė visa iki paskutinės kibirkštėlės buvo atiduota Dievo vaikams. (Išeitų, kad Dievas – tai visa, bet ne Meilė, nes jame šios energijos nėra).
...
Yra dar daugybė kitų požiūrių...
:D yra:
http://www.kabbalahmedia.info/~academy/ ... trsoz2.htm

98. Приход (света) и определение его на следующую ступень не уменьшает нисколько тот свет, который остался и приобрел свое место на пройденной ступени. Это подобно зажиганию одной свечи от другой, когда в первой – не убавляется. Так же и здесь: в момент, когда свет переводится с одной ступени и спускается на вторую, весь свет находится полностью и на первой ступени, и на второй. И таким же образом происходит при приходе света на третью ступень - не сдвигается свет со второй нисколько, а находится полностью и на второй, и на третьей. Таким же образом, при проходе через все ступени, предшествующие последней ступени – истинной получательнице, т.е. той ступени, для которой спустился свет из Бесконечности, он остается во всех. И все это потому, что исчезновение не действует в духовном, и каждый свет, который однажды светил в духовном объекте, больше не сдвигается из этого объекта никогда и нисколько.
koks yra musu tikslas?
Andrius
Posts: 75
Joined: Fri 02 21, 2003, 10:08

Post by Andrius »

Agnei,
Taip, yra visokių požiūrių. Vienas iš jų, kaip Dievas sutvėrė pasaulį per šešias dienas, o septintą ilsėjosi, o Ieva sukurta iš Adomo šonkaulio ir t.t. Kiekvienas priima tokį supratimą, kuris jam artimesnis. Man priimtiniausias ir artimiausias Anastasijos aiškinimas. Jau vien dėl to, kad kiek jį beskaityčiau, byra džiaugsmo ašaros, tarytum prisimintum kažką didingo, ką buvai užmiršęs.

Argi Anastasija neteigia, kad Žmogus ir Dievas yra viena, kad Žmogus turi visas Dieviškas energijas ir jis pats yra Dievas. Ten tai aiškiai ir ne vieną kartą kartojama.
Dėl Meilės. Argi, jeigu tu atiduodi VISĄ savo meilę savo vaikams, artimiesiems ir kitiems žmonėms, tavyje nebelieka meilės?. Manau, atvirkščiai. Be to Dievas pasiuntė visą Meilę į Žemę, kuri irgi yra Dievo dalis (50proc. Pagal Anastasiją, jeigu neklystu). Taigi Meilė niekur nedingo.
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Siekdamas save suvokti, jis “atsiskiria”, užmiršta, kad visa yra viena, kad jis amžinas ir gyvena, siekdamas iliuziniame pasaulyje išreikšti savąjį “aš” aukščiausioje formoje.
Na man tai primena, tas esybes kurios sako pažiūrėk išsiaiškink kaip viskas sukurta, iš ko viskas susideda.
Mano akimis Dievas yra Kūrėjas. Nes tik kūryba suteikia didžiausią pasitenkinimą, bent jau man :roll:
Post Reply