Miegas po žvaigždėtu dangum

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

Post by Dobis »

Vėl pasikeičiau... wrote: O gal turit patarimų kaip žiemą gimusiems miegoti po atviru dangum? Ta prasme, dėl šalčio aš... :)
o jegu da i koki pukini miegmaisi isispraudus - y begulis sau zvaigzdukes skaiciuodamas kap planetariume - gi sniego tai ner, nesalta. maz da pamatysi kokia ateiviu "torielka" piktogramas graviruojancia :wink: :wink: ale be juoku - potyris turetu buti nemenkas. as kad ir palapinej vasara ant savo lauko nakvojau, bet kai islindau is jos brekstant ir rytuose zemai isvydau Ausrine zybsint tiesiai i mane, tai nuo tos akistatos su visata pasijutau Zmogumi (vos ne kaip Miezelaicio poemoje). taigi, jei esi pasiryzes viskam, ciupk miegmaisi ir varyk ant zemes. as beje taip pat ziema gimiau, bet nakvyne po tyru dangum siuo sezonu teks atideti iki... :?
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Miegodavom ant sniego kai būdavo -5..-8 laipsniai šalčio. Bet tai būdavo palapinėse ir vienoj palapinėj gulėdavo dar kokie 5-6 "radijatoriai". :) Kur nemiegodavo "radijatoriai", ten būdavo daug šalčiau. Žmonės daug prikvėpuoja ir oras tikrai įšyla. Bet čia visa tai palapinėje...

Teko miegoti grynai lauke po medžiu prie -4 laipsnių šalčio. Du "radiatoriai", po dviem kaldrom, plius visiškas apsirengimas: kojinės, vilnonės kojinės, medvilninės šiltos kelnės, šiltas megztinis ir būtinai miegojau su šilta kepure. Be kepurės nelabai įsivaizduoju šio dalyko, nes buvo tikrai šalta. :)

Na, šiais metais nebus tokių šalčių.. :) Šiais metais jėga...

Gal kas norit įsivelti į avantiūrą? Pasirenkam kokią naktį ir varom miegot sausio mėn. po dangum į Kleboniškio mišką. Pabandysim, aš pažiūrėsiu ko trūksta, ko perdaug, kiek kaldrų reikia, kad gimtadieninis miegojimas būtų patogus ir šiltas... Pasirašot?
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Viliojanti mintis... tik gero miegmaisio neturiu :(

As tai vasara taip ipratau po atviru dangum miegoti, kad kitaip jau nelabai galiu, jei yra pasirinkimas... ta proga ismeciau savo lova ir miegu ant ciuzinio. Pliusas tame yra tas, kad ciuzini galiu stumdyti po visa kambari ir zvaigzdtomis naktimis miegoti po langu!!!!!!!! :D :D

isimylejau zvaigzdes... mano gmtadienis irgi ziema... bet diena buvo apsiniaukus, tai visa dienele Tevelio prasiau, kad zvaigzdeta dangu Gimtadieniui padovanotu.... ir ka jus manot :D :D :D ? vIsur apsiniauke, o virs mano kaimo zvaigzdes :D gaila tik kad salta buvo, tai miegojau kambary... bet vistiek, tai buvo nuostabiausia dovana kokia esu gavusi:)
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

Na per gimtadieni miegojau lauke :D Seniau,kai trankydavausi po miskus,teko esant ir minusinei temperaturai prie lauzo nakvot.Labai "linksma"kai pribuzdavom nakti,o lauzas uzgeses :D Siaip tai ir kelienius persisaldziau,bet vistiek prisiminus tas naktis kazkas pasidaro,kazkas ko ivardint nemoku
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Žiemą miegant po atviru dangumi yra labai didelis privalumas : negraužia uodai. :P
Vasara aš tiesiog negaliu nuo jų apsiginti, pusę nakties vaikau, tik paryčiui jie nustoja pulti. Ar jums neiškyla tokių sunkumų ?

(Skirmantai, o tu kartais ne ąžuolietis ?)
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

O tu Irute Azuoliete?

Si vasara buvo gana nepalanki uodams.. vesoka... tai ir naudojausi proga:) O siaip tai problemele yra. Ir nei metos neimelisos nepadejo:(
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Šią vasarą ariau kaip juodas jautis, tai net nebuvau kaime, nežinau, ar buvo uodų, ar ne :cry:
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

Tas terminas man nedaug sako..????
Laimi,siulau prie Merkines akmenu susnies.Nemunas,patogi aikstele,pusynas :?
As antras savaitgalis ruosiuos..,o su kompanija panasiai mastanciu,trenkciausi butinai :D
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>Žiemą miegant po atviru dangumi yra labai didelis privalumas : negraužia uodai.
Vasara aš tiesiog negaliu nuo jų apsiginti, pusę nakties vaikau, tik paryčiui jie nustoja pulti. Ar jums neiškyla tokių sunkumų ?



ka daro jusu kipshas:
visu pirma jis iki sutemu tusinasi ne ten kur ruosiasi miegoti
kai ateina laikas miegoti kipshas labai staigiai prisoka prie palapines, mikliai atitraukia uztrauktuka dar mikliau ineria vidun (kaip i ezeriuka) ir uztraukia uztrauktuka is vidaus
o tada ramiai guli ir klausosi migdancios uodu debesies simfinijos.
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: zinai, Laimi, mano tevelis pasakodavo, kad jaunysteje (gimes 1912 m. :wink: ) per ziema miegodavo kluone - isirausdavo i visas siena, net galva - palikdavo tik maza tuneliuka kvepuot :shock: Sake, kad miegas budavo nuostabus - kietas, gilus, niekur puikiau nepailsesi... :wink: Tai gal ir tu pabandyk i kokia kupeta isirausti - tipo ant virsaus, pasilikti tuneliuka ir zvaigzdukes matysi... :wink: :P :)
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

As si miegojimo buda siemet isbandziau... Viskas buvo gerai, kol lyt nepradejo :D Buvo miegas po atviru lietumi. bet patiko:)
karmennn
Posts: 30
Joined: Fri 11 28, 2003, 22:35

Post by karmennn »

As miegojau preita vasara po prancuzijos dangum...svetima zeme, sakysit, svetimas dangus...IR zeme, ir dangus tie patys...buvo gera gera sitaip...tai buvo labai grazus sodas ir labai didele sekvoja-tas medis, po kuriuo miegojau....naktis tokia silta...ir dar brangus zmogus salia...JO...o cia tai laime :P Pakartosiu ir kita vasara sitaip...tokia naktis sukuria ypatinga nuotaika...ir isryto jauciausi kaip naujai gimus :) :love:
labanakt visiems..
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Šiemet miegojau ant Alytaus piliakalnio,po ąžuolu, tiesa palapinėj, bet viršuje pro tinklelį matėsi žvaigždėtas dangus. Buvo laaaabai graži mėnulio pilnatis, kuri atsispindėjo pro šalį tekančiame Nemune. Priešais matėsi miesto žiburiai. Nuostabu!
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? idomiai cia tu, basta, pastebejai, tik... gal ir tos moteros problemu turi daugiau, nes ir rupesciu ant ju peciu daugiau nuo seno kraunama, bet jos is prigimties yra stipresnes uz vyrus, nes vyru isoreje stiprusis - Jan pradas, tai viduje yra silpnasis - In, o meteru atvirksciai - taip yra del to, kad but pusiausvyra... :wink: (tik neisizeiskit vyrai - cia ne mano sugalvojimas, o rytieciu ismintis... :wink: :P )
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Kas veža tam ir kraunama :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nu jo....................... :wink:
aurora
Posts: 5
Joined: Sun 09 11, 2005, 22:26
Location: Vilnius
Contact:

Post by aurora »

As esu miegojusi po atviru dangumi Nidos kopose. Jausmas, aisku, fantastiskas ir nepamirstamas, tos zvaigzdes virs galvos, smelis aplinkui, uzaujantis vejas... Tik ryte atsikelus visur, kur buvo atvira (veidas, galva, ausys), buvo pilna smelio, taciau tai ne beda, kai jura salia. Ir dar gerai, kad ant kalniuko buvom isitaise miegoti, nes kai ieskojom vietos, norejom pirma dauboj apsinakvydinti, bet poto ant kalniuko palipom biski, o ryte toje dauboje matem automobilio vezes - kazkas nakti turbut sugalvojo kopomis pasivazineti, tai gal ir mes butumeme kartu su senuoju Nidos kaimu po smeliu palaidoti:-). Pasaugojo mus Nidos kopu dvasia.
O siaip tai, manau, kad dauguma esam miegoje po atviru dangum kai mus gimusius kopustuose paliko, turbut tevai ne iskarto mus rado, gal dar kokia nakti kas ten praleido ar ne viena, kol isbadeje nepradejom tevu riksmu kviesti :-), o kitus gal gandras nese nakti miegancius :-). Cia kada kas gime, kas diena, kas nakti, kas kokiu metu laiku - siltuoju metu laiku gime turbut kopustuose miegojom, kurie ziema - gandrai nese (mane tame tarpe):-). Taip kad turbut visi ta jausma giliai savyje nesiojam, gal todel mus taip zavi ir vilioja miegas nakti po atviru dangumi :-).
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

as tai labai daznai po zvaigzdetu dangum savo sodyboj gimines miegu :D nebutinai fiziniam lygmeny... ;)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Post Reply