Žynių maistas

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderatorius: Visi tvarkytojai

Skelbti atsakymą
Laimis
Pranešimai: 1378
Užsiregistravo: Pir 05 19, 2003, 11:42
Miestas: Link Ukmergės
Susisiekti:

Žynių maistas

Standartinė Laimis » Pen 07 04, 2003, 13:11

Žyniai įpiršo kuo daugiau monokultūrinio ir neįvairaus maisto, kad mintis sulėtėtų pas žmones. Javus pvz. bulves, košes ir t.t. ką mes masiškai valgome. Tie dalykai nėra blogi, tačiau jei valgome tik juos tai pamirštame maisto įvairovę, kuri taip reikalinga žmogaus organizmui. O patys žyniai valgė patį įvairiausią maistą, o be to produktus, kuriuose yra visko ko reikia, t.y. medus, žiedadulkės, kedrų aliejus. Šiuos dalykus reikia valgyti kasdien, jei nori, kad tavo mintys greitėtų.

Ką manote šiuo klausimu ir ar praktikuojate?

Kristina
Pranešimai: 266
Užsiregistravo: Tre 12 18, 2002, 3:24
Miestas: Airija-Lietuva
Susisiekti:

Standartinė Kristina » Sek 07 06, 2003, 3:09

galiu pasakyti tik kad tikrai isitikinau, kad maistas daro didele itaka. Cia Airijoj 99 proc zmoniu perka visa maista parduotuvese,is kurio didzioji dalis jau perdirbtas su galybe sintetiniu priedu ir t.t skonio jokio.Tai va ir dauguma zmoniu labai ligoti jau nekalbant apie minties greituma paprasciausiai normalaus mastymo pasigendu, ir paciai jauciasi pagyvenus pradeda galva sunkiau dirbti.Ir kuo toliau tuo labiau dar senesni zmones atrodo nieko nu, o vaikai ,tai labai suvarge koki 80 % nutuke ,serga astma ir vis kt ligom.Mama atvaziavusi pasake ,kad visi kaip robotai atrodo.
Manau , tikrai svarbu pasirinkti kuo naturalesni maista, siaip dar mokykloj pastebejau kad kai nustojau valgyti mesa ir siaip nepersivalgyti tai galva daug geriau dirbdavo.
Siaip is biciu produktu yra labai gerai biciu pienelis ,tik va niekaip jo negaunu, tik tableciu forma.

Vėl pasikeičiau...
Pranešimai: 542
Užsiregistravo: Ant 07 08, 2003, 15:24
Miestas: Kaunas-Vilnius

Standartinė Vėl pasikeičiau... » Sek 07 27, 2003, 12:03

Maniau, kad žynių maistas (pagrindas) yra trys dalykai: medus, žiedadulkės ir kedrų aliejus. Bet dabar prisiminiau, kad be šios mineralų ir vitaminų įvairovės žyniai sėmėsi minties greičio ir dar iš kai ko. Žyniai dar darėsi įvairius žolelių nuovirus ir užpilus. Arbatas žodžiu. Manau, kad norint jog mūsų smegenys veiktų normaliai, o jausmai būtų švarūs, tai reikia dar šalia medaus, žiedadulkių ir kedrų aliejaus vartoti ir žoleles. Jų kaip prieskonių galima pridėti į maistą ar daryti užpilus arbatas.

Dar girdėjau, jog rytiečiai jogai išeidavo su maišeliais į pievas ir prisirinkdavo įvairių augalų. Paskui juos žiemą dėdavo į maistą. Kad ir nedidelė dozė pvz kokio nors raudonėlio, šlamučio, mėtos, čiobrelio, dilgėlės gali išjudinti svarbias smegenų ląsteles.

Šviesaus jums mąstymo...

Skelbti atsakymą