Jis viską paruoš pats (apie maistą)

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Jis viską paruoš pats (apie maistą)

Post by Vėl pasikeičiau... »

"- Supranti. į tavo klausimus - ką, kada ir po kiek žmogui dera valgyti, niekas geriau neatsakys, negu pats kiekvieno konkretaus žmogaus organizmas." p.73. V.Megre. Anastasija.

Dabar ką tik bandžiau pasidaryti tokį stalą iš kurio mano organizmas atsirinktų ko jis nori. Bet deja turėjau tik civilizuotą maistą. Tai mano organizmas iš pasiūlytų visų atsirinko...viską. Manau, tai gal dėl to, kad čia naudojami prieskoniai. Pvz. pistacijos. Jos sūrios, tai organizmas noėjo jas valgyti. Grybai, pakepti ant skanaus padažiuko.

Gal Anastasija kalba apie natūralaus maisto patiekimą ant stalo: pomidoriukai, agurkiukai, žolės. Kažkaip man iš civilizuoto maisto organizmas neketina rinktis - viską valgo.

Ką manote šiuo klausimu?
egismas
Posts: 49
Joined: Sat 12 07, 2002, 0:04
Location: Šiauliai

Post by egismas »

Viskam savo laikas, viskas su laiku :) O organizmo pravalyt nebandei? Man padeda.
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Organizmą valydavausi Brego badavimu ir A.Molovičko dietomis. Bet tai buvo seniai. Dabar nebesivalau. Kiek galima? Kiek bevalau - jis nešvarus. :) :) :) Dabar stengiuosi jo neužteršti...tada ir valytis nereikės...
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Teisingai, laimi... o man atvirksciai... stalas pilnas, o valgyt ko nera... as visa vasara rytais valgydavau tik savo darzoves... dabar su siaubu laukiu ziemos...
egismas
Posts: 49
Joined: Sat 12 07, 2002, 0:04
Location: Šiauliai

Post by egismas »

O tu vagyk tai, kas iki žiemos išsilaiko! Juk būtu ANOMALIJA viskam, jei žiemą valgytum pomidorus (Lietuvoj). Žiema yra žiema, ir organizmas prisitaiko prie kitokio maisto. Manau, supratai mintį?!.
Post Reply