Reinkarnacija arba atgimimas

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Vileine wrote:Jei sunku atleisti savo vyrui, matyt, dar neišbūta su juo tiek, kiek reikia,:
:shock: :shock: :shock: Kas nori, tik nebuvimas kartu, tai neimanoma.
Jau as gal kaip nors per atstuma susitvarkysiu 8) Tuo labiau, kad aplinkiniai svelniai primena man apie mano pamokas,nereikia taip drastiskai :lol:
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Atleisk, jei netaktiškai išsireiškiau. Neturėjau tokio tikslo.
J

Post by J »

upone
Vileine, o Tu pasiruošusi priimti advaitos "tiesas"?
Nebijai prarasti savo brangiausią turtą- "Aš"?
Gali būti, kad neliks to, kuris gilinasi. Jis išnyks. Kartu su visu dvasiniu tobulėjimu, ir kitu marmeladu, apie kurį čia tiek daug šnekama...
Savo brangiausio turto "Aš" neprarasi. Nesibaimink... Tik tavasis "Ego" suvoks, kad viršenybę turi ne jis. Tavoji ESMĖ ne kaukuolės dėžutėje. Kai tai suvoksi, dings baimė prarasti tą, kuris gilinasi...
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Ačiū, Jone, aš kaip tik taip ir supratau.
J

Post by J »

upone
Juk negalima prarasti to, ko niekad neturėjai, ar ne?
:)))
Oi, Upone!
Ar išties neturėjai, ar tau tik atrodo, kad neturi?
Ar tau nesinori pasijust maža dalelyte kažko didingo?
Ar taip labai svarbus tau tavasis EGO?
Ar galvoji, kad neįmanoma visa ko vienybė?
Įtariu, kad sau dar neišsprendęs šito klausimo....
Protas... Siela... Ego... Yra... Nėra... Laikina... Amžina... Tiki... Neigi...
Ar mus bandai išprovokuot?...
Greičiau jau antra... :lol: :lol: :roll: :lol: :lol: :roll: :lol: :lol:
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Taigi, Jone, manau, kad tu teisi su... antru punktu.

Fainas tu, pone Upone! Patinka man su tavim diskutuoti.
O cinizmo turi... tikrai turi ;)
J

Post by J »

Na ir kas gi čia ginčijasi?
Diskutuojam, Upone, diskutuojam ir... bandom išsiaiškinti kiek vingių turi pašnekovo smegenys... :roll: :lol:
Provokuoti ir man patinka...
Sako, kad gundyti ne nuodėmė... O va, pasiduoti pagundai... :roll: :lol: :roll:

Geros šventės visiems! :love:
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Ir jus visus! :h:
J

Post by J »

Tada ir Tu man pasakyk: turto troškimas... Kas tai? Uždirbta karma, ar laisva valia?
O iš kitos pusės - koks skirtumas kaip tu prarasi pinigus - pavogs iš tavęs, blogai investuosi, pamesi... Jei įtikėsi, kad ne tavo dalia būti turtingu, tai ir nebūsi juo.
J

Post by J »

upone
žinai, kad jokia laisva valia aš netikiu. Mano požiūriu- tai iliuzija :(
Vadinasi, esi fatalistas...
Iš to seka, kad esi pesimistas...
O tai jau beveik beviltiškas atvejis...
Pone Upne, stebini mane. Nepatinka man tokia Tavo religija. Vertėtų atsiversti į kitą tikėjima... Bent gyvent smagiau būtų...
Pamastyk... :lol: :roll:
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

O kas tą karmą kuria upone?
Last edited by Uosis on Sat 07 01, 2006, 14:43, edited 1 time in total.
Yra tik vienas Dievas ir jis yra visur :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...ir karma galima pakeisti, ir is mirusiu prisikelti (su Dievo ir zmoniu, per kuriuos jis veikia pagalba), bet to siekia ir pasiekia nedaugelis...
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Grabovojų minty turi?

Na, dabar jis laaabai ilgai laiškus iš kalėjimo rašys
...
J

Post by J »

upone
Ne, geriau jau Tu pereik į mano religiją :)
Tai kad man ir mano religija patinka... :D Gyvenimo spalvų man netrūksta ir visos ryškios, aiškios, natūralios...
Yra posakis - kas nusprendžia, tas ir atsakomybę prisiima. Patogi tokia pozicija, kai galvoji, jog nuo tavęs nieks nepriklauso. Galvoti nereikia, nei už nieką atsakyti. Kaip tas žydelis sako - ui, o prie ko čia aš?
Žinai, man visgi patinka būti savo gyvenimo šeimininke, nes....
...savo likima kuri pats. Ir kas įdomiausia, jog tai visiškai nepriklauso nuo to, tiki tu tuo ar ne... :lol: :lol: :lol:
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Jonė.S wrote: Kaip tas žydelis sako - ui, o prie ko čia aš? :lol: :lol: :lol:
:? :? :?
As ... juoka megstu, bet ... ant palangiu man nejuokas.
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Grabovojus laisku neberasys ,nes jis laisveje.Toliau... i kalejima pateke kai kurie zmones patyria unikaliu atsivertima,pradeda rasyti knygas,pavyzdziui garsus Mokytojas Aurobindo is Indijos ,kalejime gavo Nusvitima.Nuo 1989 metu musu Zemeje pasikeite Magnetiniu lauku energija,tai visai ir nenuostabu ,kad atsiranda sitiek daug Sviesos kariu kaip Anastasija,Poviliukas,Mikusina,Li Keroll ir daugelis kitu sviesiu zmoniu.I skeptikus ziuriu labai ramiai,nes jie dar nepraeje savo karminiu pamoku. :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Truputi papildysiu.Li Keroll ,knygos "Indigo vaikai"autorius buvo pats didziausias skeptiku skeptikas.Stai po 40 metu pats pradeda cenelingo budu bendrauti su Sviesos Esybe Kraijonu.Dabar i jo seminarus ,vykstancius visuose pasaulio kampeliuose suplaukia tukstanciai zmoniu.Labai daug isminties ir informacijos jo knygose "Krajon-Poslednie vremena""Ne dumai kak celovek""Krajon-Alchemija celoveceskogo ducha"
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Šį kartą mano vertimas iš rusų kalbos. Profesionalumo nėra, bet pagauti mintį galima.
Čia kaip tik į temą apie laisvą žmogaus pasirinkimą.
Jūsų vietą visatos pasireiškime Aukščiausiasis užtvirtino jums. Kokia bebūtų jūsų vieta dabar pasauliniame koncerte, jūs turite tokias pat teises, kaip ir kiti, lygiai taip kopti į aukštumas į aukščiausią sąmoningumą (sverch razumnoje soznanije) Kas jūs esate savo esybės tiesoje – deklaruota nepajudinamai , ir niekas negali išvengti tos tiesos tapimo, bet kelias, kurį jūs išsirenkate šito pasiekimui, paliktas jūsų pasirinkimui. Kylančios evoliucijos kelyje kiekvienas laisvas išsirinkti kryptį, kurią jis priims : kilti greitai ir stačiai link Aukščiausios sąmonės tiesos viršūnių arba pasisukti nugara pikams, lengvai nusileisti į vingiuotus begalinių gimimų klaidžiojimus.
Einant laikui, ir netgi dabartiniame jūsų gyvenime, jūs galite padaryti pasirinkimą vieną kartą ir amžiams nekeičiant, ir tada jūs privalėsite sekti tuo pasirinkimu kiekvienu nauju atveju. Jūs galite nepriimti galutinio sprendimo, ir tada jūs turėsite išsirinkti vėl ir vėl kiekvieną momentą tarp tiesos ir melo (subjektyvūs dalykai, kurie tiesiog nusako dabartinį jūsų, kaip aukščiausio savęs suvokimo, santykį su situacija) (mano trigrašis). Jei jūs dar nepadarėte nepakeičiamo pasirinkimo, bet jums teko laimė gyventi vienu iš tų išskirtinių momentų visatos istorijoje, kai egzistuoja Malonė, įsikūnijusi žemėje, ji duos jums tam tikromis išskirtinėmis jūsų gyvenimo valandomis galimybę padaryti galutinį pasirinkimą, kuris jus atves tiesiai iki tikslo. /Šri Aurobindo/
J

Post by J »

loreta
Jonė.S wrote: Kaip tas žydelis sako - ui, o prie ko čia aš? :lol: :lol: :lol:
:? :? :?
As ... juoka megstu, bet ... ant palangiu man nejuokas.
:roll: :roll: Nepagavau kampo... :roll: :roll:
Gal kas gali žmoniškai paaiškint...
J

Post by J »

upone
Jeigu Mahometas neina prie kalno ir kalnas prie jo, tai palikime viską kaip yra.
Juo lab, kad abi pusės patenkintos :)
Kaip gražiai mes sutarėme... Kad taip visada ir su visais... :lol:
"Nesistenk keisti savo gyvenimo. Jis ir taip pasikeis" (c) Ra Hari
Tai Ra Hari žodžiai ir požiūris į gyvenimą. Kiti mąsto kitaip...
Aš taip pat...
Post Reply