Reinkarnacija arba atgimimas

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Reinkarnacija arba atgimimas

Post by Mindaugas »

Vis galvojau ir galvojau apie tai.
Ir prisiminiau kai skaičiau knyga Shanti Devi.

Ta istorija panašu kad yra tikra.

Prisiminiau tokį epizodą kai ta mergina būdama 5 metų ir visiškai prisimindama savo praeitą gyvenimą. Nuėjo į savo Sodą
Anastasija irgi sakė: "medis Tavo pasodintas sieks kad tu sugryžtum"
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Labai patikejau siuo dalyku po keistu ir labai jau realistiniu dukros pasakojimu apie praeita gyvenima (tiksliau net du gyvenimus). O po to pati susapnavau sapna, po kurio i save, dabartine, kelias savaites negalejau gryzti.. Gyvenau tom emocijom, ivykiais, buvau pasimetusi jausmuose.. Labai keistas patyrimas..
Neaisku kiek gyvenimu pragyvenome atgimdami ne savo sodybose.. Tikesimes toks paskutinis :)

Beje.. dukra mano stebejo inkvizicija.. Mate, kaip sudegino mergina.. Jai buvo liepta ziuret.. Ir, panasu, kad stovejo eileje, kad butu sudeginta pati.. Nes pirmi jos zodziai apie tai buvo:"Mama, as buvau ragana ir mane sudegino"..
pradzia
Posts: 21
Joined: Wed 01 22, 2003, 19:50

gluosne,

Post by pradzia »

sveiki visi!
Gluosne, papsakok, prasau, plačiau apie tai ką tu prisimeni ir ką tavo dukrele prisimena. Tai labai labai idomu. beje as kažkada būriausi tokioje programėlėje, kur pagal skaičius "atseka" tai, kas ir kur tu buvai praeitame gyvenime, tai gavau tokį atsakymą, kad buvau angle (beje anglų.k man sekasi gan lengvai :)) bei, jei vyras- raganų medžiotojas, o jei moteris- ragana :)
kiek tame tiesos nezinau, nes savo praeitą gyvenimą miglotai teprisimenu (nenoriu sakyti, kad visai neprisimenu, nes ką gali žinoti iš kur turiu vieną ar kitą bruožą, pomėgį, baimę ar pan., ane?) (pvz., aš nuo pat vaikystės paniškai bijodavau ryšių su ivairiom dvasiom, nors kažką vis jausdavau. Po to mano išsibūrimo manau, kad tą baimę galbūt atsinešiau iš savo praeities, kai tai buvo draudžiama ir baudžiama? Be to, nemėgstu kai mane kas nors muša ar žeidžia, kaip kiti mėgsta pasimušti, pagriuvinėti ir t.t. Dar esu labai už kiekvieno žmogaus laisvą pasirinkimą- kas jis yra ir kuo nori būti :), taigi galvoju, gal buvau pvz. kankinta kai buvau ragana? :)
Tiesa į tai labai rimtai nežiūriu, bet visgi įdomu, kaip ten viskas buvo. norečiau pažinti save giliau, suprasti save...
papasakok, Gluosne...
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Zyniai nurode kas yra ragana (be abejo moteris, kuri klauso Dievo kalbos per gamta, o ne zyniu)
Na o biorobotams neliko nieko kito kaip deginti niunuojant dainele:
"Sudeginsim dabar tave, paskui ir mus sudegins"
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Eglė
Posts: 110
Joined: Sun 02 02, 2003, 22:01
Location: Kaunas

Post by Eglė »

pradzia wrote:pvz., aš nuo pat vaikystės paniškai bijodavau ryšių su ivairiom dvasiom, nors kažką vis jausdavau.
Tokią baimę turiu ir aš...nors ir bijau, tai mane labai traukia, labai įdomu...
kartais pati iš savęs juokiuosi: prisižiūriu visokių siaubekų, o po to bijau eit miegot. :lol:

Beje, aš nuo vaikystės jausdavau kažkokį keistą jausmą... net nemoku paaiškinti... toks jausmas, kad aš kažką žinau ar kažką turiu padaryti, tik niekaip neatsimenu ką... kartais atrodydavo, kad va, jau tuoj tuoj, dar trupučiukas ir sužinosiu, bet...
Dabar taip nebesijaučiu, tai gal jau sužinojau... :)
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Mano asmenine nuomone:

Rysiu su dvasiom reikia vengti kol tiksliai nezinai su kuo susidurei ar neisitikines del apgavystes. veliau gali tekti brangiai sumoketi.
Kad butu lengviau suprasti apie ka as, pasakysiu narkobiznio taisykle:
"pirmos kelios narkotiku dozes - nemokamai"
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Eglė
Posts: 110
Joined: Sun 02 02, 2003, 22:01
Location: Kaunas

Post by Eglė »

Žinau... :roll: Kartą pabandžiau - daugiau NENORIU!
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Вопрос:
Владимир, как применять понятие карма? Так много учений о нём. Надо ли этим законом заниматься?
+++++

Владимир Николаевич Мегре:
Знаете, я не проповедник и не учёный. Вот для меня как бы просто всё. + Жил-жил человек на Земле. + Ну, вроде бы, кажется, что умер. На самом деле душа то не умирает. + Душа может тут же воплотиться на Земле, а может развалиться на мелкие кусочки. + В каком случае она может воплотиться, а в каком развалиться? + Развалиться в том случае, если человек прожил на земле жизнь и абсолютно ничего значимого не сделал. + Скажите, разве это присуще человеку?
Я вот смотрю иногда на людей. Ну, допустим, торгующих в киоске. + Вот смотрю - женщина 20 лет работает продавцом в аптеке. + А она ведь богиней рождена. + А она не понимает этого и всю жизнь торгует. + Конечно, она не воплотиться. +
Даже если человек с любовью посадил дерево, + смог полюбить женщину и сделать её счастливой, + родить одного ребёнка, + и, умирая думать не о том, ах, куда же моё богатство улетит. + А подумать о том, ах, что-то я ещё не доделал, что-то не успел. + И тогда он обязательно воплотиться. + Бог заложил такую программу. + Бог заранее сказал такому человеку: + «Если ты не доделал Землю прекрасной, сын мой, + но хочешь это сделать, + это есть в твоих мыслях, + тогда через минуточку возвращайся и доделывай.» + Такой человек будет жить вечно. + Вот и вся карма. + (аплодисменты)
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

"Жить вечно".. sutinku, tik klausimas kaip jis gyvens.. Gal ir turi įtakos mūsų praeti gyvenimai.. Bet kad tai taip jau sudetingai ištaisoma..netikiu.. Manau viskas daug paprasčiau :)

Tai va, papasakosiu apie dukros pasakojimus. mažutė visai.. Prieina prie manęs ir tokiu susijaudinusiu balseliu sako:"Mama, mane sudegino.. nes buvau ragana, prikalė bažnyčioje prie apvalaus akmens ir padegė". Nu, tiesa sakant, man tai buvo šokas..toks jos pasakojimas.. Dviejų metų neturintis vaikas..negalėtų to sugalvoti. Ji dar net bažnyčioje nebuvo buvus.. Ir kodėl toks jos pasakojimas..nežinau, filmuose vis rodo lauža prie bažnyčios, arba meisto centre ir kokį stulpą, prie kurio pririša "raganą".. beje, ji ir to negalėjo matyti..neturėjom mes teliko tais laikais..
Bet po kurio laiko ji ir vėl susimasčiusi pasakojo, kad gal ne ją sudegino.. Nes degino ir kita MERGINA (vadinasi ji buvo tada jauna mergina..), o jai buvo liepta į tai žiūrėti.. Matėsi, kad sukrėstas vaikas..

Po kelių mėnėsių prasidejo kiti pasakojimai. Matėsi, kad stengiasi kažką prisiminti.. Įtemptai mastė.. :"Mama, mes ne čia seniau gyvenom.. kitoks buvo kambarys.. Tapetai gelėti, lempa žalia, kraštelis nudužęs (net tokia smulkmena atmintyje išlikusi :roll: ). Ir tu buvai kitokia..ilgais šviesiais plaukais, kitokios akys.. Ir tėtis kitoks.." Po kurio laiko ji padarė išvada:"Ten buvai ne tu.. turėjau kitą mamą"..

Jei rimtai.. baisu man buvo.. Nesupratau kodėl ji taip kalba. Apie reinkarnaciją žinojau tik tiek, kad rytų kultūroje yra toks tikėjimas ir tai, kad žmogus gali pavirsti medžiu, akmeniu ir t.t. Todėl buvau šokiruota..


O prieš porą metų susapnavau sapną..labai keistą, gyva.. Ir po jo ilgai negalėjau sugrįžti į pačią save.. Tapatinau save su susapnuota moterimi.. persekiojo kaltės jausmas..tiesa sakant ir dabar jį jaučiu, nes tame sapne įskaudinau kitą žmogų, pamyniau jo jausmus.. Visą sapną prisimenų iki smulkmenu ir dabar, visas emocijas, vaizdus.. Pabudus, supantys mane žmonės kurį laiką atrodė svetimi, norėjau sugrįžta atgal ir viską ištaisyti.. Nežinau, kodėl turėjau tokią galimybę.. Gal kad suprasčiau, iš kur ta kaltė, kurią jaučiu visą laiką, kiek save atsimenu..
Beje, esu beveik visiška tos moters priešingybė.. Nieko bendrą neradau.. bet ten tikrai buvau aš.. Ko gero, mirdama tikrai turėjau didelį norą ištaisyti viską ir labai pasikeisti.. Tik, dėja, labai jau persistengiau..
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Aš linkusi tikėti, kad žmonės gali ir, tam tikrom sąlygom, prisimena savop praeitus gyvenimus. Dažniausiai tai būna maži vaikai, kartais - žmonės po kokių nors didelių fizinių ar psichinių sukrėtimų. Galima dirbtinai įvesti žmogų į pakitusios sąmonės - transo - būsena, ir žmogus prisimena daug ką: bet kokį įvykį ar laikotarpį iš savo dabartinio gyvenimo, gimimo, iki gimimo ar praeitų gyvenimų. Kartais atsiskleidžia tokių fantastiškų, visom prasmėm, faktų...
D.Dainius
Posts: 6
Joined: Mon 01 06, 2003, 18:36
Location: Kaunas

Post by D.Dainius »

Sveiki! :wink:
Na aš tai nieko dar nebuvau prisimines iš savo praeito gyvenimo, nors labai norėčiau. Nes pastoviai turiu nenumaldomą norą kažkur tai būti, tad manau, kad jis gal iš kažkur tai ten, praeito gyvenimo :?
Na o šiaip noriu pasakyti, kad anastasija ne tik paprastai ir suprantamai papasakojo apie renkarnaciją, bet dar ir pasakė kaip galima amžinai gyventi čia šioje žemelėje. Niekur nebuvau skaites ir niekad nebuvo minties manyje, kad žmogus gali atgimti žmogumi. Nes taip pasakojama, kad žmogus tai, tarsi ne šios planetos gyventojas, o kažkokios tai kitos, štai taip tikriausia daug sielu ir pražusta.... :cry: Kaip manot?
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Krikscionybe mini jog Dievas zmogui dave amzina gyvenima.
Jei tas gyvenimas dausose, tai cia yra ne gyvenimas.
Kadangi retas pasakys jog cia tik egzistuojame, vadinasi reinkarnacija yra :)))
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Krikscionybe iki penkto amziaus t.p. priepazino reinkarnacija, bet paskui tai buvo isbraukta, kaip nepriimtinas imperatoriui dalykas.

As reinkarnacia tikiu. Pati siektiek prisimenu... bet... masciau, kodel Dievas ateme is musu galimybe prisiminti...
supratau, kad jei prisimintume, tai mus nuolat tai persekiotu.. tai sutrukdytu musutobulejima, ejima i prieki...
mes nebegaletume visko pradeti is naujo...
man tai skamba kosmariskai... nuolat gyventi ta pati nenutrukstanti gyb\venima, nors ir kitame kune...
musu sieloms reikalingas virsmas, kaip issivalymas... tam mums dievas dave dovana -mirti...
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

glesum, neateme dievas galimybes, tiesiog mes nemokam ja pasinaudoti ir tiek. niekis, ismoksim, bent kitame gyvenime tai butinai
PS. o nemokejimas matyt ir susijes su nesugebejimu apradeti viska is naujo. niekis, sita sugebesim jau siame gyvenime :)
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

O kodel tu manai kad nemoki... moki ir pasinaudojai... tiesiog istaises viena sklaidas, greiciausisi prisidirbai nauju... ir taip be pabaigos..
Rami
Posts: 119
Joined: Wed 04 12, 2006, 22:38
Location: Vilnius

Post by Rami »

As tai reinkarnacija pilnai tikiu.Manau kad mes neatsimenam (ar bent kai kurie neatsimena,tarp kuriu ir as :wink: ) savo praeitu gyvenimu nes tam nera reikalo.Pragyvenom ir viskas,mirem todel,kad jau jis buvo iki galo ispildytas...pvz jei as zinociau,kur gyvenau,ka dariau,butinai noreciau ten nuvykt,rast kokiu pedsaku...Sugaisciau tam sio gyvenimo laiko visiskai beprasmiskai...Aisku,gal kartais ir neblogai atsimint praeitus gyvenimus,bet man gerai taip,kaip yra :D Aisku,pagal ideja,tai musu samones lygis yra ganetinai smukes(palyginus su kokiais Vedais),todel mums tai yra taip neiprasta ir sunku...Bet kai busim tokie kaip Anastasija,manau galesim daryt viska,ka ir ji :mrgreen: ir ateiti,ir praeiti matyt...
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Tai, kad mes gyvuojam jau ne vieną gyvenimą, man savaime suprantama. O įrodinėti nėra prasmės, nes to suvokimas žmogui arba ateina arba ne. Jei mes neprisimenam savo praeitų gyvenimų, jei egzistuoja toks mechanizmas kaip atminties ištrynimas prieš gimstant, vadinasi, taip reikia ir netgi būtina. Toks užmanymas. Ir jei kuriam iš mūsų suteikiama galimybė pažvelgti anapus, reikia daryti išvadas. Uždanga atskleidžiama, kai tam yra labai svarbi priežastis.
Kartą buvau pas mediumą dėl vieno draugo, kuriam reikėjo pagalbos. Šiaip esu labai skeptiška tokiu keliu gautos informacijos atžvilgiu, bet nori nenori reikėjo išbandyti ir tokį variantą. Netikėtai sau sužinojau ir apie savo praeitį. Tada supratau, kodėl gerai neprisiminti. Praeitis ne visada būna graži. O jei dar sąžinė graužtų ne tik dėl šio gyvenimo klaidų, bet ir ankstesnių - sunkoka būtų gyventi su tokiu bagažu.
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

upone wrote:
Renata wrote:Aš linkusi tikėti, kad žmonės gali ir, tam tikrom sąlygom, prisimena savop praeitus gyvenimus.
Žinoma, kad gali. Tik kodėl tu manai, kad tai ką jie "prisimena" yra JŲ buvęs gyvenimas?


"Tu kapstaisi
Savo buvusiuose gyvenimuose
Kažkad tu buvai karaliene,
Kažkada žudike, kažkada ragana.
Tu niekada nebuvai paprasta
Niekada- buka
Arba nuobodi
(bent jau iki šito gyvenimo).

Ram Dzi tavęs klausia...

Kas gimsta iš naujo kiekvieną kartą?
Iš ko tai padaryta?
Iš kur atsirado-
Kodėl tu jį taip myli?

Kai sužinosi -
Pranešk apie tai Ram Dzi.

Ir tada jis užduos tau
dar vieną klausimą."

(c) Ram Dzi. "Nėra kelio, arba ...)
:D :D :D
Mes uzgimem kadais ziede lelijos
Ir viskas, ka uzmatem tapo musu
Sauleteky spindejo voratinkliu gijos
Ir duzge biteles is visu pusiu.

Kvepejo ir skleides, ciulbejo, pliuskenos
Kas gyva isreiske ta dziaugsma savaip
Taip buvo pradzioj ir slypejo tuos genuos
Taip, Viespatie, Knygoj savoj Tu sakai.

Skaitykit, kas galit - Gamtoj parasyta
Atraskit raktus i uzduotas misles
Prabude dekokit, kad leistaji ryta
Pazinot Kureja - mintis Jo gilias...
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

:D :D :D
Sveikas! - tariu Tau sioje plotmeje,
Tai vel susitikom gyvenimo vingiuos!
Likimas "dosnus": pazinau per Tave,
Kad sukeje stiklo buvau as pradingus!..
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Tu - ne fata morgana
Ir ne isdava mano vaizduotes
Tau alucio bokalo gana
Sulciu vynuogiu - neisduoki!
Post Reply