Kas pasikeitė perskaičius knygas apie Anastasiją?

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

:lol: :gigi:

Rodosi iš jūsų kai kurių kalbų, kad Dievą tarsi atmetat nuo žmogaus. Gal tokia ir jūsų religija išpažystama. Gal aš ir mažai žinau ar patyriau. Ir prisirišimo etapas man jau praeitas, apie tai prigalvota daugybė. Puikiai jaučiu, kaip tai įtakoja mano gyvenimą,būseną. Tad pasakykit, kuo skiriasi meilė pomidorui, nuo prisirišimo prie pomidoro? Meilė ir prisirišimas. Du labai panašūs, tačiau skirtingi dalykai.
Pamėgink pamilt pomidorą, ir pamėgink pamilt akcijas. Rezultatas bus skirtingas... Meilė Dievui skiriasi nuo meilės pinigams, daigtams ir pan. Prisirišimas prie Dievo taipogi skiriasi nuo prisirišimo prie Dievo. (Na nebent jūs netikite Dievu...)
Te noriu pabrėžt, kad mylėt ir puoselėt tai, kas sukurta Dievo ir yra gyva- gerai (teikia naudą), o kas sukurta kitų jėgų- nevisąlaik (neteikia naudos, arba labai mažai. Dažniau kenkia). Kad ir kaip tai naiviai jums skambėtų, bet mano galva, tai yra elementaru.
Dėl prisirišimo pritariu Jums visiškai, bet yra irgi labai senas posakis apie prisirišimą: "Kaip Dievas duos...". Tik pagalvokim, ką Jis davė mums (kiekvienam asmeniškai)? Ir kuo mes dabar gyvename? (Ką gimdami atsinešame, ir ką turėtumėme, jei ne šios civilizacijos "laimėjimai")

Medituoti yra labai gerai, giedoti mantras irgi, tačiau kokia tai nauda Pasauliui? (Neskaitant didelės asmeninės naudos) Kas keičiasi Žemės planetoje? Padaugėja teigiamų minčių laukas ir pan... Beabejo. O ar jis mažėja sodinant pomidorus?
Jei pamenate, Anastasija kalbėjo, kad būtent sodininkai išgelbėjo Žemę nuo kataklizmo. Ne meditacijos, ne mantros ar neprisirišimas. Bet būtent realūs veiksmai, materealūs veiksmai. Nors pagalba artimui, meilė jam yra labai gerai. Jausti, pažinti save irgi puiku, malda- nuostabus dalykas. Tačiau kaip ir Anastasijos senelis pasakojo, kad žmogus, "dirbantis" tik dvasine savo puse, yra neharmoningas. Kūniškoji žmogaus dalis turi žingsniuoti kartu su dvasine. Koja kojon. Malda ir tolygus jai veiksmas. Tada žmogus žingsniuoja tikrais žingsniais, tvirtais ir reikšmingais žingsniais.
Sėklytės pasėjimas yra toks paprastas, tačiau toks genealus dalykas. Dėl jo paprastumo tikriausiai ir nuvertinamas, nesureikšminamas... Jau geriau pamedituoti...

P.S. Neįsižeiskit, meditacija ir visa kita yra labai geai ir to reikia, tačiau nepamirškim ir materialiosios veiksmų pusės.

Linkiu sėkmės! :D

P.P.S. Vakar išgirdau labai puikią mintį: "Pasėti medžiai auga, nors labai lėtai, bet auga, dirba savo darbą. Tačiau nepasėti- neauga. Nors tu ką..."
Tobulėkime dvasiškai!
Puoselėkim Dievo duotą mums kūriniją. :D :mrgreen:
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

upone wrote: "Nesidžiauk radęs, neverk pametęs" :)
Džiaukis tuo, ką davė Dievas! :gigi: :mrgreen:
Last edited by Donatus on Fri 03 31, 2006, 14:40, edited 2 times in total.
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

:gigi: :mrgreen: Prieštarauju savo žodžiams, kitoj temoj pasakytais, apie diskutavimą... Dedu tašką...
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Donatus wrote:
Rodosi iš jūsų kai kurių kalbų, kad Dievą tarsi atmetat nuo žmogaus.

<...>

Medituoti yra labai gerai, giedoti mantras irgi, tačiau kokia tai nauda Pasauliui?

Donatai, stai sitie du tavo sakiniai is tos pacios zinutes man labai atrodo kaip priestaravimas sau :) Nes jeigu viskas susije...

O su situo sutinku.


P.S. Neįsižeiskit, meditacija ir visa kita yra labai geai ir to reikia, tačiau nepamirškim ir materialiosios veiksmų pusės.

Turi buti pusiausvyra tarp dvasinio ir materialaus pasaulio.
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Nemanau, kad meditacija yra Dievo atmetimas. :wink: Kiti žodžiai sukuria tokį vaizdą.
JOANA
Posts: 16
Joined: Mon 10 02, 2006, 21:15
Location: JONAVA

Post by JOANA »

perskaicius anastsijos knygas pasikeite mastymas,svajones ir poziuris i gamta.aciu anastasijai...
Justas.

Post by Justas. »

Nieko nepasikeitė.

Kaip buvau gamtos vaikas iš kaimo sodžiaus, taip ir likau, nežiūrint mokslų ir diplomų.
O Kurdiumovas, Fukuoka ar Evans su Smaili nelabai ką naujo davė.
Žinoma viskas, tik ne viskas mūsų klimatui tinka.

O Anastasijos knygos? Tai kad nieko nauja jose neradau, viskas senei žinoma, gyva ir veikia, tik įvilkta kažkaip į mistikos popieruką.
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Labai svarbus pasikeitimas-radau nuostabiu draugu ir atsiranda vis nauju. Iki tu knygu svajojau viena sau tyliai apie nuostabia sodyba. O kai maza buvau, tai isivaizdavau toki kaima, kur daug graziu sodybu, zaizdavau toki zaidima mintyse prie miega, kai surandu apleista kaima ir atsivedu ten vargsus,naslaicius ir mes ji atstatome. :)

Gal ta svajone idiege man tetis (greito jam sugryzimo i sia zeme)..nezinau. Tos knygos suteike galimybe surast tokiu paciu kaip as. Suradau dar daugiau.

Forumas tapo vieta pasidalinti ta svajone ir vaizdiniais su kitais.

Dar knygos padejo geriau suprasti dukra-keistuole, kuri vis kazka kalbejo apie neteisingus namus ir negera asfalta.

Dar-tapau sveikesne, suvokiau tam tkru negalavimu priezastis.

Ir dar..nesakysiu :P
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

:lol: :lol: :h:
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Justas. wrote:Nieko nepasikeitė.

Kaip buvau gamtos vaikas iš kaimo sodžiaus, taip ir likau, nežiūrint mokslų ir diplomų.
O Kurdiumovas, Fukuoka ar Evans su Smaili nelabai ką naujo davė.
Žinoma viskas, tik ne viskas mūsų klimatui tinka.

O Anastasijos knygos? Tai kad nieko nauja jose neradau, viskas senei žinoma, gyva ir veikia, tik įvilkta kažkaip į mistikos popieruką.
:D Gimei jau žinodamas. Gal todėl tau atrodo nieko naujo nepasakyta. O mums, likusiems, kurie gan stipriai "miegojome", nemažai, kas pasikeitė.
Mokslai ir diplomai dar nieko nereiškia. Svarbu, kaip tą gautą informaciją panaudoti. Jeigu žmonės, tokie, kaip Fukuoka dalina savo brangų laiką kitiems, tai reikia įvertinti ir paimti svarbias žinias. Galima gyventi gamtos apsupty ir jos negirdėti, kaip kartais negirdime šalia artimiausio žmogaus.
Post Reply