Kas pasikeitė perskaičius knygas apie Anastasiją?

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

VirgisM
Posts: 163
Joined: Wed 10 30, 2002, 17:41
Location: Kaunas, Rumšiškės, Vilnius
Contact:

Post by VirgisM »

Taip.
Gyvenimas yra judėjimas.
Gal, perskaičius labiau pradėjau judėti širdimi.
:love:
Sveikinu Tave karštai, Kad ištirptų debesys aukštai, Kad vaivorykštėmis pasipuoštų Mėlyni dangaus skliautai
Ir pradingtų visos nuoskaudos, Jei širdelėje laikai!
Rozyte
Posts: 167
Joined: Wed 08 25, 2004, 11:52
Location: Vilnius

Pakito...

Post by Rozyte »

VA as perskaicius knyga ismokau buti demesinga kitiem, o ypac vienam zmogeliukui, kuri (irgi supratau perskaicius knygas) begalo myliu. net meile as pradejau suvokti kitaip. Man uztad labai palengvejo gyventi :wink:
  • Code: Select all

    Skambanti siela - lyg varpelis - tyloje pasklinda po erdvę...
angels_wings
Posts: 13
Joined: Wed 09 15, 2004, 16:22

Post by angels_wings »

Sveiki :D
As perskaiciau neseniai 1 dali,netrukus skaitysiu 2 :D bet nors as perskaiciau tik 1 knyga ,bet jau jauciu pasikeitimus :) nuostabiausia buvo pirmos dienos po perskaitymo,o ypac ypatingai jauciausi perskaiciusi!kai perskaiciau ir atsikvepiau pasaulis pasirode SVIESUS! :D tai nuostabus jausmas buvo :) knyga tokia silta,sviesi,labai patiko anastasijos mintys :)
si knyga man padejo suprasti dar labiau,kad laime yra viduje,gamtoje o ne turtuose ar prabangiuose namuose,padejo su didesne meile pazvelgt i gamta,medzius,saule :) pastaruoju metu buvau tai apleidus  :angel:
bet kartais vel apsileidziu,tampu abejinga ir liudna :roll: tada vel paskaitau anastasija ir vel bunu ikvepta :D manau 2 knyga dar labiau mane ikveps,i hope :D rozyte dziaugiuos,kad tau palengvejo gyvent :love: as irgi trokstu,kad man palengvetu gyventi..... (+)
Are you scared of today?
Running away
I can see through you
Whoaoah..
It feels like an eternal haze
But it's only a faze
It's all in your mind
Oh, when you feel invisible, uh
Just know you're not alone ......
RamunasS
Posts: 3
Joined: Fri 01 20, 2006, 22:14
Location: Vilnius

Post by RamunasS »

Esminiai ir patys giliausi pokyčiai buvo susiję su pasaulio pabaigos paneigimu savo viduje. Iš tiesų Nostradamo pranašystės buvo padariusios nemažą poveikį. Ir kai išgirsdavau per žinias apie kažkokias nelaimes pasaulyje, sakydavau - štai, jis buvo teisus. O ir Biblijoje yra rašoma apie pasaulio pabaigą, paskutinę teismo dieną, apie Rojų tik po mirties. Perskaičius knygas supratau kad iš tiesų savo mintimis mes kurėme tas nelaimes ir jei tik panorėsime, galėsime turėti Rojų žemėje dar būdami gyvi, savo jėgomis jį susikurti. Nors geriau į mus supantį pasaulį pasižiūrėjus galima pamatyti kad jis yra tobulas, gal tik žmogus su savo darbais ne visada teisingus sprendimus priima. Reikia mums stengtis priimti kuo harmoningesnius sprendimus, kad neprieštarautume visuotiniams gamtos dėsniams, tada patys turėsime mažiau problemų ir nereikės bėgti iš to pasaulio kurį susikūrėme, tiksliau kurį sukūrė mūsų praeitos kartos, o mes esam tik tų tradicijų perėmėjai.
Štai ir einu tuo naujuoju keliu. Einu vos keli metai. Kaip naujai gimusiam reikia laiko sustiprėti, subręsti, sukaupti naujų žinių, išmokti jų pasisemti iš savo vidaus. Po kurio laiko ugtelėjus ir sustiprėjus pasimatys vidinio ir išorinio darbo vaisiai. Jie būtinai pasimatys.
Tikiu, kad ateis toks laikas, kai visoje žemėje žydės dideli sodai, juose čiulbės paukščiai, o žmonės vaikščios šypsodamiesi ir dainuodami linksmas dainas :) Juk pirmieji žingsniai ta linkme jau yra žengti...
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Daugybė jau žingsnių!

Sulig kiekviena knyga, Anastasijos sudėti garsai ir deriniai žodžių, kad ir kaip nuo vertimo nukentėję, valė vis daugiau ir daugiau šiukšlių iš širdies ir proto. Ir netgi kūno! Ėjo lauk tos šiukšlės ir ašaromis, ir atgaila, ir darbeliais gerais ištaisytos. Sulig kiekviena knyga lyg akys šviesiau veizėjo. Po septintos užbaigimo, išbėgau laukan, kritau krūtine ant žolės, apglėbiau visą Žemę, visą Dievą dėkojau. Varčiaus ant žolės ir bent 20min varvėjo snargliai ir tryško ašaros - tiek brudo išėjo iš kūno...
O į jų vietą atėjo atsakymai. Į kai kuriuos net klausimų kilę nebuvo...
Gal net Anastasijos dėka galėjau prasivalyti kanalą kosminį, spindulėlį - išmokau ReiChi.
Dabar moku jausmų kultūros.
Ir greit namelis pradės kilti...
Neabejotina, kad ir puselę antrąją Anastasija padėjo susitikt... Ir laiškus protėvių perskaityt... Ir JO balsą išgirst, padrąsinimus nepakartojamus!
Anastasija man įdiegė vaizdinį aiškų - Rojų Žemėj. Ir jo link einu. Ne vienas. Ne viena...

Iš visos esaties:
Ačiū Tau, Anastasija!

:H
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Man skaitant kiekviena knyga nepaliaujamai sruvo asaros. Taip, valymasis nepaprastas. Ir lyg mintys greiteja, beskaitant pergalvojamas visas gyvenimas, begales situaciju, pasveriama...Po praeities apmastymu mintys nesasi i ateiti, ivyksta savotiska sinteze dabarties, praeities ir ateities. Viskas viename.
Rugiagele
Posts: 29
Joined: Thu 01 26, 2006, 17:04

Post by Rugiagele »

loreta wrote:Man skaitant kiekviena knyga nepaliaujamai sruvo asaros..
nesuprantu kodėl, bet aš skaitydama irgi verkiau... ir tiek verkiau.. kaip mažas vaikas isteriško proverkio pagautas......

keistas šalutinis poveikis :D
..."Rugiagėlė nusišluostė ašaras į Dominyko nosį, paskui pakėlė savo mėlynas akis ir pridūrė: Ačiū Tau už viską. O už Tavo meilę - ypač"...
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Mokslininkai nustatė, kad su ašaromis pašalinamos stresą sukeliančios medžiagos iš smegenų... Kai šviesėja mintys, valosi, tai daro ir kūnas. :)
Rugiagele
Posts: 29
Joined: Thu 01 26, 2006, 17:04

Post by Rugiagele »

Geras nebuciau pagalvojus :)

tai va issiskabe mano galvelia asaru keliais keleliais. . .
..."Rugiagėlė nusišluostė ašaras į Dominyko nosį, paskui pakėlė savo mėlynas akis ir pridūrė: Ačiū Tau už viską. O už Tavo meilę - ypač"...
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Donatai,tavo pats graziausias ir nuosirdziausias laiskas skirtas brangiai ANASTASIJAI ! :love:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Re: Kas pasikeitė perskaičius knygas apie Anastasiją?

Post by Uriel »

upone wrote:
Mindaugas wrote:
nagi kas jums pasikeitė perskaičius knygas? Na jeigu iš esmės?
Perskaičiau pirmąją knygą. Beveik visą, tiek, kiek užteko kantrybės...
Niekas nepasikeitė, nieko neįvyko. Tas pats dangus, ta pati jūra, tie patys žmonės slankioja gatvėmis...
Mano nuomonė nesutampa su šio forumo daugumos nuomone, bet ji vienareikšmiška:

tai ne tos knygos, kurias verta skaityti ir lieti ašaras.

PS. ašarų aplamai neverta lieti :)
Ne, kodėl? Verta... Kartais tai kažkuria prasme - terapijos priemonė.

Tik matai, mes čia - ne vietoje... Ir aš manau, kad tai ne tos knygos, kada ašaroti verta (arba jei ašaros upeliu teka - žmogus jau... na, "stogo" lopymu kaip ir reikėtų susirūpinti...) :)

Kaip gaila, kad Lietuvoje nėra nei vieno ekologinio saito. Šitas su savo marazmais - deja deja... vienintelis :(
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Gali, išgirdęs pasaką apie tris paršiukus, pasidaryti išvadą, kad plytos- tvirčiausia statymo priemonė. Bet ar tai yra pasakos esmė? Gal reikia pažvelgti giliau? :D :roll: :wink:

Kam išvis reikėjo man skaityt tą Anastasiją?... Juk ji neverta...
Tad kaip tie tūkstančiai žmonių, kurie atgijo perskaitę? :) Gal jiems visiems "pavažiavo"? :D

Gal kai nepajauti to, ką kiti pajaučia, gal ir nesmagu būna- suprantama.
Gal dar ne laikas? Gal dar nereikia. Tik neįsivaizduoju geresnės buities sumanymo nei Anastasijos pateiktas giminių sodybų vaizdinys. Jei žinot, gal pasakykit ir mums? :D Nagi, neskūpėkit! :gigi:

Dėkoju, Aurėja! :H
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Donatus, kai paaugsi ir suvokimo įgausi, tada galėsim pakalbėti. Padiskutuoti... ;) Šiaip jau man į žentus gali tikti... :lol:

paskaityk ne vien Megre knygas, yra ir toks Fukuoka... Ir Kurdiumovas. Ir dar daugiau pasaulyje žmonių išmintingai kalbėjo.

Tik čia labai gerai "suvelta", supinkliavota viskas... Puikiai psichotronščikai padirbėjo.
Na, kiek kartų kartoti - atsirinkti reikia!!! Kur programavimas, kur pasaka apie "tis paršiukus" - anastasiją kaip literatūrinę heroję?
Juk nerėkiate pvz. kad Haris Poteris padarė... O jis - analogiškas Hagvardso mokyklos mokinys :))))) Ir ten - stebuklinė pasaka, ir ten spinduliuku mostaguoja :))))))

Ir beje - ne vienintelė saite taip manau ;) Tik nepritariančių frakcija nugesinta... Gal naują temą užvesti? Hmmm... :)))))
Oi, Aureja ir K` greičiausiai užves... Man neverta plėšytis :)))))
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Nesvarbu,ar mes tikime ta anastasija,ar ne.........
Šis-psl.skirtas jai............ir jos fanatikams...........,bei gerbėjams.......tad ,kazką naujo-sukūrinėti neverta...........Jei,kazkam ,kazkas netinka,tai,kaip ir seniau "rašoma buvo".........galime-neskaityti,arba pereiti į kitus saitus!
Nereikia-to ignoruoti.............
Kiekvienam-savas lygis..........
Viską daryk 100%
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Tai ką siūlai? :D
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
oj kaip juokinga!!
gerbiu visu nuomone, bet sirdis jau sokineja juoku is kai kuriu pasisakymu, negaliu nieko padaryt.. bet ir nereikia :)

taip- perskaicius pirma knyga labai daug galima pasakyti apie Anastasijos mastyma ir visiska minciu pagristuma! cia panasiai kaip sluoksniuota pyraga koki valgyti nuo virsutinio sluoksnio, kuris deja, turi tam tikra nevisai skanu atspalvi(nes pirma knyga, kaip as sakau kitiems, ir man paciai taip buvo- reikia pasistenkti perskaityti, ir eiti prie antros, labai daug Vladimiro pamastymu ir siaip...), bet kandant visa iskarto , visi sluoksniai susimaiso ir tampa labai skanu, vienas kita papildo. siaip pirmoje knygoje pasakyta esme, ir tik veliau viskas paaiskinama...

bet gerai, kad isvis skaitei- ir tik tada priestarauji ;)

Anastasija....

verksmas kaip dziaugsmas, kad supratai, kaip liudesys, kad tiek laiko dariai ne taip- dabar sirdim tai isjautei, ir supranti, kad dabar jau zinai ir jauti kaip nori gyventi, ir vel dziaugsmas! kad butum laimingas, kad aplinka visa butu laiminga, kad vaikai anukai ir visi po Taves turetu galimybe buti laiminngi :D

taip, perskaicius pirma gal dar ir antra knygas kilo abejoniu, kad gal Jos nera.. nes ustabarejas poziuris ir samone visokiu siuksliu pilna neleido Jos pajusti, bet sirdy giliai buvo tikejimas ir zinojimas- kad Ji yra.
bet kai pajutau,kag Ji,Anastasija, yra- taip gera paliko, nes suvokiau, kad kiekvienas zmogus gali buti kaip Ji, ir vidui yra toks. kad tas zinojimas yra kiekviename is musu, o Ji tik padeda Ji prisiminti..

ir apskritai, nesvarbiausia Jos buvimas, svarbiausia mintys Jos sviesios, jei neina patiketi Jos esamumu, tai skaitykite kaip pasaka, nes pasakose visa ismintis :)

is pradziu buvo keista, kad galima kitaip gyventi, kaip iki siol, bet toks gyvenimas tarp keturiu sienu ir nuolatiniame surmuly - man niekada nepatiko..
o Anastasijos pasiulymas- juk nieko Ji nevercia, o tik pataria, ir pasako kas bus ir kas pasikeis, kai mes gyvensime sau- toks paprastas ir toks logiskas!!atsivere akys dar placiau- va ko man reikejo!gyventi sau, niekam nevergauti, sau ir savo mylimiems zmonems..sito visada troskau, bet tik dabar realiai prisiminiau kaip tai pasiekti..ir siekiu! :D tiksliau siekiam...


o svarbiausia, Ji mane ismoke prisiminti.. ir tyra sirdim pajusti :D
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
ru...
Posts: 50
Joined: Wed 08 31, 2005, 11:10
Location: Klaipeda

Post by ru... »

O gal Anastasija galime buti kiekvienas is musu...?
Jei ismoksim pamokas duotas gyvenimo, surasim LAIME. Svarbiausia mokytis BE pykcio! Tik su MEILE ir DZIAUGSMU!
Negalvokim KAS ta MEILE!? Tiesiog tiksliai zinokim, kad kai ismoksim pamokas, mes PRISIMINSIM... ir atpazinsim... :*
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Žinoma,juk viską galime,tik reikia laiko,tiėjimo,dvsinio pasiruosimo ir noro.(dar pridėkit,jei ko nepasakiau)
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Mdsts
Posts: 84
Joined: Sat 06 05, 2004, 14:08
Location: Vilnius
Contact:

Post by Mdsts »

Upone,

negi manai, kad Anastasija gadina?
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

:D :D :D
Griztant i antro puslapio keliu zmoniu pasisakymus, sakyciau, butu neprotinga gedytis savo asaru. Juk jos mums Dievo suteiktos, tai ir naudojamos pagal paskirti. "Stogas vaziuoja", kai tos asaros uzgniauziamos ir zmogus savo viduje kuria branduoline reakcija. Tada reikia susirupinti. Tereikia tiek nedaug: vykdyti Dievo duota programa, kaip mazasis Vladimiras "perino" laukiniu pauksciu kiausinius.
Post Reply