Kas pasikeitė perskaičius knygas apie Anastasiją?

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

upone wrote:
Kažkas yra pasakęs, kad jei nori sugadinti jauną žmogų, duok jam skaityti romanus apie meilę.
Aš tam pritariu, tik dar pridėčiau: ir Anastasiją.
nemanau,kad knyga aplamai gali sugadinti zmogų!Ypač Anastasija :roll: Aišku geriau jaunam zmogui :skaityti detektyvus.......kriminalus....... :?: :!: apie sexsą........bet ne romanus,apie grazią meilę-kuri dazniausia būna SKAUDI ,bet tikra.......tokia,kokia ir yra iš tikrųjų gyvenime!
Viską daryk 100%
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Gaila, kad kartais diskusijos vyksta asmeniniu izeidimu lygyje. Manau, kad mes daugiau turetume koncentruotis i zinias. Juk Megre neslepia, kad jis nebuvo literatas. Tuo labiau, kad nurodes tikslius vietoviu pavadinimus, jis rizikavo didelio smalsuoliu srauto. Pavyzdziui, paemus, neseniai isleista knyga, berods, pavadinimu "Tukstanciai mazu daleliu", autorius sake, kad viskas paimta is jo gyvenimo. Opra, kuri ta knyga isreklamavo savo klube, stipriai "papurte" autoriu, suzinojusi, kad ivykiai buvo isgalvoti, sukeisti. Ar reiketu to rupescio Megre? Bet jis aiskiai raso, kad tai tiesa, ivykiai tikri. Mes neabejojame Kastanedos knygomis. Neabejojame ir atsiskyreliais Himalajuose, kurie izoliavesi nuo visuomenes, bet turintys Anastasijos sugebejimus. Turetume tik padekoti, kad Anastasija dalinasi su zmonemis savo ziniomis. Su idomumu pacituociau is jau seniai papuolusios man i rankas knygos "Notes from the Cosmos", parasytos Gordon-Michael Scallion. Pirmas leidimas buvo 1987 metais. Autorius pranasauja politiniame skyrelyje, kad Rusija taps agrarine valstybe, dar karta valdoma vieno asmens. Ivyks pakilimas, su dvasiniu vadovu priesakyje.
Sakyciau, dar maza budama, Anastasija turbut uzsiiminejo ne vien sodininkais, bet ir kitomis strukturomis. Juk vyko staigus pasikeitimai i gera puse. Tuo paciu noreciau truputi pacituoti is auksciau paminetos knygos "Uzrasai is Kosmoso". Man tai primine berniuka Boriska is Marso, apie kuri rastumete Indigo vaiku skyrelyje. Gordonas kalba apie buvusia kultura Marse. "...Marsieciu visuomeneje buvo populiarus debatai. Jie uzimdavo labai daug laiko, tiesiog matuojami metais, ne menesiais; pas mus tai apibudintume puses amziaus trukme ar net ilgiau, tiek budavo svarstomas svarbus klausimas. Kai tema budavo isspresta, nusistovedavo desimtims tukstanciu metu. Tapti debatoriumi, buvo populiari profesija, kaip pas mus tapti profesionaliu atletu ar artistu. Daugelis norejo jais sekti. Kadangi Marso visuomene buvo uzimta idomia veikla simtmeciais, populiacija ne per daug priaugo...To meto jaunimas uzsiimdavo ivairiais proto tobulinimo budais. To meto mokykloje susirinke studentai konstruodavo minciu pagalba materialius objektus. Sukure objekta proto pagalba, pratimo gale jie ji isskaidydavo i atomus, po to vel sudedavo, taip, kaip Zemeje vaikas zaisdamas kaladelemis...Nesant reikalui tureti gynybine armija, zmoniu veikla pasieke aukstumu. Pagrindinis uzdavinys buvo surasti vis nauju idomiu uzsiemimu...
Rytis Mazuras
Posts: 9
Joined: Thu 03 16, 2006, 14:26
Location: Panevezys-Palanga
Contact:

:)

Post by Rytis Mazuras »

Kiekvienas turi savo nuomone, mano nuomone UPONE neteisi.:)
Jei tu nepakeisi pasaulio - pasaulis pakeis tave :)
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

man kažkodėl pasirodė, kad gerb. Upone yra bernužėlis :wink: :roll:

ale visgi tamsta Upone kažkodėl erzina Megre knygos ir jų skaitytojai - gal, sakau, jos "sugadino" kokį tau artimą žmogų :wink: :D
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

bet,jei tu tom ziniomis TIKI.......IR JOS KEIČIA TAVO GYVENIMĄ,tai viskas ok! :!:
Jei tos zinios tau padeda tapti geresniu,tai irgi ok! :!:
O,jei tau jos "nepriimtinos" ,kaip mazų nykštukų,ant klaviatūros-tai tu jomis ir netiki.......Tai,kur tada problema?nesuprantu? :roll:
Juk ,kiek zmonių pagyja-ne nuo vaistų,ekstarasensų,o tiesiog nuo TIKĖJIMO tuo kuom juos gydo!Ir jie patys pagyja! :wink: Zinau,keletą zmonių,kurie labai tikėjo "kedriukų galia" :wink: ,jų trynimu........ir ,kai po kiek laiko,juos jie gavo!Nepatikėsite,kad dalinai pasveiko! :!: Ir tai ne kedriukų dėka manau -o TIKĖJIMO tuom ką daro.......
Tad tikrai nieko blogo nėra ,kad zmonės "vertina anastasijos" idėjas-kuriasi gyvenvietes........Šaunu!Tegu ir uzsidėję rozinius akinius.......... 8)
Viską daryk 100%
J

Post by J »

Trėja
bet,jei tu tom ziniomis TIKI.......IR JOS KEIČIA TAVO GYVENIMĄ,tai viskas ok! :!:
Jei tos zinios tau padeda tapti geresniu,tai irgi ok! :!:
Šaunu!Tegu ir uzsidėję rozinius akinius.......... 8)
Jei žmogus tiki žiniomis ir jos keičia jo gyvenimą - nevisada yra gerai. Žmogaus, patikėjusio burtų galia, gyvenimas taip pat keičiasi. Jis gali "susidoroti" su sau nepatinkančiais, "pririšti" partnerį...
Nesvarstysim - "gerai-blogai" klausimo. Ne apie tai klausimas, nes kiekvienas tą "gerai-blogai" supranta skirtingai. Jums nueiti į bažnyčią ir pasimelsti už kitą - labai gerai, man - ne...
O žvelgti į gyvenimą per rožinius akinius neprotinga. Nuo šitos ligos vertėtų išsigydyti. Ir kuo greičiau, tuo geriau...
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Bet-Jone,juk tu irgi uzsidėjus akinius ,tik gal ne rozinius,o 8) mėlynus,ar zalius? Visi mes su akiniais ......nes į tuos pačius dalykus ziūrime TIK PER SAVO 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Viską daryk 100%
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

:D :D :D
Miela Upone, kadangi siais laikais daugumai zmoniu sunku atsiminti praeitus gyvenimus, sunku atgaminti net kas vyko pries kelis metus tuo paciu metu, tenka semtis ziniu is knygu. Knygas raso ivairaus lygio asmenys, todel mes atsirenkame, apie ka norime suzinoti. Vienas atranda tai, kas kitam seniai praeity ir atvirksciai. Del to nemanau, kad reikia kitus uzgaulioti. Mums paprasciausiai reikia plesti akirati ir issivaduoti is desimtmeciais trukusio minties ribojimo.
Last edited by loreta on Sun 03 19, 2006, 9:57, edited 1 time in total.
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Re: Kas pasikeitė perskaičius knygas apie Anastasiją?

Post by loreta »

upone wrote: tai ne tos knygos, kurias verta skaityti ir lieti ašaras.
:D :D :D
Butu idomu, Upone, jeigu pasidalintumei su platesniu skaitytoju ratu, kokias knygas patari skaityti?
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Tavo jumoro jausmas labai puikus :), bet paprasčiau būtų, jeigu vienu užmoju neapimtumėt visos pasaulio sandaros. :) Ši tema vadinasi: "Kas pasikeitė perskaičius knygas apie Anastasiją", o nueinama į labai plačius vandenis. Tai tiek. :)
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Oi Upone tavo pasisakymai verčia mane juoktis! :lol: :lol: :lol: Pakėlei nuotaiką!Norėčiau "gyvai" pamatyti tave,tada susprasčiau,ar tikrai esi toks,atsiprašau(..........) :?: ar tik tokį vaizduoji? :lol: :lol: :lol:
Viską daryk 100%
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Super, Upone :) Dziugu matyti tave siame forume.Giliai kabini, ir del to gera darosi :wink:
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Dina wrote:Super, Upone :) Dziugu matyti tave siame forume.Giliai kabini, ir del to gera darosi :wink:
Teisingai ,smagu ,kai kas nors įsimaišo :lol: tad-visi pradeda VĖL MĄSTYTI! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Viską daryk 100%
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

upone wrote:
loreta wrote:
Miela Upone, kadangi siais laikais daugumai zmoniu sunku atsiminti praeitus gyvenimus...
:)
Kaip tau viskas paprasta!
Doktriną, apie sielos persikėlimą iš kūno į kūną, tu priimi už aksiomą ir net nesusimąstai apie tai, kad kitiems tai toli gražu nėra akivaizdi tiesa :)
O kur įrodymai?

:D :D :D
Taip beieskodami irodymu apie Pasaulio sutverima kai kurios butybes pradejo "narplioti" ir ziureti i "vidu", kaip viskas funkcionuoja. Ir taip- iki siu laiku, vadinamieji mokslininkai, bando pakartoti Tverima. Anastasija pasake, kad tas jiems nepavyks.


Kad kažkam pavyksta gauti informaciją apie kažkieno nugyventus gyvenimus, nėra joks reinkarnacijos įrodymas :(
Tai yra tik vienas to fenomeno paaiškinimo būdas. Labai populiarus paskutiniu metu, ypač tarp "dvasiškai tobulėjančių" piliečių, kurie yra įsitikinę, kad jų ego yra perdėm vertingas fenomenalaus pasaulio reiškinys, kuris niekur negali išnykti :)


:D :D :D
Pone Upone, Jusu credo turbut: "Isnyksiu, kaip dumas, neblaskomas vejo, ir niekas manes nemines..."
loreta wrote:Del to nemanau, kad reikia kitus uzgaulioti. Mums paprasciausiai reikia plesti akirati ir issivaduoti is desimtmeciais trukusio minties ribojimo.
Atsiprašau, nenorėjau nieko užgaulioti. Matyt, mano rašymo būdas nelabai tinka moteriškam forumui :)
Jei peržengiu ribas, kurios čia yra nustatytos, tai yra daug techninių galimybių, kurių pagalba galima mane atjungti nuo forumo. Kad nekelčiau per didelio vėjo jūsų kedryne :)


:D :D :D
Nereikia uzgaulioti tiek moteru , tiek vyru. Zmogus gali dosniai dalintis savo ziniomis su kitais, o jau kiekvienas "pasiima" tai, kas kuriam aktualu. Savotiska dharma buti ir nihilistu.

Beje, "minties išlaisvinimas" turi ir trūkumų. Būtinai atsiras koks nors upone, kuris pereis su mėšlinais batais per jūsų šviesaus rytojaus idėjas. Jeigu jums tai nepriimtina, pasidarykite forumą uždarą ir neleiskite į jį visokių pašaliečių...

:D :D :D
Cia ne kokia uzdara sekta.
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

upone wrote:
Paskutinę knygą žaliais viršeliais man nupirko pagal šio forumo "reklamą":
Maria Treben. Vaistingieji augalai iš gamtos vaistinės.
Tipiška knyga vartotojų visuomenei. Viskas padaryta taip, kad su mažiausiom sąnaudom gauti didžiausią pelną. Prastas įrišimas, ploni viršeliai, varganos iliustracijos, tekstas surinktas didžiausiu šriftu, kad būtų kuo didesnis lapų skaičius...
Jeigu būčiau pats nuėjęs į knygyną, tikrai jos nebūčiau pirkęs :(
aijaijai, Upone, šitaip smulkmeniškai išnarstei knygelę - šriftas, varganos iliustracijos, vartotojai. o ką bene tamsta nesi vatotojas? reikia pasakyti, kad dabar visos knygos ko gero leidžiamos vartotojams, juk gyvename kapitalizme :P :) mano galva, iliustracijos visai ne varganos, o ir įrišimas ne pats prasčiausias - yra žymiai prastesnių, juk ir pats tai puikiai žinai. o man jos turinys patiko ir nekrito į akis jokis prastumas ir išvis aš knygų taip vartotojiškai nenarstau - atsiverčiu, patinka turinys ir perku, jei turiu pinigų. yra daug prasčiau atrodančių knygelių dizaino požiūriu, ir objektyvumo dėlėi reikia pasakyti, kad tokios pvz. yra visų mūsų skaitomos "žalios knygelės", nors aš jau lyg ir apsipratau su tuo apipavidalinimu :wink: :D
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

panašias mintis ne kartą girdėjau. tačiau, man viskas atrodo ne taip paprasta, kaip dėsto Upone - juk jis jaučia ir mąsto savaip. o aš ir kiti galvojame, jaučiame irgi savaip, todėl kažin, ar galima vienareikšmiškai pasakyti, kuo baigsis kiekvieno mūsų kelionė ir kur bus kita pradžia, jei ji bus :P :)
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Tai cia tame stiliuje: "Po manes, nors ir tvanas"
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

oij aš prisiminiau, kad gilioje jaunystėje ir man l. patiko Chajamo eilės ir jo filosofija, bet nieks nestovi vietoje - nors ir gražiai rimuoja Chajamas, bet jau norisi kito turinio :wink: :D
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

o gal vis tik kažkas priklauso :wink: :?: juk jei gyvenime nepasistengi, tai negali per daug tikėtis - nei išsilavinimo, nei darbo pageidaujamo, nei gerbūvio (na čia aš tradiciškai kalbu) :P :D
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

upone wrote: Čia apie tai, loreta, kad nuo tavo pastangų, niekas nepriklauso. Nei kas dabar vyksta, nei kas bus, kai išeisi. Tik parašyta bemaž prieš 1000 metų
Taip tiegdamas tampi mažyčiu sraigteliu kažkieno rankose... :D Ir žmogaus būtis tampa bereikšmė. Kam tuomet egzistuoja žmogus?

Į temą "Kas pasikeitė perskaičius knygas apie Anastasiją":
Kaip tik ir suvokiau iki galo, ką reiškia būti sraigteliu. Ką tu! Sraigtelis dar sukasi!- išvis gerai! :D :lol:

Žmonės dar nepasimokė, kad beveik beviltiška diskutuoti "puolimas-kontraataka". Tada tik kiekvienos pusės ego pučiasi, jaučiasi teisus.. :)

Upone, netiki- netikėk. Bet apsisprendusių apsisprendimo nepakeis niekas. (Na, aš taip tikiu... :lol: )
Tavo pasisakymai labai naivūs. :lol: (Kitų kartais taip pat... :gigi: )

Siūlau paprastą meditaciją!
Jums reikės:
lovelių su žeme, pomidorų sėklų.
Paimkite į rankas pomidorų sėklas, palaikykite 10 min. burnoje, iškvėpkit ant jų orą ir pasėkite, pagal instrukcijas ant pakelio. Kai paūgės, persodinkit.
Meditacijos esmė- stebėti, kaip dygsta ir auga pomidorai.

Kas tokią, ar panašią meditaciją praktikuojate dažnai - sveikinu!
O pradedantieji daug suprasti turėtų. :D

Upone, siūlau butent Tau išmėginti šitą receptą. Tai teikia daug džiaugsmo ir gyvenimo pilnatvės. Gal tuomet suprasi, kad gali per dieną pasėdamas 1000 medžių sėklų, per sezoną pasėti ir užauginti geroką mišką, kuris valytų orą ir reguliuotų klimatą ir net padėtų išgelbėti PLANETĄ nuo globalinių pokyčiių... Ir Tvanui galima užkirsti kelią!..
Post Reply