Kas pasikeitė perskaičius knygas apie Anastasiją?

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

(+)
Viską daryk 100%
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

Donatus rašo:

<Žmonės dar nepasimokė, kad beveik beviltiška diskutuoti "puolimas-kontraataka". Tada tik kiekvienos pusės ego pučiasi, jaučiasi teisus.. >

:wink: kai kurie jau pasimokė pasimokė :lol: dažnai pagalvoju, kad neišmintingai darau įsiveldama į diskusijas, juolabiau, kad labai akivaizdu, kad pašnekovai vienas kito negirdi ir atsikirtę oponentams mėgaujasi savo teisumu - juk neretai neįsiklausoma į argumentus, kuriuos bando pateikti oponentas, svarbu, kad "mano" balsas suskambėjo, kad "aš" visažinančiai pasisakiau :| nesakau, kad ir man taip neatsitinka - pastangos yra viena, o rezultatai iš šalies matosi geriau :P

o "sėjamasias meditacijas" praktikuojam, jau daug ką ir pasėjom, pasodinom, dabar laukiam nesulaukiam jauno mėnulio :D kaip sakoma, mažiau neproduktyvių kalbų - daugiau gražių darbų :lol:
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Prašom! Į sveikatą! :mrgreen: :gigi:
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

:shock: :mrgreen: :shock: :wink:
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Zinoma, butu gerai neuzmirsti, kad tik tokias darzoviu ar vaisiu seklas galima imti i burna pries sodinant, kurios buvo organiskai uzaugintos.
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Santechnikas šiais laikais - svarbi persona. Kodėl iš karto nesakei? Mes tokius labai mylim :D :D . Galėsi medituoti ne prie pomidorų, o prie unitazų. Patogiau atsisėsti :gigi: .
O šiaip , žavingai rašai. Ir tavo požiūris į gyvenimą kažkoks budistinis. Ar aš labai suklydau :wink: ? Sodinti pomidorus nėra prisirišimas, jei nelauki derliaus, o džiaugiesi pačiu procesu. Nors savi pomidoriukai – tai irgi ne pro šalį :wink: :P .
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

kam,jam pomidoriukai?juk-turi savų kiaušinukų! :lol: :lol: :lol:
Beje Upone logiškai mąstai:sveikinu! Man,tai patinka! :lol: :lol: :lol:
Viską daryk 100%
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Keistai, upone, sugretinai dalykus: pomidorus ir Mercedesą, akcijas, norus. Skirtumas toks tarp jų, kad pomidorai yra gyvos būtybės, gyvos Dievo mintys. Jos yra čia ir dabar. Ir Tu jas gali pasėti savo rankomis- savo rankomis paglostyti patį Dievą. Tarsi savo Mylimam Mylinčiam Tėvui žilą galvą glostytum. :) Stebėjimas pomidorų pačio dygimo, augimo- tiesioginis bendravimas su Tėvu, su Žvaigždėmis, su Žeme (na žinoma ir su pačiu Pomidoru). Tai yra pagarda gyvybei, viskam kas turi jausmus. Deja automobiliai, akcijos ir pinigai- visiškai kitas dalykas. Tos priemonės puikiai tinka charakteriui lavinti, save įvertinti, bet tai tiktai "stiklinės nušluostymas". Kur kas, mano galva, reikšmingesnis yra "stiklinės turinys"- ką Tu su savo "aš" darai. Ar kolekcionuoji Mercedesus, ar gyveni ir bendrauji su Visata. Du skirtingi dalykai. Be to, ir pinigai, ir akcijos praranda esmę, kai priešpastatai su Būties esme.

Be to, meditacija, kaip žodį, panaudojau ne visiškai pagal tikslų jo apibrėžimą (jeigu toks yra). Esmė buvo pats veiksmas sėjimo- draugystė su Kūrėju Tėčiu.

Apie miškus pavyzdys tik iliustruoja neribotas žmogaus galimybes. :wink: Be to, Mercedesai ir akcijos turi įtakos Tvanui. O geriau jau kad jo nebūtų. Jis nebaisus, tik laiko daug atima...

Tiesa, ir jei nori žemės- puiku! Tai labai gerai! Jei gražiai su ja elgiesi, tai ji išmoko daug puikių dalykų ir atskleidžia daugybę paslapčių. :D Linkiu Tau sėkmės ją įsigyjant! :mrgreen:
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Taip...medituoti i mums suteikta tvarinija yra viena, o aukoti savo minties gyvibinguma technokratiskiems daikciukams - visai kas kita. Kiekvienas pagal tokias gaires ir profesija renkasi.
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Priminei, Upone :) Gal kam nors patiks sios eilutes..

"Kai protas svarus, jis tarsi veidrodis: priarteja raudona - veidrodis raudonas, priarteja geltona - veidrodis geltonas, priarteja kalnas - veidrodyje kalnas. tavo protas yra kalnas, kalnas yra tavo protas. tai nera skirtingi dalykai. Labai svarbu neisikibti nei i mastyma, nei i nemastyma. Visa, kas vyksta tavo prote - neturi liudinti"
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Tikim, tikim protėvių išmintimi :D . O dėl neutralaus požiūrio - teoriškai taip, bet aš tokio lygio dar nepasiekiau :? . Man kol kas pakanka pozityvaus požiūrio į gyvenimą. Ką daryti, jei tiesiog gera gyventi? Džiaugtis, kad vėl nauja diena išaušo, kad ką tik supratau ką nors svarbaus, kad troleibuse eilinį kartą numynė koją ar pravažiuojanti mašina aptaškė purvu. :D :D :lol: Nes viskas dieviška (būna, kad ir pamirštu, deja :( :D ). Ar gali tvirtai pasakyti - mano žodžiai atitinka mano būseną ? Juk mes prisiskaitome literatūros, prisiklausome Mokytojų išminties , tačiau retas kuris tuo keliu žengiame (tuo rečiau tvirtai ir užtikrintai :? :wink: ). Kitas gi stovi šalikelėje, svarsto eiti ar ne. Žiūrėk, pasilieka bestovys visam savo amželiui.
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

:lol: )))))))
Seniai taip nesijuokiau :lol: ))))))))) Gerai jūs čia :lol: )))))))
Vienas apie ratus, kitas apie batus, tik..... Kažodėl nelabai Donatus supratai, kad Uponė "kapsto" daug giliau? Juk išdūrė tave totaliai :lol: ))))))) Jis esmę pagavo, tu ratais vaikštai ir apie tą patį vaikiškai godoji :lol: )))))))))

Upone, na ir malonumą suteikei savo rašliava ;) Faina!!!
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Vileine, taip, puikiai zinau, kad mestelti zodzius daug lengviau nei pagal juos gyventi..stengiuosi ta daryti :) todel ir kartais kritiskai liezuveli pagalandu i cia esancius kai kuriuos forumiecius-och, ach, bet kad patyrimo, isminties neregeti per ilgus rastus kad ir apie "ego yra blogis, kas ji sukure" :D
Upone, eik sau, kaip smagu tavo tekstukus skaityt :)
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Suprantu, Dina. Aš irgi, stengiuosi, bet ranką prie širdies pridėjus pasakysiu - visko būna.Svarbiausia, kad po to eina suvokimas. Geriau būtų, kad jis eitų prieš. Ateis laikas, bus ir vaikas.
Urielei
Nereikia menkinti Donato. Jis savo jaunam amžiui labai gilus. Į tai einama pamažu (nekalbu apie ūmai prašviesėjusius -tarkim grubiai, žaibas trenkė :wink: - pasitaiko ir tokių). Kaip dažniausiai būna? Pradžioje turi tokią neaiškią nuojautą apie galimą realybės esmę. Su metais tai vis ryškėja ir ryškėja, lyg brauktum dulkes ir voratinklius nuo apmusijusio veidrodžio, kol galiausiai ateina tvirtas suvokimas. Tam gali prireikti ne vienų metų, o gal net gyvenimų.
Dzenas , o tuo labiau Vadžrajana - toli gražu ne kiekvienam.
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Vileine wrote:Tam gali prireikti ne vienų metų, o gal net gyvenimų.
Dzenas , o tuo labiau Vadžrajana - toli gražu ne kiekvienam.
Ir viena, ir kita, ir dar kita mums, vakariečiams, jau pergyventa...
Kažkodėl visi super puper filosofuojate, tik negirdite kitų, klausydami tik patys savęs. O kalbate juk apie tą patį, tik SAVAIS žodžiais....
Bliamba.... keista jūs publika. Paskaitinėjau forume, ir iš tiesų neeilinę atrakciją turėjau: kažkada mano paliestos temos, prakabintos problemos gvildenamos jūsų pačių... tik kalbate analogiškai taip, kaip kalbėjau aš. Tik... :lol: )))))) Tai jau JŪSŲ žodžiais.
Mano žinutės tose temose ištrintos, bet aš jas išsisaugojau Vorde, tad sulyginti turėjau su kuo...
O dabar - vėl bandai kritikuoti, Vileine. Nemenkinu aš Donato, jo jaunam amžiui jis per daug maksimalistiškas. Bet jaunystė - ne liga, ji.... praeina savaime ;) O branda ateis su metais, ir jis pats susivoks, kad žinant tik kelis faktelius, dar nereiškia, jog tai - visas žinių šaltinis :lol: )))) Pataisoma tai, pataisoma...
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Uriele, aš net nemaniau tavęs kritikuoti. Tik užstojau Donatą. Gaila, kad viską priimi kaip kritiką :( . Sunkoka bendrauti.
Skaičiau savo laiku žinutes. Atleisk, tai , ką rašo čia Upone ir kiti, ir tai, ką rašei tu, nėra vienas ir tas pats. Ne ten sudėti akcentai. Kalbant apie praktikas (apie tai anksčiau diskutavome), nesakau, kad budizmas, kaip gyvenimo būdas ir praktika negalimas daugumai. Paprasčiausiai kitiems jis gali būti neįdomus ir nesuprantamas, o tuo labiau neatitikti jų pasaulio sampratos.
Mums, vakariečiams, dar tai nepraeita. Jeigu tai būtų praeita, būtų kitoks suvokimo lygis :wink: .
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

O čia tas pat, kaip su manda: ar Donatus kažkur prašė .... jį užstoti? Kažkaip nemačiau tokio tekstuko ;)
Vyrukas neatrodo bejėgis... :lol: ))))))))
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Čia aš tikrai nepaprieštarausiu :wink: . Tiesiog suteikiau pati sau tokį malonumą :mrgreen: 8) .
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

upone wrote:
Vileine wrote: Sodinti pomidorus nėra prisirišimas, jei nelauki derliaus, o džiaugiesi pačiu procesu. Nors savi pomidoriukai – tai irgi ne pro šalį :wink: :P .
Aš irgi apie tai.
Galima džiaugtis stebint akcijų kurso augimą neprisirišus. Gausi papildomai 20% pelno per metus- tai irgi ne pro šalį :)
Negausi, ką padarysi, svarbu, kad spektaklis buvo fainas :)))
Jeigu "džiugina" pats procesas, tai nėra skirtumo ką stebėti. Pomidorus, ar akcijas.
Pats procesas neturi nei džiuginti, nei liūdinti. Jis tik turi atsispindėti stebinčio sąmonėje, kaip mėnulis atsispindi ežero paviršiuje.
Netikite upone, paklausykite ką sako lietuvių liaudies patarlė:

"Nesidžiauk radęs, neverk pametęs" :)
:D :D :D
Pone, kalbi, kaip tikras krisnaitas.
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Kažkodėl man atrodo, kad ne "Hare Krišna..." giedotumėte, o "Om mani padme hum" :wink: . Koks iš tavęs vaišnavas :wink: :D ?
Post Reply