Ar gyvi vedai?

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Ar gyvi vedai?

Post by Kipshas »

Adita - vedai jau visi mire, jie nebegrish, uzhjauciu
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Adita, Kipshas savo valdose nematė nė vieno vedo - vedai į pragarą neina, todėl jis taip ir kalba. O iš tikrųjų tai mes visi esam vedai, tik miegantys, belieka tau rinktis. :)

O tu Adita, kaip mačiau, tai esi nuostabi mergaitė-visatėlė. Man labai patiko tavo mintys apie sodybą, todėl susirasti vedą tau linkiu kuo greičiau ir kuo tinkamiausią...svarbu kad prie širdies..sėkmės...
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Tuoj as sakemis subadysiu visus tuos miegancius vedus ir ju vada Laimi.
Aideta, vedu nera ir nebus. Bent jau as tuo pasirupinsiu.

Vedai tai tokie sutverimai, kurie gyvena savo meiles erdvese ir apsimeta shlangomis. O zyniai tuo tarpu suka mintis kaip zmones vergais paversti.

Argi tevai tam kure meiles erdves kad sie %$^^$ vedai atiduotu jas ir savo vaikus kazkokiems menkystoms zyniais vadinamoms.

Tai va , priversiu as tave Laimi pries uostant eiline gelyte susimastyti ar turi teise ja uostyti, ar ne laikas apsidairyti savo spinduliu aplink kad koks zynys neprojektuotu pasaulio pabaigos
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Когда сознаньем искажённым рождён был образ на Земле, над всеми возжелавший властвовать людьми, началась первая война между людьми. И люди, образом ведомые, друг друга стали убивать. Так на Земле случалось много раз пред катастрофой планетарного масштаба. Но в этот раз… В сражения на нематериальном плане цивилизация ведруссов впервые не вступила.
На территориях больших и малых, сознанья отключая часть и ощущений, ведруссы засыпали.
Как будто прежним человек жить оставался на земле: рождались дети, строились жилища, указы нападавших исполнялись. Казалось, тёмному ведруссы покорялись, но тайна в том великая была: непокорёнными, уснувшими ведруссы оставались жить на всех планах бытия. И спит цивилизация счастливая вплоть до сегодняшнего дня, и будет спать она, пока ошибку в сотворенье образном неспящий не отыщет. Ошибку ту, что ко дню сегодняшнему цивилизацию Земную привела.
Когда ошибка с абсолютной точностью определится, слова неспящего и спящие услышать могут и ото сна друг друга пробуждать начнут.
Кто такой ход придумал, не могу сказать, наверное, придумавший был очень близок к Богу.
Попробуй хоть на чуть-чуть и ты, ведрусс, проснуться, на ход истории взглянуть.
На континентах разных народ наш засыпал.
---------------------------------------------------------------
6 книга "УСНУВШАЯ ЦИВИЛИЗАЦИЯ"
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

A jajai, kokie protingi ir gudrus tie vedai, uzmigo. Na taip, cia gudriau nesugalvosi, taciau as kalbejau apie visai kita momenta

jei ana teksta pradeti skirstyti taip:
1. Когда сознаньем искажённым рождён был образ на Земле,
2.над всеми возжелавший властвовать людьми, началась первая война между людьми
3..... ir taip toliau

tai as kalbejau apie punkta NR0. va nuliniame punkte padarius tvarka punkto NR1 nebus, nebus ir visu kitu nesamoniu

gal tie vedai butu malonus paaiskinti, kaip zmogus budamas tobulas su tobula samone pasidare nebetobulas ir dar taip kad vienas zmogiukstis milijardams zmoniu tokia slykscia kiaule pakiso. kur tas punktas NR0 ties kuriuo reikejo padirbeti?
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Ties blogu jausmu nebuvimu :D , o dazniausiai koja kisa puikybe, kuri nuvercia nuo didziausiu aukstumu net pacius sviesiausius...

:D :D :D
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Tiesa, del tu vedu uzmigimo, manau tai tiesiog toks issireiskimas, tas uzmigimo procesas vyko taip letai, kaip dabar vyksta atsibudimo... Ka tuo noriu pasakyti? Kad manu, jog Anastasija norejo vaizdziai parodyti: mumyse kiekviename yra visos butinos zinios –Vedat’ – Zinoti.... tai gi kiekvienas zmogus gali atrasti Veda savyje, ar ne?

:D
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

>gal tie vedai butu malonus paaiskinti,

Vienos Vedrusės žodžiai:

С помощью энергетических образов, творимых коллективной мыслью, человечество получало возможность творить во Вселенной. Оно могло бы строить жизнь, подобную земной на других планетах. Могло, если бы, проходя Образный период, не совершило ни одной ошибки.
Но в период Образности, который длился девять тысяч лет земных, всегда совершалась ошибка в сотворении одного или сразу нескольких образов.
Ошибка совершалась, если на Земле, в человеческом сообществе, оставались люди с недостаточной чистотой помыслов, культурой чувств и мыслей.
Она закрывала возможность творчества во вселенских просторах, переводила человечество к оккультизму.

Kipshe aš irgi dar kolkas nesuvokiu kaip su tuo NR.0

Kažkur ir Anastasija sakė gal tai turėjo buti, nežinau dabar.
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Matyt kazkas pajuto valdzios skoni, tapo prienamas Tamsumai ir nusprende, kad jam vienam bus naudingiau valdyti kitus, nei su visais valdyti visa Visata....
“Geriau zvirblis rankose negu Vanagas padangej” – nejauciat panasaus mastymo visur musu visuomeneje..... kaip jis giliai prasiskverbes ir tapes kasdienybe....
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Naudingumas labai abejotinas, ypac turint pavyzdi is buvusiu civilizaciju likimo.
Ar ir vedai tokie uzmarsus? Musu zmogeliai tai uzmarsus nerealiai, uztenka 10 metu ir jie uzmirso net kad juos ikaitusia gelezimi kankino.
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

— Для Бога времени не существует. Как в любящем родителе, не исчезает вера в Нём. И вере той благодаря, все мы сейчас живём. И сами жизнь свою творим, свободой пользуясь нам предоставленной Отцом. А выбор в никуда ведущего пути людьми не вдруг был избран.
— Не вдруг, так как, когда? Что означает — “яблоко Адама”?
— В те времена, как и сейчас, Вселенная энергий множеством живых заполнена была. Живые сущности невидимы повсюду, и множество из них похожи на второе человеческое “я”. Они почти как люди, все планы бытия охватывать способны, но в материальное им воплотиться не дано. В том преимущество над ними человека....
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Naudingiau, ta prasme, kad realiau… as valdau - akivaizdu, mes valdome – na nelabai reiskia, kad as valdau, o kam tas “as” labia svarbus….
Cia kaip tame anektode, kai Dievas pasiule doti zmogui ka jis tik nori, su salyga, kad pas kaimyna dvugubai atsiras…. Tai tas vargselis taip save iskankino, kol neapsisprende ir pasake: Dieve isdur man viena aki….
Ir dar cia pagalvojau su tuo Nr.0. Jei Visatos valdymui arba greiciau jos grazinimui reikalinga, butina salyga VISI, tai kai atsiranda nors vienas, kitas nepritariantis bendrai minciai – vystymasis stabdomas…. O kai dar pagalvoji, kad neimanoma priversti zmogu mastyti kitaip kol jis pats neapsisprendzia, tai tampa akivaizdu (bent man jau tapo) kodel VEDAI nieko negalejo padaryti, kiekvienas turi samoningai prieiti isvados….
Dabar net akivaizdu man tapo kodel jie uzmigo, mate, kad ciklas pasikartoja…
reikia sukaupti jegu lemtingai valandai (dabar jie busta)…
vel bandysime perkopti ta Okultini perioda, kiekvienas turi pasirosti zengti zingsni, taip turi save suprasti ir paruosti, kad nesukiltu noras valdyti, kad atsilaikyti pries ta “UBOZESTVO I BOZESTVO, NO DALEKO NE BOGA”

(na ir susnekejau, kaip beprote kazkokia, bet as taip manau)
:D Tegu svajonės pildosi! :D
helenelen
Posts: 48
Joined: Sat 03 03, 2007, 21:02
Location: Kaunas

Re:

Post by helenelen »

Kipshas wrote:A jajai, kokie protingi ir gudrus tie vedai, uzmigo. Na taip, cia gudriau nesugalvosi, taciau as kalbejau apie visai kita momenta

jei ana teksta pradeti skirstyti taip:
1. Когда сознаньем искажённым рождён был образ на Земле,
2.над всеми возжелавший властвовать людьми, началась первая война между людьми
3..... ir taip toliau

tai as kalbejau apie punkta NR0. va nuliniame punkte padarius tvarka punkto NR1 nebus, nebus ir visu kitu nesamoniu

gal tie vedai butu malonus paaiskinti, kaip zmogus budamas tobulas su tobula samone pasidare nebetobulas ir dar taip kad vienas zmogiukstis milijardams zmoniu tokia slykscia kiaule pakiso. kur tas punktas NR0 ties kuriuo reikejo padirbeti?

Tobulas buvo, yra ir bus. ir visada tobulas savaip. va, niekaip negalėjau praleisti šito teiginio, taip norėjosi pasakyt, kaip yra  :angel:
Post Reply