Rąžymasis ryte

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Rąžymasis ryte

Post by Vėl pasikeičiau... »

Atrodo toks nekaltas dalykas tas rąžymasis ryte, tik prabudus, bet kodėl Anastasijai jis toks svarbus? Šiaip tai atrodo akivaizdu - pasirąžius pratampomos visos sausgyslės ir raumenys. Tokiu atveju išlipi iš lovos ne sulaužytas, bet jau pasportavęs. Žodžiu, traumą gauti sunkiau. Pratampytos sausgyslės ir raumenys - iš karto sveikata geresnė, stuburas tiesesnis, mintys šviesesnės..O kai taip lengva žmogui, tai ir gyvenimas atrodo nuostabesnis. Laimė jau nebetoli. O viskas prasideda nuo rąžymosi ryte, tik pabudus.

Ilgai nekėliau šios temos. Ji atrodo akivaizdi, tai ir susilaikydavau. Bet kai mano žinomą informaciją apie kamanes papildė Renata, tai aš net aiktelėjau. Pasirodo pasaulis yra visai kitoks nei atrodo iš pradžių. Dabar galvoju, kad gal ir apie tokį akivaizdų dalyką kaip rąžymasis kas nors galės pateikti daugiau žinių. Gal kas iš mokslinės pusės aptars ar senolių medicinos..Įdomu..laukiu samprotavimų...

O jūs ar rąžotės ryte?
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>Tokiu atveju išlipi iš lovos ne sulaužytas

keisk lova arba jos stovejimo vieta/krypti
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Re: Rąžymasis ryte

Post by Mindaugas »

Vėl pasikeičiau... wrote:O jūs ar rąžotės ryte?
Taip
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Kartais. Nors pastebejau, kad vaikai, tie mazesnieji, tai daro naturaliai, be jokio specialaus nusistatymo ar priminimo. Net ir labai skubinama greitai greitai :mrgreen: keltis, nes mama pramiegojo :shock: , Kamile ne uz ka nelips is lovos, jei nors 15 s nepasirazys. Ech, kiek daug per gyvenimeli "nusimokome", kad paskui is naujo, tik si karta jau samoningai, vel ismoktume...
kamala
Posts: 101
Joined: Wed 11 27, 2002, 12:21
Location: Klaipeda

Post by kamala »

Svarbu ne pats razimasis, o jausmas razantis
Taip yra formuojama ci jutimas, o ateityje ir antras kunas
Tai is jogos, darbas su lytejimo analizatoriumi
Rapolas
Posts: 346
Joined: Mon 01 20, 2003, 11:17
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rapolas »

Negaliu čia kažin ko papildyti
Esu girdejęs kad tai labai svarbu
Ir praktiškai visada tai darau.

Ištikro ryte labai tiktu jogos asnų kompleksiukas, bet žinoma
retai kada prisiverčiu tai padaryri.
Bet kas yra daręs arba nuolat daro tas pasakys kaip tai akivaizdžiai naudinga.
Prieš 10 dienų buvau stovykloje kur kiekviena rytą 7 val darydavom
toki jogišką kompleksiuką "Saulės pasveikinimas".
Labai akivaizdus skirtumas tarp tų kelių dienų kur pramiegojau ir tų kur nepramiegojau.

Dažnai pasiražymus darau dienos bėgyje. Atsilenkimai , pasitempimai
ir dar papildau su dėmesio sutelkimu , tiksliau tokiu perbėgimu su mintimis su "kaifelių" per tas vietas kur jaučiamas tempimas.
Labai labai gerai būna.

Kaip čia buvo rašyta tai energijos či (kiniškai) arba praną (indiškai) sužadinimas. tai labai svarbu.

Dar vienoje paskaitoje girdėjau kad nepažadinus tos energijos yra labai žalinga imtis darbų ir veiklos. Tai tiesiog "kerta" energetiškai. Gaunasi kaip kad mechanizmą kuris įprastai sukasi vieną kriptim versti suktis priešingai. Tada gaunasi tiesiog to mechanizmo laužymas.

Kviečiu visus (save irgi) kas rytą (ir netik) ražytis o dar geriau daryti koki nors jogos kompleksiuką.
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Beje, pasiražyti, elementariai lengvai patampyti raumenis bei sąnarius patartina ne tik ryte. Aš pakęst negaliu, kai reikia kur nors laukt ir esi priverstas sėdėt. Jau geriau, kaip liutas narve, nors 5 žingsnius ten ir atgal, bet vaikščiot. Net kokiam kino teatre, koncerte ar panašioj vietoj ilgainiui sustingsti visas. Anksčiau dar kiek sarmatydavaus, o dabar nekreipiu dėmesio: jei noriu, pasirąžau, ištempiu rankas kojas, palankstau stuburą, galvą pasukinėju. Kam labiau rūpi mano kūno būsena, jei nei man pačiai?!
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

"Jeigu šilta ir jeigu čia pat yra nors maža pievelė, o pageidautina, kad būtų, erikia ant jos atsigulti ir 3-4 minutes ražytis." V.Megre. I knyga, p.71.

Ogo..3-4 minutes. :)
Post Reply