Kaip Jums papuolė pirma V.Megre knyga?

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
ingan
Posts: 1
Joined: Thu 08 10, 2006, 20:37
Location: kaunas

Post by ingan »

SVEIKI!MAN SIA KNYGA IR 1DALI DAVE PASKAITYT DRAUGES MAMA.MAN JI LABAI PATIKO.PERSKAICIAU VISAS DALIS.AISKU SU DAUG KUOM NESUTINKU,NES MANAU NESAMONE,ZMONIU PUDRINIMAS.SU KAI KURIAIS TEIGINIAIS SUTINKU,KAIP PVZ.,VAIKU AUGINIMAS,SODYBOS KURIMAS(APSIMOKA FINANSISKAI,BET IR CIA YRA SPRAGU KAIP ANASTASIJA SAKO,IR GYVENSENA TAMPA SVEIKESNE).AISKU,IDOMU SKAITYT,LENGVAI SKAITOSI,PAMASTAI,MATOSI TURI KAZKOKI POVEIKI,GAL CIA DAUGIAU HIPNOZES YRA?NES ZMOGUS DAUG SUGEBA,YPAC KAIP SAU SIEKIA NAUDOS.TAIP,SIOS KNYGOS DAUG SUKELIA DISKUSIJU. :?:
JOANA
Posts: 16
Joined: Mon 10 02, 2006, 21:15
Location: JONAVA

Post by JOANA »

as knyga gavau is mamos o mamai dave jos sesuo.perskaicius pirma knyga,labai uzsidegiau ir pradejau ieskoti kitu daliu.dabar visas esu perskaicius kokius penkis kartus,ir dar kart skaitysiu... :D
dykumu_vikingas
Posts: 4
Joined: Sun 10 08, 2006, 10:26
Location: Vakaru Lietuva

Post by dykumu_vikingas »

Sveiki :D

As knyga pasiemiau is zmonos. Pries isvaziuodamas i komandiruote kurioje ir esu dabar. Jau pries pat iseidamas pro duris sugalvojau kad reikia kokia knyga prigriebti paskaityti. Pasiemiau Tevo Stanislovo pamokslus nes norejau ja perskaityt,bet kadangi komandiruote ilga (3 men) tai dar paprasiau zmonos kad duotu ir Anastasija. Anksciau ji man siule ja perskaityt sake kad tai nuostabi knyga ir kad turiu ja bent truputeli pakaityt, bet viska tada praleidau pro ausis, net pyktelejau ant zmonos kad ji kazkaip lyg ir pasikeite beskaitydama sias knygas. O dabar isvaziuodamas butent tos knygos ir paprasiau, ir neklauskit kodel nes net ir pats nezinau 8) Tiesiog kazkaip intuityviai 8) Dabar keiciuosi ir as pats :lol: Tiesiog Aciu zmonai kad ji tas knygas nusipirko. O kaip ji tai sugalvojo padaryt, papasakos gal ji pati 8) :)


Iki :)
...kas pasodino medį, tas niekada neišdrįs jo nulaužti...
Post Reply