Kaip Jums papuolė pirma V.Megre knyga?

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Kaip Jums papuolė pirma V.Megre knyga?

Post by Mindaugas »

Kai sužinosime kaip ji papuolė, gal bus lengviau duoti kitiems paskaityti?
Gal čia koks nors dėsningumas.

M.
saimhe
Posts: 58
Joined: Wed 10 30, 2002, 16:35

Post by saimhe »

Atsitiktinai pakliuvo po ranka ezoterikos knygyne Kaune :)
Laimis Zmuida

O man Bernadeta papasakojo

Post by Laimis Zmuida »

Man papasakojo Bernadeta, as atsakiau, kad romanu neskaitau, o ji pasake, jog tai ne romanas, teko perskaityti. O po to labai dziaugiausi.:)
Po sestos knygos nuejau pas ta pacia Bernadeta ir jau ne ji, o as jai papasakojau apie Anastasija, kuria ji buvo suspejus pamirsti. Dabar ji perskaite ir likusias knygas ir pire musu prisijunge. :)
Arturas
Posts: 7
Joined: Sun 09 29, 2002, 18:34
Location: Kaunas
Contact:

1 knyga

Post by Arturas »

Man pasiule paskaityti vienas geras zmogus, kuris daug gero kitiem daro.
http://arturas.ten.lt - mano puslapis internete
kosmeja
Posts: 111
Joined: Tue 10 01, 2002, 16:08
Location: Vilnius

Post by kosmeja »

Pas mama lentynoje gulejo, gulejo... Mama kartais papasakodavo, kas ten parasyta. Galiausiai paemiau ir perskaiciau :)
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Man mama padovanojo, bet aš padėjau į lentyna,neskaičiau.
Paskui gal po pusės metų kai jieškojau atsakymu į gyvenimiškus klausimus,
kažkaip vakare pasiėmiau pirma dali ir negalėjau sustoti skaityti
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

Post by Leonardas »

Aš tai radau ją knygyne, netgi ir rinktis daug nereikėjo. :roll: kaip tik priėjau prie tos lentynos kur knyga gulėjo ir iš karto patraukė dėmesį. :shock:

Paėmiau ją ir pamaniau, kad ją būtinai reikia perskaityti, tik po to ilgai gal pora metų kažkodėl nieko nesutikau kas sutiktų su įdėjomis aprašytomis knygoje, gal nebent vėliau kai pradėjo eiti lietuviškos knygos.

Pirmoji :!: knyga pas mane yra dar Maskvos leidyklos pakartotinis leidimas.

Bet darbe man taip ir nesiseka niekam įsiųlyti paskaityti. :? Dauguma atsikalbinėja, kad neturi laiko ... Ar kai kuriems buvau davęs, bet po kelių mėn. grąžino taip ir nepradėję :| ar perskaitę :?: tik keletą puslapių.
Birute
Posts: 21
Joined: Thu 10 03, 2002, 17:58

Post by Birute »

As susipazinau su Anastasija bendraminciu buryje, kai ir Anastasijos mintys nestebino labai :lol: Tai buvo mazdaug pries ketverta metu...
Skaiciau lietuviskai, bet dabar vis kyla noras perskaityti originalo kalba :)
O siulyt, jei ir siulau, tai labai atsargiai...Jau kai jauciu, kad dirva tam pasiruosus, ir "imetu" sekliuke nejucia, ziurek ir "sudygsta"... :D
kosmeja
Posts: 111
Joined: Tue 10 01, 2002, 16:08
Location: Vilnius

Post by kosmeja »

Birute rase:
O siulyt, jei ir siulau, tai labai atsargiai...Jau kai jauciu, kad dirva tam pasiruosus, ir "imetu" sekliuke nejucia, ziurek ir "sudygsta"...
Ir man reiktu ismokt taip "metyt"... :roll: nes kiek anksciau meginau, tai vis nesekmingai... o pastaruoju metu net nebebandau... :(
Birute
Posts: 21
Joined: Thu 10 03, 2002, 17:58

Post by Birute »

kosmeja wrote:
Ir man reiktu ismokt taip "metyt"... :roll: nes kiek anksciau meginau, tai vis nesekmingai... o pastaruoju metu net nebebandau... :( [/color]
Manau, gal geriau nepersistengt siulant, kiekvienam is musu viskas ateina vietoj ir laiku...pacios knygos mus susiranda :P
Nors...visi juk patiriam didziuli dziaugsma, prisimine, kas esame, ir taip norisi tuo pasidalinti...O kartais net ir patys artimiausi zmones nebegirdi, miega 8) Bet nieko, kiekvienam - savas kelias, savas laikas...
Tamsiausia naktis - pries ausra :D
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Birute sutinku, man kai padovanojo knyga tai neskaiciau gal del to kad labai norejo kad as paskaityciau.
O pradejau skaityti tai tikrai paciu laiku galbut net valandu tikslumu kada man to reikejo, ir galejau giliau viska priimti.
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

Na, kaip cia kazkuris minejot, man irgi pirmaja knyga pasiule labai geras, kitiem gera darantis zmogus. Prarijau knyga neatsitraukdama. Nusipirkau sau asmenine. Ir taip toliau - gyvenau nuo knygos prie knygos. Teko ir paciai kitiem zmonem pasiulyt, vienos drauges mamai padavus knyga, ji perejo visa ju gimine. Bet siaip pritariu, kad jei jau norisi siulyt, reikia daryti ta labai atsargiai... Lengva labai, kad mus pacius pamiseliais apsauktu... O siaip labai tyliai cia viskas vyksta Lietuvoje. Kiek girdejau is kitu zmoniu, tai jie girdeje tik kazkokias nuogirdas apie Anastasija... Pati jauciausi gana vienisa pacioj pradzioj. Be tos moters, kuri dave man knyga, nieko daugiau nepazinojau. Uzmezgiau iskart kontakta su Rusijos klubu, kuris siuncia alieju, riesutus. Tada net websito dar nebuvo. Na ir as siunciausi :) Tik gaila, kad su Rusija komunikacija taio letai vyksta.... Va dabar jus radau cie netycia. Gal sakau jus labiau jau su kitu saliu anastasininkais susibendraujat? O gal ir kedriuku pasiauginot? :)
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Kaip teisingai išsireiškė Birutė, kad knygos mus suranda,kai mums jų reikia. O intensyvus siųlymas paskaityti gali ir atgrasinti. Taip, beje, man ir buvo, kai mano nuostabi,išmintinga mama norėjo supažindint su pirmąja V.Megre knyga. Kažkodėl tada tai man pasirodė visai neįdomu, nenaudinga ir iš viso, pasakiau, aš tokių knygų neskaitau( na, tos manęs puikybė ir arogancija buvo tikrai stiprias pozicijas užėmę: ko jau čia mane naujo išmokys kažkokia Sibiro atsiskyrėlė!).
Bet atėjo laikas, kai nebebuvau nei tokia pasipūtus, nei tokia viską žinanti, kai trūko tikslo, perspektyvos jausmo, net svajonių. Va tada lyg ir visai atsitiktinai bibliotekoje pamačiau pirmąją knygą. Prisiminiau,kad kaip tik ją man buvo siųlius mama, ir jau nebepadėjau atgal. Na, kas buvo toliau, pasakot neverta. Dabar jau ne mama man, bet aš jai pirkau vis naujas knygas apie Anastasiją, gimė svajonė, tikslas, atsirado nauji draugai.... :P
O siųlymai kažkam paskaityt per daug naudos nedavė. Ko gero iš tiesų mūsų gyvenimo būdas, būsimos sodybos už mus rekomenduos knygas...
Linga
Posts: 23
Joined: Thu 11 21, 2002, 10:31
Location: Klaipedos r.
Contact:

Post by Linga »

Pilnai pritariu Loretos minčiai : "Ko gero iš tiesų mūsų gyvenimo būdas, būsimos sodybos už mus rekomenduos knygas..."
egismas
Posts: 49
Joined: Sat 12 07, 2002, 0:04
Location: Šiauliai

Post by egismas »

Jau nepamenu kur, lyg ir laikrašty kažkokiam, pirmą kartą pamačiau ištraukas iš pirmos knygos apie Anastasiją. Ir tik po kurio laiko radau knygą. Skaičiau ir rusų ir lietuvių kalbom, bet asmeniškai man rusų kalba geriau patinka. (Be to, manau ir vertimo klaidų gali pasitaikyt)
Pritariu minčiai, kad knygos mus pačios susiranda (kaip ir žmonės, ir visa kita). Bandžiau siūlyt, ir ne vienam, ir ne vienai...Bet, kaip Birute rašo:"O kartais net ir patys artimiausi zmones nebegirdi, miega Bet nieko, kiekvienam - savas kelias, savas laikas... " Būtent!!!
Kristina
Posts: 266
Joined: Wed 12 18, 2002, 3:24
Location: Airija-Lietuva
Contact:

Re: Kaip Jums papuolė pirma V.Megre knyga?

Post by Kristina »

Pusesere pasake, kad skaito labai gera knyga, tai buvo Anastasija rusu kalba(pries kokius 6 metus), ji nieko daugiau nepasakojo, sake reikia paciai paskaityi ,o as kazkodel pagalvojau kad tai apie ta rusu kazkokia kunigaikstiene , patikejau kad idomi, bet rusiskai ( labai sunkiai skaitau). Buvo vasara, atostogos po kokio menesio ieskojau knygyne ka nors gero paskaityti(megstu skaityti) ir pamaciau Anastasija lietuviskai , nusipirkau vis dar galvodama ,kad tai romanas, tik perskaicius kelis skyrius supratau apie ka skaitau.kas idomiausia 6 ir 7 knygas perskaiciau rusiskai gana lengavai ,dabar skaitau 6k lietuviskai,kad visos smulkmenos butu aiskesnes.
Pasiulyti knyga niekad nebuvo problema,o jau ar zmogus uzsidega ar ne tuom ka perskaite jau ne mano problema .Kai kurie draugai perkaite ir pamirso ,o kai kurie sako aciu, kad suteikiau ta informacija.As jauciu dideli nora pasidalinti tuo ka zinau su kitais , negaliu slepti tik sau.
Teisus tie ,kurie sako ,kad kiekvienam yra savas laikas. Gerai ,kad viskas vyksta esamuoju laiku.
Birute
Posts: 21
Joined: Thu 10 03, 2002, 17:58

Re: Kaip Jums papuolė pirma V.Megre knyga?

Post by Birute »

kristina wrote:Pasiulyti knyga niekad nebuvo problema,o jau ar zmogus uzsidega ar ne tuom ka perskaite jau ne mano problema .Kai kurie draugai perkaite ir pamirso ,o kai kurie sako aciu, kad suteikiau ta informacija.As jauciu dideli nora pasidalinti tuo ka zinau su kitais , negaliu slepti tik sau.
Teisus tie ,kurie sako ,kad kiekvienam yra savas laikas. Gerai ,kad viskas vyksta esamuoju laiku.
Kristina, manau, kad Tu teisi... Dievas gi nesirenka, kam duoti meile, o kam ne. Ji tiesiog pastoviai spinduliuojama, o mes, jei pasiruose tam, priimam ir ja pajuntam, o jei ne - vistiek ji dosniai spinduliuojama kiekvienam kiekviena akimirka...
Del noro pasidalinti... Juk svarbu ne tai, kad TU daliniesi, ne tai, KUO daliniesi, svarbu kad DALINIESI...
Tikrai, tai - didziulis dziaugsmas ! :D
Aciu Tau!
Pantera
Posts: 54
Joined: Thu 01 23, 2003, 21:18
Location: Vilnius

Ji mane pati surado, tikrąja ta žodžio prasme

Post by Pantera »

Vis paskaitinėdavau kitą panašų forumą, tik šeimos tema. Buvo ten viena tokia tema, į kurią aš vis nekreipiau dėmesio, nors matėsi, kad ji gan aktyvi. Vieną dieną kažkaip vis dėlto ją atsidariau ir paskaičiau. Teko perskaityti virš 100 žinučių :shock: , o keliose iš jų buvo minimos įvairios knygos apie parapsichologiją, ezoteriją ir pan. Viena mergina forume norėjo paskaityti mano turimą knygą ir pasiūlė pasikeisti. Kaip tyčia paaiškėjo, kad mes buname toj pačioj miesto daly. Susitarėm susitikti. Tiesą sakant, dorai net nežinojau, kokią knygą atneš.

Taip ir pateko į mano rankas pirmoji knygą apie Anastasiją. Negaliu apsakyt, kokią jausmų audrą many sukėlė :shock: tikrai pilna nerealios energijos :!:

Ir gavau ją pačiu laiku, kai kažko taip trūko viduje... :roll:
Beveidis
Posts: 218
Joined: Mon 09 30, 2002, 19:49

Post by Beveidis »

Man labai patiko Anastasijos "Esu tiems kam esu"
Susmigo man tiesiai i sirdi.

Visi pranasai aiskina kad jie yra Dievo siusti, kad ju skelbiamos mintys yra teisingos. O cia, paprastas zmogus, kuris yra tiems kam yra, kuris neaiskina kad yra teisus, kuris palieka laisve paciam zmogui nuspresti ko jis nori.

Ko zmogus nori aisku buvo nuo senoves - zmogus nori buti laimingas. Viska ka daro zmogus yra vardan jo laimes. Taciau ka reikia daryti visada buvo neaisku, net galingieji zyniai ir tie to nezinojo.

Kazkaip uzuojauta zyniams gime - juk jie buvo nelaimingi net Vedu laikotarpiu.
bute
Posts: 72
Joined: Tue 02 04, 2003, 14:46
Location: Taurage
Contact:

kaip papuole i rankas V.Megre knyga

Post by bute »

Man ja rekomendavo musu visu mylima ir gerbiama Birute is Kauno. "Imete" sekliuke ir dygti pradejo. Perskaiciau pirma knyga rusu kalba. kai bus galimybes "issitraukti" is interneto, skaitysiu toliau. :)
O su Birute susipazinome "netycia" per interneta. :love:
Post Reply