Kaip Jums papuolė pirma V.Megre knyga?

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Sveiki visiems!
Del knygos patekimo i rankas: manau, kad reiktu cia ieskot ne kokiu budu pateko knyga, o ka mes tokio gyvenime darem, kad mums pateko ji. Tai manau tik vienas is teisnigu pasirinkimu, kuriuos gyvenimas mums nuolat siulo. O mes akli............

Del siulymo kitiems: manau, kad tai irgi kiekvieno zmogaus pasirinkimas; sia informacija imanoma ir patiems suvokt jei nors truputi patikesi savimi ir isiklausysi ka galvoji.
Knyga-tai vienas is keliu iki teisybes, kaip toj pasakoj: jei situo keliu nueisi, tai tas ir tas.. jei kitu keliu nueisi - tai ....
As palieku kuo daugiau tu takeliu visur, matantys-pamatys, girdintis-isgirs... Vdrug ateis kam nors noras ja perskaityt :D
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Del knygos patekimo i rankas: manau, kad reiktu cia ieskot ne kokiu budu pateko knyga, o ka mes tokio gyvenime darem, kad mums pateko ji.
100 proc. sutinku! Pas mene ji pateko nes as ieskojau ir labai jieskojau
Beveidis
Posts: 218
Joined: Mon 09 30, 2002, 19:49

Post by Beveidis »

Va tokia kilo mintis:

Mes visi troskome laimes, kadangi suprantame jog laime ne pinigai ir net ne valdzia bei garbe tai atitinkamai knygele tokia "atsitiktinai" pasitaike
Tuo tarpu tiems kas laime supranta kaip pinigus yra knygele: "Kaip tapti milijonieriumiu", tiems kas nori sekso yra "Kamasutra", tiems kas nori valdzios "Kaip itakoti zmones" ir t.t.

Kiekvienam zmogui yra jo knygele.
Keista tik kad mums skirta knygele pasirode tik dabar....
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

:)
Gera drauge man papasakojo apie sias knygas. Po to dave dar Luule Viilmos knygu.. Jieshkodama ju daugiau knygyne, uzhkliuvau uz Anastasijos ir prisiminiau pasakojima. Tada susipirkau ir jas.. Jau tokia shiluma apeme jas skaitant..
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Dema Parašyta: Št. 2002 11 02, 19:11
------------------------------------------------
pirmaja Megre knyga perskaiciau, nes uzsikreciau vieno zmogaus geros energijos spinduliavimu...Nors rusu klb. ir nelabai gerai suprantu, taciau ta pirmaja knyga perskaiciau butent rusu klb. ir pati nustebau kaip greit zodziai slinko...is pat pradziu buvau pasitelkus zodyno pagalba, bet veliau jo nebereikejo... Visose knygose radau kazka tokio, kas man artima, bet galbut ....buvo uzmirsta....Skaiciau, o neapsakomi jausmai uzliejo savaime...ir ju itaka jauciu iki siol ir manau jausiu visad...
Tai tiek...Tiesiog nelabai moku minciu zodziais isreiksti, todel sakau ACIU ANASTASiJAI< MEGRE IR...MIndaugui, kurio deka sios nuostabios knygutes atsidure mano rankose...
ieva
Posts: 21
Joined: Sat 06 21, 2003, 13:41
Location: Kaunas
Contact:

:)

Post by ieva »

o man knygute mama dave.. paskui skaite tete. paskui broliukas. Tada man 13 metuku buvo. gal maziau. Paskui dar skaiciau is naujo. Dabar vel skaitau. Ir viskas vis kitaip atrodo, vis kazka naujo surandu..
Svaja
Posts: 12
Joined: Wed 08 06, 2003, 10:23
Location: Pietu Lietuva

Post by Svaja »

Per paskutinius metus perskaiciau tiek ,kiek per paskutinius desimt metu buvau skaiciusi.Knyga po knygos ,mintis po minties,vis toliau ir toliau.Kartais stabteldavau,atsikvepdavau,mastydavau apie tai ka perskaiciau ,taciau neskaityti toliau jau nebegaliu.Vis ko nors ieskau,o kai ieskai tai ir randi.Manau kad iki kiekvieno prieina ta informacija ,kuria jis jau gali suvokti.Ir viena diena ,lankiausi zaidimu svetaineje,kurioje beje atsirado zmogus kuris man ir pasiule paskaityti knyga Anastasija.Vadovaujuosi tokia nuostata,kad viskas ka tu turi suzinoti tau bus vienaip ar kitaip atskleista,tinkamu laiku,tinkama forma ir tinkamoje vietoje.
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Nezinau kaip cia pasakyti...

Rodos akivaizdu - knygos apie Anastasija plinta be jokios viesos reklamos. Dauguma apie jas suzino is kitu. Nors as apie knygas zinau jau senokai, taciau vargiai galiu pasigirti kad mano rekomenduotos jos ka nors "uzkabino". Gal as nemoku rekomenduoti, gal reikia papraciausiai dovanoti???
Dino
Posts: 58
Joined: Thu 10 23, 2003, 14:10
Location: Vilnius
Contact:

Post by Dino »

:), na man tai is visa buvo linksma. Pagalvojau, kad mama isprotejo, kai ji man pradejo postringauti apie kazkokius ateivius, atsiskyrele. Jokiais budais nenorejau skaityti, bet kazkas manyje man tvirtino, kad reikia pabandyti, o gal patiks? Nes siaip buvau didelis fantastikos megejas. O juk ateiviai... Taigi perskaiciau viena, noriu kitos ir taip iki 7 dalies, ir beje visas tas dalis perskaiciau net 3 kartus, nes kad ir kiek skaitytum vis idomiau darosi, nes suvoki taip pat daugiau. Laukiu nesulaukiu 8 dalies, o gal jau paciam pradeti rasyti 9... Gimines knyga....
...Kai prie krašto tu prieisi visko, naują pradžią atskleis mintis tavoji. Iš niekur atsirasi tu, su atspindėta savo siela ir svajone. Mano sūnau, tu begalinis, amžinas tu, tavyje tavo kuriančios svajonės...
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Kaip keista, aš mėgstu fantastiką, bet nemėgstu ateivių, praktiškai ignoruoju viską, kas būna "aplink NSO". Tad ir V.Megre knygose šią temą liečiančias dalis perskaičiau daugiau iš pareigos, dantis sukandus.
Dar turiu tokią keistą savybę - pakartotinai knygas skaitau praėjus tam tikram laikui (išskyrus "praktiškas", pvz. apie Kurdiumovo "vadovėlius"). Praėjus 10 metu iš naujo skaitau K.Kastanedos knygas...visai kitoks vaizdziaaalis...Seriją apie Anastasiją pirmą kartą skaičiau rusiškai, dabar turiu lvisas lietuviškai išleistas. Negaliu į rankas paimti. Turbūt praeis metai kiti, kol viskas susigulės, atsiras vidinis poreikis perskaityti vėl, pamatyti jas dar kartą. Šiuo metu man užtenka to postūmio, paskatinimo, kurį gavau pirmą kartą skaitydama, dar ilgai riedėsiu, ieškosiu :lol: ...(net neketinu sustot :wink: )
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Bet as taip ir negavau atsakymo, kaip informuot skirtingus zmones apie tai, ka pats perskaiciau :(
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Renata wrote: dar ilgai riedėsiu, ieškosiu :lol: ...(net neketinu sustot :wink: )
Ko ieškai Renata?
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

ŽINIŲ :!: :!: :!: Aš dar tiek nedaug težinau iš viso to, ką reikia žinoti, norint sukurti šeimos sodybą ir šeimos buvimą joje. Radomiras savo sodybai naudojo 9000 :shock: rušių augalus :!: O Tu klausi, ko ieškosiu...
To, ko nepamečiau :mrgreen: :wink: :lol: :lol: :lol:
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Renata wrote:ŽINIŲ :!: :!: :!: Aš dar tiek nedaug težinau iš viso to, ką reikia žinoti, norint sukurti šeimos sodybą ir šeimos buvimą joje. Radomiras savo sodybai naudojo 9000 :shock: rušių augalus :!: O Tu klausi, ko ieškosiu...
To, ko nepamečiau :mrgreen: :wink: :lol: :lol: :lol:
Aš irgi šia tema galvoju, o kur Renata ieškosi? Atsakysi gal ir man padėsi. :)
Dino
Posts: 58
Joined: Thu 10 23, 2003, 14:10
Location: Vilnius
Contact:

Post by Dino »

Gal ne i tema, bet ar nesavyje mums reikia ieskoti? :)
...Kai prie krašto tu prieisi visko, naują pradžią atskleis mintis tavoji. Iš niekur atsirasi tu, su atspindėta savo siela ir svajone. Mano sūnau, tu begalinis, amžinas tu, tavyje tavo kuriančios svajonės...
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Kartais randi ir savy...kai dedi į burną uogą ir apsiputodama aiškini aplink stovintiems klasiokams (ech, kada tai buvo...), kad šitas daiktas TIKRAI valgomas...ir tik po kelių metų sužinai, kad TAS DAIKTAS - tai šaltalankis (neabejotinai valgomas :lol: ).
Mes esam labai gerai "išmokyti" nepasitikėti savo vidiniu žinojimu, gerai, kad bent neišmokom nenorėt sužinot :!:
Kita vertus, kai savo iš vidaus atėjusį žinojimą randi kitų žmonių sumanumuose, raštuose, darbuose - esi dar tikresnis, kad ne tuščios fantazijos galvelėn atplaukė.
Lina
Posts: 95
Joined: Sun 09 07, 2003, 13:17

Post by Lina »

Pirmaja knyga pamaciau pas drauge lentynoje. Drauge trumpai papasakojo apie ka ta knyga. Vis uzkliudavo tos kelios knygos pas ja namuose. Viena vakara pasiemiau vartyti pirma knyga ir greitai skaityti pas ja. Idomu. Per pusvalandi jau turejau daug informacijos. Patiko mintys joje, bet neprashiau, kad duotu paskaityti. Tada vieshejau pas tevus. Priesh paskutine vieshnages diena vel buvau pas drauge, bei zinodama, kad turiu ishvaziuoti, paprashiau, kad duotu paskaityti. Puse nakties skaiciau puse knygos, mat ta knyga buvo jos mamos. O mano mama, kai skaiciau vis ishlysdavo ish miegamojo: nu eik miegoti ka cia dabar visa nakti sedi :?: Neishejo perskaityti visos knygos ta nakti, bet uztat paskui per du menesius perkaiciau visas likusias knygas. Bei dabar neisivaizduoju savo gyvenimo be tu ideju :D :!: :D
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

Post by Leonardas »

Aurimas wrote:Bet as taip ir negavau atsakymo, kaip informuot skirtingus zmones apie tai, ka pats perskaiciau :(
pacituosiu ištrauką iš 4 almanacho, V.Megre atsakymas iš konferencijos Krasnogorske

1.Пытаюсь рассказывать про Анастасию знакомым, но не все понимают. Почему?

В.Н. — Да, конечно не все понимают. Кто говорит секта, кто говорит ещё что-то такое. Я тоже над этой проблемой думаю всё время. Одна из причин в том, что вы слишком пылко рассказываете о ней, надо спокойней. Есть исследовательский центр, там тоже исследовали проблему того, почему так происходит, и говорят, что есть такие читатели, которые говорят об Анастасии слишком восторженно «вы знаете… вы знаете… в лесу живет Анастасия, она такая, она такая, она всё знает, она всё может».
И вот они провели такой эксперимент: по-разному обращались к людям, которые книг не читали. Самый большой эффект производит следующее обращение: «Слушай, тут какую-то книжку прочитал я на днях, кто говорит хорошая, кто говорит не очень, но мне очень интересно узнать твоё мнение — ты прочитай». Когда таким вот образом обращаются, тогда люди, прочитавшие книгу, говорят тому, кто им её вот так представил: «Ты что, не понимаешь? Ты что, не видишь, там национальная идея, поместья надо строить, ну чего ты не понял-то здесь?». Вот всё становится на свои места.
Gyventi pagal sąžinę
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

O aš apie tą siūlymą kitiems skaityti dar ir tokią mintį išmąsčiau: jei jau žmogus šiaip knygų nėra mėgėjas, mieliau laiką baruose, klubuose, prie TV leidžia, kaži ar kas jį sudomins kokia knyga. Nebent jei pamatytų,kad jo aplinkos koks žmogus labai jau stipriai keičiasi, švyti, džiaugiasi gyvenimu.... :roll:
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Loreta wrote:O aš apie tą siūlymą kitiems skaityti dar ir tokią mintį išmąsčiau: jei jau žmogus šiaip knygų nėra mėgėjas, mieliau laiką baruose, klubuose, prie TV leidžia, kaži ar kas jį sudomins kokia knyga. Nebent jei pamatytų,kad jo aplinkos koks žmogus labai jau stipriai keičiasi, švyti, džiaugiasi gyvenimu.... :roll:
Nu tai aš nebuvau knygų skaitytojas, tik šita kažkaip patiko, na dar kelios... Mėgau leisti laiką, baruose, klubuose ir TV žiūrėti :mrgreen:
Post Reply