Kaip Jums papuolė pirma V.Megre knyga?

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Tai tu tada maloni išimtis. :wink:
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Dar viena mano vaikystes heroje FREKEN BOK is filmuko apie Karlsona sake:
"Televizorius rodo sukcius"

tai sakai Mindaugai megai ziureti sukcius?
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Kipshas wrote:Dar viena mano vaikystes heroje FREKEN BOK is filmuko apie Karlsona sake:
"Televizorius rodo sukcius"

tai sakai Mindaugai megai ziureti sukcius?
Taip kipsheli mėgau žiūrėti sukčius ir dabar kartais žiūriu :mrgreen:
Lina
Posts: 95
Joined: Sun 09 07, 2003, 13:17

Post by Lina »

O ash ir kubuose sededavau ir knygas su Saint Baba mintimis skaitinedavau dar tada studiju metais ( nezinau ar teisingai parashiau varda ? jau uzmirshau, bet pamenu viena melyna knyga net dabar). Visada trauke tokio pobudzio knygos. Na, manau cia ne kiekvienam lemta buti gyvenimo filosofu. Cia gal jau prigimtis ir sekla, kuri buvo paseta dar vaikysteje :?:
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Na Linute, jei tiksliau, tai ta mėlina knygutė yra apie Sathya Sai Baba :D Nors šį žmogų ir Saint Baba galima vadinti, tikrai nesupyks :P
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

Karta knygyne i akis istrigo vienintele knyga,bet tada dar nepirkau.Po kurio laiko viena pazystama vis kalbejo apie ja.Nusprendziau ir as paskaityt
Audronė
Posts: 25
Joined: Fri 05 07, 2004, 12:42

Post by Audronė »

Man sesuo , gyvenanti Vokietijoje, parašė žinutę, kad pasiieškočiau knygų apie Anastaziją. Tai buvo prieš du metus.
Kolegoms rekomenduoju taip pat paskaityti. Vieniems be galo patinka. Prašo dar tęsinių. Kitų reakcija priešinga. Užtat turiu su kuo pakalbėti, padiskutuoti.
avisbaltabaltesne
Posts: 7
Joined: Sat 06 25, 2005, 22:21
Location: Kaunas
Contact:

Post by avisbaltabaltesne »

man knyga dave paskaityti mama, ilgai itikineti nereikejo...;))) o mama pirmiau pradejo naudoti visokias zoleles is novasibirsko, tada zolininke ir pasiule knyga:)
Senti
Posts: 12
Joined: Tue 10 26, 2004, 17:54
Location: Klaipėda

Post by Senti »

Pirmiausia atradau šį forumą (su Gluosnės "pagalba"), o jau vėliau ir knygas perskaičiau. Jau prieš 2-3 metus bendradarbė jas siūlė perskaityti (pati visas nusipirkusi turi), tačiau tada tik pasišaipydavau iš jos pasakojimų apie Anastasiją ir manęs lyginimo su ja...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aha, ir mane galima su ja palyginti - labai abi esam panasios, tiesiog kaip seserys is akies trauktos... :wink: :) :P
Senti
Posts: 12
Joined: Tue 10 26, 2004, 17:54
Location: Klaipėda

Post by Senti »

darja wrote::wink: aha, ir mane galima su ja palyginti - labai abi esam panasios, tiesiog kaip seserys is akies trauktos... :wink: :) :P
Na argi gali žmogui uždrausti tokį malonumą, kaip panašumų ieškojimas, ten kur jų nėra... :mrgreen:
angeliukas
Posts: 92
Joined: Mon 05 09, 2005, 15:30
Location: Bolzano-Italija...

Post by angeliukas »

labutis. Man tai drauge netycia knyga paskaityt pasiule, nes zinojo, kad man panasios knygos patinka, bet gal tik po pusmecio pradejau skaityti... vis kazkaip neprisiruosdavau. Tikriausiai ne laikas buvo. O kai perskaiciau viena tai taip apsidziaugiau tiesiog negalejau liautis skaiciusi. Vos perskaitydavau viena iskart pirkdavau kita... Tai tiek.
Irinna
Posts: 100
Joined: Wed 05 25, 2005, 9:04
Location: utena
Contact:

Post by Irinna »

aga bepigu jum kalbet: mama pasiule.. tik pabandziau mamai papasakot apie pagrindine ideja anastasijos,tai kaip cia svelniau pasakius..zodziu nesuprato,kvailele lengvatike pavadino ir potoilgus menesius prikaisiojo, na pvz: kaip cia berno nrturi, ar ten toj knygoj patarimu tam nera?:( ir kai tik pabandau gincytis vis mane su normaliais praktiskais argumentais nutildo..sunku visiem patiket jos idejom, ir knygu skaitytoju vis mazeja,liudna.na bet jei tiket anastasija, tai viskas bus gerai, kaip ir seniau!:) tikiuosi
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nu, kaip berna susirast, tai ten nelabai kas pasakyta, bet kaip dulkintis (atsiprasau, make love - daryti meile :wink: ), tai per visas knygas aiskina (tik nezinau, ar kam taip pavyko, isskyrus pati Megre, nors niekas ir prie jo su zvakem nestovejo... :wink: )
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Irinna wrote:aga bepigu jum kalbet: mama pasiule.. tik pabandziau mamai papasakot apie pagrindine ideja anastasijos,tai kaip cia svelniau pasakius..zodziu nesuprato,kvailele lengvatike pavadino ir potoilgus menesius prikaisiojo, na pvz: kaip cia berno nrturi, ar ten toj knygoj patarimu tam nera?:( ir kai tik pabandau gincytis vis mane su normaliais praktiskais argumentais nutildo..sunku visiem patiket jos idejom, ir knygu skaitytoju vis mazeja,liudna.na bet jei tiket anastasija, tai viskas bus gerai, kaip ir seniau!:) tikiuosi
Na, mano mama irgi nesupranta, o tetis agresyviai reaguoja. as gi nevykele, ishsiskyrusi, nu tai irgi yra prie ko kabinetis.
Tiesiog nesiginchyk.. Nors man tai sunku :)


darja, saulele, gal visgi kazkiek pagarbiau galetum komentuoti..
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? na, gal kiek ir per staciai pasakiau, bet tikra tiesa - man buvo labai bjauri Megre pozicija susitikime su musu grupe, kai as paklausiau, ar kam pavyko tipo kaip jam pasimyleti ir kai visi tylejo, tai jis tokiu pamokanciu tonu is auksto mums, kaip kokiems ziopliems mokinukams, pareiske: "Nado staratsia!" (tipo reikia stengtis...), gal dar galetu viesai pademonstruoti, kad aiskiau butu... :wink:
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Noretum, ane? :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? nu jau zinai, gal kazkaip apsieisiu... :wink:
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

darja wrote::wink: nu, kaip berna susirast, tai ten nelabai kas pasakyta, bet kaip dulkintis (atsiprasau, make love - daryti meile :wink: ), tai per visas knygas aiskina (tik nezinau, ar kam taip pavyko, isskyrus pati Megre, nors niekas ir prie jo su zvakem nestovejo... :wink: )
Nu, man nuodėmingajai :mrgreen: irgi užliuvo Megre knygose(o gal aš akžką praleidau) ,kaip būna pas mus o ne kaip turėtų būti, nes to ir ne rašo. Man viena išliko, kad kai galvoji apie kūdikį ir galvoja kitas(vyras), tada prasideda kūryba, tikroji meilė. Nu, sorry! Aš manau šiuolaikiniam vyrui to ir norisi. Įtaisai vaiką ir sėdėk tu ten, gali melės erdvę kurt, ar ką noriu.Su vaiku, bliūdais puodais, nešvariais skalbiniais. Dar būt gerai, kad ir į gatvę neišlystum.
O,kur kūryba, romantiški jausmai, meilė.Na tai žinoma mokėjimas susidorot su situacija irgi kūryba.
Suprantu, kad manyje dar gyvi šitie stereotipai. ir pati juos turiu pakeisti.
Bet ten dar daug ko nerašo, ką norėčiau sužinoti.
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Tai va kad ne galva rekia atsirinkti
Post Reply