Kaip Jums papuolė pirma V.Megre knyga?

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Noretum, ane? :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? nu jau zinai, gal kazkaip apsieisiu... :wink:
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

darja wrote::wink: nu, kaip berna susirast, tai ten nelabai kas pasakyta, bet kaip dulkintis (atsiprasau, make love - daryti meile :wink: ), tai per visas knygas aiskina (tik nezinau, ar kam taip pavyko, isskyrus pati Megre, nors niekas ir prie jo su zvakem nestovejo... :wink: )
Nu, man nuodėmingajai :mrgreen: irgi užliuvo Megre knygose(o gal aš akžką praleidau) ,kaip būna pas mus o ne kaip turėtų būti, nes to ir ne rašo. Man viena išliko, kad kai galvoji apie kūdikį ir galvoja kitas(vyras), tada prasideda kūryba, tikroji meilė. Nu, sorry! Aš manau šiuolaikiniam vyrui to ir norisi. Įtaisai vaiką ir sėdėk tu ten, gali melės erdvę kurt, ar ką noriu.Su vaiku, bliūdais puodais, nešvariais skalbiniais. Dar būt gerai, kad ir į gatvę neišlystum.
O,kur kūryba, romantiški jausmai, meilė.Na tai žinoma mokėjimas susidorot su situacija irgi kūryba.
Suprantu, kad manyje dar gyvi šitie stereotipai. ir pati juos turiu pakeisti.
Bet ten dar daug ko nerašo, ką norėčiau sužinoti.
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Tai va kad ne galva rekia atsirinkti
ausrytux
Posts: 47
Joined: Sun 01 09, 2005, 23:47
Location: šiauliai
Contact:

Post by ausrytux »

man knyga dave paskaityti mama
RamunasS
Posts: 3
Joined: Fri 01 20, 2006, 22:14
Location: Vilnius

Post by RamunasS »

Prieš 5 metus, kai dar užeidavau i chatus paplepėti, užkalbino mane tokia moterėlė. Pakalbėjom apie Indiją, Tibetą, dvasinius dalykus. Atsisveikindami apsikeitem emeilais. Pradėjom susirašinėti. Po kurio laiko susitikom. Pasirodo mes gimę tą pačią dieną, t. y. balandžio 15 d. (paskui pagalvojau kad tai aš pats sau iš ateities atėjau ir parodžiau naują kelią :) Ji man davė 5-ąją knygą apie Anastasiją. Knyga sudomino, pradėjau skaityti viską nuo pradžių. Po truputį keičiausi. Užsidegė didelis noras sužinoti dar daugiau apie tai ką rašo Anastasija, todėl prisipirkau daug knygų, kurių autoriai yra - J. Murphy "Jūsų pasąmonės galia", V. Lermontovo, L. Rampos, K. Niši knygas. Vasaras leidau kaime, kur auginau cukinijas, bulves. Tvarkiau senelių sodybą (jau keli metai ten niekas negyvena). Kiek galiu vengiu alkoholio vartojimo (žinot gi pas mus - kaip čia vyras ir nieko negeri). Dabar jau daug kas prie to priprato kad Ramunas nevartoja ir del to smagu. Šiuo metu ieškau sodybos, kurią galėčiau įkvėpti naujam gyvenimui, įpūtęs savo naujosios dvasios. Kažkaip norisi jau ir savo kampo, savo Tėvynės lopinėlio. Norėčiau save išmėginti ir ten pagyventi, o gal ir įsikurti visiems laikams...
Kristina
Posts: 266
Joined: Wed 12 18, 2002, 3:24
Location: Airija-Lietuva
Contact:

Post by Kristina »

RamunasS wrote: Tvarkiau senelių sodybą (jau keli metai ten niekas negyvena).
Kažkaip norisi jau ir savo kampo, savo Tėvynės lopinėlio. Norėčiau save išmėginti ir ten pagyventi, o gal ir įsikurti visiems laikams...
O tai kam ieskoti jei turi seneliu sodyba :) ?
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

:)

Post by vaiduze »

na, jei ateis laikas- pati mama Tava perskaitys, ar pamatys gyva laiminga dukros pavyzdi..
maniskiai tai pradejo jau senokai suprast , tai lengviau dabar. bet ir anksciau nekreipiau demesio- gvenu kaip man reikia, o kazka kazkam irodyneti- dabar jau suprantu-niekam nereikalinga :)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

man tai Anastasijos knygas Donatus dave, manau paciu laiku, nes kirtaip nebuna :D
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Pierre
Posts: 144
Joined: Sun 12 25, 2005, 4:11

Post by Pierre »

man draugė davė paskaityti penktą knygą, paskui trečia, šesta, antra ir t.t. žodžiu dvieju iš eilės nebuvo :( Bet man patiko tad nuvažiavau i miest ir pats nusipirkau visus numerius kuriuos perskaičiau iš eilės :) dabar esu laimingas :)
RamunasS
Posts: 3
Joined: Fri 01 20, 2006, 22:14
Location: Vilnius

Post by RamunasS »

>Kristinai
O tai kam ieskoti jei turi seneliu sodyba ?

tiesiog ta sodyba - triju seimu. 3 dukras turejo seneliai, visoms joms po lygiai ir padalino. ten leidom vasaras su pusbroliu ir puseserem. tas kampelis brangus visiems, jis - musu visu vaikysciu, dalies gyvenimo prisiminimu kampelis. Visi ten tvarkomes pasidalindami. Kas ta padaro, kas - kita. Kol kas nera kaip viska paimti i vienas rankas...
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Tai gal salimais gali isigyti sklypeli?
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

Pierre wrote:man draugė davė paskaityti penktą knygą, paskui trečia, šesta, antra ir t.t. žodžiu dvieju iš eilės nebuvo :( Bet man patiko tad nuvažiavau i miest ir pats nusipirkau visus numerius kuriuos perskaičiau iš eilės :) dabar esu laimingas :)
:lol: :lol: :lol:
Nida
Posts: 11
Joined: Mon 05 08, 2006, 13:46
Location: Kaunas

Post by Nida »

Sveiki, knyga mane paskatino susimąstyti apie daug dalykų mano gyvenime. Ir as ją perskaiciau tikrai pačiu laiku...tiesiog jaučiu, kad man jos reikėjo butent dabar... Didelis ąčiū mano draugui, kuris ir pasiūlė paskaityti...Galbūt anksčiau būčiau jos nesupratusi, neįsigilinusi. Paskutinius keletą metų mano mintys, poelgiai, darbai, tikslo siekimas... taip arti tu idėjų, kurios aprašytos Anastasijos. Tikiu, kad susidraugausiu su jumis...
"...Žmogus gali kurti ir tobulinti pasaulį savo minčių galia..."
Ramybe
Posts: 35
Joined: Tue 04 18, 2006, 18:55

Post by Ramybe »

Man apie Anastasija ir knygas prieš porą trejetą metų papasakojo Arturas. Kaip begalę visokio gero sklidusio iš jo, šis pasiūlymas mane sudomino ir paskatino perskaityti knygas. O štai visai neseniai, man ir draugui suvokus, kad TIKRAI norim nugyventi savo gyvenimą santarvėje su gamta, giminės sodyboje, ir pasijungti pas jus, kad pasisemti žinių ir patirties. Buvau labai maloniai nustebinta jūsų įžvalgumu, mąstymu ir nauju, skaidriu požiūriu į paprastus dalykus, o labiausiai gebėjimu viską paaiškinti ir rasti paprastus, teisingus sprendimus.
Visa tai įkvepia!
Gyvenimas įkvepia Gyvenimui.
Ramybe
Posts: 35
Joined: Tue 04 18, 2006, 18:55

Post by Ramybe »

Dėkui. :wink: Visiems ramybės! :h:
Gyvenimas įkvepia Gyvenimui.
sol
Posts: 17
Joined: Mon 05 29, 2006, 19:48
Location: Kaunas

Post by sol »

Anastasija paskaityti man dave labai gera drauge.tiksliau is pradziu man papsakojo(taip ir sudomino),o kita diena dave.pamenu viskas vyko mokykloje.
taigi dar vienas budas duoti sia knyga yra per geriausius draugus (aisku ne visiems),nes tu jais pasitiki ir zinai,kad ka jie duoda yra gerai (ne visi taciau dauguma).taigi negali atmesti ir taip atsidarai duris GYVENIMUI...
Kaip gera GYVENTI...
Rami
Posts: 119
Joined: Wed 04 12, 2006, 22:38
Location: Vilnius

Post by Rami »

Man regis visiems siulyti ta knyga nera gerai.Kaip ir bet kuria dvasinio pobudzio-jei zmogus neiesko nieko panasaus-tai nereikia duot.Kas ieskos-tas ras.Belsk,ir bus atidaryta :D
As daviau vienai draugei,ji paskaite,sake-visai nieko...Apiberia mane visokiais "bet jeigu..." ir atrodo nori,kad apskritai-pasirodytu jog tai NETIESA...jai labai sunku suprasti,kad technokratinis pasaulis,kurio mes nebesuvaldom-prie gero neprives...
Visatos rakta dovanoja Meile...
Praurimė
Posts: 8
Joined: Mon 06 19, 2006, 15:23

Post by Praurimė »

Dar nė vienos knygos neperskaičiau bet tiesiog iš šitų forumų sužinojau apie daugelį idėjų. Tikrai super, nes aš jau seniai domiuosi tokiais dalykais. Dabar seniai mieste bebuvau (atostogos o užmiesty gyvenu) reiks į knygyną nueit prie progos :D
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Nida wrote: Tikiu, kad susidraugausiu su jumis...
žinoma, kad taip :)
visi yra draugai, kurie nuoširdžiai siekia gėrio Žmonijai, Žemei, Visatai
mes Saulę nešame savo širdyse, rankose, mintyse, ryte ir vakare, dieną ir naktį, mes esame mažos bitelės, lipdančios saldų korį :)
Post Reply