"Neverta su šmeižikais ginčytis" (apie sektas)

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Na pavyzdziui as... Jone? tavo akimis as esu tikroji nare ar nesu? as tai pati nezinau :)
supranti, nuo to, ka laikysim nariais viskas ir priklauso... as rasiau draba apie tai, bet taip ir negalejau apibrezti, kas nariai, o kas ne...
va tu... ar tu nare? skaitei knygas, dalyvauji forume... aktyviai... bet sakydama, kad tai sekta, pati priskiri save tai kategorijai...
as nematau ribu... tiesa sakant...
Juokingai man skamba Padauzeles zodziai :) na, iseina, kad anastasijos forume negalima kalbeti apie tai, ka anastasija pasake :D geras cia.. reiktu turbut uzdrausti ir jos varda vartoti jos forume, bo dar sekta pavadins :)

na taip... kai kurie zmones galbut per daug pasineria i tai, kas kalbama knygose, bet tokia ju laisve...
o apie uzdaruma... tai atrodo, kad jus ne kart jokiam susitikime ar sventej nebuvot :) tik neisizeiskit mergaites.. labai myliu jus... tik

zinot... kai yra nesutarimai, zmones, siekdami surasti tiesa yra linke laikytis krastutiniu nuomoniu ir jas pabrezti... isryskinti.. bet tai tik ir gimdo fanatizma, nesantaika... akluma...
tiesa, jei ji butu viena, butu per viduri... kam tos etiketes... bandymai kazka apibrezti, nusakyti... zmones yra ivairus... su ivairiais poziuriais... kai kuriuose taskuose tie poziuriai sutampa... tarp kai kuriu tu tasku daugiau, tarp kai kuriu maziau... bet kodel vieno turi buti geresni, teisingesni uz kitus... yra kaip yra... :)
J

Post by J »

Oi, Glesumėle, aš sau neuždavinėju tokių klausimų. Juk jų tiek daug, kad reikia rinktis kurie svarbesni. Šitie man nėra reikšmingi.
O jei nebuvau jūsų šventėj, tai dar nereiškia, kad gyvenu atsiskyrėlės gyvenimą... :)
Gyvenimas juk susitikimais ir Anastasijos idėjomis neapsiriboja... Tiesa?...

Mano tiesa, kito tiesa...
Glesumėle, manau nėra nieko bloga tame, jei parodomas plėmas ant kostiumo. Tam, kad nusivalytų... Ne pažemint, įžeist... Tik tam, kad susitvarkytų...
Visi esam žmonės. Nei aš teisesnė, nei klti labiau klystantys...
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Jonė.S wrote: Mane pačią buvo "perspėję" apie tai, kad neskleisčiau "erezijų", nes čia Megre skaitytojų forumas...
Įdomūs žodžiai. Esu forume beveik nuo pirmų susikūrimo dienų. N kartų klube buvau. Mintys mano tikrai neretai nuo kai kurių skiriasi, bet niekad nebijojau sakyti/rašyti, ką galvoju. Tuo labiua, kad tikrai ne vieną ir ne du panašiai mąstančius radau.

Tik elementarios pagarbos kitaip mąstančiam reikia ir bus nesunku susikalbėti. 8)
J

Post by J »

Rytė
Esu forume beveik nuo pirmų susikūrimo dienų. N kartų klube buvau. Mintys mano tikrai neretai nuo kai kurių skiriasi, bet niekad nebijojau sakyti/rašyti, ką galvoju. Tuo labiua, kad tikrai ne vieną ir ne du panašiai mąstančius radau.

Tik elementarios pagarbos kitaip mąstančiam reikia ir bus nesunku susikalbėti. 8)
Matyt niekada nebandei parodyti ir pasakyti, kad ir be Anastasijos dar yra be galo daug įdomių žmonių (ne Sai Baba ar Ravi Šankaras, bet pvz. Melchisedekas) ir jų įdomių minčių bei idėjų...
Man kažkodėl "sekėsi" - ta pati reakcija ne tik forume buvo, bet ir iš bendraminčių...

O dėl elementarios pagarbos, tai esi labai teisi...
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Jooo,as dziaugiuosi, kad "isstojau" :lol:
Supratau viena dalyka, jei zmogus lengvai valdomas ir pajungtas, tai gali ka nori rasyt,kalbet,jis vis tiek savo laikysis. Nu ka, jis turi teise i savo nuomone, tegul praeina ta mesla pats,juk jis turi i tai teise. Klaida yra tame kad tempi zmogu uz ausu is jo paties pamoku :lol:O jei labai uzsispiri istemt, tai pats puksteli i ta mesla.
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Man jau irgi nebeįdomu darosi........
Visi tik pešasi-ir aiškina savo tiesas.....o ištikrųjų "nieko nėra to,kas nebūtų paslėpta-ir nieko nėra to ,kas nebūtų atskleista"........
o kad čia sekta-tai faktas.......
mokykla-sekta
darzelis-sekta
darbas -sekta
kvėpavimas-sekta
klubai-sekta.......ir tt.........
ten,kur daug bendraminčių -zmonių vienoje vietoje -jau sekta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Viską daryk 100%
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Gaila, kad Jonė, kurią vertinu už jos pagarbą pašnekovui, jaučiasi atstumta. Perskaičiau jos pasisakymą ir pagalvojau, ar nevertėtų pašnekėti apie mūsų autoritetus - tuos kuriais mes sekame, į kurių žodžius įsiklausome. Žinoma, dauguma mūsų yra Anastasijos gerbėjai (tame tarpe ir aš). Tačiau yra ir daugiau žmonių, kurie verti mūsų pagarbos ir įsiklausymo. Juk Anastasija nepalietė visų temų, kurios mums aktualios. Daug ką semiamės iš kitų šaltinių. Sekta juk ir yra tokia organizacija, kuri remiasi tik vienu autoritetu ir nepaiso kitų. Gal pašnekam ir apie tai?
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Vileine wrote:ar nevertėtų pašnekėti apie mūsų autoritetus - tuos kuriais mes sekame, į kurių žodžius įsiklausome. Žinoma, dauguma mūsų yra Anastasijos gerbėjai (tame tarpe ir aš).
................
Juk Anastasija nepalietė visų temų, kurios mums aktualios. Daug ką semiamės iš kitų šaltinių. Sekta juk ir yra tokia organizacija, kuri remiasi tik vienu autoritetu ir nepaiso kitų. Gal pašnekam ir apie tai?
Na, ką čia bepridursi... Pati pasakei, kad - sekta.
Taip, dauguma saitiečių net nenori girdųti, kad anastasijos nėra, literatūrinį, mistinį personažą sureikšmina ir verčia gyvu žmogumi.
O įrodymų juk nei karto niekas nepateikė. Net pats Megre...
Kaip gražiai jūs bandote ginti visiems brukamus "makaronus", kodėl ta asastasija nesirodo žmonėms, kokias nesąmones jie kiša. Kiek argumentų suranda visi, pateisindami melą... Net graudu kartais darosi.

Kaip programuojami žmonės - juk kiek jau anastasiečių traukiasi iš dabartinio normalaus gyvenimo, nubraukdami visą jau esamą gyvenimo patirtį. Mokslus, diplomus, kitus gyvenimo pasiekimus. Kaip save pateisina... meluoja aplinkiniams ir sau.

Kam tada apskritai mokytis reikėjo, tiek pastangų dėti?
Architektai, gydytojai... Čia ką, šiukšlinos profesijos?
Ne sektos įtaka? Sekta, vardu "anastasija"...
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Kodėl taip nori mus vadint sektantais :? ? Štai Aurėja spausdina laiškus. Argi jie yra rašyti Anastasijos? Žvilgtelk į temą apie skaitomas knygas. Ten ne vien Megre knygos surašytos. Reiškiasi, žmonės domisi ir dar kažkuo kitu. Čia juos subūrė pasaulio vizija, kurią siūlo Anastasija. Suprantu, tau nepriimtinas ir nesuprantamas šių naujakurių pasirinktas gyvenimo būdas. Čia skonio reikalas. Vieni mėgsta šokoladinius saldainius, kiti - bambonkes, o treti - gal visai nemėgsta saldumynų :D . Tai negi dabar reikia dėl to ginčytis :wink: . Mes įvairūs.
Atvirai pasakius, nėra svarbu, ar Anastasija egzistuoja. Svarbu pačios idėjos. Atsisakyti darbo, kažkada atvargto diplomo, civilizacijos teikiamų malonumų . Kodėl ne? Kas praeita - jau praeita, nėra ko gręžiotis atgal. Su laiku keičiasi vertybių skalė. Kas kažkada buvo be galo svarbu, dabar tampa beverčiu ir netgi kliudo.
Viskam turi ateiti laikas. Nepribrendusiam žmogui toks sprendimas gali virsti katastrofa. Todėl ne visi dabar puola mesti darbus, mokslus. Dauguma kuriasi pamažu - susipažįsta su žeme, sodina medžius, ruošiasi kasti tvenkinukus. Praei ne vieni metai, kol viskas susidėlios. Vieni pasiliks prie žemės. Bus ir tokių, kurie apsigalvos. Kiekvieno valia rinktis.
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Uriele, bet juk kai kurie žmonės ir neskaitę tų knygų ima ir pakeičia radikaliai gyvenimo būda.

Na, tarkim gydytojas. Mokėsi metų n, bet ima kažkada ir supranta, kokie tie mokslai nevedantys niekur, gydantys tik konkretų organą, o ne patį žmogų. Ir vaistai tik simptomus slopina, o ne iš tiesų žmogui padeda būti sveikam. Ir kodėl tada žmogus turėtų ir toliau dirbti tai, kam priešinasi jo vidus? O kiek išvis yra žmonių, kam nemielas darbas kasdieninis ir jie laimingi, galėdami jo atsisakyti. Negi nepažįsti tokių? Man kažkuriuo metu irgi nepatiko tai, ką dirbu ir sėkmingai darbą pakeičiau. O kitam žmogui gal buvimas nuolat sodyboje ir yra tikslas, laimė, siekiamybė?

Gali gi kai kam būti ir taip, kad perskaičius tas knygas supratimas pasikeičia. Ir tai blogai?

O ir tai, ar yra Anastasija ar nėra kuo taip svarbu? Kažkam ji yra, kažkam tik personažas. Ar tai labai svarbu? Negali juk visi vienodi būti ir mąstyti vienodai. O ir kas čia labai bando įteigti, kad ji yra? :roll:
Stas
Posts: 191
Joined: Sun 12 15, 2002, 15:20
Location: Vilnius
Contact:

Post by Stas »

Urielė wrote:Taip, dauguma saitiečių net nenori girdųti, kad anastasijos nėra, literatūrinį, mistinį personažą sureikšmina ir verčia gyvu žmogumi.
O įrodymų juk nei karto niekas nepateikė. Net pats Megre...
Butu logiska paskyti, kad tu ir panasaus samprotavimo zmones nenori girdeti, kad Anastasija yra. Kaip manai?
Post Reply