Neaiškumas (apie seksą)

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

et, geriau vieną kartą patirt negu kelias savaites diskutuot :wink:
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

...

:D Kiekvienas žmogus turi teisę atsiimti savo žodžius....



 :yy:

...
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 21:25, edited 1 time in total.
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

(((((( :gigi:
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Dobe, dantis tai galėtum ir susitvarkyti :mrgreen:
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

oij :shock:
ne tą nuotrauką įdėjau :gigi: ir vėl ne tą - :angel:
(o kaip dabar, jau geriau :wink: )
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:P
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Asta:
Parašyta: 2006 01 23, 16:48 Rašyti temą: Intymūs ryšiai šeimoje (gyvenant pagal Anastasiją)
--------------------------------------------------------------------------------
Nezinau,kur čia patalpinti "tokią"temą :wink: ,kaip ją pavadinti :wink: .Bet,norėčiau apie tai padiskutuoti :P Gal ,jau ,kur ir buvo tokia tema-todėl,atsiprašau,jei pasikartosiu..........
tai va..........tiesiog įdomu,kaip Jūs "anastaziečiai" savo šeimose ar turite "intymius santykius" ar ne?Ta prasme-jei nenorite turėti vaikų..........ar vistiek mylitės?Ar esate ,ir tos nuomonės,kad (jei vaikų nekuriame)-tai ir nesimylime?Jei -visai ne.............tai įdomu,kaip pvz.vyrai iškenčia ,be to?
Juk daug kitų "mokymų"atvirkščiai "sexsą"laiko labai vertingą susiliejimo su partneriu ryšį......pvz.meilės tantra! ir akcentuojama,jei šeimoje nėra gero "intymumo!" pradeda vėliau ir trūkinėti kiti ryšiai.Turi būti harmonija tarp visų grandzių!
Ką manote jūs?
Labai būtų įdomu išgirsti ir kitų nuomones!Nes tokių zmonių ,kurie turi tik "kelias intymumo akimirkas" (priklausomai,kiek norite vaikų) per gyvenimą-manau yra vienetai?O gal aš klystu????????? :wink:


Lorytė:
Parašyta: 2006 01 23, 17:10 Rašyti temą: Re: Intymūs ryšiai šeimoje (gyvenant pagal Anastasiją)
--------------------------------------------------------------------------------
Asta Rašo:
ir akcentuojama,jei šeimoje nėra gero "intymumo!" pradeda vėliau ir trūkinėti kiti ryšiai.Turi būti harmonija tarp visų grandzių!
Ką manote jūs?



Visiškai tam pritariu: turi būti visko šeimoje. :D


Edgūnas:
Parašyta: 2006 01 23, 20:43
--------------------------------------------------------------------------------
Gamtoje nėra nieko kas turėtų vieną paskirtį.
Kitaip kyla klausimas- kodėl dievas padarė taip, kad būtų galimybė intymiai bendrauti ne vien tik vaikų pradėjimui. Juo labiau jog gamtoje apstu pavyzdžių kai mylimąsi vieną kartą gyvenime.


Basta:
Parašyta: 2006 01 23, 21:08
--------------------------------------------------------------------------------
O kodėl gamtoje nėra tokios galimybės?
Žmonės turi tik laisvę, - ar naudotis ta galimybe, ar ne.


vaiduze:
Parašyta: 2006 01 24, 16:13
--------------------------------------------------------------------------------
na, apie tai buvo labai daug pridiskutuota temoj "neaiskumas.apie seksa"

:wink:
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

tai įdomu,kaip pvz.vyrai iškenčia ,be to?


man tai labai keisti tokie stereotipai :) tipo, vyrai be to niekaip negali, o moterys tai jos šaltos, frigidiškos, joms ir taip nieko nereikia..

na, čia tik taip, tiesiog man alergija tokiems stereotipams :)


man atrodo, kad tiek moterys, tiek vyrai, ir šioje srityje yra lygūs, ir kalbant šia tema kalbėti tik apie vyrų poreikius :) man negražu :) ar norime pasakyti, kad vyrai žemiškesni, primityvesni? Manau, reikia kalbėti apie konkretų žmogų.. na, nebūtinai, moterys turi pasidaryti agresyvios, plėšrios, ne apie tai kalbu, bet tiesiog MAN toks mąstymas suprimityvina situaciją. visi mes žmonės

gal Tu ir teisi, toks požiūris ne veltui toks būdingas.., bet man jis nepriimtinas. :) :oops:

čia tik replika į Tavo mintį. Nesusilaikiau :) :oops: :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: na, tiesiog vyrai taip suredyti, kad gali lengvai atskirti seksa nuo meiles, o moterims tai sunkiau, bet kaip sakoma, ir tarp cigonu pasitaiko vagiu - taigi buna visokiu vyru ir visokiu moteru... :?
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

aciu Draja uz tycini mano pasiulymo apie zodziu reiksme ignoravima
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Maciau laidele per TV.Apie smegenis.Pasirodo, vyru smegenyse yra 2 centrai-vienas atsakingas uz seksa, o kitas uz meile.Moteru smegenyse sis centras yra vienas-ir uz sexa ir uz meile:))
Gabriuk, kodel taip jau-jei zemiskesni, tai nereiskia, kad primityvesni :D
Cia duotybe tokia.Ir tiek.O jau primityvu ar ne-cia tik musu vertinimas...
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

tai kad čia labai sudėtinga - pagal visokius kitokius vertinimus moterys laikomos žemiškesnėmis, čia vėl kitaip.. :)


nažinau, man nepatinka. :) Vargšai vyrai, kaip jie be to.. nepatinka ir tiek. O kaip moterys? Kodėl vyrai negali be to, o apie moteris nekalbama. Kodėl moterys tuoj čiumpasi pagelbėti - "vargšai vyrai, reikia jais pasirūpinti.." :D :) :) juokauju, aišku. aš irgi kažkada vyru buvau (praeitam gyvenime :)).. susilaikymo nepropagavau, bet
dabar kilo mintis, kad pačios moterys programuoja, kad vyrai negali be to. Gal net iš baimės, kad po to jų gali nebereikėti, jei vyrams nebereikės mylėtis.. Nežinau, staiga šovė tokia mintis į galvą. Gal nušneku.. :)
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

VYRAI GALI GYVENTI BE BENDRAVIMO SU MOTERIMIS
IR APSKRITAI BE BENDRAVIMO
taciau Dievas numate ir kitokiu galimybiu

myletis reikia del vaiku, vaikams is aukstybiu patinka stebeti kaip jus tevai bendrauja, buciuojasi, apsikabina, mylisi
nesvarbu kad vaikutis bus pradetas po keleriu metu tik, svarbu kad abu zmones apie juos galvoja kai mylisi, buciuoajsi, apsikabina

o jei myletis tik FIZINIO vaiko pradejimo atvejui
tai manau ir buciuotis reikia tik pries vaika pradedant
ir apsikabinti tik tada...... kitaip tariant jei nesiruosi siandien pradeti fiziskai pradeti vaiko tai laikykis nuo mylimosios/mylimojo saugiu 3 metru atsumu ir dar jei imanoma pasisistenk susilaikyti nuo meiliu zodziu

na o man tokia rekomendacija nepatinka siulau myletis ir galvoti apie savo busima vaikuti, be abejo ir Dievo nepamirskit, nes juk Jis yra jusu vaikucio tevas taip pat.
Dievas jums dave laimes dovanu - Meile, bucinius, apsikabinima, glamones, mylejimasi.
O jus jei labai norit galit tas dovanas atstumti - tai jusu laisvas pasirinkimas
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Dievo karys wrote:aciu Draja uz tycini mano pasiulymo apie zodziu reiksme ignoravima
:? ...nesuprantu, kietasis kareivi, kogi tau vis uzkliunu, tad ir stengiuos nutyleti beprasmius priekaistus, nes tiesiog neturiu ka pasakyti - nemanau, kad i kiekviena pikta replika turiu reaguoti...

(jei tu cia kalbi apie sunu uzmigdyma, tai manau, kad cia ne ta tema, kai galima smaikstauti - suniukui grese mirtis, o tu juokauji, kad pamiegos ir prabus, man tai visai ne juokinga, butum pamates jo akis toj nuotraukoj, o sunu prieglaudoj daug tokiu liudnu akiu...)
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Darja, pritariu Dinai, Dievo karys ne taip sakė. Žmonės yra prigalvoję visokių terminų, eufemizmų, kad būtų lengviau savo negražius darbus daryt. O jeigu sakytum - nužudysiu šuniuką.. Arba ne "likviduosiu taikinį", o..
:roll:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? na matai, Gabriuk, cia forume gali visai kitaip suprasti, ypac is vieno sakinio, kai zmogus nepaaiskina, ka turejo omeny (o gal ir paaiskino, bet kazkur kitur, o tu nesi skaites, o paskui reiskia pretenzijas, kad neatsakai :? ) - betgi visiems siuo atveju aisku, ka reiskia tas "uzmigdyti" (ir beje, cia ne tas atvejis, kai turi laiko gilintis i terminus - galejo tas Dievo karys pats pasisiulyti nors laikinai priglobti suniuka, kaip tai padare Dobe, arba apskambinti draugus, uzuot diskutaves apie terminus... :? )
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

man zmona sakydavo
"uzmigdyk vaikuti"

ir as ji migdziau ir daug kartu uzmigdziau, ir jis zinote visada prabusdavo

dabar vaikas ismoks sakityti paskaitys jusu temas ir paklaus
"teveli, kodel mama tau visada sakydavo mane nuzudyti???
labai aciu tetuk kad tu manes nenuzudei!!!"
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Dievo karys wrote:VYRAI GALI GYVENTI BE BENDRAVIMO SU MOTERIMIS
IR APSKRITAI BE BENDRAVIMO
taciau Dievas numate ir kitokiu galimybiu

myletis reikia del vaiku, vaikams is aukstybiu patinka stebeti kaip jus tevai bendrauja, buciuojasi, apsikabina, mylisi
nesvarbu kad vaikutis bus pradetas po keleriu metu tik, svarbu kad abu zmones apie juos galvoja kai mylisi, buciuoajsi, apsikabina

o jei myletis tik FIZINIO vaiko pradejimo atvejui
tai manau ir buciuotis reikia tik pries vaika pradedant
ir apsikabinti tik tada...... kitaip tariant jei nesiruosi siandien pradeti fiziskai pradeti vaiko tai laikykis nuo mylimosios/mylimojo saugiu 3 metru atsumu ir dar jei imanoma pasisistenk susilaikyti nuo meiliu zodziu

na o man tokia rekomendacija nepatinka siulau myletis ir galvoti apie savo busima vaikuti, be abejo ir Dievo nepamirskit, nes juk Jis yra jusu vaikucio tevas taip pat.
Dievas jums dave laimes dovanu - Meile, bucinius, apsikabinima, glamones, mylejimasi.
O jus jei labai norit galit tas dovanas atstumti - tai jusu laisvas pasirinkimas
Tai tu čia rašai ,kad kiekvieną kartą reikia mylėtis ,galvojant ,apie vaiką???????????
O tai,ką daryt,jei jų jau turi pakankamai..................ir tau uztenka! Tai apie ką tada siūlai galvoti? :lol: :lol: :lol:
Manau.............čia visi tik teisina save.ir tiek..........
Juk ir biblijoje parašyta:veiskitės ir dauginkitės! :wink: neparašyta,kad mylėkitės....................
Man atrodo visi širdyje supranta,kad "sexso"nereikia....................bet.................beto negali išgyventi............dėl to ir "išradinėja visokius dviračius"............ir pasiteisinimus!
O apsikabinimai,švelnūs bučiniai-per juos vaikai negimsta!Tad ,jų ir į valias................................ :wink: :wink:
Viską daryk 100%
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

ai, galvokit ka norit, laisva valia

o taip kad kiekviena karta galvot apie vaika tai irgi to nebuvo ir nebus. samone negali suvokti daugumos Dievisku dalyku, tame skaiciuje ir mylejimosi
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Tai taip ir išeina,kad kol nepakilsime aukšciau ,tai taip ir "murkdysimės" savo geismuose..........
Viską daryk 100%
Post Reply