Neaiškumas (apie seksą)

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

pirma pasikartosiu specialiai Darjai, nieko as nekaltinu

antra pritariu darjai del jos ankstesnes zinutes apie vyriskas, valdingas moteris.
gamtoje turi buti harmonija, jei moterys virsta vyrais tai normalu kad vyrai tampa moterimis.
kadangi toks virsmas priestarauja Dieviskai logikai, todel vyrams neatsiranda gimdymo funkcija ir atitinkamai gaunasi visi kiti rezultatai.

kodel moterys tampa vyriksomis: speju todel kad visuomene ikale joms i galva kad tik taip jos gyvenime gali pasiekti kazko, butent atsisakydamos moteriskumo

tai yra visai naturali zyniu logika... taip zyniai siekia savo mums nezinomo tikslo
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

namanau kad todel, na gal is dalies. o todel, kad daugeli tukstanmeciu jos buvo zeminamos ir trypiamos, laikomos silpnomis, nors isties jos stiprios labai, atribojo jas nuo pasaulio ziniu( cia ziniams taip gal ir atrode is pradziu), bet jos jas su pienu gauna, tai nepavko.. bet kad islikti stumdomoms reikejo stipreti- tai ir stiprejo, o kadangi( tik ramiai reaguokit vyrai, jus zinot tai tiesa) , moteris turi nuolatini energijos palaikytoja- gimda- tai rado is kur jegu pasisemti stiprejimui. per daug laiko perstiprejo matyt, pagavo pagreiti... :( bet vyrai te buna vyrais o moterys moterimis. vyrai- stiprus-vyriskai, moterys- stiprios-moteriskai.
lai supranta visi, kaip Devulio suredyta- viskas i vietas sustoja lai :D
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

va ir vel viska apverti taip, dievo kary, kad suvyriskejusios moterys kaltos del vyru sumoteriskejimo, bet teisingai kalba vaiduze, kad jos buvo nuo amziu zeminamos, laikomos zemesnio lygio nei vyrai (aisku, isskyrus matriarchata :wink: ), bet is tikruju jos buvo ir yra viduje stipresnes (cia toks pusiausvyros desnis - stiprus isore - silpnas vidumi ir atvirksciai), jei vyrams butu teke nesti ta nasta, kuria jos per amzius nese ir, beje, tebenesa, tai kazin kaip jie butu panese, bet dabar lazda apsisuko - visada zavejausi stipriu zmogumi, bet kai moterys agresyviai demonstruoja savo jega ir nepriklausomybe, tai man jau kazkaip nemalonu ziuret, be to, tapdamos isoriskai stiprios (finansiskai ir kitaip), jos netenka vidines stiprybes - o ta ju demonstruojama stiprybe - tik kauke... zinot, is tikruju stiprios moterys to neparodo, tiesiog jos per daug ismintingos, tad joms nereikia irodineti savo stiprybes isoriskai...
J

Post by J »

:D :D Ir Darjai - 10 balų... :lol: :lol: :lol:
Išmintingi žmonės nesipuikuoja savo išmintimi.
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

nemanau, kad vyrai nestiprus, jie ir netik isore stiprus. buvo ir anksciau visokiu zmoniu kaip ir dabar- ir jaunu ir senu sielu, matyt tos senos leido jaunom pamokas savas ismokt, matyt gal tuo metu taip reikejo, nes buvo jau nebeprisimenama tai, ka visi seniai zinojo.. va ir jau prisimine :D
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

>va ir vel viska apverti taip, dievo kary

jei pritariu darjai, dai vadinasi kazka vartau? ir tai sako pati darja kuriai pritariu. isvada viena - nepritarti darjai niekada :)

ir apskritai ne moteru stiprume problema, o ju vyriskume
nes kaip vaiduze sake vyrai stiprus vyriskai, moterys moteriskai



o del to kad moterys nemoka myleti, tai ne vien mano isvada!
vakar skaitinejau lazareva ir radau ta pacia isvada! vau!
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Dievo karys wrote:o del to kad moterys nemoka myleti, tai ne vien mano isvada!
vakar skaitinejau lazareva ir radau ta pacia isvada! vau!
O vyrai tau jau moka mylėti? :roll:

Man išvis kažkaip nepatinka tas apibendrinimas. Yra konkretus Žmogus. Štai apie jį gal ir galima paskyti moka ar nemoka mylėti, o ne apie visus vyrus ar moteris. :wink:
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

nei as nei lazarevas neapibendriname
lazarevas raso taip:
moteris mokanti myleti dabar yra labiau isimtis nei taisykle
sparnuotis
Posts: 6
Joined: Tue 11 15, 2005, 15:45

Post by sparnuotis »

mano nuomone, kiek pakantus ir tolerantiskas bebutum, vis tik reikia pripazinti, kad tokie santykiai yra nelogiska, juose nera prasmes ir ateities. Kaip ir kiekvienoje taisykleje yra isimtys, patvirtinancios taisykle, taip ir cia - sie santykiai yra isimtis darnioje vyro ir moters santykiu harmonijoje. Filosofiskai mastant, tai kas dedasi dabar pasaulyje (geju populiarinimas, kai kur netgi mada) galima vertinti kaip zmogaus santykiu ribu isbandyma, t.y. kiek toli galima nueiti iskreipiant pirmine zmogaus meiles kitam zmogui savoka.
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Dievo karys wrote:nei as nei lazarevas neapibendriname
lazarevas raso taip:
moteris mokanti myleti dabar yra labiau isimtis nei taisykle
Žinai, tu visada prisitaikai, kas tau paranku. Ir taip visai netobulėji. Lazerevas, Megre, Volšas, . . o ką tu manai.?
Ar tik ne kiekvieną kartą, kai susiduri su savimi, sakai "Labas Mindaugai" ir nueini alaus gerti. O po to vėl ieškai ko nepamętęs.
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

tobuleju ir dar kaip,
sparciais tempais mano nuomone
arba sraiges zingsiu Dievo poziuriu :)
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

:lol: :D
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

bureja Vaiva Budraityte sako, kad dabar toks dalykas kaip meile isvis kazkaip nyksta - ateina pas ja naujosios lietuvaites ir jau nebeklausia, ar myli jis mane, ar busim mes laimingi, o tik klausia: ar perspektyvus, kaip jam seksis karjera, ar gales man suteikti materialini komforta... O ir mano draugeliai sako, kad dabar, kai bando baruose kabint merginas, ju pirmas klausimas: kiek uzdirbi, kokia masina vazineji, kur dirbi ir pan. Bet tai ne vienu merginu beda - ir vaikinai dabar pirmiausia ziuri ne zmogaus, o kaip pana apsirengus, kokia jos figura, makiazas, kokia masina vazineja, kas jos tevai... Tai tiesiog musu vartotojiskos visuomenes problemos... Bet as netikiu, kad visas jaunimas toks - yra tikrai grazaus jaunimo, tikincio ir meile, ir besidomincio ne tik skuduriukais ir naujom masinytem, o dar ir dvasiniais dalykais, Lietuvos ateitim, ekologija ir pan., tik per ta masini sumaterialejima jo kaip ir nesimato, bet nereiskia, kad jo nera.
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

nuosirdziai noriu pritarti darjai

bet nepritarsiu kad neapkaltintu manes kazkuom :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:P vat ir apkaltinsiu, kad neturi savo nuomones arba bijai ja isreiksti... :P :wink:
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

yra (+)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

tiesa, galime isjausti praeiti.... :roll:

o kas yra stiprus vyras ir stipri moteris? konkreciau :D ne dabartines visuomenes akimis :D
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? ...manau, kad kvaila skirstyti i vyrus ir moteris - tiesiog paklauskim saves, kas yra stiprus zmogus?.. :wink:
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

na va matot... o sakem, moterys norejo buti stipriomis, vyrai susilpnejo.. bet ar tai istiesu taip? zmones tiesiog stengesi taikytis prie esamos situacijos sistemoja. kadangi karai, tarpsalines nesantaikos didziaja vyru dali pakviesdavo i kova, tai moterims ir teko prisiimti vyru pareigas ir visa kita.. kaltu nera, yra tik pamokos :)
taigi reikia atsimaisyti ;)
man stiprus zmogus: mylintis save, aplinkinius ir visa pasauli besaligiskai, suprantantis uzjauciantis, trokstantis ziniu.. zinantis ko nori ir to siekiantis, mokantis suplanuoti savo laika... :)
o jei trumpiau- mylintis viska besaligiskai- tai chormonizuoja zmogu, ir jis tampa visakeriopai stipriu :D

bukime stiprus- mylekime ;)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
ru...
Posts: 50
Joined: Wed 08 31, 2005, 11:10
Location: Klaipeda

Post by ru... »

myleti besalygiskai...? nemanau, kad gera mintis....
Jei ismoksim pamokas duotas gyvenimo, surasim LAIME. Svarbiausia mokytis BE pykcio! Tik su MEILE ir DZIAUGSMU!
Negalvokim KAS ta MEILE!? Tiesiog tiksliai zinokim, kad kai ismoksim pamokas, mes PRISIMINSIM... ir atpazinsim... :*
Post Reply