Neaiškumas (apie seksą)

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Dino
Posts: 58
Joined: Thu 10 23, 2003, 14:10
Location: Vilnius
Contact:

Neaiškumas (apie seksą)

Post by Dino »

Sveiki dar karta,

Is karto atsiprasau, kad tiek daug temu rasau, taciau dabar matau, kad yra galimybe issiaiskinti daug dalyku. Taigi norejau suzinoti ka reiskia sis dalykas, nes paciam sunku vienareiksmiskai nuspresti. Kalba eis apie seksa. Zinau, kad Anastasija teigia jog tai skirta tik naujos gyvybes pradejimui, bet mums tas nesvarbu siuo metu. Vat buvo toks atvejis, kai susipazinau su mergina ir... Na tiesiog glamones suteike toki malonuma kaip niekad :oops: Atrode, kad visas pasaulys sukasi. Musu rankos pynesi kiekvienas prisilietimas buvo neapsakomai malonus, niekados gyvenime taip nesijauciau, ir kaip pastebejau is jos elgesio - ji taip pat. Dabar galvoju ar tai tik paprastas instinktas pajusti malonuma ar kazkas daugiau. Pabresiu, kad sitokio jausmo dar patyres nebuvau. Ryte apie tai pagalvojus tiesiog sirdis pradedavo spurdeti. Beje ja maciau savo gyvenima tik 2 diena. Ir tiesa jokio realus sekso nebuvo. :)
...Kai prie krašto tu prieisi visko, naują pradžią atskleis mintis tavoji. Iš niekur atsirasi tu, su atspindėta savo siela ir svajone. Mano sūnau, tu begalinis, amžinas tu, tavyje tavo kuriančios svajonės...
kamala
Posts: 101
Joined: Wed 11 27, 2002, 12:21
Location: Klaipeda

Sex

Post by kamala »

I save yra daug keliu
Anastasija siulo ta kuris jai priimtinesnis ir kuriuo ji tiki, kad ir kiti gales juo eiti
Siaip tai daug krypciu naudoja seksa saves pazinimui
Tantra, Daosai ir panasus
Nemanau, kad kas nors is musu taps antra Anastasija, bet kai kuriais jos siulomais
elementais pasinaudos daugelis
Taigi siulau ieskoti savo kelio ir jei jame seksas tinka , ar net vienas is pagrindiniu elementu, tai sekmes.
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Nezinau ar toks poziuris visiems priimtinas ir tinka, bet siulau tau visada elgtis taip kaip jauti. Sirdis mums kelia rodo :P
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Byvi, kad temos naujas kuri tai gerai.

Panaši tema: http://www.anastasija.lt/forum/viewtopic.php?t=255
Justas
Posts: 22
Joined: Thu 12 18, 2003, 8:30
Location: Kaunas

Ex tas seksas, keksas...

Post by Justas »

Pamčiau šia tema ir noriu su Andriumi pasidalinti mintimis. Na seksas, pasak "protingų žmonių" yra gerai, bet pažiūrėk į realybę. Kiek tas geras dalykas atneša netyčiukų. Šiandieninis pasaulis tai propoguoja, daro reklamas, komerciją ir pan. Mūsų aplinkiniai draugai tik ir šneka apie seksą, kada kaip su kuo ir pan. Žinoma, aš sekso dar neturėjau, nors turiu merginą ir draugaujam jau 8 menesiai. Kyla retsykiais apie tai mintis, bet rimčiau pagalvoju... ateis laikas pats. Beje noriu, kad vaikai būtų ne ups (kaip mano mergina), bet pirma gimtų ne pasaulyje, o aukštesnėse plotmėse, po to ateitų pas mus į pasaulį. Beje kai kas sako, kad seksas suatrina žmones, bet aš manau, kad kartais ir atsumia. O vaikus savo mokykime, ne apie seksą galvoti, pamačius merginą, o apie jausmus. Juk seksas - ne jausmai.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

neaiskumai apie seksa

Post by darja »

Pirmoji darjos zinute

Nu zinot, pakeiciu sia savo pirmaja zinute, juolab kad dar atkapstet sia tema - Arturas sake, kad pirmoji mano zinute siam forume bus istorine (nors jis nezinojo, kuri ta pirmoji :wink: ), tai tiek to - pakeiciu ja, tiesiog dabar jau biski kitaip jauciu ir tokiu klausimu nekelciau... :P :) :wink:
Last edited by darja on Fri 09 17, 2004, 20:35, edited 1 time in total.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Hmmm
Ten kiek parasyta tiek parasyta, spelioti ner prasmes :)
Ten netgi neparasyta ar jie kaku daro i viena kruva ar i daug mazyciu kruvyciu :)
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Kipshas wrote: Ten netgi neparasyta ar jie kaku daro i viena kruva ar i daug mazyciu kruvyciu :)
:lol: :mrgreen:
angels_wings
Posts: 13
Joined: Wed 09 15, 2004, 16:22

Post by angels_wings »

seksu uzsiimineti reiktu tik is dideles MEILES arba norint pradeti VAIKUS!taciau siais laikais daugelis seksu uzsiimineja del malonumo,o tai yra blogai!tai genuose-malonumo potraukis,instinktai!ta reikia iveikti!
geriausias seksas yra norint pradet vaikuti,tai tyra,tada ir zmogus tampa tyresnes sielos,butent tokios sielos yra anastasija! :)
Are you scared of today?
Running away
I can see through you
Whoaoah..
It feels like an eternal haze
But it's only a faze
It's all in your mind
Oh, when you feel invisible, uh
Just know you're not alone ......
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Bukit geri, nevertokit zodzio "sexas" kartu su zodziais "pradeti vaikuti"...
labai prasau...
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

glesum wrote:Bukit geri, nevertokit zodzio "sexas" kartu su zodziais "pradeti vaikuti"...
labai prasau...
:H
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

nu as to zodzio nevartoju
bet jei as pradeciau vaikuti tada kada tai noriu padaryti, ir dar man pavyktu - tai butu demografinis sprogimas, kieciau nei Kinijoje, ir hektaru visiems tikrai neuztektu :)))
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
rasa
Posts: 21
Joined: Tue 08 17, 2004, 15:53
Location: Šiauliai

Post by rasa »

sveiki mielieji
tema apie sexsą man neduoda ramybės jau nuo to laiko kai buvo pirmas kartas. Jau nuo tada svarsčiau kaip yra iš tikro...
Vienas japonų išminčių yra pasakęs: kas nepatyrė sekso malonumų, tas negali iš tikro būti laimingas...
Vat kaip jis mano, nes pats turbūt tą jausmą žino.. O kalbėti apie tai, ko iš tikro nesi patyręs neverta, nes tai tik tušti žodžiai.
žmogus sudarytas iš visokių energijų mišinio VISOKIŲ... tame tarpe ir sexso energija ir kas gali pasakyti, kad ji bloga, o kitos energijos geros, juk žmogus kaip ir visa visata yra vientisas, tai ir energijos turi būti visos ir tolygios... o tai reiškia kad mėgautis galima viskuo, kas tau malonu, jei tu nekenki kitam žmogui... ir tai galima daryti kiek nori.. juk žmogui galima daryti viską..... tam ir gyvename...
ir dar .. labai norėčiau tą jausmą patirti, nes kol kas mane vis dar stabdo mano kompleksai
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Yra seksas, o yra pasimylejimas. Dar yra vaiko pradejimas. Tai va sie trys dalykai tarpusavyje laabai smarkiai skiriasi.. Kas gera, o kas bloga kiekvienas pajauciame.. tik pripazint gal ne visada norisi..
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Nepamenu, kur aš šitą apibūdinimą girdėjau, bet jis man patiko.

Fizinė meilė yra trijų rūšių:
1. Mylėtis;
2. Turėti santykius (užsiimti seksu ir pan.);
3. Dulkintis (labai atsiprašau už tokį cenzūros reikalaujantį žodį :oops: , bet jis toks buvo pateiktas, be to - tiksliai atitinka esmę).
Jusų gyvenimas nepraėjo veltui, jei jūs bent kelis kartus MYLĖJOTĖS :!:
Linkiu kuo dažniau su malonumu UŽSIIMTI SEKSU :!:
Duok, Dieve, jums niekada nepatirti TREČIOJO varianto....


Nereikia nė komentuoti, kad pirmas variantas įmanomas tik tuomet, kai širdys dega meile, tuomet fizinė meilė yra kaip to jausmo natūrali tąsa ir neatskiriama dalis... :) Ir būtent šito žmonės ieško ir trokšta patirti :D
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ale o as, tamsuole, nelabai suprantu, kuo skiriasi antras punktas nuo trecio... :roll: :wink:
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

IMHO antras tai yra formalus santykiai, mazdaug kaip atsikeli, isivalai dantis....
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
korina
Posts: 74
Joined: Thu 07 15, 2004, 12:32
Location: klaipeda

Post by korina »

Daryti kas malonu, nieko sau. Kažkam malonu kankinti kitą. Leiskit paklausti ką galvojat apie prievartavimą, pedofilizmą, homoseksulizmą, animalizmą, sadomazohizmą ir kitus izmus. Visų jų šanys yra seksas.
Tai labai slidu ir tikrai galima tapti priklausomu kaip nuo narkotikų. Beje, kas gali pasigirti, kad yra visiškai laivas nuo šios energijos. Yra daugybė kitų gyvenimo sričių kur galima būtų eikvoti tokį milžinišką kiekį energijos. Jei "tai" darote be meilės, tai priimkit mano užuojautą ir neagaudinėkit savęs, kad tai yra dievo dovana. Kažkada tai buvo kūrybinė energija ir kūnai sukurti jos pagalba buvo tobuli. Tamsos tarnai seniai ją iškreipė tam, kad pavergti žmogų.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Kipshas wrote:IMHO antras tai yra formalus santykiai, mazdaug kaip atsikeli, isivalai dantis....
o kas gi, kipseli, yra tie formalus santykiai - kai antspaudelis pase uzdetas, tai kokie tada Anastasijos ir Megre santykiai - neformalus, vadinasi blogesni uz formalius :?: ...

Sutinku su tavim, korina, kad riba labai slidi, bet jei, pavyzdziui, kokia prostitute su meile dirba savo darba, jei i kiekviena klienta ziuri kaip i dievo kurini ir stengiasi ji su meile pamyleti, kaip tada... :? Man atrodo, kad tu sakei, kad tau Sai Baba ne autoritetas, bet jis yra pasakes, kad net zemiausioje kuniskos meiles apraiskoje yra dievas... (as cia nieko neteigiu ir neneigiu, tiesiog svarstau...)
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>Daryti kas malonu, nieko sau. Kažkam malonu kankinti kitą.

Net didziausiasm sadistui nera malonu kankinti kita, bet jis yra uzhipnotizuotas kad jam malonu, tai ir tiek.
Uzjausti toki zmogu butina, ir myleti irgi, bet bausme uz kankinimus yra sudetine meiles dalis, todel ji ateis jei tam zmogui meiles pritruks
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Post Reply