Neaiškumas (apie seksą)

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Bet net biblijoje parašyta:kad kūnas mūsų zemiškas t.y nešvarus ,bei nuodėmingas! :wink: :wink: :wink:
o JEI PALAIKYTI,TĄ IDĖJĄ JEI GALVOJI,KAD TAI DIEVIŠKA IR GERAI(ir tai darai):tada ir tau gerai...........
Tai nusikaltėliai irgi visada galvoja:kad ką jie daro-nėra blogai-ir jiems gerai,dėlto ir jų sązinė visada rami būna..........Ir gyvena sau laimingi..........(jei -jų toks gyvenimo suvokimo lygis)
Viską daryk 100%
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nu joooo, besimylintys zmones - beveik nusikalteliai, ner cia man ka daugiau pasakyti... :?
J

Post by J »

Asta
Bet net biblijoje parašyta:kad kūnas mūsų zemiškas t.y nešvarus ,bei nuodėmingas! :wink: :wink: :wink:
Pirmiausia reikia išsiauškinti kiek Biblijoj beliko paties Kristaus žodžių...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

va va...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: zinot, gal palaikysit mane didziausia eretike, bet manau, kad Kristus buvo tikrai zavus vyras ir gyveno pilnaverti (ir seksualine prasme) gyvenima (gnostiku evangelijos skelbia, kad jo zmona buvo Magdaliete ir pagimde jam dukra - Prancuzijoje garbinama Juodaja madona, beje, ji laikoma vienisu moteru globeja... :wink: ), o taip pat manau, kad mergele Marija irgi nebuvo kokia isblyskus anemike, kaip ja vaizduoja baznycia, o labai seksuali moteris (na, aisku, ne kokia banali Pamela Anderson, bet tas jos zavesys ejo ir is vidaus, ir is isores ir zavejo zmones... :wink: ) Na, nepykit, jei kas mano kitaip - tai tiesiog mano mintys... :wink:
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

:wink: Panašiai ir aš mąstau, darja. 8)
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

>Žmogus turi daug kūnų, ir kai myli, myli visais kūnais.


Ši mintis man sukelia daug klaustukų.. Gal idealiam variante, arba pradžioje, tik įsimylėjus.. tačiau kai meilė perauga į kitokius santykius, partnerystę, pripratimą.. nežinau..
gal žmogumi turi energija labai lengvai srūti (tekėti :)), kad jis galėtų, sugebėtų mylėti visais kūnais?..
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

zinot ka- skaitau ir juokas ima :D
na? ir vel apie ta pati? teisingai Donatai sakiai, tik kalbam, o nei vieno zmogaus viduje(na kiek skaitau) nuo tu zodziu niekas nepasikiaicia..
as suprantu kaip visi grindzia savo nuomone kai pateisina mylejimasi- pati taip ilgai save teisinau, kol.. supratau visa tai kitaip. tai dabar galiu ziureti is abieju pusiu- ir atsirinkti kuris kelias geresnis.
liudna kai maisote skirtingus du dalykus-nesimylejima siaip, va kad buti kitokiam ar kad tiesiog taip sove galvon, kaip saves"nubaudima", ar kazka pan.
ir supratima, kad viskas kitaip vyksta musu gyvenime..kad reikia truputuka daugiau..
cia panasiai kaip nevalgyti mesos- nes buti vegetaru tarsi madoj, na ir siaip sveika, ir nevalgyti, nes supranti, kad del Taves buvo nuzudyta,kad tai yra lavoniukas ir kad puikiausiai gyvenam be to- ir net gyvenimo kokybe pagereja!...
noriu pasakyti, kad suprantu jus- ir tuos, kurie mylisi ir kurie ne. nes buvau ir ten ir ten. bet apsisprendziau buti toj taip, kaip ne tik man miela, bet ir apie aplinkinius galvodama taip nusprendziau. gal tiksliau, taip savaime issirutuliavo. ir nesam mes aukstesti ar zemesni vieni uz kitus. tiesiog- vieni daugiau ismokstame gyvenime ir vienokius tikslus issikeliame, ir priemones jiems pasiekti, kiti kitokius ir kitu keliu eina link ju. bet zinau, kad visi norime buti laimingi. ir einame link to, ir esame tame. tik... ir aplinka labai svarbi, nes ji mus tiesiogiai veikia, ir mes ja..

taip- kuno malonumai , kaip ir sielos yra vienodai svarbus, tik trukimas malonumo(nes mylejimasis tai yra malonumas-pritariate) yra skirtingas. vienas trunka trumpai, kitas visa gyvenima. kiekvienam rinktis.
o egergiju balansui pasiekti yra budu be sueities. reikia tik paieskoti.

aisku, kartais buna, kad kunas fizinis nori paimti virsu(tai jau energiju issibalansavimas daro), bet kai sulygini kunus savo ir pajauti siekius gyvenimo, tai gristi i vezes. ir tai nera kuno ignoravimas. tai yra energiju subalansavimas ir suvokimas, kas gyvenime svarbu. o svarbu viskas. taip pat ir kunas fizinis. todel ir mylime ji, ir saugom ji, kad butu taip pat harmoningas..ir jis yra laimingas :)

tikiuosi supratot ka noriu pasakyti.. gerbiu jus visus, jei gerbete save ;)
ir...
si diskusija atrodo beveik nereikalinga.
ar kas nors ka nors suzinojote naujo is sios temos, gavot ka nors?
;)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Vaiduz, duok penkis! :D

Galvoju, kodėl gera, kai myliesi?
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: taip, suzinojom, kad nevieni tokie "nenormalus" esam... :lol:

:wink: ...o i judu, balandeliai, tai labai linksma is salies ziureti - na, nesimyli porele, viens kita tame reikale stengiasi palaikyti, sau ir kitiems irodyti, kaip tai gerai, ir viens kitam ditirambus del to gieda... :lol: Tikrai smagu... Beje, kazin ar jus benoresit ir vaikus pradeti, kad taip isijautet i celibata, o jei ir panoresit, ar tai bus naturalu - ne veltui, matyt, prasitaret, kad negalit net pagalvoti apie tai, kad vaika pradesit mastydami apie jo pradejima ar apie Dieva, nes pasamoningai jauciat, kad tai nenaturalu, netikra... (net buves didysis merginykas Arnas Klivecka sako, kad jam net slykstu pagalvoti, kad, atsiprasau uz citata, "liptu ant savo moters su mintim: dabar darysiu vaika"... :? - visiskai jam pritariu...)

Na, bet jus teisus - ner cia apie ka daugiau diskutuoti - laikas parodys...
aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

Asta wrote:Bet net biblijoje parašyta:kad kūnas mūsų zemiškas t.y nešvarus ,bei nuodėmingas! :wink: :wink: :wink:
o JEI PALAIKYTI,TĄ IDĖJĄ JEI GALVOJI,KAD TAI DIEVIŠKA IR GERAI(ir tai darai):tada ir tau gerai...........
Tai nusikaltėliai irgi visada galvoja:kad ką jie daro-nėra blogai-ir jiems gerai,dėlto ir jų sązinė visada rami būna..........Ir gyvena sau laimingi..........(jei -jų toks gyvenimo suvokimo lygis)
Pirmiausia, tai kazi ar perskaicius biblijos originala ten taip ir parasyta. Ji tiek versta ir perrasineta, kad ko gero kaip sugedusiam telefone informacijos belike....

Antras dalykas, kad imant priezasties ir pasekmes desni(o man atrodo jau visi sutinkam su tuo, kad viskas priklauso nuo musu minciu), tai ir tie nusikalteliai ne siaip nusikalsta...Jei jau savo mintimis kuriam blogi, tai kazkas tiesiog turi ji ivykdyti...Ir turetume padekoti jiems, kad musu mintis materializuoja ir atsiprasyti uz tai, kad privertem juos tai daryti...

Cia tik mano nuomone
aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

darja wrote::wink: zinot, gal palaikysit mane didziausia eretike, bet manau, kad Kristus buvo tikrai zavus vyras ir gyveno pilnaverti (ir seksualine prasme) gyvenima (gnostiku evangelijos skelbia, kad jo zmona buvo Magdaliete ir pagimde jam dukra
Esu girdejusi toki dalyka, kad Jezus budamas nevedes nebutu galejes tapti Mokytoju. Tiesiog tos religijos buvo tokie reikalavimai. Cia amerikieciai mokslininkai taip paaiskino...Kita vertus, tada labai paprastai paaiskinamas ir tas faktas, kad Marija Magdaliete nuolat buvo salia....
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

>Galvoju, kodėl gera, kai myliesi?

dar pagalvok kodel malonu tiesiog bendrauti su mylimu zmogum

jei malonumai yra negerai tai reiketu vengti is viso bendravimo , net su kitais zmonemis.
valgyti irgi reiketu vengti....
i tualeta taip pat siulau neiti.... tarp kitko. po to kelnes plauti bus nemalonu ir viskas bus tvarkoje :)
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Juk žinai, kad yra žmonių, kurie nevalgo daug metų, gali nemiegoti, jogai ir nekvėpuoti gali, o čia mylėtis . . . :lol:
Galiu pasakyti, kad kiekvienam savo ir į tuos kurie nesimyli, žiūriu normaliai :lol: . Tiesiog džiaugiuosi, kai žmonės atranda, kas jiems malonu, kas juos "veža" .
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

taip, yra zmoniu kuriems nereikia/negalima myletis
nes jie jau pazeide visatso energijos balansa

is tu zmoniu vieni nenori, kiti negali, o treti nori bet negali
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

:lol: Pakylėtųjų Valdovų laiškas apie tai šiame forume. :lol:
http://www.anastasija.lt/forum/viewtopi ... highlight=
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

kodel manai kad skaitysiu ta laiska?

valdovai jie kieno?
man tik Dievas yra valdovas, ir tai labiau Tevas nei valdovas
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Valdovai ar ne valdovai jie, bet laiškas sako gryną, seną tiesą. :)

Permesk akimis, Karį, tą laišką. ;)
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

kai jie bus ne valdovai, o tokie pat zmones kaip ir mes, tai butinai permesiu, pazadu :)
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

:D
Post Reply