Neaiškumas (apie seksą)

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
mijaa
Posts: 5
Joined: Sun 08 20, 2006, 20:27

Post by mijaa »

Tau, gerai, bent jau zinai, kaip turetu buti :)

Ir siaip graziai mastai ..

man patika :)
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

"Turetu buti" ir "yra" yra skirtingi dalykai....deja....
Bet zmones juk visuomet verziasi link geriausio, ar ne ? :wink:
Ramybe
Posts: 35
Joined: Tue 04 18, 2006, 18:55

Post by Ramybe »

si rytmeti
skaidru

pradejai
raudoti
dangau

ir vienas
tyras
lasas

paskendo
mano
isciose
Gyvenimas įkvepia Gyvenimui.
Dino
Posts: 58
Joined: Thu 10 23, 2003, 14:10
Location: Vilnius
Contact:

Post by Dino »

Rašyti, nerašyti... Svarstau... Tema ilga, bet aiškių išvadų nėra (mano subjektyvia nuomone). Aš šios temos autorius. Prabėgo kone trys metai... :-) Perskaičiau viską, ale tik daug prieštaringų minčių kilo. Norėčiau pabandyti išdėstyti savo mintis tuo pačiu sekso, mylėjimosi ar dul******si klausimu. :-)

Iš pradžių klausimas dėl to mano pirmo post'o... Ką aš po tiek laiko apie tai manau? Ten buvo aistra, nuotykis gal greičiau, ir viskas. Nieko ten nebuvo daugiau. Gailiuosi? Ne. Nieko blogo nepadariau.

Dabar kitas klausimas. Terminai? Trys terminai ir atrodo kiekvienas turi skirtingą reikšmę, tad meskim juos lauką. Geriau panaudokim vieną: "sueitis".

Kokia ji turi būti? Aš manau, tik iš meilės ir žinojimo, kad tai tas pirmas ir paskutinis asmuo tavo gyvenime. Atrodo paprasta, bet yra viena bėda - didžioji dalis žmonių to nesuvokia. Ypač vyriškos lyties atstovai. Pasaulį valdo instinktai. Tad kur išeitis? Žinojimas gal?

Mano kuklia nuomone, sueitis yra gerai:

1. Kai tai daroma iš meilės tikros ir stiprios (tokia pasireiškia tik po nemažo laiko tarpo draugystės). O kadangi pasaulis dabar tos biškutį papuvęs, tai žmonės gali klysti ir manau geriausia apsauga nuo klaidų yra laikas... Ypač aktualus dalykas - telegonija.
2. Kai tai daroma siekiant išlieti tą meilę. Išliejimo forma nemanau, kad svarbu. Kiekvieno asmeniniai polinkiai. Svarbu, kad abiems būtų gera tikrąją GERUMO prasme. Aš išdrysiu pasakyti, kad esu labai patvirkęs... Bet tik su mylimu žmogum... (Kas link mano mylimo žmogaus, tai istorija verta atskiros temos ar net knygos :-) )
3. Kai tai daroma siekiant sukurti gyvybę. Čia jau niekam ginčų nekils. Anastasija visi skaitėm ir nemanau, kad kuris nors neigs tą dalyką.
4. Kai aistra yra meilės išraiška. Čia daugiau dera prie antro punkto.

Sueitis blogai:

1. Kai tai daroma ne iš meilės ir ne iš noro tą meilę išreikšti, o tik vadovaujant gyvuliškiesiems instinktams ir aistrai kvailai, pasireiškiančiai išgėrus.
2. Kai tai daroma vos ne su atsitiktiniu žmogumi ar jau pirmą susitikus vakare klube ir po to užvertimas lovoje... Šlykštu... :-)
3. Kai per gyvenimą turimas daugiau negu vienas partneris... Aišku, šiais laikais sunku to išvengti, bet pasistengti galima. Vieną kartą nestipriai daužta mašina nebus nepataisoma. :-)

Na atrodo viskas. Gal ko ir nepaminėjau, bet esmę, manau, apsakiau. Gal kam pasirodys, kad tai pasikėlusio egoisto nuomonė, bet taip jau su manim yra, nepatinku aš kitiems. Nu nesvarbu, nenukrypstam. :-)

Dar čia buvo užkabinta gėjiškumo ar lesbiietieškumo tema. Klausėte, kodėl atsiranda gėjų. Galiu pabandyti atsakyti. Pirmiausia suskirstykime gėjus į 3 grupes:

a) Tikri gėjai nuo gimimo.
b) Aplinkos ir mados gėjai.
c) Lovos gėjai.

Pirmieji gėjai, ko gero, turėtų būti kaltinami mažiausiai. Kodėl? Kažkada šnekėjau su tokia viena mergina, kuri pažįsta tikrų gėjų porą. Ji pateikė labai įdomų paaiškinimą. Kai vyksta vaiko gimdymas, moteris gali patirti labai stiprų stresą. Nuo to streso išsiskiria labai daug moteriškų hormonų, kurie persiduoda vaikui ir jei tai berniukas, tai tada jau ne kas... Kitas galimas gėjų variantas yra tėvų mintys. Trokšta mergaitės, gimsta berniukas, tačiau dar iki vaiko pradėjo ir jo augimo pilve bei gimimo buvo galvojama tik apie mergaitės gimimą. Nu manau supratote :-) Na ir dar galimas variantas - mutacijos. Turint omeny tokį palaidą dabartinių žmonių gyvenimą, visokių nuokrypių neišvengsime. Ir todėl, kažkaip kaltinti tuos tikruosius gėjus, kuriems, beje, lova yra paskutinis reikalas, nemanau, kad galima.

Antro tipo gėjai. Nuvarykit į Love Parade :-) Tai yra atmatos, sekančios madą ir lendačios į akis kur tik begali. Blyn, jei esi pedikas, tai tylek susi***kęs, o ne skelbkis visam pasauliui. Tokių aš baisiai nemėgstu. :x

Trečio tipo. Tai tiesiog seksualinis iškrypimas. Kaltinti irgi nenoriu ir nemanau, kad reiktų. Galima tik pabandyti paaiškinti, kodėl tai nelabai gerai. Bet geriau nesigilinti. Tai jų reikalas, tegu daro ką nori. Kiekvienas iš mūsų turi keistenybių lovoje ir ne tik ten.

Na tai va tiek. Tokie mano pamąstymai. Atsibodo rašyti :-), o ir pamiršau, ką čia dar apšnekėjus. Jei kam kyla neaiškumų, galite pabandyti kreiptis, gal atsakysiu arba užvelsim gerą diskusiją (tik kitos temos reiktų :-) )
...Kai prie krašto tu prieisi visko, naują pradžią atskleis mintis tavoji. Iš niekur atsirasi tu, su atspindėta savo siela ir svajone. Mano sūnau, tu begalinis, amžinas tu, tavyje tavo kuriančios svajonės...
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

senajame testamente parasyta kad visa bendruomene turi uzmetyti gejus akmenimis ir giliai nusispjauti ant Dievo ir jo isakymu

siaip kas labai puola gejus - pats yra be penkiu minuciu gejus

o negalavimu (siuo atveju tai yra sielos, o ne fizinis negalavimas) nereikia laikyti iskrypimais.
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Karžygėli, manau, kad šis atsakymas Aurėjos širdies tikrai nepamalonintų...
Dino, Pagramančio Šnekuti, yra dar ir kiti variantai, kas link gėjų; nagi gali būti moteris, pirmą kartą gimusi vyru.
helenelen
Posts: 48
Joined: Sat 03 03, 2007, 21:02
Location: Kaunas

Re:

Post by helenelen »

Basta wrote:na, del sekso, tai uztenka i save paziureti is salies, isivaizduojant, kaip tu smaginies, ir, manau, jei dar neesi "pagedes", tai pasidarys slykstoka ir bjauru....be to, siuo metu sexas labai liaupsinamas, atseit, jis net sveika- ne velnio! tik paanalizuokim aplinka: nuo ko prostatos susirgimai, gimdos, gimdos kaklelio vežys?visokios venerines ligos, aids, triperiai...
O varge... Juk viską reikia daryti su protu ir meile... Tada nebus nei vėžio, nei aids, nei triperio, nei nėščių paauglių. Seksas yra natūrali mūsų gyvenimo dalis, ir tiesą pasakius, žmonės besibjaurintys juo, mane truputį šiurpina. :|
Ramuma
Posts: 223
Joined: Sun 09 03, 2006, 15:27
Location: Rokiškis
Contact:

Re: Neaiškumas (apie seksą)

Post by Ramuma »

Oi, moterys...
Net nejauku apie tai man rašyti. Parašysiu kartelį ir viskas. Pasidalinsiu mintimis, tik nepeikite labai.

Kiek pastebiu, neretai lytinius santykius tarp vyro ir žmonos sąlygoja baimė, kitaip tariant, vienas iš sutuoktinių atsiduoda kitam, kad nebūt įskaudintas, ar kad antroji puselė nenuklystų kur nereikia. Tačiau dažniausiai tai tik ir paskatina neištikimybes. Mano manymu todėl, jog žmona atsiduodama savo mylimam iš geismo, jam ir savo esamiems bei būsimiems vaikučiams taip suteikia didelės kančios.
Viskas labai paprasta. Mes, vyrai, esame tokie, kad mums kas sunkiau pasiekiama, to norime vis stipriau ir nuoširdžiau. Kai žmona atsiduoda vyrui savo iš noro patirti artumo jausmą, jam sukela geidulius, kurie nenurimsta net po keletos dienų ar net savaičių. Apie tai rašė ir Batuotasai Katinėlis. Tie geiduliai- tai mintys, apie norą pajusti pasitenkinimą panyrant į save. O kada panyrama į save, būna, nebematome ir mylimo žmogaus, o tik tai ka šalia. Va, ir prasideda taip neištikimybės. Žinoma, čia ir vyrai labai prisideda, valdingumu galbūt, ar dar kuo nors. Svarbiausia tai, kad atėjus sunkiam metui į šeimą, mylimas vyras gali nuo žmonos nusisukti, jei jie kartu prieš tai siekė kūniškų smagybių. Vyras šio pasitenkinimo jausmo ieškos, ar televizijos ekrane, ar gatvėje. Tai puikiausias daigelis nusikalsti savo žmonai, kad ir mintimis. O ar galite patvirtinti, kad jūs vyras buvo visad jums ištikimas, tiek siela, tiek mintimis? Aš galiu pasakyti tik tiek, kad nebuvo, ir ne kartelį mylimojo mintys klydo į šalį, kad ir link susikurto idealo, kada žmona patapdavo nebemiela.
Kaip Naujajame Testamente parašyta: kas bent mintimis geis svetimos moters ar svetimo vyro, jau bus nuodemėje. O gyventi darnoje užsiimant lytiniais santykiais įmanoma tik tokiu atveju, jei šeima, vyras ir žmona atsiskirtų nuo aplinkos, nebeįsileistų į gyvenimus savo svetimų žmonių, tam ir sodyba nepadėtų.

Bastute, vyrui taip pažvelgti iš šalies tikrai nepavyktų, nebent jis būtų atsiskyrėlis ir plakdintų ištisai save mantromis.
Mano manymu, šeimos vyrui neberūpės tokios nesąmonės tada, kai jūs, moterys, šeimos sielos, susiimsite ir padėsite savo mylimiesiems... Neveltui Megre rašė, kad moterys gali išgelbėti žmoniją. Ir vyrai prisidėtų labai, tik pirma...

Laiminga šeima ne baimės pamatu kuriama, kad ir užslėptos, o Meilės nuoširdžios...
Su Kalėdomis ir Laimės linkiu Šeimose!

Ir į pasisakymus nebūtna didelio dėmesio skirti, seksopatologas juk nesu, ar kaip ten jie vadinasi...
Mes esame vaikai didžiulėje Žemėje...
Mes teesame žaislai suaugusių pasaulyje...
Karsavi
Posts: 22
Joined: Mon 12 17, 2007, 12:06

Re: Neaiškumas (apie seksą)

Post by Karsavi »

Oi, Ramuma, tu čia ir skelei. ;) Tau leidus, nesutiksiu su Tavimi ir paaiškinsiu kodėl.
Ramuma wrote: Kiek pastebiu, neretai lytinius santykius tarp vyro ir žmonos sąlygoja baimė, kitaip tariant, vienas iš sutuoktinių atsiduoda kitam, kad nebūt įskaudintas, ar kad antroji puselė nenuklystų kur nereikia. Tačiau dažniausiai tai tik ir paskatina neištikimybes. Mano manymu todėl, jog žmona atsiduodama savo mylimam iš geismo, jam ir savo esamiems bei būsimiems vaikučiams taip suteikia didelės kančios.
Kaip diena aišku, jog problemos tarp žmonių atsiranda dėl pačių žmonių, dėl jų mastymo ar elgsenos, bet ne dėl sekso. Tad Tavo aprašytu atveju, žmonės visų pirma turėtų kreiptis pas psichologus, jei jų santykiai išsirutuliavo iki tokio, jog kažkas kažkam atsiduoda iš baimės, nenoro įskaudinti ir panašiai. Ir jei jau lovoje atsiranda tokie dalykai, reiškia iki tol tarp žmonių santykių buvo tiek problemų ir „n“ kitų priežasčių, kurie privedė iki tokios elgsenos, kuri atsiliepia lovoje. Aš siūlau tau pagalvoti apie kitokį atvejį, apie santykių pradžią ir norą patirti artumą ir taip pat per lovą. Tikri santykiai, meilė, neprasideda iš baimės ar nenoro įskaudinti, tai būtų nesąmonė arba tokie santykiai būna žiauriai neilgalaikiai. Tad jei tarp žmonių atsirado kažkoks jausmas, trauka, meilė, seksas yra vienas iš nuostabiausiu būdų patirti meilės jausmą. Ir praktiškai visos poros, aišku tarp kuriu užsidegė jausmų liepsnelė, tai patiria. Nežmonišką trauką ir jausmų antplūdį kai tuo užsiima, seksas tai pasikeitimas meilės energija ir turbūt žemėje nėra stipresnio būdo tai patirti. Aišku noriu pabrėžti, jog tai turi būti jausmas, nekalbu vien apie fizinį pasitenkinimą, tai tikrai nesąmonė, bet seksas iš meilės yra nuostabu!
Viskas labai paprasta. Mes, vyrai, esame tokie, kad mums kas sunkiau pasiekiama, to norime vis stipriau ir nuoširdžiau. Kai žmona atsiduoda vyrui savo iš noro patirti artumo jausmą, jam sukela geidulius, kurie nenurimsta net po keletos dienų ar net savaičių. Apie tai rašė ir Batuotasai Katinėlis. Tie geiduliai- tai mintys, apie norą pajusti pasitenkinimą panyrant į save. O kada panyrama į save, būna, nebematome ir mylimo žmogaus, o tik tai ka šalia. Va, ir prasideda taip neištikimybės.
Deja, mano patirtis sako man ką kitą. ;( Taip sutinku, jog kuo sunkiau pasiekiama, tuo stipriau mes norim, bet. Kalbėkime apie žmogų kaip apie trejybę susidedančia iš kūno, proto ir sielos. Tad šis atvejis yra proto noras, akys mato, vyras nori, užsiciklina tame nore, todėl nori vis labiau ir labiau. Tokiu atveju lengviausias būdas sunaikinti geidulį yra atsiduoti. Kai tik vyras gauna tai ką nori ir tavo aprašytu atveju, geidulis ne tai, kad atsiranda ir tęsiasi savaitėmis, o atvirkščiai – DINGSTA sekančia akimirka, kai vyras pasiekia tai ką nori. Patikėk manimi, bet kuris vyras turintis žmoną ir praėjęs su ja visas santykių stadijas, nuo meilės iki neapykantos, abejingumo ir neištikimybės Tau tai patvirtins. Būtent todėl ir einama į šoną, todėl kad tam tikram žmogui geidulis praeina, o ne kaip tu rašai - atsiranda. Dingo su vienu žmogumi, einu ieškoti pas kitą, nes žmogus jaučia ir pasąmonėje žino kas yra seksas, todėl ir ieško artumo, ieško vis daugiau, ieško to meilės jausmo, ieško kol neranda arba neranda niekada, nes vadovaujasi protu. O kai vadovaujasi protu, o ne jausmais, pasitenkinęs, po sekso atsisuki į sieną ir apie jokį geidulį kalbos net neeina. ;) Tai galioja absoliučiai visiems, pradedant nuo žmonos ir baigiant atsitiktiniais santykiais.
Žinoma, čia ir vyrai labai prisideda, valdingumu galbūt, ar dar kuo nors. Svarbiausia tai, kad atėjus sunkiam metui į šeimą, mylimas vyras gali nuo žmonos nusisukti, jei jie kartu prieš tai siekė kūniškų smagybių. Vyras šio pasitenkinimo jausmo ieškos, ar televizijos ekrane, ar gatvėje. Tai puikiausias daigelis nusikalsti savo žmonai, kad ir mintimis. O ar galite patvirtinti, kad jūs vyras buvo visad jums ištikimas, tiek siela, tiek mintimis? Aš galiu pasakyti tik tiek, kad nebuvo, ir ne kartelį mylimojo mintys klydo į šalį, kad ir link susikurto idealo, kada žmona patapdavo nebemiela.
Kaip Naujajame Testamente parašyta: kas bent mintimis geis svetimos moters ar svetimo vyro, jau bus nuodemėje. O gyventi darnoje užsiimant lytiniais santykiais įmanoma tik tokiu atveju, jei šeima, vyras ir žmona atsiskirtų nuo aplinkos, nebeįsileistų į gyvenimus savo svetimų žmonių, tam ir sodyba nepadėtų.
Bet kuriuo atveju priežastis ne seksas, o tai kad, jei atsirado tarp žmonių tokie santykiai, tai tik dėl vienos priežasties, MEILĖS jau nebėra. Ir išeis vyras pas kitą arba net ne pas kitą, ne dėl to, kad žmona su juo pasimylėjo, o dėl to kad nėra jausmų. Aišku tokiu atveju pasimylėjimas sumažina geidulį, sumažina aistrą ir eina vyrukas ieškoti visą tai į šoną, nes pasąmonė žino, bet tame šone nesuranda ir niekada nesuras, atsiras dar daugiau šonų ir panašiai. Kokie bebūtų mano santykiai su žmona, bet viduje vis tiek liko prisiminimai, meilės, artumo ir „šone“, kai patenkindavau vien tik savo protą ir norą turėti, nepatirdavau ne puses tokio malonumo, koki patyrių su žmoną, net tiesiog „prisimindamas“ kokie santykiai buvo anksčiau. Ir taip pasakysiu ne aš vienas, bet kuris vyras Tau pasakys tą patį, su kitą moterimi NIEKADA nepatirsi tokio malonumo kokį gali patirti su žmoną ir ne vienas vyras man taip sakė. Nebent su kita moterimi atsiranda meilė ir jausmai, visa kita tėra psichologinių problemų atspindžiai, noriu turėti ir viskas. Ar tai nuodėmė? Manau ne, manau, kad ieškojimas meilės nėra nuodėmė ir jei meilė atsirado su kitu žmogumi, geisti kito nėra nuodėmė, nuodėmė yra psichologinis nusistatymas turėti, pasitenkinti arba būti aukščiau ir tokiai priemonei pasitelkti seksą, štai yra nuodėmė, bet net tokiu atveju Dievas nebaus, nes pats žmogus save nubaudžia, nes sekso reikia vis daugiau ir kuo daugiau jis gauna sekso, tuo mažiau patyria malonumo, o tai yra didžiausia kančia, ko jis nori labiausiai, jis nuo to sparčiausiai tolsta.
Bastute, vyrui taip pažvelgti iš šalies tikrai nepavyktų, nebent jis būtų atsiskyrėlis ir plakdintų ištisai save mantromis.
Mano manymu, šeimos vyrui neberūpės tokios nesąmonės tada, kai jūs, moterys, šeimos sielos, susiimsite ir padėsite savo mylimiesiems... Neveltui Megre rašė, kad moterys gali išgelbėti žmoniją. Ir vyrai prisidėtų labai, tik pirma...
Iš tikrųjų turbūt manyti jog seksas iš Meilės yra blogai ir pats sekso neigimas, sekso, kaip Dievo sukurtos galimybės patirti artumo jausmą yra žymiai tiesesnis kelias į susirgimą. Nes atsidavimas iš meilės, o ne savo norų pasitenkinimas, negali sukelti blogos emocijos ir šlykštulio, o atvirkščiai, sukelia didžiuli palaimos jausmą ir aš į save, besimylinti iš meilės, su nuostabia mylima moterimi, galėčiau žiūrėti ir žiūrėti, kaip turbūt ir Dievas, o kas jam belieka, tik stebėti mus ir jam žymiai maloniau seksas iš meilės, nei aplamai sekso neigimas. Nekalbam apie iškreiptus dalykus, ištvirkavimus ir panašiai. Negali sukelti neigiamu emocijų seksas su mylimu žmogumi, nors užmušk. ;) Matyt, taip sakantys žmonės arba aplamai nebuvo niekada įsimylėję arba nežino kas yra seksas, arba turėjo neigiamos patirties ir tiesiog buvo kažkieno išnaudoti, deja.;(

Dėl prostatos vėžio... Kažkada girdėjau apie tyrimus atliktus tarp kunigu, kaip žinia celibatas ir pan., ir paprastų žmonių, būtent dėl prostatos vėžio susirgimu, procentaliai, kūnigai prostatos vėžiu sirgdavo lygiai tiek pat kiek visa likusia žmonija arba skirtumas buvo labai nežimus, teko girdėti ir apie tyrimus ir susilaikančiu, žodžiu nieko gero, tad šiuolaikinėje psichologijoje susilaikymas matyt tikrai neskatinamas, aišku tai geriau daryti su mylmu žmogumi. Ir dar vienas dalykas, susilaikymas turi būti ir vidaus, kai pasieki kažkokį dvasingumo lygį matyt iš tikrųjų noras mažėja, bet tikrai per susilaikyma nepasieksi dvasingumo, bet ir tokiu atveju, tikras dvasininkas neneigs sekso, jis tiesiog atsisakis jo ir tiek. Ačiū už dėmėsį. ;)

Sėkmės. ;)
helenelen
Posts: 48
Joined: Sat 03 03, 2007, 21:02
Location: Kaunas

Re: Neaiškumas (apie seksą)

Post by helenelen »

Ramuma wrote:Oi, moterys...
Net nejauku apie tai man rašyti. Parašysiu kartelį ir viskas. Pasidalinsiu mintimis, tik nepeikite labai.

Kiek pastebiu, neretai lytinius santykius tarp vyro ir žmonos sąlygoja baimė, kitaip tariant, vienas iš sutuoktinių atsiduoda kitam, kad nebūt įskaudintas, ar kad antroji puselė nenuklystų kur nereikia. Tačiau dažniausiai tai tik ir paskatina neištikimybes. Mano manymu todėl, jog žmona atsiduodama savo mylimam iš geismo, jam ir savo esamiems bei būsimiems vaikučiams taip suteikia didelės kančios.
Viskas labai paprasta. Mes, vyrai, esame tokie, kad mums kas sunkiau pasiekiama, to norime vis stipriau ir nuoširdžiau. Kai žmona atsiduoda vyrui savo iš noro patirti artumo jausmą, jam sukela geidulius, kurie nenurimsta net po keletos dienų ar net savaičių. Apie tai rašė ir Batuotasai Katinėlis. Tie geiduliai- tai mintys, apie norą pajusti pasitenkinimą panyrant į save. O kada panyrama į save, būna, nebematome ir mylimo žmogaus, o tik tai ka šalia. Va, ir prasideda taip neištikimybės. Žinoma, čia ir vyrai labai prisideda, valdingumu galbūt, ar dar kuo nors. Svarbiausia tai, kad atėjus sunkiam metui į šeimą, mylimas vyras gali nuo žmonos nusisukti, jei jie kartu prieš tai siekė kūniškų smagybių. Vyras šio pasitenkinimo jausmo ieškos, ar televizijos ekrane, ar gatvėje. Tai puikiausias daigelis nusikalsti savo žmonai, kad ir mintimis. O ar galite patvirtinti, kad jūs vyras buvo visad jums ištikimas, tiek siela, tiek mintimis? Aš galiu pasakyti tik tiek, kad nebuvo, ir ne kartelį mylimojo mintys klydo į šalį, kad ir link susikurto idealo, kada žmona patapdavo nebemiela.
Kaip Naujajame Testamente parašyta: kas bent mintimis geis svetimos moters ar svetimo vyro, jau bus nuodemėje. O gyventi darnoje užsiimant lytiniais santykiais įmanoma tik tokiu atveju, jei šeima, vyras ir žmona atsiskirtų nuo aplinkos, nebeįsileistų į gyvenimus savo svetimų žmonių, tam ir sodyba nepadėtų.

Bastute, vyrui taip pažvelgti iš šalies tikrai nepavyktų, nebent jis būtų atsiskyrėlis ir plakdintų ištisai save mantromis.
Mano manymu, šeimos vyrui neberūpės tokios nesąmonės tada, kai jūs, moterys, šeimos sielos, susiimsite ir padėsite savo mylimiesiems... Neveltui Megre rašė, kad moterys gali išgelbėti žmoniją. Ir vyrai prisidėtų labai, tik pirma...

Laiminga šeima ne baimės pamatu kuriama, kad ir užslėptos, o Meilės nuoširdžios...
Su Kalėdomis ir Laimės linkiu Šeimose!

Ir į pasisakymus nebūtna didelio dėmesio skirti, seksopatologas juk nesu, ar kaip ten jie vadinasi...


Gi bendrauti reikia, mylėti labai labai, pasitikėti vienas kitu, ir užmegzti tvirtą ryšį, o jei to nėra, ir yra iš kažkur dar jaučiamos tokios baimės, tai kyla mintis, ką jie išviso čia veikia.. Jei taip menkai vienas kitą pažįsta ar drovisi kažko, tai reikia žiūrėti, kad taip nebūtų.

Yra skirtumas, kada žmona duodasi [ar atsiduoda] su savo vyru ir vienpusio ar abipusio noro tiesiog duotis [atsiduoti], kuris yra primityvus, gyvuliškas ir žemas; ir kada toks bendravimas vyksta iš kilnių ir tyrų paskatų sukurti naują gyvybę, arba susijungti su mylimu žmogumi, nes kada myli, nori su juo susijungti netik dvasiškai, bet ir fiziškai, kaip kad Biblijoje kažkur pasakyta, kaip vyras ir moteris atsiskirs nuo tėvų, susiras vienas kitą, ir taps kažkuo vienu ir absoliučiu.


Ar tie geiduliai 'blogi'? tai natūralus impulsas, protingas žmogus žinos kur juos nukreipti, kad jie neapimtu visų jo minčių, veiksmų, jis nepasiustų, ar kaip kitaip nepadarytų žalos sau ir artimiesiems. panirimas į save gresia kiekvienam žmogui, ir tik nuo jo pačio priklauso, ar jis panirs į save giliai giliai ir priburbuliuos, ar pažindamas ir mylėdamas, save ir kitus, gebės neturėti iš to kylančių problemų.


Jeigu atėjus sunkiam metui į šeimą, vyras nusisuks ims ieškoti pasitenkinimo alkoholyje, gatvėse, prie pc, arba kitų moterų glėbiuose, čia bus kaltas ne neseniai apturėtas intymus artumas su žmona, o kitokios priežastys, kaip kad dvasinio artumo stoka, per silpnas ryšys tarp sutuoktinių, bendravimo stoka, meilės stoka, ir t.t.
helenelen
Posts: 48
Joined: Sat 03 03, 2007, 21:02
Location: Kaunas

Re: Neaiškumas (apie seksą)

Post by helenelen »

Būtent, Karsavi, tu teisus. Kartais kai skaitau atsiliepimus šiame forume, man ima atrodyti, kad žmonės gana smarkiai įkalino savo mintis, nes kažkada jiems buvo pasakyta, kad lytiniai santykiai yra blogai, ir jie tuo nuoširdžiai patikėjo. ir kitose srityse jų mąstymas gal ir laisvas, bet čia jie dar turi kažkokių tabu, jie vis dar prisibijo jausti ir matyti širdimi.
 :yy:

tegul būna viskas iš meilės.
Karsavi
Posts: 22
Joined: Mon 12 17, 2007, 12:06

Re: Neaiškumas (apie seksą)

Post by Karsavi »

helenelen wrote:Būtent, Karsavi, tu teisus. Kartais kai skaitau atsiliepimus šiame forume, man ima atrodyti, kad žmonės gana smarkiai įkalino savo mintis, nes kažkada jiems buvo pasakyta, kad lytiniai santykiai yra blogai, ir jie tuo nuoširdžiai patikėjo. ir kitose srityse jų mąstymas gal ir laisvas, bet čia jie dar turi kažkokių tabu, jie vis dar prisibijo jausti ir matyti širdimi.
 :yy:

tegul būna viskas iš meilės.
Nelenelen, aš jaučiuosi labai panašiai ir Tu labai tiksliai parašei, būtent – „įkalina“. Ir man šis jausmas labai keistas, t.y. keista jaustis taip ČIA, nors ir ne tik čia, daugelyje panašiu vietų randu požymių, kad vienas fanatizmas, pakeičiamas kitu ir viskas, ir labai retai žmonės kalba nuo savęs, bet dažnai kalba kitų primetamomis mintimis?! Man dvasinis tobulėjimas asocijuojasi su laisvumu ir sąmoningumu, su pasaulio ir jausmu pripažinimu, su realaus pasaulio pripažinimu, o ne atvirkščiai. Tiesa sakant aš visą laiką nustembu susidūręs su panašiomis problemomis, nesugebėjimu atsiverti pasauliui, nesugebėjimu pačiam mastyti ir daryti iš to išvadas apie pasaulį ir tokį nesugebėjimą pridengti kitų mintimis, „dvasingumu“, „protingumu“ ir panašiai. Na stebėsiu kas bus toliau. ;) Tačiau kiekviena karta apsidžiaugiu, kai pamatau laisvo mastymo apraiškas ir šiuo atveju, Tu mane labai pradžiuginai, smagu kai susiduriu su panašiu mastymu arba mastymu laisvu nuo kažkokių nusistatymu, apart savo patirties. ;) Sėkmės. ;)
Ramune
Posts: 113
Joined: Thu 10 12, 2006, 11:29
Location: Klaipeda

Re: Neaiškumas (apie seksą)

Post by Ramune »

Neisivaizduoju, kad dviems vienas kita mylintiems zmonems (turiu galvoje mylintiems ne tik kuniskai, bet turintiems tiek dvasini ir emocini rysi) butu galima pasakyti - myletis blogai. Tai juk taip individualu, manau, kad kiekvienas zmogus sieloje jaucia kas skurdina meile, o kas pakyleja. Atleiskit, nieko nenoriu iskaudinti, kas mano kitaip :wink:
helenelen
Posts: 48
Joined: Sat 03 03, 2007, 21:02
Location: Kaunas

Re: Neaiškumas (apie seksą)

Post by helenelen »

Va, būtent. juk seksualumas [kaip ir visa kita žmoguje] yra natūralu. mes patys susigalvojam, kas 'gėdinga' ir kas ne.
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Re: Neaiškumas (apie seksą)

Post by jasmin »

Bet su seksualumu yra susiję daugelis dalykų, kas nėra natūralu. Pavyzdžiui, kontracepcija nėra natūralu, jei jau kalbam apie natūralumą. :) Ar nėra taip, kad kas mums patinka, tą sakom: "čia natūralu", o kai rezultatas nepatinka, sakom "mes žmonės, mes aukščiau už "natūralumą". :) Labai įdomu būtų laisvės šalininkų (tik gerąja prasme taip sakau, nes reikia kažkaip įvardinti) požiūris į šiuos reikalus.

Jeigu pažiūrėtume, tai seksualumo tema turbūt populiariausia visuose forumuose, diskusijose, žmonėms nuolat iškyla šis klausimas ir manau, kad ši diskusija kaip ir be ateities, nes nieko ja negalima nuspręsti, tik pasidalinti tuo, ką patys supratom ar knygutėse perskaitėm. Įdomiausia tai, aišku, pačių žmonių supratimas, bet ir pasidalijimas juo kaip ir neturi prasmės, nes jei tu to nepajautei kaip aš, tai kitam žmogui tai bus tik žodžiai. Aišku, galima šiaip pašnekėt...

Beje, kas kalbate apie laisvę, tai ar praktikoje iš tikrųjų pavyksta tai įgyvendinti ir realybė atitinka jūsų žodžius ar lūkesčius.
helenelen
Posts: 48
Joined: Sat 03 03, 2007, 21:02
Location: Kaunas

Re: Neaiškumas (apie seksą)

Post by helenelen »

jasmin wrote:Bet su seksualumu yra susiję daugelis dalykų, kas nėra natūralu. Pavyzdžiui, kontracepcija nėra natūralu, jei jau kalbam apie natūralumą. :) Ar nėra taip, kad kas mums patinka, tą sakom: "čia natūralu", o kai rezultatas nepatinka, sakom "mes žmonės, mes aukščiau už "natūralumą". :) Labai įdomu būtų laisvės šalininkų (tik gerąja prasme taip sakau, nes reikia kažkaip įvardinti) požiūris į šiuos reikalus.

Jeigu pažiūrėtume, tai seksualumo tema turbūt populiariausia visuose forumuose, diskusijose, žmonėms nuolat iškyla šis klausimas ir manau, kad ši diskusija kaip ir be ateities, nes nieko ja negalima nuspręsti, tik pasidalinti tuo, ką patys supratom ar knygutėse perskaitėm. Įdomiausia tai, aišku, pačių žmonių supratimas, bet ir pasidalijimas juo kaip ir neturi prasmės, nes jei tu to nepajautei kaip aš, tai kitam žmogui tai bus tik žodžiai. Aišku, galima šiaip pašnekėt...

Beje, kas kalbate apie laisvę, tai ar praktikoje iš tikrųjų pavyksta tai įgyvendinti ir realybė atitinka jūsų žodžius ar lūkesčius.


Kontracepcija kontracepcijai nelygu. yra hormoninė kontracepcija , ir yra niekam nekenkiantys ir gana tikslūs kiti metodai.

Dėl natūralumo tai visaip būna. kartais kai kažkas mums labai patinka, tai sakom 'natūralu, jė', o kartais kai mums sako 'čia natūralu yra' tai mes sakom 'ai, lievai tada, noriu kytrai, kad ir nenatūraliai' :wink: :D iš tiesų tai manau reikia pamąstyti kaip kas yra įvairiais atžvilgiais , ir tada nemažai daug kas paaiškės.

O seksualumo tema dažnai populiari būna, domėtis skatina tai, kad tai vis dar yra tabu..



jasmin, ką turėjai galvoje šnekėdama apie laisvę?
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Re: Neaiškumas (apie seksą)

Post by jasmin »

helenelen wrote:O seksualumo tema dažnai populiari būna, domėtis skatina tai, kad tai vis dar yra tabu..



jasmin, ką turėjai galvoje šnekėdama apie laisvę?
Nemanau, kad dėl to, kad tai tabu. :) Kad tai tabu parodo nebent tai, kokiais žodžiais apie tai kalbama. :)

Na, tiesiog paprastai paklausiau, ar realybė atitinka lūkesčius. Gražiai kalbate apie mylėjimąsi, tai ir pasidomėjau, ar ir gyvenime yra taip.
Karsavi
Posts: 22
Joined: Mon 12 17, 2007, 12:06

Re: Neaiškumas (apie seksą)

Post by Karsavi »

jasmin wrote:Na, tiesiog paprastai paklausiau, ar realybė atitinka lūkesčius. Gražiai kalbate apie mylėjimąsi, tai ir pasidomėjau, ar ir gyvenime yra taip.
Pralinksminai. ;) Lyg apie seksą būtume pasakoję ne iš gyvenimo. ;) Visas gyvenimo gražumas ir tuo pačiu bėda, kad kol pati neišbandysi nieko nesuprasi ir bijau, kad niekas tau nepapasakos, nes kiekvieno patirtis skirtinga. Tad jei nori žinoti turėsi viską praeiti pati. ;) Nebūna vienodo sekso, vienodų žmonių, vienodų lūkesčių, vienodos nuotaikos, kad vienareikšmiškai atsakyti Tau. ;) Viskas skirtingai. Galiu tik papasakoti iš savo patirties, tik norėtųsi tikslesnio klausimo. ;)
Šiaip galėčiau patarti neskubėti, nedaryti to jei tau kyla nors menkiausia abejonė dėl partnerio ir jausmų, ypač jei niekada nedarei to iki šiol, tuo labiau, jei tave kažkas “spaus” daryti tai ir jei turi kažkokių “pašalinių” minčių. Jei atsiras žmogus kurį tu įsimylėsi, besąlygiškai pasitikėsi, tikrai norėsi atsiduoti jam ir jausi, kad jis nori atsiduoti Tau, būtina sąlyga besąlygiškai atsiduoti, norėsite patirti vienas kitą, būsite kantrūs ir atviri naujiems pojūčiams ir laisvi savo siekiuose, be to viskas bus sąmoninga, galiu pasakyti, kad seksas turėtų viršyti Tavo lūkesčius, tiesa gal ne iš pirmo karto, bet tai priklausys tik nuo Jūsų. ;)
Tačiau yra daugiau patirties, galiu pasakyti, kad retai atsitiktiniai santykiai atitinka lūkesčius, nebent užsižiebia neeilinė aistra, vėl gi abu žmonės atviri ir atsiduoda vienas kitam ir nori patirti meilę, bet manyčiau, kad taip būna retai. Kaip taisyklė, labai retai sutinkami visiškai laisvi žmonės, neužgruzinti psichologiškai ir pasiryžę atsiduoti. Seksas didžiąją dalimi yra psichologinis dalykas, nors neneigiu, kad yra kitokių žmonių. Tačiau net jei lūkesčiai neišpildyti tai yra malonu, malonu prisiminti. ;) Ir iš to galima daug ko pasimokyti. ;) Visu pirma tolerancijos kitiems žmonėms ir kitų žmonių patirčiai, apie ką kalbama Biblijoje - “neteisk ir neteistas busi”. Iš laisvų žmonių labai retai kada išgirsi ką nors panašaus, gąsdinimų pragarais, amžina ugnimi ir panašiai, žodžiu atsiranda sugebėjimas priimti žmonės tokiais kokiais jie ir yra, gal tame ir yra didžioji gyvenimo paslaptis? ;)

Tiesa sakant, norėčiau, kad mane kas nors pataisytų, paneigtų ar pridėtų ką nors savo. ;)
Ramune
Posts: 113
Joined: Thu 10 12, 2006, 11:29
Location: Klaipeda

Re: Neaiškumas (apie seksą)

Post by Ramune »

jasmin rašė:
Na, tiesiog paprastai paklausiau, ar realybė atitinka lūkesčius. Gražiai kalbate apie mylėjimąsi, tai ir pasidomėjau, ar ir gyvenime yra taip.

O kaip yra ar jau kaip bus tik nuo pacio zmogaus pareina, svarbu atrasti ta savo antraja pusele, kuri atitiks tavo sielos lukescius ir tada mylejimasis netaps varginanciu galvosukiu - gerai tai ar ne :roll: ? Sirdis pati pasakys atsakyma, o kai pradedi stengtis suvokti vien logika tai ir prasideda dazniausiai pykimasis tarp sirdies ir proto. Patikek, jei buciau karta klausiusi savo sirdies o ne racionalaus proto, dabar nesigaileciau del padarytos klaidos, tiesiog neklausiau sirdies o viska gvildenau iki durniausiu smulkmenu... ir suklydau :cry:
Tad pati isjausk viska ir atsakymas gims tavo sieloje :)
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Re: Neaiškumas (apie seksą)

Post by jasmin »

:) Tai aš turiu savo patirtį, aš paklausiau apie jūsų patirtį. :) Nereikia man dalint patarimų kada kas ir kaip. :H Dažnai žmonės kalba apie savo lūkesčius, o gyvenimo ir tikrų santykių realybė yra kitokia, pavyzdžiui, yra tokie dalykai kaip buitinis seksas, kur nėra jokių drugelių, žvaigždžių ir gėlių. :) Žmonės jaučia, kad yra šis tas geriau už tai, bet vis tiek "pasirašo" ir tokiems dalykams. Todėl ir sakau, kad vienas dalykas yra mūsų lūkesčiai, kalbėjimas, o kitas dalykas kaip iš tikrųjų yra gyvenime. Mažai žmonių VISADA elgiasi tik taip, kas atitinka jų geriausius norus. Nesakau, kad tai blogai, tiesiog taip yra.
Dar vienas dalykas kodėl paklausiau. Šiek tiek norėjau paprovokuoti. :)
Kažkada skaičiau tokios moters pasisakymą, kai ji rašė, kad kažką tai praktikavo ar savo mąstymą pakeitė (neprisimenu) ir jai seksualumas visai kitu kampu atsivėrė. Skaitai ir matosi, kad žmogus iš tikrųjų tai patyrė. Tei va. O kartais žmonės kalba apie išlaisvėjimą, atsivėrimą ir t. t., bet kažkodėl atrodo, kad jie tik norėtų, tačiau realybėje jie greičiausiai turi baisiai daug ribų, kai kurie net yra kompleksuoti ir pan. Ne apie jus kalbu, tiesiog šiaip dažnai taip būna, ir daugelyje sričių. Žmonės sako žodžius, nes jie jiems gražiai skamba. Tai ir norėjau šiek tiek paprovokuoti, kad aiškiau būtų, ar kalbėjimas apie laisvę yra lūkesčiai, ar iš tikrųjų esate sutikę žmogų iš kūno ir kraujo kaip sakoma, su kuriuo tai patyrėte arba šiaip su belekokiais žmonėmis tai patiriate.
Post Reply