Neaiškumas (apie seksą)

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Re: Neaiškumas (apie seksą)

Post by jasmin »

Beje, kalbant šia tema, tai labai įdomios informacijos yra Jono Markūno knygoje tuo ilgu ir painiu pavadinimu (“Žmogaus gyvenimo nesėkmių bei ligų priežastys ir galimybės jų išvengti”). Knyga patektų į mano naudingiausių kada nors perskaitytų knygų trejetuką. :) Labai rekomenduoju.

Atsiprašau visų vyrų, bet norėčiau parašyti ir tai. Man kai ją perskaičiau nustojo skaudėti mėnesinių metu. Paauglystėje ir vėliau tos dienos būdavo kaip paprasčiausios dienos, o paskutiniuosius kartus net teko gerti nuskausminamuosius. Skaitant įsigilinau ir galvojau apie tai, ką skaitau. Jau matau kai kurių ironiškas šypsenas :), bet žinau, kad nieko kito nedariau. Skaitydama nieko "nebūriau", kad čia man padės, tačiau ši knyga viena iš tų, labai keičiančių žmogaus mąstymą, ir keičiantis mąstymui, kai kurie dalykai susitvarko. Nors ne su viskuo knygoje sutinku, tačiau yra tokios informacijos, kurią labai norėčiau, kad žinotų visi žmonės. Šiaip ten labai apie daug ką kalbama, bet yra ir tikrai vertingų minčių seksualumo tema.
helenelen
Posts: 48
Joined: Sat 03 03, 2007, 21:02
Location: Kaunas

Re: Neaiškumas (apie seksą)

Post by helenelen »

jasmin wrote::) Tai aš turiu savo patirtį, aš paklausiau apie jūsų patirtį. :) Nereikia man dalint patarimų kada kas ir kaip. :H Dažnai žmonės kalba apie savo lūkesčius, o gyvenimo ir tikrų santykių realybė yra kitokia, pavyzdžiui, yra tokie dalykai kaip buitinis seksas, kur nėra jokių drugelių, žvaigždžių ir gėlių. :) Žmonės jaučia, kad yra šis tas geriau už tai, bet vis tiek "pasirašo" ir tokiems dalykams. Todėl ir sakau, kad vienas dalykas yra mūsų lūkesčiai, kalbėjimas, o kitas dalykas kaip iš tikrųjų yra gyvenime. Mažai žmonių VISADA elgiasi tik taip, kas atitinka jų geriausius norus. Nesakau, kad tai blogai, tiesiog taip yra.
Dar vienas dalykas kodėl paklausiau. Šiek tiek norėjau paprovokuoti. :)
Kažkada skaičiau tokios moters pasisakymą, kai ji rašė, kad kažką tai praktikavo ar savo mąstymą pakeitė (neprisimenu) ir jai seksualumas visai kitu kampu atsivėrė. Skaitai ir matosi, kad žmogus iš tikrųjų tai patyrė. Tei va. O kartais žmonės kalba apie išlaisvėjimą, atsivėrimą ir t. t., bet kažkodėl atrodo, kad jie tik norėtų, tačiau realybėje jie greičiausiai turi baisiai daug ribų, kai kurie net yra kompleksuoti ir pan. Ne apie jus kalbu, tiesiog šiaip dažnai taip būna, ir daugelyje sričių. Žmonės sako žodžius, nes jie jiems gražiai skamba. Tai ir norėjau šiek tiek paprovokuoti, kad aiškiau būtų, ar kalbėjimas apie laisvę yra lūkesčiai, ar iš tikrųjų esate sutikę žmogų iš kūno ir kraujo kaip sakoma, su kuriuo tai patyrėte arba šiaip su belekokiais žmonėmis tai patiriate.

 :yy:
del J.Markūno, tai neskaičiau, bet skaitysiu. ir iš tiesų, kartais taip būna, kada paskaitai, ir kažkaip išsilaisvini nuo kažko, arba tiesiog nutinka tavyje kažkas gražaus, ir kažkas pasikeičia.

kalbėjimas apie laisvę... nežinau kokia laisvė turima galvoje, ar kada duodamasi su daug ir įvairiais žmonėmis, ar kada ramiai, be tabu, be išankstinių nuostatų , baimės, yra mąstoma ir veikiama. labai nuolat vykstantis pirmasis variantas nesveika netik fiziniu, energetiniu, bet ir dvasiniu požiūriu, be to byloja kad kažko trūksta...
o va antras variantas yra puiku..
su mylimu žmogumi būna be drugelių, žvaigždučių, ir gėlyčių, bet viskas būna tobula, tobula savaip, ir taip būna iš tiesų.
(+)

su belenkokiais žmonėmis to nelabai būna, na nebent aistra ir susižavėjimas daro savo..
Karsavi
Posts: 22
Joined: Mon 12 17, 2007, 12:06

Re: Neaiškumas (apie seksą)

Post by Karsavi »

jasmin wrote:Beje, kalbant šia tema, tai labai įdomios informacijos yra Jono Markūno knygoje tuo ilgu ir painiu pavadinimu (“Žmogaus gyvenimo nesėkmių bei ligų priežastys ir galimybės jų išvengti”). Knyga patektų į mano naudingiausių kada nors perskaitytų knygų trejetuką. :) Labai rekomenduoju.
Jei kalbam apie laisvumą ir ne tik seksualinį, bet aplamai, ribų ar kompleksų nusimetimą, šiaip apie procesus vykstančius gyvenime ir santykius tarp žmonių, siūlyčiau pavartyti Neale Donald Walsch “Pokalbiai su Dievu: neįtikėtinas dialogas.”. Man ši knyga pirmoje vietoje tarp visų ir tikrai atlaisvina smegenys nuo visų nusistatymų ir ribų, atlaisvina gerąją prasme. ;)
Dažnai žmonės kalba apie savo lūkesčius, o gyvenimo ir tikrų santykių realybė yra kitokia, pavyzdžiui, yra tokie dalykai kaip buitinis seksas, kur nėra jokių drugelių, žvaigždžių ir gėlių. Žmonės jaučia, kad yra šis tas geriau už tai, bet vis tiek "pasirašo" ir tokiems dalykams. Todėl ir sakau, kad vienas dalykas yra mūsų lūkesčiai, kalbėjimas, o kitas dalykas kaip iš tikrųjų yra gyvenime. Mažai žmonių VISADA elgiasi tik taip, kas atitinka jų geriausius norus. Nesakau, kad tai blogai, tiesiog taip yra.
Būna visko ir visaip, ir aš sunkiai įsivaizduoju, kad žmonės visada elgtųsi vienodai. ;) O tas buitinis seksas vėl gi priklauso nuo žmonių santykių, deja dažnai pasirenkam partneri vadovaujantis kažkokiais savo sukurtais kriterijais ir tai iš tikrųjų kenkia, bet žmonijos problema ir santykių tarp žmonių, o ne sekso. ;) Tiesiog tas “buitinukas” su artimu žmogumi, labai lengvai arba lengviau pasidaro nebuitinių. ;) O kartais būna tiesiog buitinukas. Bet bendrai paėmus, Tiesiog kažkas iš sekso sukūrė kažkokį baubą, pagal kuri tai tik fizinių arba žemųjų aistrų patenkinimas, bet taip juk nėra. Yra artumas, noras pasidalinti artumu, atsidavimas, noras pajausti partneri ir ne tik dvasiškai, juk seksas labai stiprus emocinis pergyvenimas, kaip tai susieti su tuo siaubu baubu gyvulišku norų pasitenkinti? ;) Galu gale iš pradžių atsiranda simpatija, jau kažkoks emocinis ryšis, po to aistra, po to noras ir tik po to simpatija, trauka ir norai materializuojasi. Tai gi net tą patį buitinuką aš nevertinčiau vienareikšmiškai, juk simpatijai, traukai, norui atsiduoti vadovauja ne kūnas. Jei būtų taip kaip vaizduojama, kad tai tik šiaip kažkoks noras pasitenkinti, žmonija neieškotų patinkančio partnerio, prie kuriuo trauktų. ;)
Nesakau, kad nebūna kitaip, būna, bet dažniausiai paprasto kūniško pasitenkinimo ieško, na pripažinkim, riboti žmonės, kurie.., nežinau, nesugeba jausti, neįsivaizduoja kad taip gali būti, matyt tokių yra daug, kuriem “dvasiniai” dalykai, jausmai nerupi ir yra neįdomus. Aš nežinau kiek tokių, bet matyt yra ir nemažai, bet net ir jie viduje matyt kažką jaučia ir netiesiogiai siekia artumo. ;)
Dar vienas dalykas kodėl paklausiau. Šiek tiek norėjau paprovokuoti.
Šaunuolė, teisingai. ;)
Kažkada skaičiau tokios moters pasisakymą, kai ji rašė, kad kažką tai praktikavo ar savo mąstymą pakeitė (neprisimenu) ir jai seksualumas visai kitu kampu atsivėrė. Skaitai ir matosi, kad žmogus iš tikrųjų tai patyrė. Tei va. O kartais žmonės kalba apie išlaisvėjimą, atsivėrimą ir t. t., bet kažkodėl atrodo, kad jie tik norėtų, tačiau realybėje jie greičiausiai turi baisiai daug ribų, kai kurie net yra kompleksuoti ir pan. Ne apie jus kalbu, tiesiog šiaip dažnai taip būna, ir daugelyje sričių. Žmonės sako žodžius, nes jie jiems gražiai skamba. Tai ir norėjau šiek tiek paprovokuoti, kad aiškiau būtų, ar kalbėjimas apie laisvę yra lūkesčiai, ar iš tikrųjų esate sutikę žmogų iš kūno ir kraujo kaip sakoma, su kuriuo tai patyrėte arba šiaip su belekokiais žmonėmis tai patiriate.
Aš galiu kalbėti tik už save. ;) Ar esu sutikęs tokį žmogų su kuriuo patyriau tai? Taip esu, tai mano žmona. ;) Tik deja, santykiai tarp žmonių keičiasi, jausmai blėsta, kas atsiliepia seksui. Matyt todėl turiu patirties ir su kitomis moterimis ir labai ramiai į tai žiūriu, ir visiškai nesigailiu, net džiaugiuosi savo patirtimi. Jei kalbėti apie lūkesčius šiuo atžvelgiu, iš tikrųjų jie nepasiteisino, dėl to matyt ir kalbam apie tai, kad reikėtų surasti tinkamą žmogų. Ir seksas šone net arti nestovi su tuo ką patirdavau su žmoną. Ir tiesa sakant esu girdėjęs tai ne iš vieno vyro, kad nuostabiausias seksas būna tik su žmona, bet vėl gi su kitomis būna ne tik seksas, būna emocinis ryšis, patinka jaustis geidžiamu ir geisti, jausti simpatiją, malonu prisiminti santykius, tad nors seksas nebuvo kažkoks ypatingas, visą tai malonu prisiminti. ;) Ir kai prisimeni natūralu domėjimasi patinkančiu žmogumi, atsiradusias ugneles akyse ir šie santykiai išsirutuliavo iki lovos, nors seksas ir nebuvo kažkoks ypatingas, labai sunku vadinti tokį seksą ir santykius kokiais nors baisiais ir neigiamais žodžiais. ;) Ir kaip minėjau atsiranda tolerancija kitiems žmonėms, žymiai lengviau priimi kitų patyrimą ir elgesį, ko labai dažnai nesugeba kiti žmones to nepatyrę, taip pat išauga savo vertės supratimas, supranti kaip malonu patikti kitam, jei buvai tai pamiršęs. ;) Tad mano atveju ar panašiais atvejais be kompleksu tikrai neapsieta. ;) Ir tiesa sakant manau, jog žmogus be kompleksu niekada neeitų į šoną ar siektų laisvų santykių, man atrodo, kad jam to paprasčiausiai nereikėtų. ;) Kažkokie kompleksai visada egzistuoja, komplekso dėl sekso tikrai nėra, kaip ir kažkokių ribų, priedo atsirado tolerancija, bet yra kitų kompleksų. ;) Bet ir tie patys kompleksai ar jų atsikratymas yra procesas, o ne faktas, aš ir dabar matyt turiu kažkokių kompleksų ir jų iš tikrųjų mažėja, tik nereikia tai taikyti kaip panacėjos nuo kompleksų, tikslas santykiai, tik po to pamatai, kad tampi kitoks ir jų mažėja. ;) Bet gal dėl to jog tai patyriau, man tokių santykiu nereikia, man užtenka vienos ir nors aš skaitau save laisvu šiuo atžvilgiu, bet kažkokių santykių neieškau, man jų nereikia, bet pasilieku sau galimybę, jei surasiu tikrai patinkanti žmogų, gal atsiras meilė ar panašiai ir visiškai nesuksiu dėl to galvos. ;) O kalbas apie išlaisvėjimą ir atsivėrimą taip pat nereikia vertinti labai skeptiškai, jei tai tik nėra noras pasipuikuoti ir pasidaryti sau reklamą, tai vienas iš būdų pritraukti sau šį patyrimą. ;) Juk iš pradžių buvo žodis… ;) O gal aš ir klystu, ačiū už dėmesį. ;)
Ramuma
Posts: 223
Joined: Sun 09 03, 2006, 15:27
Location: Rokiškis
Contact:

Re: Neaiškumas (apie seksą)

Post by Ramuma »

Nebuvo mano kalbėta, kad lytiniai santykiai- tai didelė blogybė ar kažkas smerktina.

Tik žodelis pavartotas "nesąmonė". Tačiau, mano manymu, tai tiesa. Juk sužadintas potraukis sielužėje duoda pradžią tam tikriems procesams, kurie nenuslūgsta kurį laiką, ir kurie sąmoningai sunkiai sukontruoliuojami, ypač šeimos vyrui, nekalbu apie praktikomis užsiimančius žmones, nes su jais dar liūdniau. Jei tokiu metu pradedamas vaikelis, kada galvoje ne pradėjimas, o "smagybės", tai jam, vaikeliui, galima sakyti, bus užkrauti kažkokie tai sunkumai, priklausomai nuo tėvelių užturėto gyvenimo. Lytiniai santykiai- tai nelyginant alkoholis, narkotinės medžagos, maistas. Nuo viso to žmogus tampa priklausomas, o kuomet priklausomas- lengviau manipuliuoti ir įteigti. Sukurta sekso industrija pripratina žmones prie lytinių santykių ir netik. Suteikia tam natūralumo. Juk moterys(žmonos ar meilužės), tyčia sužadinusios vyrams aistras, galima sakyti, paskatina juos ištvirkauti, kad ir mintimis. Tikriausiai paprieštarausite, norėsite pasakyti, kad po lytinių santykių- atvirkčiai, mintys tampa laisvos, nes geiduliai patenkinti, galima toliau veiklos imtis ir nesirūpinti tuom. O kaip yra iš tiesų? Tam kartui pasitraukia, pasitraukia, bet ligi kito karto. Iki gimsta "netyčiukai".

Jei geismo ir aistros tarp mylimųjų nebelieka, tai dar nereiškia, kad Meilė pasitraukia. Anaiptol. Kai vaikelio mylimieji kartu nori, aistros visos nublanksta, ir vietoj jos užima visai kitas jausmas, o koks, man sunku ir apibūdinti. Gera būna, labai, net eiles rašyti pradedi, "anastasijas" skaityti visokias, keistis visapusiškai, ir šiuo jausmu dalintis su milimu žmogum. Ir dar koks tai kvailas noras pagauna, kad ir kiti būtų laimingi. Nors dėl manęs tai...

Tik va, lytiniai santykiai tokį pakilumą gali ir nuplukdyti bei įskaudinti būsimus vaikus, angelėlius. Neveltui Kūčių vakare "kalėdaitį" atsilaužiau netyčia, o jame angelėlis buvo...

Be to, užsiiminėjant geidulių patenkinimu, galimas ir toks dalykas, kad vėliau, vaikelių sunkiai susilauksite. O jei ir susilauksite, tai naštą kokią tai užkrausite. Laimė, kad nekad nevėlu, tik reikia visa laiku.
Kiek pastebiu, gyvenime kuo aistringesnė naktis pradedant vaikelį, tuo sunkesnis gimdymas būna. Bendravau su gydytojais, pasidalino patirtimi jie, o aš pastebėjimais savo...

Jei lytinius santykius žmogus pradeda smerkti, juos laikyti didele blogybe, tai žmoguje įsigali puikybė, kuri gali peraugti į neapykantą. Tačiau to reikt dar pasiteirauti žiniuonių ar bioenergetikų, nes galiu ir klysti. Bemokslis juk esu.

Tai turi būti abipusis noras. Ypač to nori norėti vyras, o tada ir mylimoji padės... Gal...

Nemoku rašyti suprantamai, tad geriau patylėsiu...

Sudie.
Mes esame vaikai didžiulėje Žemėje...
Mes teesame žaislai suaugusių pasaulyje...
Ramune
Posts: 113
Joined: Thu 10 12, 2006, 11:29
Location: Klaipeda

Re: Neaiškumas (apie seksą)

Post by Ramune »

Kaip graziai Kersavi parasei, kad geriausia su zmona, nesigedinsiu prisipazint, kad tai pamalonino :D :D :D .
Karsavi
Posts: 22
Joined: Mon 12 17, 2007, 12:06

Re: Neaiškumas (apie seksą)

Post by Karsavi »

Ramuma, labai sunku tau kažką atsakyti, nes operuoji tokiomis sąvokomis apie kurias labai sunku kalbėti be patirties, šiuo atveju galima daryti tik prielaidas, be to tavo kalboje vis atsiranda kažkokių nenatūraliu “baiseklių” kurias vėl gi labai sunku pagrįsti. ;( Ar tai Tavo patirtis? Ar tai Tavo išgyventa, kad tu taip kalbi? ;)
Gerai nepagailėsiu laiko ir pabandysiu atsakyti, ką aš manau apie tai iš savo patirties.;)
Ramuma wrote: Tik žodelis pavartotas "nesąmonė". Tačiau, mano manymu, tai tiesa. Juk sužadintas potraukis sielužėje duoda pradžią tam tikriems procesams, kurie nenuslūgsta kurį laiką, ir kurie sąmoningai sunkiai sukontruoliuojami, ypač šeimos vyrui, nekalbu apie praktikomis užsiimančius žmones, nes su jais dar liūdniau.
Tu nori pasakyti, kad žmogus gimsta be potraukio kitai lyčiai ir jei potraukis atsiranda jis būtinai būna sužadintas? Natūraliai jo neegzistuoja? Manai, jei Dievas sukūrė, darykim prielaidą, tobulą žmogų, jis kažkodėl prilipdė vyrui daiktą kurį gali naudoti tik kelis kartus per gyvenimą darant vaikus, padarė kvailą “skylutę” moters organizme kurią taip pat gali naudoti tik keletą kartų per gyvenimą darant ir gimdant vaikus? Užkrovė našta juos nešioti, suteikė šiems organams didžiausia jautrumą ir sugebėjimą pajausti malonumą, suteikė galimybę šiais organais susilieti su mylimų žmogumi, sukūrė vyra ir moterį, simpatija tarp jų ir trauką, bet tuo pačiu sadistiškai atima galimybę jais naudotis ir dalintis džiaugsmais su kitais, be to pradeda bausti jei žmonės pradeda dalintis džiaugsmu, meilės pojūčiais bei malonumais? Man būtų įdomu pasižiūrėti į tavo įsivaizduojamą Dievą, jis turėtų būti, pakankamai neblogas sadistas... ;)))
Dar kiek supratau, tu nori pasakyti, jog ko mažiau mylėsies tuo mažiau norėsis? ;) O su laiku iš vis atprasi?;) Tai ką tu rašai yra visiška nesąmonė, net nežinau iš kur ištraukta. Dėl pavyzdžių toli vaikščioti nereikia, žinai ką sukelia susilaikymas? Ištvirkavimą ir tiek. Visos žmonijos problemos, didžioji dauguma psichologinių problemų, atsiranda dėl varžomos seksualinės energijos. Kas prievartauja vaikus ir moterys? Žmonės kurie patenkinti savo seksualinių gyvenimu ar tie kurie buvo gniuždomi, jiems buvo įvaryti kompleksai dėl to ir panašiai? Kitas pavyzdys, vyrų ir moterų kalėjimai. Jau ten niekas jiems nesužadina seksualinių potraukių, tau papasakoti kas ten vyksta tarp vyru, kurie normalioje visuomenėje būtų puikūs ir gal būt ištikimi vyrai savo moterims? Kaip manai, dėl ko kyla nekontroliuojami pykčio priepuoliai ir pastebėk žymiai dažniau nei laisvėje, nebandei pagalvoti? Dar vienas pavyzdys, kunigų seminarijos ir kunigai, neteko girdėti skandalų dėl jų homoseksualizmo ir panašiai? Rytuose moterys vaikšto uždengusios viską, geiduliai taip pat nesukeliami ir manai, kad vyrai mažiau nori ar mažiau geidžia moterų? Tik kodėl ten yra haremai ar moters padėtis toje visuomenėje natūrali ir tokia turi būti? Ar tai nekvėpia sadizmu? Mano galva žymiai didesnis ištvirkavimas ir nuodėmė paslėpti visas moteris po paranža, nei su visomis jomis pasimylėti. ;)
Gal pagalvok iš šitos pusės?
Sakai sieloje sužadinami procesai? Aš tau pasakysiu, jog siela turi pirmenybę prieš kūną ir protą, tad jei kas nors ką nors sužadina tai siela, jei kalbam apie meilę ir normalius santykius, nes tik sielai reikia tokio patyrimo, o ne tavo kūnui ar protui.
Kol kas tiek, į kitą dalį atsakysiu vėliau. ;)
Ramune
Posts: 113
Joined: Thu 10 12, 2006, 11:29
Location: Klaipeda

Re: Neaiškumas (apie seksą)

Post by Ramune »

Pritariu Kersavi, kad dazniausiai kur i si dalyka ziurima kaip i kazkoki tai blogi ar tai isvis ignoruojama, ten daugiausia ir kyla visokiu iskreiptu poelgiu ir net nusikaltimu. Kam tai seimoje vadinti seksu ar paversti i buitini seksa, jei galima graziau - paleisti svelniausius jausmus ir ...
Man anksciau ir buvo tas klausimas labai svarbus, daug visokiu mintijimu kilo, bet paskui pradejau sirdies klausyti ir pamaciau , kad neklydau. Cia turbut tiems atvejams aktualus klausimas, kur du zmones gyvena vien aistros jungiami ar trumpo susizavejimo apimti, kai nera kas abu is vidaus sieja, tai tokia "meile" greit ir baigiasi ,kazkuriam sukeldama kartaus nusivilimo ir skausmo jausmus.
O gal tai ir nuo dvasios lygmens pareina, kai zmogui to paprasciausiai nereikia, as tokio lygio dar nepasiekiau :wink: , butu idomu isgirsti tokio zmogaus pasisakyma ar nuomone :h:
Ramuma
Posts: 223
Joined: Sun 09 03, 2006, 15:27
Location: Rokiškis
Contact:

Re: Neaiškumas (apie seksą)

Post by Ramuma »

Jei ir upone prabilo, tai tikrai pratęsiu, pažiūrėsiu...

Sakote "patyrusias" moteris? Tačiau, dažniausiai tokios moterys negali susilaukti vaikelio bei serga balažin kokiomis ligomis, apie kurias, šiukštu, jos nekalba. O paskui "vyrai" stebisi, kad grybai visokiausi ne vietoj ima augti...

Kalbant apie vyrus... O kur tokie? Kaip vyrai vadinami? Ar tik ne kiaulėmis, tik norai yra jų- būti karaliais...
Yogai ir Tantristai seniai jau juokiasi iš tokių vyrų, kaip jūs įvardinate, kai negali žmogus sėklos sulaikyti, sakykime, pradžiai- penkių ar septynių valandų. Ir tokius dar vadinate vyrais... Galiu tuom pasinaudoti, tačiau visi tie "orgazmai" man nėra aktualūs. Koks čia vyriškumas, kai tiek laiko niekais nueina... O mylimiems žmonėms naudos apčiuopiamos nėra. Banalu ir tiek...

Būtent tokie vyrai, "primokyti" patyrusių, stažą turinčių moteriškių ir pereina prie kitko. Kad ir prie 11-13 mergaičiukių. Ir tik nesakykite, kad tokių mažuma ir vienetai. Galbūt kitaip matosi, kai gyvenimas "verda" didmiestyje, tačiau miesteliuose visa "kaip ant lėkštutės". Sakysite, kad mergaitės pasileidusios. Bet, būna, kad jos maitina savo mažuosius broliukus ir sesutes, kurie palikti likimo valiai. Apie valdžios malones nekalbėsiu, nes ne "bomžai" tokiomis "paslaugomis" naudojasi. Puikiai žinau situacijas. Dėdė buvo meru, o tėvelis seniūnu. O ir apie sostinę, būna, pasikalbame su šeimos draugais ir netik, kurie su visu tuom susiduria.

Daugėja ir tokių atvejų, kai mergužės jaunos eina uždarbiauti iš noro turėti įvairių niekučių, ir tikrai ne iš asocialių šeimų.
Ir pradžia, tai ir yra tie pasimylėjimai iš noro pasitenkinimą pajausti, nors ir menkutį, palyginus...

"Sodoma ir Gomora"- aš tik priežastis stengiuosi nusakyti, bet daugiau nebeklausinėkite, nes nebenoriu trikdyti šeimų. Matote, kad neprotingas esu, į klausimus ir pastabas atsakinėju...

Ir Žiniuoniai bei bioenergetikai man mažiausiai rūpi, bet kitiems galbūt- tai autoritetas...

O prie ko čia Dievas, Karsavi? Pats žmogus prisidirba, kai tingi pamąstyti.

Tiesiog nenoriu, kad žmonės susikūrę namus, gimtinę, ir nepasijutę laimingais, imtų ieškoti kaltų...
Mes esame vaikai didžiulėje Žemėje...
Mes teesame žaislai suaugusių pasaulyje...
Karsavi
Posts: 22
Joined: Mon 12 17, 2007, 12:06

Re: Neaiškumas (apie seksą)

Post by Karsavi »

Sveikas, Ramuma.

Buvau nusprendęs daugiau nieko nerašyti šia tema, kol neperskaičiau šių Tavo žodžiu:
Ramuma wrote:Kalbant apie vyrus... O kur tokie? Kaip vyrai vadinami? Ar tik ne kiaulėmis, tik norai yra jų- būti karaliais...
Yogai ir Tantristai seniai jau juokiasi iš tokių vyrų, kaip jūs įvardinate, kai negali žmogus sėklos sulaikyti, sakykime, pradžiai- penkių ar septynių valandų. Ir tokius dar vadinate vyrais... Galiu tuom pasinaudoti, tačiau visi tie "orgazmai" man nėra aktualūs. Koks čia vyriškumas, kai tiek laiko niekais nueina... O mylimiems žmonėms naudos apčiuopiamos nėra. Banalu ir tiek...
Pabandysiu atsakyti.
Rašai, kad jie juokiasi iš Mūsų – taip vadinamų vyrų. Noriu pakviesti Tave nemaišyti piršto su ... Tavo paminėti jogai ir tantristai yra savo srities profesionalai. Tu teisingai rašai, kas tie vyrai, kas per matas apibūdinti vyrui? Į tavo tokį paliginimą galiu atsakyti tik vieną, kad yra tiek matų, kad gali susisukti galva. Yra žmonių kurie 10 kartų geriau už mane mušasi, kurie nubėga 10 kartų ilgesnę distanciją, 10 kartų geriau žaidžia futbolą ir yra tokių kurie 10 kartų ilgiau sulaiko sėklą ir gal būt 10 kartų vertesni vyro vardo, tai ką, tai pagrindas man būti nevyru? Keistai skamba, kalbėkime apie “normalius” žmonės, nemaišydami juos su profais. ;)

Viskas kas tu rašai gali būti tiesa, negaliu vertinti ar spręsti, tačiau šalia to žinau, kad tikras kažką pasiekęs žmogus nebus toks kategoriškas ir niekada nepateikinės vien juodos ar baltos spalvos, net spalvų atspalvių yra milijonai, ką jau kalbėti apie žmonės, jų santykius ir tą patį seksą.

Man taip pat būtų išgirsti nuomonę žmonių kurie savo dvasingume pasiekė tokį lygį, esant kuriam sekso galima atsisakyti. Aš patikėčiau tokiu žmogumi, jei jis normaliai pateiktų tai. Jei ateitų ir pasakytų, žinot, pasiekdamas dvasingumo lygį, kai viskas tampa harmonija, net dabartiniai procesai ir įvykiai žemėje, kai pamatai harmonija visame kame, net ir “blogyje”, išugdai tokį dvasini lygį, kai pradedi mylėti viską ir visus, kai meilė nustelbia viską, kai visus myli kaip savo žmoną ir atsisakai vienos moters ne dėl to, kad ji bloga, o dėl to, kad kitus sugebi mylėti kaip vieną savo žmoną ir tiesiog negalėtum ir nesuprastum kam skirti visą savo meilę vienam žmogui. Kai meilė viskam ir visiems, pasiekta harmonija ir šios harmonijos, bei TOKIOS meilės pojūčiai yra tokie nerealūs, tokie tobuli, neša savyje tokį kasdieninio, net akimirksnio malonumo pojūčius ir neša visada, bet kokią akimirką, kad nustelbia bet kokius jūsų sekso pojūčius, tada aš patikėčiau tuo žmogumi. Priimčiau į širdį tokius žodžius, bet tai turi būti tokie argumentai, bet ne tokie kaip Tavo baisekliai, blogai, nesąmonė ar panašiai. Aš priimčiau tokius, seksas gerai, bet yra geresniu, yra tokiu po kuriu seksas atrodys kaip vaikų žaidimai. Jis neneigtų sekso, bet parodytų viltį, šviesą ir meilę, o ne baiseklius, grybelius ir panašiai. Tada ir žmonės eitų paskui jį ir negalėtų paneigti. Nesakytų blogai vien dėl to, kad darai, o sakytų gerai, kad darot, bet yra dar geresniu būdų ir jus galit tai pasiekti.

Sakai, jog nemoki gražiai rašyti... Į tai aš galiu atsakyti tik vieną, kai ieškai atsakymus prote, kai atsakymai išgalvoti, neeina paskui širdį, nėra harmoningi, jie niekada nebus gražūs. Kai rašai apie gerus dalykus, iš širdies, kaip jauti, apie malonius prisiminimus, gražūs, viltingi ir harmoningi žodžiai ir atsakymai gimsta savaime. ;)

Štai Tau mano atsakymas. ;)
Ramune
Posts: 113
Joined: Thu 10 12, 2006, 11:29
Location: Klaipeda

Re: Neaiškumas (apie seksą)

Post by Ramune »

Jei tai atsakymas jau sias aukstumas pasiekusio zmogaus, ir jau turincio savo antraja pusele, tai yra gyvenancio darnu seimynini gyvenima, tada labai aciu.
Nenoreciau, kad tai butu zodziai ne is tikros gyvenimiskos patirties ir pacio neisjausti.
helenelen
Posts: 48
Joined: Sat 03 03, 2007, 21:02
Location: Kaunas

Re: Neaiškumas (apie seksą)

Post by helenelen »

Basta wrote:Mano komentaras į visa tai.

Aukščiausiasis AŠ, dieviškumas yra alfa ir omega savyje, jis yra viskas ir niekas.
Tolstant nuo centro, artėjant prie materijos, vyksta individualizacija, dieviškosios dalelės įsisiaučia į skirtingus apvalkalus.
Galų gale dieviškoji dalelė, Sąmonė, apsivelka savo sielos struktūras, kurios turi lytį. Materija įdvasinama per sielos struktūras (vadinkime siela), kurios materijoje atsispindi. Kūnas jas atspindi, tai sudaro mūsų asmenybę.
Siela įgauna lytį, ji poliška ir trokšta sujungti dvi puses, ji ieško prarastos pilnumos. Tačiau priešybių sujungimas reiškia naują kūrybą. Materija (kūnas) neturi savo valios, tai siela trokšta savo antros "pusės". Įvykus sielų/sielų struktūrų susijungimui, sujungiamos priešybės ir iš jų gimsta trečia siela kaip drabužis naujai Sąmonės dalelei, įvyksta inkarnacija, dieviškoji dalelė pakviečiama į materijos pasaulį. Gimimas įvyko, bet jei buvo saugomasi ir neleista įvykti fiziniam priešybių susijungimui - kiaušialąstei ir spermatozoidui - kūnas neužsimezgė, nors gimė nauja siela.

Keičiant išorę plastinėmis operacijomis, net makiažu klaidinamas partneris, nes kūnas nebeatitinka sielos struktūrų (charakterio) ir rezultatas gali nebetenkinti, trauka gali išblėsti.

Tačiau žmogus ne gyvulys, jis gali pasiekti dieviškosios sąmonės lygmenį - pakelti sąmonę iki aukščiausiojo AŠ ir tapti Dievu. Tuomet jis naudos savo asmenybę ir kūną kaip įrankius dieviškumui reikšti, jis nesitapatins nei su savo asmenybe, nei su materija.

Kelkite Sąmonę, kundalini ir jūsų nevaldys jokie troškimai, jūs juos valdysite ir naudosite dieviškai energijai reikšti.

Norite pasakyti , jog norėdami užsiiminėti lytiniais santykiais šeimoje su mylimu sutuoktiniu, mes turime pasiekti dieviškosios sąmonės lygmenį?
Ar visi gali tai pasiekti?
Kada žinoti, kada jau sąmonė pakelta iki aukščiausiojo Aš?
Ramune
Posts: 113
Joined: Thu 10 12, 2006, 11:29
Location: Klaipeda

Re: Neaiškumas (apie seksą)

Post by Ramune »

Helenelen klausei :Kada žinoti, kada jau sąmonė pakelta iki aukščiausiojo Aš?
Nori juokais atsakysiu - kai nebenori santykiu :D :D :D
helenelen
Posts: 48
Joined: Sat 03 03, 2007, 21:02
Location: Kaunas

Re: Neaiškumas (apie seksą)

Post by helenelen »

Ramune wrote:Helenelen klausei :Kada žinoti, kada jau sąmonė pakelta iki aukščiausiojo Aš?
Nori juokais atsakysiu - kai nebenori santykiu :D :D :D
Hm, supratau, ką norėjote pasakyti..

beje,
yra labai pagirtina, kai intymūs santykiai vyksta tarp dviejų mąstančių, jaučiančių, mylinčių žmonių.
bet deja, šiais laikais tokių maža. didžioji dalis visuomenės nesupranta apie ką mes dabar kalbame.
meilė tarp dviejų žmonių yra pakankamas pretekstas lytiniams santykiams, net jei jie nemąsto? :wink:
Ramune
Posts: 113
Joined: Thu 10 12, 2006, 11:29
Location: Klaipeda

Re: Neaiškumas (apie seksą)

Post by Ramune »

.... "Aš dabar stengiuosi suprasti, kas yra meilė, kokia ji būna ir kur ne meilė, nes tai didžiausia paslaptis...
O "antrajai pusei" rasti pakanka rasti žmogų, su kuriuo norėtum susilaukti palikuonio. Net jei rastum savo papildančią asmenybės/kūno antrąją pusę, kad ir kiek užsiiminėtum lytiniais santykiais, niekad nesusijungsi į vieną - tokia materijos esmė, ji regima ir egzistuoja tik atkritusi nuo pilnumos. Tad neverta tam gaišti laiko."

Ar galima suprasti meile ? :wink: Visa amzinybe galima sukti galva ir vis tiek neperprasi , o ar nuo to geriau kam? Visa savo egzistavima zmonija bando atsakyti i si klausima, taip benarstant prieinama prie absurdiskiausiu isvadu, kad tai tik chemine reakcija musu smegeninese. Gal geriau kai ji mus aplanko deramai ja sutikti ir saugoti, kurenti savo sirdyse, kad ji neiseitu, kai neras kurybai vietos. Nuostabiausia, kai savo mylimaji po daugelio metu vis dar vadini graziausiais zodziais, nes kartu ir saldaus ir kartaus gyvenimo kelyje "isgerta".
Radau savo antraja puse, ir susijungiau ne tik i viena (...kad ir kiek uzsiiminetum lytiniais santykiais...- skamba is ties vulgariai, gal graziau mylejimusi vadinti ? ), turiu dvi nuostabias MEILES IR KUREJO dovanas, ir manau kad tai tikrai ne laiko gaisimas. Be to niekad i savo isrinktaji neziurejau tik kaip i palikuoniu reproduktoriu.
Nesupyk :) , tai nepatyrusio ir neisgyvenusio siu jausmu zmogaus atsakymas apie santykius, pati as nepretenduoju i jokias auksciausias dvasines aukstumas, matai, as tiesiog ismokau dziaugtis savo kasdiene diena, anksciau norejau visur tobulybes ir maciau tik trukumus, o dabar man tobulas rytas kai nubundu prie mylimo zmogaus ir i lova atbega du musu nebemazi vaikai ...
Tiesiog geriausia patiems nuspresti siuo labai jau intymiu ir individualiu klausimu: kiek? kada? ir ar ? Ir gink Dieve niekam nepirsti savo paziuru, tai turim isjausti patys ir tik patys klausyti is sirdies pareinancio atsakymo, nes jei jis ne tavo sirdyje uzgimes, gero nelauk. O kai uzgims asakymas, nuo sukilusiu jausmu sukursim kazka grazaus ir nuostabaus !
Karsavi
Posts: 22
Joined: Mon 12 17, 2007, 12:06

Re: Neaiškumas (apie seksą)

Post by Karsavi »

Atsiprašau už tokią litaniją, tikiuosi, nepabodo skaityti.....
Ne, skaityti nepabodo, bet baisiai jau viskas sudėtingai surašyta. ;) Šiaip viskas gal ir teisinga, bet keletas aspektų užkliūna. ;)
Aš dabar stengiuosi suprasti, kas yra meilė, kokia ji būna ir kur ne meilė, nes tai didžiausia paslaptis...
O prasmė? ;) Matai, aš Dievą, o tuo pačiu ir meilę suprantu kaip tam tikrą energiją. Iš principo viskas sudaryta iš energijos, nes jei paimti net patį tankiasią kūną, jo esmė energija, ryšiai tarp atomų, molekulių ir panašiai. Tų energijų gali būti begalė, dalis mums žinomų, dalis ne. Man asmeniškai lengviau suprasti vykstančius procesus būtent taip. Tad matyt Meilė ir yra viena iš šių energijų rūšių, gal būt ji pagrindinė, gryniausią ir “Dieviškojį”, bet kas iš to? Kas iš to, jog iš vadovėlių gali perskaityti apie el.magnetinė energiją, gali ją suprasti, bet kol jos nepajūtai, tai visiškas šnipštas ir absoliūčiai bevertis supratimas, žmogiškąją prasme bevertis.
O "antrajai pusei" rasti pakanka rasti žmogų, su kuriuo norėtum susilaukti palikuonio. Net jei rastum savo papildančią asmenybės/kūno antrąją pusę, kad ir kiek užsiiminėtum lytiniais santykiais, niekad nesusijungsi į vieną - tokia materijos esmė, ji regima ir egzistuoja tik atkritusi nuo pilnumos. Tad neverta tam gaišti laiko.
Klausimas iš kur išlindo ta antroji pusė? ;) Ir kaip viena asmenybė gali papildyti kitą. Niekas, nieką, nieko negali papildyti, tik pats žmogus, bebejo kitas gali paskatinti, padėti ir panašiai, gali būti atsimenimas ir jausmai iš kitų gyvenim, nes jie iš principo nedingsta. Tad grįžtant prie sekso ir simpatijos. Iš kur atsirado žinios ir supratymas, jog sekso metu atsiranda ar padaroma atskira siela, kuri kankinasi negalėdama matelizuotis? Ir anot kai kuriu dėl to seksas yra blogai? Man tai skamba absurdiškai, iš principo berods apsiprendėme, kad net žemėje tik patys žmonės save kankina ir Dievas čia ne prie ko, o jau ką kalbėti apie kitą pasaulį? Antra, kodėl aplamai siela? Aš sutinku, kad kažkas atsiranda, bet kodėl būtinai atskira siela? Yra begalės energijų, tame tarpe ir seksualinė, kodėl tai negali būti kažkoks kitas darinis, apie kurį mes net nenutuokiame, kaip ir apie energijų įvairumą? Ar būtinai tai turi būti sielą? Vėl gi man asmeniškai priimtinesnė mintis, jog taip vyro seksualinė energija kai jis jaučia simpatiją moteriai ir atvirkščiai moters energija, kai ji jaučia simpatiją vyrui, susijungia ir kažkas atsiranda. Bet tai gali būti visai kitos rūšies energija, kuria vyras ir moteris jaučia ir siekia šią energija pajusti, štai iš kur atsiranda trauka ir seksas. Ir vėl gi, jei kažkas atsiranda tai ne nuo pačio sekso, o nuo MINČIŲ apie seksą, nuo jaučiamos simpatijos, jei kažkas atsitiko ir energijos susijungė, ar bala nematė atsirado siela, tai jau IKI SEKSO. Nuo kūno molekulių ir nervinių galunių dirginimo niekas neatsiranda, patys apie tai kalbat, jog materialus pasaulis negali įtakoti nematerialaus, tad seksas tampa tik IŠRAIŠKA TUO KAS ATSITIKO, NORAS PAJAUSTI minčių, simpatijos ar seksualumo sukeltą energiją ar panašiai. ;) Tad seksas savaime nesukūria nieko, kuriame mes, minčių, norų ir jausmu pagalba, tad šioje platmėje seksas nekaip nekenkia ir nėra jokios prasmės jo atsisakyti. Minčių nesumažės, bet gali sumažėti laimės ar panašių pojūčių. Nuo to kad atsisakysi sekso, nors tik apie tai galvosi, koks nors dvasingesnis netapsi, bet kad stogas gali nuvažiuoti tai faktas. ;)
Tokių santykių esmė - laikinumas, ir dvasinė laimė negali būti siejama su kūnu, nes dvasinė laimė yra anapus ritmo, nuotaikų, ji nebūties būtyje, jei taip galima pasakyti.
Bet kad aš ir nemačiau, jog kas nors rašytų jog per seksą nori atrasti dvasinę laimę ar aš kažką praleidau? ;) Aš rašau, kad seksas vienas iš būdų patirti tai kas jau atsitinka tarp žmonių, ypač kai jie jau kažką iš tikrųjų jaučia vienas kitam. ;)
Dievas visame kame, tačiau tie, kurie laiko savo sąmonę tame "spygliuke", materijoj, jie yra rato pakrašty ir jų ne tik kūnas, bet ir Sąmonė ribojama laiko ir erdvės, kai šis ratas sukasi, o tie, kurie artina ją link Centro, įgauna vis platesnį matymą ir veikimo plotį, o centre būdami pilnai gali reikšti Dievo valią. Aišku tik tai, jog ratui sukantis yra stipri ne tik įcentrinė, bet ir išcentrinė jėga, kuri vis "išmeta" naujas asmenybes į įsikūnijimą. Ir prabusti aukščiausiojoj sąmonėj yra nušvitimas, prabudimas.
Įdomus aišku paliginimas, sunkiai kažką suprantu, todėl nelabai galiu atsakyti, be to ir nenoriu labai gilintis į ezoterinių sąvokų platybes. ;) ;) ;)
Na ir aišku tos ligmenis ir Dievo atskirimas nuo žmogaus…, vėl gi man žymiai supratingiau ir priimtiniau žvelgti į tai truputi kitaip. ;) Žmonės yra Dievo įsikūnijimas, per žmonės ir jų jausmus, per patirymą ir pojūčius Dievas ir mes jaučiam. Kadangi Dievas yra viskas ir visame kame, jis negali pamatyti ir pajausti save iš savo vidaus, jis tai gali padaryti tik iš išorės, tad padalino save į mažesnes daleles – Žmonės, kurie žvelgdami vieni į kitus, per materialų patyrimą, tame tarpe ir seksą, gali įgauti kažkokį patirymą, tame tarpe ir Dieviška. Tad iš principo mes ir esame Dievai, tik dėl vienokių ar kitokių priežasčių tai tiesiog pamiršome ir vėl bandome prisiminti. ;) Aišku matyt yra to supratymo lygmenis. O Dievo valia… Sunkiai įsivaizduoju, kad viena kažkokia Dievo dalis, gali primesti valią kitai… Jei tokia valia būtų, tai matyt Dievo valia pildyti žmonių norus, pildyti žmogaus valią patirti ir per patirimą, tame tarpe ir seksą, suvokti save ar pajūsti laimę ir meilę, ir Dieviškumą.

Ai, per daug jau aš čia rašau... ;)
Sėkmės. ;)
Toltik
Posts: 580
Joined: Fri 10 28, 2005, 9:56
Location: Laisvės oazė
Contact:

Re: Neaiškumas (apie seksą)

Post by Toltik »

O kas čia sunkaus? :)))) ;)

Teoriškai pagal šį modelį vykstant lytiniam aktui, nesvarbu ar realiam ar tik vaizduotėj įvyksta sielų susiliejimas. Tuo metu vyksta lyg ir harmonizacija lyg ir papildo vienas kitą "partneriai" savo turimomis savybėmis, apsikeičia vienas su kitu kažkuo.. O kuo tai jau čia taip pat fantazijos reikalas, keičiasi kartais harakteriai, turėjote pastebėti, kad keičiasi elgesys ir poroj būnant daug greičiau negu atskirai, beje tam nebūtini lytiniai santykiai :).. Na bet toliau apie šį modelį.. Kai kas sako, kad jei meilės nėra lytinio akto metu, tai apsikeičiama tik negatyviomis savybėmis, perduodamos energetinės ligų užuomazgos ir t.t. Aš tai nelabai tuo tikiu, manau, kad betkokiu atveju keičiamasi viskuo kas esame, ką turime (tiek pozityvios savybės, tiek negatyvios), vyksta harmonizacija visais lygmenimis. Jeigu partneriai nesugeba vienas kito priimti, pilnai susiharmonizuoti tai ir gyvybės kogero jie negali pradėti, taip dažnai būna šeimose, kai vienas negali priimti kokio nors kito partnerio bruožo arba yra koks nors giluminis blokas kurio net mylėjimosi metu neišeina apeiti ar pašalinti.

Pagal šią teoriją tai sielų pasaulis dabar gan neblogai apsijungęs ;), gal taip ir yra, ką čia gali žinoti :). Ši teorija skatina atsakingiau žiūrėti į lytinius santykius, gal ir gerai tai, kogero to dabar trūksta pasaulyje, kaip ir daug ko kito.. :))

Laimės visiems :))) :love:
Ramuma
Posts: 223
Joined: Sun 09 03, 2006, 15:27
Location: Rokiškis
Contact:

Re: Neaiškumas (apie seksą)

Post by Ramuma »

Radau. Savo mintimis bei pastabomis nebetrikdysiu nė vienos šeimos. Tačiau kiek užveizėsiu- pasidalinsiu.

knygelė Vilhelmo Sorosto(Vydūno).

Sėkmės!
Mes esame vaikai didžiulėje Žemėje...
Mes teesame žaislai suaugusių pasaulyje...
Sekhmet
Posts: 19
Joined: Fri 02 15, 2008, 1:55

Re: Neaiškumas (apie seksą)

Post by Sekhmet »

Megre-Puzakovas padare is sekso kazkoki staba, o jus ir patikejot. Ziurekit,kaip aprasoma-atseit visiems reikia siekti kazkokios auksciausios palaimos per seksa, o seima iskele auksciau uz viska pasaulyje. Pats paprasciausias ir gyvuniskiausias noras paverstas sventybe.Neturiu nieko pries seksa... bet pasirodo kaip klysta budistai-ne ten nirvanos iesko. Image
Ramune
Posts: 113
Joined: Thu 10 12, 2006, 11:29
Location: Klaipeda

Re: Neaiškumas (apie seksą)

Post by Ramune »

Na ir i pievas... pasakyta :lol: :lol:
Argi seima ne sventas dalykas? Cia susiburusiems zmonems seima nera bele kas ar pats paprasciausias dalykas. Ir mes ne kazkokia banda gluseliu kuriems kazkas kazka pasake ir mums tai jau sventa tiesa, cia mes dalinames savo isgyvenimais ir sava patirtimi.
Kazkur zmogau i pievas pavarei, kazkur ....
Sekhmet
Posts: 19
Joined: Fri 02 15, 2008, 1:55

Re: Neaiškumas (apie seksą)

Post by Sekhmet »

Dievas sventas dalykas jums,ar seima?
Dievas yra meile ir jeigu jus auksciau iskeliat seimas savo uz dieva, tai kokios tada bus jusu seimos be meiles??
J.Kristus yra pasakes,kas myli savo teva ar motina /sunu/dukteri daugiau uz mane, manes nevertas!
Taip kad galvokit zmones,kur einat.
Post Reply