Neaiškumas (apie seksą)

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

net ir Anastasija yra pasakius, kad meile ja degina siek tiek... Isvis kaip as ja suprantu - viena ten sau taigoj, o mylimasis uz tukstanciu kilometru: kas kad gali matyt per atstuma ir net poveiki daryti, bet vis vien ji yra zemes moteris, kad ir turinti nepaprastu galiu, ir jai nesvetimas issiskyrimo skausmas, nors ir kaip ji to stengiasi neparodyti, nors ir kaip dziugiai nusiteikus visad sutinka Vladimira...

Bet uztenka apie meile - cia tema apie seksa, tai apie ji ir kalbekit, o meiles zodziais neapibudinsi. Pirma karta pasigailejau, kad ne i tema parasiau - atleiskit...
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

IRC kanale #anastasija išsivystė ši tema. Atsiverčiau senau beskaitytą knygą ir skaitau:


- O kodėl ansčiau tokio, nors kiek panašaus jausmo nei aš pats, nei manau , daugelis kitų vyrų nebuvome patyrę?

- Supranti Vladimirai, tamsiosios jėgos stengiasi sukelti žmoguje žemas kūniškąsias aistras, kad jis negalėtų pajausti Dievo duotos palaimos.
Tamsieji, pabrėždami, kad geidulius patenkinti galima lengvai, visokiariopais būdais kursto, kad toks pasitenkinimas žmonėms ir tetūrys rūpėti. Ir šitaip jie nutolina žmogų nuo Tiesos. Vargšės, apgautos moterys, to nežinančios visą gyvenimą tik ir kenčia, ieškodamos prarastosios palaimos.

Ne ten ieško. jokia moteris negalės sustabdyti vyrų nuo klystkelių, jei pati jam atsiduos vien dėl geidulių patenkinimo. Jeigu taip jau yra, tai bendras jų gyvenimas nebus laimigas. Tada bendras jų gyvenimas tik bendrumo iliuzija, melas, formaliai priimta apgaulė.
Nesgi ir pati moteris iš karto tampa pasileidėle, vis vien, ar ji ištekėjusi už to vyro , ar ne.

<...>

Sudarę melagingą sąjungą, abu jos nariai paskui ieškos tikro pasitenkinimo slapčiom nuo kits kito ir stengsis malšint geismą su vis nauju ir nauju kūnu arba bus pasmerkti atiduoti savo paties kūną pilkai kasdienybei, tik intuityviai jausdami, kad nuo jų vis labiau tolsta tikra tikros sąjungos palaima.

<...>

- Žmonija nėra visiškai sugedusi, bet tamsiųjų jėgų mechanizmas, užgožiantis dvasingumą, sukurstantis žemus kūniškus geidulius, yra labai stiprus.
Jis žmonėms pridaro aibę bėdų ir sielvarto. Veikia per moteris, pasinaudodamas jų grožiu. Grožiu , kurio paskirtis - uždegti ir palaikyti vyro sieloje poeto, dailininko, kūrėjo ugnelę. Bet kad galėtų tai padaryti, moteris privalo būti tyra. jei tyrumo stinga, ji nesamoningai bando privilioti vyrą savo kuno grožybėmis, išoriniu tuščio indo grožiu. Ir nesusimąsto, kad šitaip jį apgaus ir per tą apgaulę tikrai pati kentės visą gyvenimą.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...grazus zodziai, bet tai ka mums dabar daryt - vaiksciot kaip kaliausem (nors man kartais tai visai ir patinka, ypac sode - tada nereikia ne zvirbliu baidykles - visi islaksto... :wink: :lol: )
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

:D Na jau, čia neparašyta, kad moterys turi vaikščioti baisios :wink: :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nu pasakyta, kad grazi moteris turi buti tyra, kitaip bus blogai, o vat jei ji nera jau tokia tyra (ir kas ta tyrumo laipsni nustato... :roll: ), tai jai belieka buti ragana ir vaikscioti kaip pabaisai, tada nors kitu neapgaus, ar ne taip cia ka supratau?.. :roll: :wink:
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

ir taip ir ne (juk skaite lozoriu darja?)

grazi moteris tai ta kuri turi dideliu meiles kaupimo (atitinkamai ir meiles erdves kurimo) galimybiu.
Bet jei galimybe nesutampa su noru...

"Odin moi znakomyj imeet zhelanie kupit dom, no neimeet vozmozhnosti;
za to on imeet kupit kozu, no neimeet zhelanija. Tak vypkem za to chto nashi zhelanija vsegda sovpadali s vozmozhnostiami"
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ja pju do dna za tech kto v moria,
za tech, kovo liubit volna, za tech, komu paveziot,
i esli cel' odna - i v radost', i v goria,
to tot, kto ne strusil i viosl ne brosil,
tot zemliu svoju najdiot... :wink: :P

("Mashinos vremeni" daina "Za tech, kto v moria" :wink: )
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Mindaugas wrote:kaip tai sutinku su darjos nuomone apie Rasputina ir man tai suprantama
Skaitau dabar knygą : A.Simanovičius RASPUTINAS

Atrodo jis buvo didis žmogus, stengiasi carą paveikti, kovojo dėl ukininkų, ir sakė carui reikia žmonės duoti daugiau žemės. Ir dar stengėsi kad susitaikytų su Vokiečiais. Ir iš jo pamastymai ir sakiniai tokie įdomūs neįprasti su reikšme.

Daug suprato Rasputinas. Gal net reiktų naują temą apie tai pradėti.

O tas Simanovičius buvo jo sekretorius. Žydas.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: zinot ka - davai steigiam anastasijieciu "partija" - rasputiniecius :roll: :wink: Pirmieji sarase butu:

1. Mindaugas
2. Darja
3. kas dar noretu istot, prasom pateikt dokumentus, CV, nusviesti savo politines paziuras - t.y. poziuri i musu didziai gerbiama Rasputina (o koks, beje, jo vardas :?:.. :? ) ir jo gyvenimo filosofija... :roll: :wink: :P
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

Post by Leonardas »

darja wrote:(o koks, beje, jo vardas :?:.. :? )
Grigorijus Rasputinas http://www.peoples.ru/state/divinators/rasputin/
Gyventi pagal sąžinę
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ai, tiesa Grisha, kaipgi as galejau pamirst - aciu, Leonardai, tu kaip visuomet pateiki tikslia informacija (ir dar lietuvisku shriftu :wink: :P :) )
Vija
Posts: 46
Joined: Fri 05 07, 2004, 20:04

Post by Vija »

Ir aš turiu minčių apie seksą.
Ar kam nors kyla klausimas, kodėl Dievas žmogų sukūrė tokį seksualų, na tiesiog iš visų gyvių seksualiausią. Niekam gamtoje tiek vyriškos sėklos nedavė, o kodėl davė tiek daug žmogui?
Kodėl moteriai tiek daug davė erogeninių zonų, kurias glamonėjant, kyla didžiulė aistra? Ir kodėl vyrui davė tokį didžiulį pasitenkinimą, glamonėti moterį?
Ir dar, kodėl tik žmogui davė aistrą? Nė vienas gyvis negavo aistros, gavo tik normuotą potenciją giminei pratęsti.
Ir kodėl žmogus lytiškai santykiauti gali bet kada, tam tereikia aistros. O va pamilti ir mylėti taip lengvai neišeina. Meilei aistra nepadeda.
karmennn
Posts: 30
Joined: Fri 11 28, 2003, 22:35

Post by karmennn »

o man patiko pasakojimas apie..lotosa...Kad zmogus yra tarsi lotosas...jo ziedas nuostabus, o saknys purve...Ei, as nesuprantu Anastasijos :? ...jos nuomone, mes turetume atsikratyti visokiu "geiduliu"ir t.t...bet ji uzmirsta viena labai svarbu dalyka, kad zmogus turi buti harmoningas  :yy: , t.y, ne vien gerio, bet ir blogio zmoguje turi buti...Dvasingumas yra gerai, bet visada reikia nepamirsti tvirtai stoveti ant zemes..kas butu, jei imtume ir istrauktume lotoso saknis is purvo?jis imtu ir nuvystu...Man pasakojo, kad zmogus turi buti kaip medis, kuris turi tvirtas saknis ir placia laja...laja be saknu neegzistuoja, kaip ir saknys be lajos...Dvasingumas be zemiskumo niekur neveda, kaip ir zemiskumas be dvasingumo, kaip ir geris be blogio, arba blogis be gerio yra neimanomas...vat...seksas galbut yra zemiskoji, siurkscioji meiles puse...bet be jo meile butu nevisaverte...
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

JI yra pasakius,kad bus taip,kaip nuspres zmones.
Viskas slypi priesybiu vienybeje  :yy:
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>mes turetume atsikratyti visokiu "geiduliu"

nu bet jei humaniskomis priemonemis ju negali patenkint, tai kam save grauzti dar papildomai?
o priverstinis bandymas atsikratyti tipo "as turiu atsikratyti" yra nenaturalus.
IMHO turetu buti "turiu harmonizuotis"

tuo as lyg ir pritariu karmenn o lyg ir ne :)
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
J

Post by J »

Labai įdomų požiūrį į seksualumą turėjo senovės egiptiečiai. Jiems tai buvo energija, lygiavertė visoms kitoms žmogaus energijoms, ir , naudojant tam tikrą energijos valdymo techniką, buvo kelias į nemirtingumą.
Nemirtingumas, tai ne kūno amžinumas, bet tai, kad žmogus, atėjęs gyventi naujo gyvenimo, prisimena visus savo ankstesniuosius.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: gal kai kam jis jau nusibodes, bet Grebenscikovas yra pasakes, kad myletis lygiai taip pat sventa, kaip ir melstis (uztai ji vienas popas net is cerkves isvare :roll: :wink: )
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>uztai ji vienas popas net is cerkves isvare

uz tiesa niekas galvos negosto
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:lol: :lol: :P
J

Post by J »

Kiek yra žmonių, tiek bus nuomonių apie seksą. Kiekvienas žiūrim nuo savo kalniuko; pagal savos šeimos tradicijas, pagal temperamentą, pagal sugedimo laipsnį, pagal daug ką.
Bet mano draugei pasisekė mažiau. Jau pora metų ji našlė. Ar galima įsivaizduoti būseną, pabudus iš erotinio sapno? Ir ką tada galima patarti? Ar neatrodys juokingos kilnios idėjos ir grąžūs lozungai moteriai, išpiltai šalto prakaito po "gražaus" sapno?
Last edited by J on Wed 03 09, 2005, 23:41, edited 1 time in total.
Post Reply