Neaiškumas (apie seksą)

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

va va, ir as sakau: kilnus lozungai, kuriu, esu isitikinusi, pats gerbiamasis Megre visai nesilaiko - idomu butu pasekt kokiam paparacui jo asmenini gyvenima - jauciu, graziu dalykeliu pastebetu - sitaip galiu drasiai teigt po susitikimo su juo - dar intuicija manes nebuvo apgavus...

O tai tavo draugei linkiu susirasti kita zmogu - kazkur skaiciau, kad mirusysis buna laimingas, kai jo sutuoktinis (-e) susiranda kita gvenimo drauga... Juk zmogui reikia visko, kaip sakoma: kas ciesoriaus - ciesoriui, o kas Dievo - Dievui... Ir atsisakyti nieko nereikia, jei yra noras (tik svarbu, kad ne jis mus, o mes ji valdytume), ateis laikas - galbut to ar ano nebereikes, o kol reikia - nereikia saves prievartauti: taip man buvo su rukymu - prie kompanijos patraukdavau sau cigarete ir visai nesukau del to galvos, bet vienakart taip apsigeriau ir apsirukiau, kad dabar net cigareciu kvapas pykina, o ir alkoholio ilgai nesinorejo, dabar isgeriu prie kompanijos, bet be ypatingo entuziazmo... :? :wink:
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Jone, radai kuo pasigirti.

Panasiai butu kad as pasigirciau jog nemoku kinieciu kalbos ir sunkus hieroglifai nedraske mano galvos
Kai Dievas salia tai visi sunkumai yra niekis, o kai Dievo nera ziurek ir pasaulio pabaiga cia pat :)
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:x o tu, bjaurus kipshe, neizeidinek moteru, ir dar kovo 8-aja, o tai zinai, kuo tai baigiasi - paciam nekas bus toje srityje... O as tikrai visai nenorejau pasakyti, kad reikia gyvent vienaip ar kitaip - kiekvieno kelias ir kiekvieno pasirinkimas yra vertas pagarbos, jei tik jis nekenkia kitam - kaip sakoma i Roma veda tukstanciai takeliu ir niekas negali pasakyt, kurio geresnis, net lygint nereikia, jei gyveni taip, kaip jauti ir kaip sako sirdis... :wink:

Taigi su Tarptautine moteru solidarumo diena, mielos moteriskes ir merginos!!! :wink: :P :)
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>kuo tai baigiasi - paciam nekas bus toje srityje...

a man vienodai sviecia. jei jones dar nedraske tai man jau baigtas kriukis. Now I am free of it... but how long? :)))
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
J

Post by J »

Ar Kipshui atrodė, jog aš giriuosi? Įdomus pastebėjimas!
Ką gi, belieka atsidusti ir pripažinti, kad kiekvienas pasaulį mato savaip.
J

Post by J »

Mielas Kipsheli, daugiausiai kandžiojasi tie, kurie turi itin jautrią sielą. Geras tu, nors ir pasikasei ne tik po pusnim, bet ir po pernykščiais lapais. Kyšo ne tik ausys. Prastai maskuojiesi.
Na, įkandai man į vieną žandą. Kitą atsukti? Nenorėčiau, bet jei tau nuo to bus geriau?..
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nepiktybinis tas kipshas, tik negalvoja ka kalba - nepyk tu ant jo, bet ir pati nesijausk kalta, kad gyveni taip, o ne kitaip: juk niekas - nei Megre nei dar kas - nezino, kaip zmogui reikia gyventi - tik jo sirdis pasako, ka vienu ar kitu momentu turi daryti ar nedaryti. Ir niekad nereikia pasiduoti masinei nuomonei - tipo reikia gyvent taip ir ne kitaip, o zmogaus gyvenime buna visokiu etapu: bent jau as per savuosius 31 metus nugyvenau tikrai kelis, visiskai skirtingus - ir del nieko nesigrauziu ir nesijauciu kalta - uz viska sakau kurejui aciu, nes visa tai, ka patyriau, yra Jo dovana... :wink: :) :P
J

Post by J »

Žinau, kad nepiktybinis. Tik kažkaip pati išsigandau savo atvirumo.
Lygiai kaip ir tau, buvo gyvenime įvairiausių etapų, visada klausiau širdies balso ir dėl nieko nesigailėjau. Nepaisant visų "gyvenimo universitetų", esu kupina Džiaugsmo, Meilės ir perkopus per 40 m. supratau, kad atrandu Gyvenimą ir Pasaulį iš naujo.
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Sveiki. :h: Visas moteris (tuo paciu ir save) sveikinu su Kovo 8-ąja. Taigi,taigi prakalbome apie seksą.Gerai tai ar blogai?Kodel niekas nekalba apie jausmus?Jei su mylimu zmogum,man tai šventas reikalas.Be to manau, kad reikia mokėti tai daryti,nešvaistyti savęs.Kadangi man teko išsiskirti su mylimu zmogum,man seksas prarado prasmę.Pajutau,kad po to savęs pradedu nekęsti,kad man visai ne to reikėjo.Manau,kad tą energiją galima po truputį nukreipti didziajai kūrybai.O tai jau nepakartojami jausmai.Orgazmas ateina ir praeina.Pamiršti ir net neprisimeni ir vėl kazko trūksta.Bet taip gal tik man.Manau kiekvienam kitaip.Ir kiekvieno pasirinkimas šventas reikalas.Aš irgi praėjau keletą etapų tuo klausimu.Ir visai savęs nesmerkiu,nors ne visada elgiausi tesingai.Gal aš klystu.Nezinau,gal dar bus tų etapų,bet matau,kad kuo toliau tuo ilgiau be to apsieinu.Gal iki tol,kol rasiu savo zmogų?
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

"orgazmas"
kokis normalus zmogus del tokio nieko sexu uzsiiminetu???
ne tame problema
bet matyt nesusidures su paroblema nesupranta apie ka eina kalba
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Oi tu Kipše,tai paiškink apie kokią problemą kalbi.Tam ir rašau kad pasidalinti.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

atsakysiu trumpai: sotus alkano neuzjaucia
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ...dekui dekui, manau, prisgadys... :wink: :P :)
J

Post by J »

Ši tema skirta ne jausmams, o seksui.
O jei kalbant Kipshelio stiliumi, tai leiskit paklausti - koks normalus žmogus užsiminėtų seksu be meilės?

Beje, ar žinote skirtumą tarp padorios moters ir...
Padori moteris prieinama tiems, kurių JI nori. Nepadori - tiems, kurie JOS nori.
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Na, iki šiol tai man buvo neatskiriami dalykai- meilė ir seksas. O dabar net nesiderina.Paziūrėsim kai ateis pavasaris :roll: :D :H
(Visai nieko pasijuokti iš savęs)
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

na apie padoruma kiekvienas supranta savaip

padori moteris yra ta kuri Dieva myli, stai taip!
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:D :D :D
J

Post by J »

Padorumas...
Kartais ir gatves mergina taip myli Dievą, kad pasakymą "Mylėk artimą savo kaip patį save" supranta tiesiogiai.
Kartais nekaltas noras paglostyti žmogui veidą, sukelia audringą jo reakciją - neturėk neskaidrių minčių mano adresu...
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>Kartais nekaltas noras paglostyti žmogui veidą, sukelia audringą jo reakciją

panasi reakcija jei atsiranda nekaltas noras suduoti zmogui i veida, pradziai kumsciu...

toks jau tas veidas yra :)))
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
J

Post by J »

Taip, panaši reakcija gali atsitikti ir kitokiais atvejais. O jei dar nežiūri ne tik į akis, ber ir į veidą, tai būtinai kas nors atsitiks.
Veidas be galo iškalbingas. Žeisti gali ne tik žodis. Kartais veido išraiška ir sunkiai slepiama šypsena pasako daugiau nei pats žmogus norėtų.
Ir jau tada nei iki jausmų, nei iki sekso.
Post Reply