Neaiškumas (apie seksą)

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

ir stai galu gale atejo atsakymas:

kas nori murkdytis tas tegul murkdosi amziams

o kas nori kurti kartu su Sutvereju tas tegul kuria


kas mano kad Sutverejas akis sutvere tik tam kad jos matytu tik gera, tegul jas issibado jei nori
kas mano kad Sutverejas rankas sutvere tik tam kad jos sodintu medzius, tegul jas nusipjauna jei nori
kas mano kad Sutverejas...... tegul mano sau toliau jei nori, tai jo laisva valia
J

Post by J »

Išmintingas kalbėt pradėjai, Dirvo kary...
Džiaugiuosi... :D
:love:
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Kokia diskusijų esmė? Diskutuojam diskutuojam, bet ar pasikeičia realiai mūsų gyvenime kažkas dėl žodžių čia išsakytų? (Nebent kas nors pasijaučia teisesnis :) ) Kas mylėjosi- tas mylėsis, kas nusprendė nesymilėti- linkiu stiprybės.
J

Post by J »

Donatus, ko taip skausmongai reaguoji į mylėjimosi (sekso) klausimą?
:lol: :lol:
Buvai dingęs gal pora mėnesių, bet kai tik atgijo tema apie seksą ir intymius santykius šeimoje, išdygai tarsi...
Matyt nesimylėti ne taip ir lengva?... :roll: :lol: :roll: :lol:
:lol: Ne veltui stiprybės palinkėjai... :lol:

Jei ko, tai sakau iš anksto - aš nepiktai... :lol: :) :lol: :)
Last edited by J on Fri 01 27, 2006, 20:17, edited 1 time in total.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink:
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

:lol: :lol: :lol: 8) :oops: :wink:
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

oi, kaip juokinga :wink:


Donatusas atsirado ne tik šioj temoj :lol:

seniai reikėjo kam nors tokius protingus žodžius pasakyt :D :wink: :P o tai čia diskutuojam.. diskutuojam.. vėl diskutuojam :D ir vietoj to, kad normaliai atsakyt, kodėl diskutuojam :), krimstelim artimui savo :) :wink:

(aš ir nepiktai, faina kai kada krimstelt :) )
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

sakot nesimyleti nelengva?
nera tai nei lengva nei nelengva, kai supranti ko isties nori.. tai tiesiog yra.. :)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Sveikinu Jus!
Jonė.S wrote:Donatus, ko taip skausmongai reaguoji į mylėjimosi (sekso) klausimą?
:lol: :lol:
Buvai dingęs gal pora mėnesių, bet kai tik atgijo tema apie seksą ir intymius santykius šeimoje, išdygai tarsi...
Matyt nesimylėti ne taip ir lengva?... :roll: :lol: :roll: :lol:
:lol: Ne veltui stiprybės palinkėjai... :lol:

Jei ko, tai sakau iš anksto - aš nepiktai... :lol: :) :lol: :)
Ne taip skausmingai, kaip atrodo reaguoju :D Tik kartais liudna del broliu ir seseru... Bet Jusu teise rinktis. :wink:
O kad sugrizau kada tema si atsigavo- grynas sutapimas :)
Ir stiprybes reikia lipt i kalna, ne kaip ristis ar stoviniuoti. :wink: :D Sekmes!
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

vaiduze wrote:sakot nesimyleti nelengva?
nera tai nei lengva nei nelengva, kai supranti ko isties nori.. tai tiesiog yra.. :)
Man ir atrodo,kai pakyli truputį nuo zemės aukščiau-pasidaro VISKAS labai aišku.........ir to "intymumo" visai nereikia.........
bet blogiausia,kai gyvena du zmonės ir jie nevienodu aukščiu pakyla...........Taip ir gaunasi:vienas labai nori.......o kitam to nereikia........-jis pilnoj kūryboj......... :roll:
Taip ir gaunasi-ta trintis!
Kazkas -kazkam turi nusileisti....... :wink:
Ir kazkas-kazkam padaryti......... :lol: :lol: :lol: :lol:
Viską daryk 100%
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Taigi, ką tada daryti?
J

Post by J »

Donatus
Ne taip skausmingai, kaip atrodo reaguoju :D Tik kartais liudna del broliu ir seseru... Bet Jusu teise rinktis. :wink:
O kad sugrizau kada tema si atsigavo- grynas sutapimas :)
Ir stiprybes reikia lipt i kalna, ne kaip ristis ar stoviniuoti. :wink: :D Sekmes
Donatus, tikiuosi priėmei mano žodžius geranoriškai...
Aš ten tiek šypsenėlių pridėjau, kad visiems būtų aišku, jog nenoriu įkąst...

Ir kad atsiradai tokiu momentu, žinau, grynas sutapimas...

Dėl brolių ir seserų ir man širdį skauda, tik dėl kitokių dalykų.
Last edited by J on Fri 02 10, 2006, 19:17, edited 1 time in total.
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Gabriuk, ale kad norisi krimstelt:) kai matai toki isitikinima savo teisumu:)
Juokinga ir puikybes pilna man atrodo tokia nuomone, kad tie, kurie nesimyli, tai kaip pauksteliai i virsu kyla, o kurie mylisi, tai jau kaip akmenukai zemyn krenta:) Ir apgailestavimai del savo neteisiuju broliu ir sesiu.
Bet,zinoma,-tai kuo isitikine esame visada mus uzdega ir pakyleja.
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

(+) :D :lol: :) :oops: 8) :wink:
J

Post by J »

Basta, esi labai teisi.
Aš suprantu Dinos reakciją.
Last edited by J on Fri 02 10, 2006, 19:19, edited 1 time in total.
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Žmogus turi daug kūnų, ir kai myli, myli visais kūnais. O va tam fiziniam kūnui, su kuriuo dažniausiai save tapatiname, ir reikia fizinės meilės. Ar kuris nors mūsų kūnas geresnis už kitą? Ar kuris nors "šventesnis", "doresnis"? Kuri ranka teisingesnė - kairė ar dešinė? O gal dešinė akis mažiau verta matyti pasaulį? Matyt, problema ne sekse, ne tame mylėtis ar nesimylėti. Priblema požiūryje. Kai nemyliu tai, dažniausiai, ir "nenoriu". O jei "noriu" - tas noras labai jau nekonkretus ir į jį puikiausiai galima nekreipti dėmesio. O kaip galima nekreipti dėmesio į troškimą ištirpti mylimojo glėbyje??? Ar laikyti tai purvinu, gėdingu beigi nereikalingu dalyku??? Čia jau už mano netobulo suvokimo ribų...
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Jei jums nepatinka mylėtis, nesinori ar norisi ko nors kito, tai nesimylėkit, jei patinka, norisi, jei dėl to gerai jaučiatės- tai mylėkitės. Kokios problemos. Problema, gal didesnė, kai poros poreikiai skiriasi. Apie tai klausiau, bet tikriausiai čia dauguma vienišų . . .arba poreikiai sutampa.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: zinot ka as pastebejau, kad tie, kurie propaguoja susilaikyma, dazniausiai viduje buna toookie nesvarus, gali taip bjauriai pasakyti ar pasielgti, kaip kitam paleistuviui net i galva neateitu - matyt, todel, kad zmogus ignoruoja viena naturalia savo dali, tai ji jam ir kersija... O dvasingumas ir mylejimasis - tai kaip du paukscio sparnai, vienas pekelia, kitas izemina, kad butu pusiausvyra... Aisku, ateina zmogui laikas (ar kuri laika), kai to nebesinori, kai ta energija jis (pasakysiu moksliskai :wink: ) sublimuoja i kitus dalykus, bet jei norisi ir jis ta samoningai atmeta, tai... dazniausiai kaip tik krinta, o ne kyla... Labai teisingai Dina pasake, o mano tevelis sakydavo: "Esu zmogus ir viskas, kas zmogiska, man nesvetina" - va, butent... ŽMOGIŠKA, o ne purvina ir nesvaru...
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

darja wrote: mano tevelis sakydavo: "Esu zmogus ir viskas, kas zmogiska, man nesvetina" - va, butent... ŽMOGIŠKA, o ne purvina ir nesvaru...
Gražūs žodžiai, darja. :D Mes žmonės...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink:
Post Reply