Apie tai, kas valdo Lietuvą

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Apie tai, kas valdo Lietuvą

Post by Mindaugas »

Pasižiūrėjus per televiziją ir išgirdus tam tikrus fragmentus kaip:
kažkas seka aukštų pareigūnų "energetiką" "nuotaikas" ir t.t.

O taip pat kitus fragmentus iškyla akivaizdus patvirtinimas to apie ką šnekėjo Anastasija ir jos senelis.

Tiesiog situacija kuri yra dabar viešai šiektiek paskelbta, tą tik patvirtina.

Patvirtina Anastasijos žodžius. Ir tai tik labiau skatina susimąstyti, kaip tiksliai Anastasija išmano apie visą pasaulio valdymo struktūrą. Akivaizdžiai galime pamatyti kaip veikia kažkieno sukūrta programa. Ir dar kas man labai patiko, kad yra ir tarp valdžios pareigūnų kurie dalinai žino priežastis ir pasekmes.

Toks įspūdis susidaro, kad šios dienos situacija ir aplinkybės padeda akivazdžiai pamatyti ir patvirtinti.
Nors kiek tai yra svarbu tai pamatyti nežinau.

Aišku galima dar kalbėti apie žurnalistų bei leidinių įtaką ir t.t.
Ir kitus valdymo ir žmonijos akių apdūmimo įrankius. Bet kolkas susilaikysiu.

Akivaizdu kokia yra struktūra
Slaptieji žyniai ir t.t.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Gal cia jau veikia naujoji programa, kuri palaipsniui apnuogina visa sistema. Nesvarbu kad dauguma zmoniu melo nepastebi - jie taip uzprogramuoti, bet nauja karta...

Mes irgi turim progos tobuleti:
pavyzdziui mano vaikeliukas dare savo zbitkas, kad ir kaip balsa keldavau ar ji bausdavau. galu gale supratau kad beprasmiska ir po kiekvieno negerumo tik palinguodavau galva, atsidusdavau ir graziai eilini karta paprasydavau daugiau taip nedaryti. ir nesvarbu kad jis net susiriesdamas meluodavo, as juo vis 'tikedavau' kartais paklausdamas: "ar tu pats tiki tuo ka sakai" arba "na kaip tu neisdykausi, zinoma kad isdykausi, tik buk gerutis, net taip baisiai"
sunku patiketi, bet po pusmecio vaika lyg kas pakeite - tiesiog gero vaiko etalonas pasidare. aisku padaro ir dabar zbitku bet bendrame fone vos ne angeliukas :)))
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
saimhe
Posts: 58
Joined: Wed 10 30, 2002, 16:35

Post by saimhe »

pavyzdziui mano vaikeliukas dare savo zbitkas, kad ir kaip balsa keldavau ar ji bausdavau.
Užuodžiu kovą už dorovinį savarankiškumą: kai žmogui sudarai sąlygas pačiam disciplinuoti/bausti save -- jam priimtinu būdu ir jam pritariant, -- jis neišvengiamai ir greitai gerėja.

Tuo tarpu nelauktos bausmės atveju visą dėmesį pasiglemžia kova su skausmu -- betarpišku, kai bausmė [pernelyg] nemaloni, bei dėl neteisybės, kai su ja nesutinkama. Nelieka sąlygų tikram augimui, gauni tik jo regimybę.
as juo vis 'tikedavau'
Būtinai. O retkarčiais verta ir nuoširdžiai -- pasitikėjimas paperka.
sektunaikintojas
Posts: 23
Joined: Sat 08 16, 2003, 22:02
Location: Vilnius

Post by sektunaikintojas »

viska valdo pinigai ir ekonominiai interesai, stambesnio kapitalo imones isstumia smulku versla, isigali supermarketai ir kiti gigantai, dauguma zmoniu tampa skursdziais , o turtuoliai vis daugiau igyja laisves: http://skaitykla.mums.lt/ paskaityk baumana ir kitus autorius .
brosiuleles nepakaks.
Eglė
Posts: 110
Joined: Sun 02 02, 2003, 22:01
Location: Kaunas

Post by Eglė »

Sektunaikintojau, tai, ką tu išvardinai tėra tik "aisbergo viršūnėlė" ,
tai tik vienos iš valdymo priemonių. :roll:
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

o kas valdo pinigus?
o kas valdo pinigu valdovus?
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Mindaugas2
Posts: 30
Joined: Wed 04 16, 2003, 18:18

Post by Mindaugas2 »

Pinigu i kita pasauli nenusineshi ,jie tik tada labai svarbus kai ju neturi ir ju reikia .Kai ju turi tiek kad patenkinti savo poreikius,didesnis kiekis ju tampa beverciais popieriukais. Pasiziurekite i turtingiausius zmones B.Gates ,Sorosa ..didziaja savo gautu pinigu dali paukoja labdarai.

Ir tai yra tikrai protingi bei ne maziau dvasingi nei mes zmones.

Manau turi buti protingos ribos .Gobsumas yra blogai -tingejimas ir dykaduoniavimas dar blogiau .Truputi vyresni is musu prisimena socializmo laikus ...ar buvo labai viskas gerai ? Kur ritosi visa salis ir zmones tuomet ?

Kapitalizmas (laukinis kaip Lietuvoje ) nera gerai ,bet geriau nei socializmas ...o alternatyvos visiems primtinos kol kas nera ..jei butu, jau butu igyvendinta ji seniai.


Kipshas wrote:o kas valdo pinigus?
o kas valdo pinigu valdovus?
bute
Posts: 72
Joined: Tue 02 04, 2003, 14:46
Location: Taurage
Contact:

Post by bute »

O man kartais atrodo, kad labdaros davimas - tai savo sažines nuraminimas ir savo vertes pakelimas kitu akyse. Aisku cia tikrai ne taisykle.


Geros dienos... :)
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

labdara - atidavimas ko tau nereikia tiem kuriems to reikia
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Post Reply