Kas laukia žmogaus?

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Troper
Posts: 39
Joined: Fri 11 07, 2003, 22:03
Location: Joniskis

Kas laukia žmogaus?

Post by Troper »

Na as dar tik 3 Anastasijos knigas teskaiciau galbut viska suzinosiu perskaites likusias, bet kaip as suprantu auksciausias musu tikslas turetu buti dievybe, pasiekti dieviskaja kuryba ar kas kas tokio. Bet kadangi as esu zmogus man visada iskila toksai klausimas, o kas po to.
Man butu idmou suzinoti ka jus apie tai manote, ir ka is vi galvojeta apie zmogaus mirti tolesni ir tolesni gyvenima, galbut net pamirstant tai ka sake Anastasija.

Mano mintys.
Galvoju kad zmogus nugyvena ne viena gyvenima, rinkarnuodamas is zmogaus i zmogu. Nes jis turi pasiekti kas koki savo lygi kad galetu visiskai islaisvinti savo prota ir isnykti nezinioje, visiskai nebegzituoti nebekurti ir nebemastit, taciau palikti savo mintis kitiem kad palengvintu ta pati kelia. Isnikimas kurio siuo metu musu protai negali pripazinti, kaip beje ir mano. Nezinau gal kvaila sakiti, kad galutinis tikslas susinaikinimas, bet manau tai turetu buti savotiska palaima savotiskas poilsis nuo kurybos nuo egzitencijos nuo visko. Kolokas mano protas nesugeba iskirti kito galutinio tikslo. Galu gale netgi tapes Dievu turesi turet kas koki tiksla

Tai va taip as isivaizduoju. O kaip jus?
Kiekvienas zhmogus turi savo ribota horizonta. Paskui jis siaureja, tampa nepaprastai mazas ir virsta tasku. Tuomet zhmogus sako - chia mano pozhiuris
kamala
Posts: 101
Joined: Wed 11 27, 2002, 12:21
Location: Klaipeda

Post by kamala »

Jei sugalvosi nupiesti medi galima ji pavaizduoti gana panasu
Taciau ant popieriaus tai vis tiek nebus medis
JIs bus negyvas, negalesi suprasti kaip jis veikia nagrinedamas popieriuje piesta medi
Apie zmogu analogiskai
Mes nagalime atspindeti smegenyse tokiose kokios jos yra dabar realybes
Smegenyse gerai atsispindi tik negyvi dauktai
Todel ir smegenu produkcija yra tik negyvi techniniai daiktai
Todel kalbeti apie tai kas bus po mirties ar kas tai yra gyvybe yra nekorektiska
Pirma reiketu pasigaminti adekvatu bendravimo instrumenta
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>Todel kalbeti apie tai kas bus po mirties ar kas tai yra gyvybe yra nekorektiska


korektiska korektiska

po mirties as su visa komanda kipshu jusu laukiam
net specialia dainele ismokom, specialiai jums:

oi laukem laukem mes sveteliu laukem
kad juos isvanoti, sakem pabaksnoti
;)
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Dino
Posts: 58
Joined: Thu 10 23, 2003, 14:10
Location: Vilnius
Contact:

Post by Dino »

Manau, atsakymas i si klausima labai paprastas.

Tobulumui nera ribu

Ir as tuo tikiu, mes kada nors galesime daugiau nei Dievas. Juk visi tevai nori, kad ju vaikai butu dar tobulesni.
...Kai prie krašto tu prieisi visko, naują pradžią atskleis mintis tavoji. Iš niekur atsirasi tu, su atspindėta savo siela ir svajone. Mano sūnau, tu begalinis, amžinas tu, tavyje tavo kuriančios svajonės...
Adita
Posts: 14
Joined: Tue 05 20, 2003, 18:10
Location: Vilnius

Kas laukia žmogaus?

Post by Adita »

Troper wrote:Na as dar tik 3 Anastasijos knigas teskaiciau galbut viska suzinosiu perskaites likusias, bet kaip as suprantu auksciausias musu tikslas turetu buti dievybe, pasiekti dieviskaja kuryba ar kas kas tokio. Bet kadangi as esu zmogus man visada iskila toksai klausimas, o kas po to.
Stai kas parasyta vienoje is siu knygu:

"— Мой сын. Вселенная собой являет мысль, из мысли родилась мечта, частично видима материей она. Когда ты к краю подойдёшь всего, начало новое и продолженье твоя откроет мысль. Из ничего возникнет новое прекрас­ное рожденье Тебя, стремленья, душу и мечту твою со­бою отражая. Мой сын, ты бесконечен, вечен ты, в тебе твои творящие мечты."

http://www.anastasia.ru/book/sotvor/index.php?page=5
Dino
Posts: 58
Joined: Thu 10 23, 2003, 14:10
Location: Vilnius
Contact:

Post by Dino »

Deja, jam rusu sunkokai sekasi todel mazdaug i ta puse isversiu:
"...Kai prie krasto tu prieisi visko, nauja pradzia atskleis tavo mintis. Is niekur atsirasi tu su atspindeta savo siela ir svajone. Mano sunau, tu begalinis, amzinas tu, tavyje tavo kuriancios svajones..."
Tikiuosi, kad ben i tema, senai beskaiciau rusiskai :)

Modi, patikek, iki galo toli, nes jo nera!
...Kai prie krašto tu prieisi visko, naują pradžią atskleis mintis tavoji. Iš niekur atsirasi tu, su atspindėta savo siela ir svajone. Mano sūnau, tu begalinis, amžinas tu, tavyje tavo kuriančios svajonės...
sodininkas
Posts: 75
Joined: Thu 12 18, 2003, 20:35

Re: Kas laukia žmogaus?

Post by sodininkas »

Adita wrote: "— Мой сын. Вселенная собой являет мысль, из мысли родилась мечта, частично видима материей она. Когда ты к краю подойдёшь всего, начало новое и продолженье твоя откроет мысль. Из ничего возникнет новое прекрас­ное рожденье Тебя, стремленья, душу и мечту твою со­бою отражая. Мой сын, ты бесконечен, вечен ты, в тебе твои творящие мечты."
Знай, до начала творения был лишь высший, все собой заполняющий свет.
И не было свободного незаполненного пространства --

Лишь бесконечный, ровный свет все собой заливал.

И когда решил Он сотворить миры и создания, их населяющие,

Этим раскрыв совершенство Свое,

Что явилось причиной творения миров,

Сократил себя Он в точке центральной своей --

И сжался свет и удалился,

Оставив свободное, ничем незаполненное пространство.

И равномерным было сжатие света вокруг центральной точки

Так, что место пустое форму окружности приобрело,

Поскольку таковым было сокращение света.

И вот после сжатия этого в центре заполненного светом пространства

Образовалась круглая пустота, лишь тогда

Появилось место, где могут создания и творения существовать.

И вот протянулся от бесконечного света луч прямой,

Сверху вниз спустился внутрь пространства пустого того.

Протянулся, спускаясь по лучу, свет бесконечный вниз,

И в прострзнстве пустом том сотворил все совершенно миры.

Прежде этих миров был Бесконечный,

В совершенстве настолько прекрасном своем,

Что нет сил у созданий постичь совершенство Его --

Ведь не может созданный разум достигнуть Его.

Ведь нет Ему места, границы и времени.

И лучом спустился свет

К мирам, в черном пространстве пустом находящимся все.

И круг каждый от каждого мира и близкие к свету -- важны,

Пока не находим мир материи наш в точке центральной,

Внутри всех окружностей в центре зияющей пустоты.

И так удален от Бесконечного -- далее всех миров,

И потому материально так окончательно низок --

Ведь внутри окружностей всех находится он --

В самом центре зияющей пустоты...
Pažinkime Tiesą apie save...
Troper
Posts: 39
Joined: Fri 11 07, 2003, 22:03
Location: Joniskis

Adita

Post by Troper »

Buna žodžiai kurie tarsi pakelia gyvenimo kokybę, tarsi ikvepia naujam darbui, naujom svajonem. Tie žodžiai buvo butent tokie. Ilgai dar aš juos prisiminsiu. Išdalies jaučiuosi lyg mano klausimas jau būtų atsakytas, tačiau žinau kad ir toliau pats ieškosiu atsakimo...manau kiekvienas turim tureti savo, ačiu kad padedat atrasti savaji :wink:
Kiekvienas zhmogus turi savo ribota horizonta. Paskui jis siaureja, tampa nepaprastai mazas ir virsta tasku. Tuomet zhmogus sako - chia mano pozhiuris
Post Reply