Pagrindinė mintis

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Pagrindinė mintis

Post by Irena-irocka »

Kokia Anastasijos pagrindinė mintis?
Dažnai man teko girdėti netgi mūsiškių tarpe, kad pagrindinė Anastasijos mintis – tai 1ha idėja.

Be abejo tai labai svarbu, bet mano galva, pagrindinė mintis, tai ir pati Anastasija sakė (IV knyga. Sugrąžinkit, žmonės, savąją gimtinę): Gal mano įvaizdis (образ) ir ne kiekvienam dabar suprantamas… Prieš žmones noriu aš Dievo vaizdą atgaivint.
t.y. manau, pagrindinė mintis ir Anastasijos siekimas yra suartinti mus su mūsų Tėvu. Paprastai apie Dievą galvodavom ir gal ir dabar kartais galvojam arba jaučiam abstrakčiai, lyg tai būtų tik išgalvotas arba nerealus, arba labai tolimas personažas.
Bet kai pradedi jį ieškoti, bandyti pajausti tai ką jis jaučia net nustembi kai atrandi jį šalia, gyvą, realų. Šiuo atveju nekalbu apie žmones arba kitą fizinį pasaulį nors per juos irgi galima pamatyti Dievą, kalbu, kad jis nematomas visą laiką šalia tavęs…

Norėtųsi pasikalbėt su kuo nors šia tema… o gal jus matote kitą pagrindinę mintį?
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>Dažnai man teko girdėti netgi mūsiškių tarpe, kad pagrindinė >Anastasijos mintis – tai 1ha idėja.

cia kas tokie per musiskiai? as juos paziuresiu kaip istorines retenybes, muziejinius eksponatus, nufotografuosiu ir idesiu i archeologiniu iskasenu vadoveli su prierasu: "šie žmones mąstė kad ju gyvenimo tikslas yra 1ha žemės, mes, naujoji karta, ju nesmerkiame nes tai esame mes patys savo praeitame gyvenime, ir masteme tai ka mums žyniai stengėsi įdiegti"
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Kas - ŽMOGUS/DIEVAS
Ko - LAIMĖS
Kam – SAU/VAIKAMS
Ką - MEILĖS ERDVĘ
Kuo - SVAJONE
Kaip – 1 HA
Dino
Posts: 58
Joined: Thu 10 23, 2003, 14:10
Location: Vilnius
Contact:

Post by Dino »

Vow Agne, čia labai teisingai ir gražiai išsireiškiai :).
...Kai prie krašto tu prieisi visko, naują pradžią atskleis mintis tavoji. Iš niekur atsirasi tu, su atspindėta savo siela ir svajone. Mano sūnau, tu begalinis, amžinas tu, tavyje tavo kuriančios svajonės...
Senis M
Posts: 37
Joined: Fri 09 05, 2003, 15:29

Re: Pagrindine mintis

Post by Senis M »

Irena-irocka wrote: … Prieš žmones noriu aš Dievo vaizdą atgaivint.
t.y. manau, pagrindinė mintis ir Anastasijos siekimas yra suartinti mus su mūsų Tėvu. Paprastai apie Dievą galvodavom ir gal ir dabar kartais galvojam arba jaučiam abstrakčiai, lyg tai būtų tik išgalvotas arba nerealus, arba labai tolimas personažas.
Bet kai pradedi jį ieškoti, bandyti pajausti tai ką jis jaučia net nustembi kai atrandi jį šalia, gyvą, realų. Šiuo atveju nekalbu apie žmones arba kitą fizinį pasaulį nors per juos irgi galima pamatyti Dievą, kalbu, kad jis nematomas visą laiką šalia tavęs…

Norėtųsi pasikalbėt su kuo nors šia tema… o gal jus matote kitą pagrindinę mintį?
Tu visiškai teisi, Iročka - Jis realus, visada šalia, leidžia save pajausti kiekvienam kuris Jo ieško, padeda save surasti... O budamas šitame Jo jutime tu gali Juo pripildyti visus norus, mintis, reiškinius, visa tave supanti pasauli ... ir taip padeti visiems. Maža to, tik tokio veiksmo Jis ir laukia iš mūsų, nes tai ir yra pasaulio ištaisymas ir pagalba jam... O svarbiausia - tai yra buvimas su JUO.
Manau, kad Anastasija nuolat yra tokiame veiksme. Ir skleisdama žinias apie save ji nori "tuos kurie girdi" pakelti iki savo lygio, kad irgi isijungtų į šį darbą.
Tačiau, būtina sąlyga kiekvienam - privalo tureti asmenini bendravimą su JUO.
Kaip to pasiekti...?
koks yra musu tikslas?
Post Reply