Ar materealizaciją galima pavadinti minties įkalinimu? O gal tai tik viena iš minties formų?
Atleiskit, kad užverčiau jus klausimais, bet pati viena jau pradėjau painiotis

Moderatorius: Visi tvarkytojai
Emm, bet juk Anastasija teigė, kad Pyramidės tai kaip Dolmenai, tik skirti ne vienam žmogui, o keliems šimtams, juk per šiuos "monumentus" mes dar ir dabar galėtume sužinoti viską...>
kazkam kilo mintis pastatyti didziulius monumentus musu planetoje.
pristate va zmones tu monumentu... dauguma ju ir dabar negriuva:
egipto piramides, amerikos piramides, stonehedzhas ir pan.
O gal mintis visada yra ikalinta? Nes ji visadsa priklauso nuo aplinkos i kuria mes patenkame. Keisdami aplinka pervedame mintis is vieno ikalinimo i kita ikalinima...Olga rašė:"
Minti ikalina steriotipai.
Tu galvoji taip. Tau net nekyla mintis pagalvoti kitaip. Jei tau kazkas sako, kad tai nera, tu juo netiki, nes negali, tiesiog negali pagalvoti kitaip.
Ikalina savo minti tik pats zmogus.
Gal as ko ne supratau? Pabandykime kitaip.glesum rašė: Vat kiek supratau Senis M apskritai ja neigia. O as savo samone sugebu aprepti tik dalele. Man ji asocijuojasi su minciu transformacija i gyvas substancijas. Minties pakelima i materijos lygi. o kaip jus manote?
Žmogui truksta - Dievo artumo.valdas rašė:Neseniai sužinojau, kad noras, tai jausmas, kad kažko tai trūksta. Iš kur ir kada atsirado tas jausmas? Jeigu žmogui nuo pat sutvėrimo viskas buvo duota? Ar Dievas pradėjo kūrti taip pat įkvėptas to jausmo?