Įkalinta mintis

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Eglė
Posts: 110
Joined: Sun 02 02, 2003, 22:01
Location: Kaunas

Įkalinta mintis

Post by Eglė »

Kas yra įkalinta mintis? Ar įmanoma įkalinti mintį? O gal įkalinta mintis neegzistuoja, ji žūsta, nes negali atlikti savo tikrosios paskirties?
Ar materealizaciją galima pavadinti minties įkalinimu? O gal tai tik viena iš minties formų?

Atleiskit, kad užverčiau jus klausimais, bet pati viena jau pradėjau painiotis :oops:
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>Kas yra įkalinta mintis? Ar įmanoma įkalinti mintį? O gal įkalinta mintis >neegzistuoja, ji žūsta, nes negali atlikti savo tikrosios paskirties?

Galima uzgosti kitomis mintimis. Megre jau rase apie tai kad valdzia sukasi minciu rate kaip voveres, neturi ne sekundes apie tai ka reikia pagalvoti. tokia gudri yra zyniu sistema :)

>Ar materealizaciją galima pavadinti minties įkalinimu? O gal tai tik viena >iš minties formų?
man atrodo - tai minties realizacija materialioje erdveje ir tiek

kazkam kilo mintis pastatyti didziulius monumentus musu planetoje.
pristate va zmones tu monumentu... dauguma ju ir dabar negriuva:
egipto piramides, amerikos piramides, stonehedzhas ir pan.
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Naiptol
Posts: 5
Joined: Mon 10 06, 2003, 10:40

Post by Naiptol »

Įkalinta yra tokia mintis, kuria bandoma paaiškinti viską, kas pakliuvo. Tokia mintis atrodo įtartinai, bet kažkokių itin silpnų vietų ji paprastai neturi - kaip pasikartojanti, nenuginčijama medinė logika.
Dino
Posts: 58
Joined: Thu 10 23, 2003, 14:10
Location: Vilnius
Contact:

Post by Dino »

>
kazkam kilo mintis pastatyti didziulius monumentus musu planetoje.
pristate va zmones tu monumentu... dauguma ju ir dabar negriuva:
egipto piramides, amerikos piramides, stonehedzhas ir pan.
Emm, bet juk Anastasija teigė, kad Pyramidės tai kaip Dolmenai, tik skirti ne vienam žmogui, o keliems šimtams, juk per šiuos "monumentus" mes dar ir dabar galėtume sužinoti viską...
...Kai prie krašto tu prieisi visko, naują pradžią atskleis mintis tavoji. Iš niekur atsirasi tu, su atspindėta savo siela ir svajone. Mano sūnau, tu begalinis, amžinas tu, tavyje tavo kuriančios svajonės...
Marius
Posts: 31
Joined: Thu 07 10, 2003, 16:55
Location: Klaipėda

Re: Įkalinta mintis

Post by Marius »

[quote="Eglė"]Kas yra įkalinta mintis? Ar įmanoma įkalinti mintį? O gal įkalinta mintis neegzistuoja, ji žūsta, nes negali atlikti savo tikrosios paskirties?
Ar materealizaciją galima pavadinti minties įkalinimu? O gal tai tik viena iš minties formų?

gal but mes minti(svajone) ikaliname :( kai ka nors sumastome, bet per mazhai stengiames (arba visai uzhmirshtame) ja realizuoti- ir buna ji uzhdaryta tam minchiu pasaulyje kol kitas, stipresnis zhmogus suteikia jai jegos ir mintis-svajone materializuojasi.Ratas apsisuko ir vel mintis> pastangos> materializacija :D

iki
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Sutiksiu su Mariumi..
Ikalinta mintis, kaip svajone, kuria padejome kazkur giliai ir dar akmenimis prispaudem.. Mintis, gaistanti nuo nerealizavimo ir nuo perpsektyvos nebuvimo.. Buna minciu siuksliu, kurias irgi geriau neikalint, bet isleist is galvos, kad nesikauptu..
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

O dolmenuose mintis irgi ikalinta?
Dino
Posts: 58
Joined: Thu 10 23, 2003, 14:10
Location: Vilnius
Contact:

Post by Dino »

Glesum, manau galime daryti prielaida kad mintis ten yra ikalinta, bet ikalinta tam kad mes ja pasiimtume, deja, niekas jos neima ir kaip teige Anastasija toms sieloms ikalintoms dolmenuose yra skaudu, kad niekas is ju neina pasiimti minciu.
...Kai prie krašto tu prieisi visko, naują pradžią atskleis mintis tavoji. Iš niekur atsirasi tu, su atspindėta savo siela ir svajone. Mano sūnau, tu begalinis, amžinas tu, tavyje tavo kuriančios svajonės...
Olga
Posts: 145
Joined: Sat 02 22, 2003, 14:26
Location: Vilnius

Post by Olga »

"Десятое пространство - выход во Вселенную, так называемые врата Божьи. Духовные учителя и святые имели выход в 10 пространство...
...На Земле существуют каналы выхода во Вселенную. Это дольмены, пирамиды, тибетские храмы и другие храмы..."

Galima skaityti knyga 10 kartu ir vistiek nematyto to, ko nenori matyti...
Man truksta zodziu...

Minti ikalina steriotipai.
Tu galvoji taip. Tau net nekyla mintis pagalvoti kitaip. Jei tau kazkas sako, kad tai nera, tu juo netiki, nes negali, tiesiog negali pagalvoti kitaip.
Ikalina savo minti tik pats zmogus.
Senis M
Posts: 37
Joined: Fri 09 05, 2003, 15:29

Post by Senis M »

Olga wrote:"

Minti ikalina steriotipai.
Tu galvoji taip. Tau net nekyla mintis pagalvoti kitaip. Jei tau kazkas sako, kad tai nera, tu juo netiki, nes negali, tiesiog negali pagalvoti kitaip.
Ikalina savo minti tik pats zmogus.
O gal mintis visada yra ikalinta? Nes ji visadsa priklauso nuo aplinkos i kuria mes patenkame. Keisdami aplinka pervedame mintis is vieno ikalinimo i kita ikalinima...
Todel svarbiausia yra surasti (arba sukurti) tinkama aplinka, erdve.
Ir mano manymu, tinkamiausia mums yra - Meilės Erdvė.
:D :D :D :D :D
koks yra musu tikslas?
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Na va. lyg ir susitarem del ikalintos minties savokos :) . Gal tada pakalbam apie islaisvintos minties energija? Kaip jus ja issivaizduojate?
Vat kiek supratau Senis M apskritai ja neigia. O as savo samone sugebu aprepti tik dalele. Man ji asocijuojasi su minciu transformacija i gyvas substancijas. Minties pakelima i materijos lygi. o kaip jus manote?
Senis M
Posts: 37
Joined: Fri 09 05, 2003, 15:29

Post by Senis M »

glesum wrote: Vat kiek supratau Senis M apskritai ja neigia. O as savo samone sugebu aprepti tik dalele. Man ji asocijuojasi su minciu transformacija i gyvas substancijas. Minties pakelima i materijos lygi. o kaip jus manote?
Gal as ko ne supratau? Pabandykime kitaip.
Yra Programa, kuri kaip spirale, kiekvienam gyvenimo momentui isskleidzia informacine gardele (kabaloje ji vadinama Reshimo). Toliau:
1.Reshimo turi tiksla sukurti sirdies pergyvenimu-busenu kaita, tam ijungia Nora-troskima, (nesvarbu momentini ar globalini).
2.Noras pajungia kompiuteri-prota, mintis, svajones. (Protas visada yra nuolankus troskimu tarnas).
3.Protas sumasto veiksmu plana kontretaus Noro realizavimui. Veikia pagal algoritma - "daugiausia naudos su maziausiomis sanaudomis".
4.Kunas materializuoja sumanyma ir patenkina Nora.
5.Sirdis dziaugiasi rezultatais arba sielvartauja del pasekmiu.

Klausimas: - kuriame siu punktu atsitinka "minties ikalinimas"?
koks yra musu tikslas?
valdas
Posts: 57
Joined: Mon 02 24, 2003, 16:22

Post by valdas »

Neseniai sužinojau, kad noras, tai jausmas, kad kažko tai trūksta. Iš kur ir kada atsirado tas jausmas? Jeigu žmogui nuo pat sutvėrimo viskas buvo duota? Ar Dievas pradėjo kūrti taip pat įkvėptas to jausmo?
bute
Posts: 72
Joined: Tue 02 04, 2003, 14:46
Location: Taurage
Contact:

Post by bute »

Aciu Dievui yra noras kurti. :)

:wink:
Senis M
Posts: 37
Joined: Fri 09 05, 2003, 15:29

Post by Senis M »

valdas wrote:Neseniai sužinojau, kad noras, tai jausmas, kad kažko tai trūksta. Iš kur ir kada atsirado tas jausmas? Jeigu žmogui nuo pat sutvėrimo viskas buvo duota? Ar Dievas pradėjo kūrti taip pat įkvėptas to jausmo?
Žmogui truksta - Dievo artumo.
Jausmas, kad kažko trūksta, atsirado žmogui iš suvokimo, kad ir viską turėdamas, visvien yra priešingas Duodančiajam. Tik sąvybės, kiekvienu momentu, apsprendzia objekto vieta skaleje "arčiau - toliau".
Visa Kūrinija ir visi procesai joje yra tik šio Uždavinio sprendimo priemones...
koks yra musu tikslas?
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Seni M, tu mane ne taip supratai. tiesiog tu teigi, kad musu mintis visada yra ikalinta, tai reiskia, jog ji negali buti islaisvinta. atleisk, jei kazka ne taip supratauu :oops:
helenelen
Posts: 48
Joined: Sat 03 03, 2007, 21:02
Location: Kaunas

Re: Įkalinta mintis

Post by helenelen »

Va o man įkalinta mintis asocijuojasi su stereotipais, primestais faktais, kuriuos nutarėme laikyti savais, išgalvotomis taisyklėmis ir t.t. bet mintis bet kada gali būti išlaisvinta :wink:
Post Reply