Mūsų Tikslas

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
sodininkas
Posts: 75
Joined: Thu 12 18, 2003, 20:35

Post by sodininkas »

Agnė wrote: svarbiausia, pažink ir pamilk mokinius. Ne žodžiais, o širdimi.
Без силы слияния с Ним, ты не можешь пользоваться этой духовной силой - отдачей ближнему. Если ты не "прилеплен" к Творцу, то тем, что начинаешь любить ближнего, ты пробуждаешь в нем лишь еще большие желания получать.
:oops:
Pažinkime Tiesą apie save...
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Ar tu ką nors myli?
sodininkas
Posts: 75
Joined: Thu 12 18, 2003, 20:35

Post by sodininkas »

Kipshas wrote:Pirmine tikrove mums sukure Dievas
Ir mes sugebėjome ją galutinai užmiršti....
O mes kureme toliau
- savo iliuzijas
Ka susikureme ta ir turime
Ka susikursime ta ir turesime
Mane domina tik "Pirmine tikrove, kuria mums sukure Dievas" !
:D
Pažinkime Tiesą apie save...
sodininkas
Posts: 75
Joined: Thu 12 18, 2003, 20:35

Post by sodininkas »

Agnė wrote:Ar tu ką nors myli?
Myliu visus,
bet jau kyla įtarimas, kad labiausiai - savę :shock:
Pažinkime Tiesą apie save...
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

sodininkas wrote:Myliu visus
Netikiu tokiais pareiškimais, bet vis tiek džiaugiuosi atsakymu. O Mozė, matyt, jau nebeverkia, o pradeda pykti...

Bet palikim juokus. Man atrodo, kad ir skaitydamas kabala knygą, tu ne viską teisingai supranti, iš ko seka klaidingos interpretacijos. Pateiktoje ištraukoje, atrodo, viskas lyg ir taip – nemylėk artimo, nes... Bet gal taip atrodo tik dirbtinai išplėštame sakinyje? Kitaip man baugu... Nors, gal tai ir geriau paaiškintų, kodėl mes atsidūrėme ten, kur esame, nes sistemos kūrimo ištakose stovėjo žyniai, aiškinantys:”Nemylėk artimo”.

Sodininke, ar tu žinai, kas mus, čia esančius, vienija? Tai tikėjimas meile, siekis kurti meilės erdvę, per kurią išreikšime meilę Kūrėjui. Gal tu paklydai ir draugų ieškai ne ten?
sodininkas
Posts: 75
Joined: Thu 12 18, 2003, 20:35

Post by sodininkas »

Agnė wrote: Bet palikim juokus. Man atrodo, kad ir skaitydamas kabala knygą, tu ne viską teisingai supranti, iš ko seka klaidingos interpretacijos. Pateiktoje ištraukoje, atrodo, viskas lyg ir taip – nemylėk artimo, nes... Bet gal taip atrodo tik dirbtinai išplėštame sakinyje? Kitaip man baugu... Nors, gal tai ir geriau paaiškintų, kodėl mes atsidūrėme ten, kur esame, nes sistemos kūrimo ištakose stovėjo žyniai, aiškinantys:”Nemylėk artimo”.

Sodininke, ar tu žinai, kas mus, čia esančius, vienija? Tai tikėjimas meile, siekis kurti meilės erdvę, per kurią išreikšime meilę Kūrėjui. Gal tu paklydai ir draugų ieškai ne ten?
Agnė, Jus kalbate apie meile ir pykstate...? :shock: Manau žinote, kad lūpos visada kalba iš širdies gausos.
Aš įdėjau citatą apie tobulą kūriancią Meilę. Jūs to nepastebėjote? Jūs bandote kaltinti mane nebūtais dalykais. Nesuprantu, iš kokios būsenos įmanoma taip "matyti"?
Ten juk sakoma : Mylėdamas artimą buk susijungęs vienoje jungtyje su Kūrėju, kitaip pakenksi tam, kurį nori mylėti.
Ten nėra Jūsų teiginio ”Nemylėk artimo”, prašau neiškreipti. Kam Jūs tai darote? Gal todėl, kad nemokate būti jungtyje su Kūrėju? Nenuostabu - niekas nemoka :cry: , bet gal galima to išmokti...?
Ir prašau nesugąsdinti, tikrai nesiruošiu skleisti čia jokio naujo mokymo. Gal tik atkreipti dėmesį į vieną svarbų klausimą, "apie gyvenimo prasmę". Ne daugiau. Anastasija daro tą patį.
:D :D :D
Last edited by sodininkas on Tue 01 20, 2004, 18:57, edited 1 time in total.
Pažinkime Tiesą apie save...
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Kas kaltas, kai mokinys nesupranta? Mokinys ar mokytojas? Na, aš gal ir nesu iš pačių supratingiausių... Bet stengiuosi. O gal ir mokytojas įtakojo neteisingą supratimą? Ne vietoje, netinkama citata....

Bet tu nesijaudink. Tai galima pataisyti. Aš juk ir pati nepatikėjau. Nereikia šaukti didelėmis raudonomis raidėmis. Ir sakyti man “tu” gali. Netgi pageidautina. Na, bet pasirinkimas tavo.

O aš visiškai nepykau. Tai buvo daugiau nustebimas.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Nezinau kaip veikia dideles raudonos raides bulius, bet mane nemaloniai
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Andrius
Posts: 75
Joined: Fri 02 21, 2003, 10:08

Post by Andrius »

sodininkas wrote:
Ten juk sakoma : "Mylėdamas artimą buk susijungęs vienoje jungtyje su Kūrėju, kitaip pakenksi tam, kurį nori mylėti".
... Nenuostabu - niekas nemoka (būti jungtyje su Kūrėju) :cry: , bet gal galima to išmokti...?
:D :D :D


Taigi, pagal tą logiką išeitų: Nemylėk savo atrimo, nes nei tu pats, nei kas nors kitas dar neturi ryšio su Kūrėju! Pradėk mylėti savo atrimą tik tada, kai išlaikysi egzaminą (turbūt pas kabalos mokytoją, nes tik šis vienas mokslas yra teisingas) ir gausi atitinkamą pažymėjimą bei leidimą mylėti savo artimą.

Sodininke, ar tu mylėdamas visus, nebijai jiems pakenkti? :lol:

Man asmeniškai atrodo, kad kiekvienas iš mūsų turi mažesni ar didesnį ryšį su Kūrėju, nes kiekviename iš mūsų yra Kūrėjo dalelė. Ir tiktai per meilę savo artimam didėja rysys su Kūrėju. Neimanoma pajausti, suvokti, pamatyti ir pamilti Kūrėjo, jeigu nesugebi pamatyti ir pamilti Dievo kiekviename iš mūsų, kiekviename savo artime.

Ne tik kad nebijokime, bet ir stenkimės mylėti visus savo brolius ir seseris.
sodininkas
Posts: 75
Joined: Thu 12 18, 2003, 20:35

Post by sodininkas »

Andrius wrote: Man asmeniškai atrodo, kad kiekvienas iš mūsų turi mažesni ar didesnį ryšį su Kūrėju, nes kiekviename iš mūsų yra Kūrėjo dalelė. Ir tiktai per meilę savo artimam didėja rysys su Kūrėju. Neimanoma pajausti, suvokti, pamatyti ir pamilti Kūrėjo, jeigu nesugebi pamatyti ir pamilti Dievo kiekviename iš mūsų, kiekviename savo artime.

Ne tik kad nebijokime, bet ir stenkimės mylėti visus savo brolius ir seseris.
Andriau, tu teisus! :D
Šitame etape mes teturime vieną priemonę - savo aplinką. Pasakyta: "Ir kaip gali pamilti Dievą, kurio nematai, jeigu nemyli savo brolio, kurį matai?"
Dar sakoma, kad nėra kito būdo pažinti Kūrėją tik per savo santikį su kūrinija. Kokie yra Kūrėjo santykiai su kūrinija, tokie ir mūsų turi būti. Pagal teisyklę "mylėk savo artimą kaip savę patį". Taip elgdamiesi įgausime Jo panašumą, išmoksime mylėti :D
Pažinkime Tiesą apie save...
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

O ka ismoksime rasydami didelemis raudonomis raidemis???

Ir nereikia lialia apie demesio atkreipima. Zmogaus siela pati demesi atkreips ten kur jai reikia. O tos raides primena reklama.

Sodininkas tu didysis, kada eisim alaus gert???
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
sodininkas
Posts: 75
Joined: Thu 12 18, 2003, 20:35

Post by sodininkas »

Kipshas wrote:O ka ismoksime rasydami didelemis raudonomis raidemis???
O tos raides primena reklama.
Sodininkas tu didysis, kada eisim alaus gert???
:oops: Gerai jau, raides pataisiau.
Galim eit alaus gert? :D
Pažinkime Tiesą apie save...
savas
Posts: 11
Joined: Fri 09 26, 2003, 8:26

Post by savas »

Valio! Bent as patenkintas. Gal ir mane priimsit alucio paragauti.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Nu va jau 3 alaus gerejai. dar bus?

kada ir kur planuojam?
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
sodininkas
Posts: 75
Joined: Thu 12 18, 2003, 20:35

Post by sodininkas »

Kipshas wrote:Nu va jau 3 alaus gerejai. dar bus?
:?
Ar tai ir yra "Mūsų Tikslas" ????????????????
Pažinkime Tiesą apie save...
savas
Posts: 11
Joined: Fri 09 26, 2003, 8:26

Post by savas »

Manau, kad ne ... na troich .. kazkaip ne lietuviska. Reiketu sukurti alaus megeju frakcija. Tada pazvelgtume per laiko prizme i Lietuva ir gal pamatytume tiksla.
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

neseniai skaičiau tą vietą biblijoje kur Jezų išdavė, t.y. jau atėjo jį suimti ir viens žmogus bandė Kristų apginti, nužudydamas kitą... kokia tai kančia... matome išorę, nepastebime priežasties, nenorime pažvelgti į save...
galbūt jis galėtų pasakyti, nejai manai, kad Dievas negalėtų manęs išgelbėti, jei tik tai padėtų...

trupučiuka atsitraukiau nuo forumo, matau iš šono... kur Meilė, tai auga žmogus, kur ne - sustoja...

Skaitau, ir dziugu, ir skaudu.

-Ištiesiu ranką jums žmonės...

-oi, oi, o kokiu tikslu tą darai? Gal kokiu savanaudišku? O gal mokyti čia atėjai? nereikia mes patys protingi...

-Žmoės, paimkit mano širdį... žmonės, uždekit savo ugnis... keliaujame kartu...

-oi, oi tipo turi širdį, o mes ne... tai keliauk, kas tau trukdo...

-Žmonės, aš jus visus Myliu ir niekada nepaliksiu... Deginsiu save amžinai, kad tik nors truputuka šviesiau, kad tik nors truputuka daugiau šilumos.... Aš jus myliu... aš jus myliu... myliu...

-ko čia tiek daug "myliu", gal pati netiki ką šneki?

ir skaudu ir džiugu...

O koks gi tikslas?

Пусть звёзды зажигают наши души!
Пускай возмёмся мы с людьми за руки!
Пускай доставим радость мы Отцу,
Пускай малы ещё - но стоит нам дерзнуть!
Дерзнуть дышать! Любить! и Жить!
Дерзнуть ту чашу радости испить,
Что Мама, Папочка несут!
О люди, как прекрастна Жизнь!


kažkodėl šalta man dabar... bet aš sušilsiu...

gal į beprotnamį jau laikas, o gal į kitą realybę...

Iki
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

kažkodėl šalta man dabar...
Viena protinga mergaitė visai neseniai nuo šalčio pasiūlė puikiausią vaistą. Išbandyk. :wink:
Irena-irocka wrote: Pasirodo šalta mums būna, ne todėl, kad lauke -20, o todėl, kad trūksta meilės...
Meilės šaltinį galima atrasti savo viduje.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>Viena protinga mergaitė visai neseniai nuo šalčio pasiūlė puikiausią >vaistą. Išbandyk

Netinka tavo vaistas.

Siaip tai faktas - meile gelbeja nuo salcio
O meiles erdve saugo.
Tu surandi saltini ir apsisaugai
Kuo labiau tau salta tuo labiau sutelki meile.........


Bet be meiles erdves yra kiti efektai:
miegant stipriai kritus temperaturai tu nespeji persiorientuoti
va todel as visada persalu lovoj (nepamenu kad buciau lauke persales)
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Olga
Posts: 145
Joined: Sat 02 22, 2003, 14:26
Location: Vilnius

Post by Olga »

Kipshas wrote:>
Bet be meiles erdves yra kiti efektai:
miegant stipriai kritus temperaturai tu nespeji persiorientuoti
va todel as visada persalu lovoj (nepamenu kad buciau lauke persales)
Ne, ne todel...

Nakti is posamones islenda tai, ka dienos metu tu gali suvaldyti savyje:
nuoskaudos, baimes ir t.t., net is praeitu gyvenimu.

Man irgi taip buvo, todel as zinau.
Post Reply