Mūsų Tikslas

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Martchius
Posts: 22
Joined: Mon 06 02, 2003, 11:23
Location: Vilnius

Post by Martchius »

sodininkas wrote:
Bet yra viena problema - vienas as nebeistengiu ateiti iki Susitikimo. Nera manyje jegu nugaleti savo egoistine prigimti - priezasti kuri mus isskiria. Man labai reikia pagalbos sitame Kelyje, reikia pakeleivio - draugo kuriam irgi uz viska svarbiau yra Susitikimas su Juo! Esu silpnas, esu bejegis, visiskai aklas ir kvailas. Neturiu jokiu sansu iveikti mus skiriancia siena...
Pameni ka sake Kurejas 4 tome Anastasijos lupomis?

'Tu laisvas, tau atidaviau visa Zeme. Bukime kartu. Kurkime kartu.'
ka Jis is taves girdi? Silpnas, aklas, kvailas?..

stebina trys dalyklai:
1. esi sukurtas pagal Kurejo ivaizdi, turi visas jo energijas - ko tau dar gali trukti?..
2. ar tiki kad jis priima tave toki, koks esi cia ir dabar, su visu tavo silnumu ir aklumu? susitikimui nereikia tobulumo lygiu - uztenka atsigrest, pazvelgti tiesiai ir MATYSI.
esi laisvas ir gali nusisukti, gali pabegti, pasislepti po lapais dangstydamasis ismoktu bejegiskumu.
3. klausimas kaip ilgai? Kiek ilgai tu nori sleptis? Kurejas laukia. Vis dar laukia taves amzinybeje kuri prasideda cia ir dabar. :wink:
Isejimas is problemos yra ten pat kur iejimas :)
Martchius
Posts: 22
Joined: Mon 06 02, 2003, 11:23
Location: Vilnius

Post by Martchius »

Dar truputis minciu :!:
sodininkas wrote:
Neturiu jokiu sansu iveikti mus skiriancia siena...
MUS skirianti siena?..

Kurejas atsitvere nuo taves siena?
Isvare is rojaus, turbut jis labai negeras, kad taip padare,
nu nu nu Jam :cry:

O gal vis delto mano siena, mano plytos ir aciu Dievui
mano KIRTIKLIS :D
Isejimas is problemos yra ten pat kur iejimas :)
sodininkas
Posts: 75
Joined: Thu 12 18, 2003, 20:35

Post by sodininkas »

Martchius wrote:
sodininkas wrote:
Bet yra viena problema - vienas as nebeistengiu ateiti iki Susitikimo. Nera manyje jegu nugaleti savo egoistine prigimti - priezasti kuri mus isskiria. Man labai reikia pagalbos sitame Kelyje, reikia pakeleivio - draugo kuriam irgi uz viska svarbiau yra Susitikimas su Juo! Esu silpnas, esu bejegis, visiskai aklas ir kvailas. Neturiu jokiu sansu iveikti mus skiriancia siena...
Pameni ka sake Kurejas 4 tome Anastasijos lupomis?

'Tu laisvas, tau atidaviau visa Zeme. Bukime kartu. Kurkime kartu.'
ka Jis is taves girdi? Silpnas, aklas, kvailas?..

3. klausimas kaip ilgai? Kiek ilgai tu nori sleptis? Kurejas laukia. Vis dar laukia taves amzinybeje kuri prasideda cia ir dabar. :wink:
Ar tu, Martchius, realizavai savo gyvenime bent 1% to "Bukime kartu. Kurkime kartu"? Ar bent pabandei tai padaryti? Ar jau patyrei kelyje nesekmiu ir radai sprendimus, kad gali ir patarimus duoti?
Jeigu taip, jeigu tau tikrai pasiseke ir tu realizavai 100% tai ka cituoji - as viska palieku ir ateinu pas tave. Gal sutiksi buti mano Mokytoju?
Pažinkime Tiesą apie save...
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>Ne, ne todel...

>Nakti is posamones islenda tai, ka dienos metu tu gali suvaldyti savyje:
>nuoskaudos, baimes ir t.t., net is praeitu gyvenimu.

>Man irgi taip buvo, todel as zinau.


nuoskaudu buna kaip kada
taciau persalimas tik staigiai atsalus nakti
jei nakties pradzioje ir pabaigoje oro temperatura vienodai salta, as nepersalu net jei ta diena nepriemiau simtus nuoskaudu


cia nebent oro temperatura del nuoskaudu atvesta,
bet tai jau butu didybes manija - del mano asmeniniu nuoskaudu visam vilniuje temperatura krenta.
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Olga
Posts: 145
Joined: Sat 02 22, 2003, 14:26
Location: Vilnius

Post by Olga »

Tu zinai apie ka as...
Cia ne tos nuoskaudos, kurias tu gavai dabar. Cia tos, kurias tu paslepej giliai giliai ir dabar gali tvirtinti, kad nieko panasaus neturi. Tu net gali galva guldyti, tu ju nematai ir nejauti, bet ...jos yra. Cia gali buti vaikystes ar kudikystes baimes ir nuoskaudos.
Kaip tau paaiskinti...
Viskas, kas vyksta nakti - is posamones. Vieni ryte atsikelia su skaudancia galva, kiti turi toki jausma, kad visa nakti sunkiai dirbo, vaikai slapinasi i lova ir t.t., pvz. man TIK po nakties skaudejo inkstai...viskas ka tu nepajegej istaisyti tuo metu kai iskilo ta problema, po kiek laiko pereina i posamone.

Tau dabar reikia tik noreti pamatyti tai, ka tavo kunas bando tau parodyti.
Martchius
Posts: 22
Joined: Mon 06 02, 2003, 11:23
Location: Vilnius

Post by Martchius »

sodininkas wrote: Jeigu taip, jeigu tau tikrai pasiseke ir tu realizavai 100% tai ka cituoji - as viska palieku ir ateinu pas tave. Gal sutiksi buti mano Mokytoju?
:oops: turiu prisipazinti siandien realizavau save 2.67 %.
Na o jei rimtai, tai Tikrai nesutiksiu buti tavo mokytoju, nes geriausia, koki tik imanoma tu jau turi -Save pati.

Kartais isiklausai , kartais ne.

Kiek procentu realizuoji save zveldamas i besisypsancias vaiko akis?
Kiek - matydamas atslugstancia kancia?
Kiek - laikydamas mylimosios ranka menulio sviesoje?
Kiek - kaltindamas save uz tai, ko neneuveikei, nors tikrai galejai ?..
:h:
Isejimas is problemos yra ten pat kur iejimas :)
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

O as save realizuoju 200%, zinoma betoninio kalejimo kontekste. Sodybos kontekste suapvalinus gaunasi 0%
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Džiaugiuos skaitydama visų Jūsų mintis.
Martchiau, labai gražiai rašai :)
Bravo, Kipshui :wink:
Senis M
Posts: 37
Joined: Fri 09 05, 2003, 15:29

Post by Senis M »

sodininkas wrote: Bet yra viena problema - vienas as nebeistengiu ateiti iki Susitikimo. Nera manyje jegu nugaleti savo egoistine prigimti - priezasti kuri mus isskiria. Man labai reikia pagalbos sitame Kelyje, reikia pakeleivio - draugo kuriam irgi uz viska svarbiau yra Susitikimas su Juo! Esu silpnas, esu bejegis, visiskai aklas ir kvailas. Neturiu jokiu sansu iveikti mus skiriancia siena...
Taip, Bedugnė skirianti mūsų pasaulį nuo dvasinio yra įveikiama ne žmogaus jėgomis. Ji įveikiama tik Kūrėjo Jėga, kuri ateina žmogui į pagalbą, tuomet, kai žmogus trokšta to labiau už viską pasaulyje. Maža to ji negali ateiti vienam žmogui. Turi buti paruoštas indas Kūrėjo Šviesai-Jėgai gauti. Indas atsiranda kai yra daugiau nei vienas. "Kur du ar trys susirinks Mano vardu, ten Aš būsiu ju tarpe". Vienam tikrai neišeina suformuoti šito "tarpo".
Turi atsiras šalia dar bent vienas kuris jau suvokė "skiriančią sieną", suvokė kad yra
"silpnas, bejėgis, visiškai aklas ir kvailas ir neturi jokių šansų įveikti skiriančią sieną"
. Jis (jie) ir bus tas draugas ir pakeleivis turintis tą patį Tikslą.
koks yra musu tikslas?
Adita
Posts: 14
Joined: Tue 05 20, 2003, 18:10
Location: Vilnius

Mūsų Tikslas

Post by Adita »

Man regis yra Zemeje ne tiek mazai sviesiu zmoniu, turinciu ta pati Tiksla :) ... Mokek, Zmogau, tik juos pajausti, ir pabandyk i vidu isileisti :) ...
Tiesiog vieni is ju dar vis besiblaskantys, vis dar ieskantys... ieskantys galbut trumpiausio kelio i Ji...
Zmones pasirenka skirtingus kelius siam Tikslui pasiekti... o trumpiausias kelias visgi yra Meile :) :) :) :)
Pacituosiu is labai nuostabaus vedu sventrascio "Bhagavat Gita"("Dievo daina") 12d.

1. Арджуна спросил:

"О, Мой Господь! Из тех, кто следует к Тебе путём любви,
И тех, кто хочет осознать Тебя,
Как Абсолют без имени и формы,
Быстрее кто достигнет цели?"

2. Господь отвечал:

"Для тех, кто возлюбил Меня всем сердцем,
Кто в вере твёрд и полностью Мне предан,
Тех путь Любви ко Мне быстрее приведет.

3. Но те, кто ищут Запредельную Реальность,
Без имени и формы, для мысли недоступную и чувств,

4. Кто чувства подчинив и успокоив ум,
Стремятся искренне ко благу всех живущих,
Они Меня достигнут тоже.

5. Однако, долог и опасен этот путь
И труден он для человека.

6. Кто полностью себя Мне посвятил
И для кого Я - жизни Цель,
Кто обо Мне самозабвенно размышляет,

7. Я быстро тех избавлю от перерождений
И приведу их к Вечной Жизни,
К Себе их приведу.

8. Лишь успокой свой ум и погрузи его в Меня,
Безмолвно пребывай во Мне,
И непременно ты со Мной соединишься,
Со Мною, Господом Любви, в твоём живущем сердце.

9. Но если не способен ты свой ум остановить,
То медитация тебе поможет,
Стремись усердно эту практику освоить.

10. Но если воли не хватает и на это,
Тогда займись ты добрыми делами,
Служеньем бескорыстным, ибо и служенье
Тебя ко Мне в итоге приведёт.

11. А если ты не можешь делать даже это,
Предай себя Мне полностью. Спокойно
Смотри на всё, что Я тебе пошлю,
И радости, и огорченья покорно принимай.

12. Конечно, знанье лучше, чем любые
Духовные усилия без осмысленья,
Но медитация гораздо лучше знаний,
А лучше медитации - преданье Богу,
Ибо даёт оно покой и мир.

15. Люблю того, кто не способен ненавидеть,
На ненависть любовью отвечая.
Того, кто никогда не помышляет: "Я", "Моё",
Того, кто равно принимает радость и страданье.

14. Довольный всем и в чувствах сдержанный,
И в вере твёрдый, предавшийся Мне сердцем и умом,
Такой Мне дорог.

15. Кто сам не беспокоится
И не тревожит никого вокруг,
Кто принимает жизнь, такой как есть,
С её добром и злом,

16. Тот, чистый в помыслах,
Способный действовать и отрешённый,
Готовый выполнить Моё любое повеленье -
Послушный инструмент в Моей работе.

17. Тот дорог Мне, кто не стремится к наслажденью.
Страданья не страшится и о прошлом не грустит,
Не вожделеет в настоящем,
Бесстрастно принимая всё, что посылает жизнь,

18-19. Кто другу и врагу с любовью равной служит,
Не радуется похвале и от хулы не тужит,
В жару и в холод, в радости и в горе,
Он одинаково в покое пребывает,
Свободен и от самости и своеволья,
Такой Мне дорог.

20. Но всех дороже Мне
Идущие путём Любви и Веры.
Стремясь ко Мне как к Высшей жизни Цели,
Они, превозмогая смерть, к Бессмертию идут".
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Re: Mūsų Tikslas

Post by Agnė »

Adita wrote:
Готовый выполнить Моё любое повеленье -
Послушный инструмент в Моей работе.
Vai, vai, vai. Jau girdėta. Ir taip neatitinka “по образу и подобию”. Sunku man įsivaizduoti, kad taip kalba mylintis Tėvas. Adita, ar tu nori, kad tavo vaikai būtų klusnūs instrumentai tavo planų įgyvendinimui? Pasirengę vykdyti bet kokį tavo paliepimą? Man tokia pozicija nepriimtina, nepriklausomai nuo to, koks yra žinių šaltinis. Šiuose žodžiuose girdžiu ne Dievo, o žynių poziciją.

Aš- Dievo mylima ir mylinti dukra, o ne tarnaitė. Kaip mylinti dukra aš trokštu Tėvui patarnauti ir, žinau, kad kiekvieną akimirką Jis tai daro man. Ir kaip už viską atsidėkoti? Ačiū Tau.
Adita
Posts: 14
Joined: Tue 05 20, 2003, 18:10
Location: Vilnius

Mūsų Tikslas

Post by Adita »

Trokstu tik vieno - susilieti su Juo, jo Meile, Jo ismintim,
trokstu tik vieno - tarnauti Jam...
Noriu buti Jo Meiles, Taikos irankiu... per kuri sklistu Meile, per kuri i pasauli issilietu daug sviesos energijos...
Abejoju, ar imanoma paciam, su savo varganom ziniom, nepaisant Jo nurodymu, duotu mums is Jo beribes Meiles, kurti harmonija aplink.
Pasitarnaudama Jam,visu pirma, as pasitarnausiu visiems kitiems Jo kuriniams... as taip suvokiu tas eilutes
Nors ir kaip noreciau, taciau as negaleciau drasiai teigti, kad dabar esu visiskai “по образу и подобию”, jei tokia buciau, nedaryciau klaidu... mano zinios, mintys, darbai nera tobuli, as darau klaidu zinodama ir net nezinodama, kad jas padariau. Taciau as sieksiu, kad dar siame gyvenime galeciau savo savybem supanaseti su Juo... Ir todel as trokstu, kad Jis man aklai(kirciuoti 1 sk.), nurodytu teisinga kelia, vestu mane savo keliu... as pilnai noriu atsiduodi savo siela, sirdimi, dvasia, protu Jam, As trokstu, kas Jis butu mano Mokytoju... Kuo gi as galiu labiau pasitiketi , jei ne Juo? Kieno nurodymai gali buti teisingesni, jei ne Jo? Naudingesni mums patiems? Panasu, Agne, kad abejoji Juo
Ar manai, Agne, kad Jis savo mylimus vaikus nores klaidinti? Juk viskas, ko Jis moko ir nori is savo vaiku, tai tik kad amzinai jie butu laimingi ...:))O kol nera mumyse tyru ziniu, negalima versti ir savo vaiku kartoti tevu klaidu. Manau, sios dvi tavo pateiktos situacijos negali netgi buti kol kas tapatinamos...
O kol kas reiketu mums visiems gerai padirbeti su savo Ego...
kiekvienam ateina savo laikas


Bukit laimingi visi :) !
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Re: Mūsų Tikslas

Post by Agnė »

Adita wrote: Panasu, Agne, kad abejoji Juo
Aš neketinu ginčytis ir įrodinėti, kuri labiau pasitikime Dievu ir Jį labiau mylime. Tai tikrai kelias į Niekur.

Panašu, Adita, kad tu neabejoji savo keliu. Na ir šaunu.

Bet kadangi čia vyksta diskusija, tai ir nurodysiu tas tavo mintis, kurios man nepriimtinos:
Adita rašo:”Abejoju, ar imanoma paciam, su savo varganom ziniom, nepaisant Jo nurodymu, duotu mums is Jo beribes Meiles, kurti harmonija aplink.”
Manau, kad ne “varganas žinias” Tėvas davė savo sūnums ir dukterims… O taip pat galvoju, kad ne nurodymus, o visišką pasirinkimą mums suteikė….

Adita rašo:”as negaleciau drasiai teigti, kad dabar esu visiskai “по образу и подобию”
Nejaugi tu Juo abejoji?

Adita rašo:”as trokstu, kad Jis man aklai(kirciuoti 1 sk.), nurodytu teisinga kelia, vestu mane savo keliu...”
Nejaugi Jis sukūrė aklus savo vaikus?

Ir dar aš tikiu, kad “žodis tampa kūnu”. Kaip sakom, taip ir yra.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Adita rašo:”as trokstu, kad Jis man aklai(kirciuoti 1 sk.), nurodytu teisinga kelia, vestu mane savo keliu...”
Agne atsako: Nejaugi Jis sukūrė aklus savo vaikus?

Cia Adita mano kad ji yra akla, o mano ji todel kad jau keleta tukstanciu metu Dievas ja veda teisingu keliu o ji vis iskrypsta kaip akla butu, nes zyniu sunkelis platus ir didelis ir tu sunkeliu daug.

Kaip atskirti šunkelį nuo kelio mokė berods moteris vardu Anastasija ;)
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Senis M
Posts: 37
Joined: Fri 09 05, 2003, 15:29

Re: Mūsų Tikslas

Post by Senis M »

Adita wrote:Trokstu tik vieno - susilieti su Juo, jo Meile, Jo ismintim,
trokstu tik vieno - tarnauti Jam...
Noriu buti Jo Meiles, Taikos irankiu... per kuri sklistu Meile, per kuri i pasauli issilietu daug sviesos energijos...
Abejoju, ar imanoma paciam, su savo varganom ziniom, nepaisant Jo nurodymu, duotu mums is Jo beribes Meiles, kurti harmonija aplink.
Pasitarnaudama Jam,visu pirma, as pasitarnausiu visiems kitiems Jo kuriniams... as taip suvokiu tas eilutes
Nors ir kaip noreciau, taciau as negaleciau drasiai teigti, kad dabar esu visiskai “по образу и подобию”, jei tokia buciau, nedaryciau klaidu... mano zinios, mintys, darbai nera tobuli, as darau klaidu zinodama ir net nezinodama, kad jas padariau. Taciau as sieksiu, kad dar siame gyvenime galeciau savo savybem supanaseti su Juo... Ir todel as trokstu, kad Jis man aklai(kirciuoti 1 sk.), nurodytu teisinga kelia, vestu mane savo keliu... as pilnai noriu atsiduodi savo siela, sirdimi, dvasia, protu Jam, As trokstu, kas Jis butu mano Mokytoju... Kuo gi as galiu labiau pasitiketi , jei ne Juo? Kieno nurodymai gali buti teisingesni, jei ne Jo?
:D
Last edited by Senis M on Fri 03 26, 2004, 14:07, edited 1 time in total.
koks yra musu tikslas?
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Pasimečiau. Net nežinau, ką atsakyti... Man labai nesmagu, kai, tegu ir netiesiogiai, mane išvadina šunim ir kiaule. Dar kartą perskaitau savo atsakymą Aditai. Kurie žodžiai taip žiauriai galėjo įskaudinti kitą žmogų? Aš turiu savo nuomonę. Panašu, kad ji skiriasi nuo jūsų Mokytojo teiginių. Ar tie kurie mano kitaip – nebe žmonės? Ir tai jau girdėta ...

Seni M, Įsivaizduokim, kad tave kas išvadina gyvuliu, tegu ir netiesiogiai. Ar tai tave įtikins, kad šie žmonės vieninteliai, žinantys kelią link Dievo?
Last edited by Agnė on Wed 03 24, 2004, 16:54, edited 1 time in total.
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Adita,daug gelmes ir tiesos Tavo zodziuose, palaikau Tave..
O nuo saves - kazkas gincijosi del musu aklumo. Man atrodo, kiekvienas is musu turime,pavadinsiu taip, "aklas demes" savyje-del ivairios patirties vaikysteje ir panasiai, psichlogai ivardija tai kaip gynybinius mechanizmus, kompleksus ir t.t. Pripazinti savo netobuluma-didziules stiprybes reikalaujantis darbas. Kuris is musu gali pasakyti, kad viska zino, viska suvokia teisingai? Ar yra zemeleje toks zmogus? Ne sioje erdveje jau skirta butu gyventi mums, jei butume tobuli.
Olga
Posts: 145
Joined: Sat 02 22, 2003, 14:26
Location: Vilnius

Re: Mūsų Tikslas

Post by Olga »

Agnė wrote:
Adita wrote:
Готовый выполнить Моё любое повеленье -
Послушный инструмент в Моей работе.
Vai, vai, vai. Jau girdėta. Ir taip neatitinka “по образу и подобию”. Sunku man įsivaizduoti, kad taip kalba mylintis Tėvas. Adita, ar tu nori, kad tavo vaikai būtų klusnūs instrumentai tavo planų įgyvendinimui? Pasirengę vykdyti bet kokį tavo paliepimą? Man tokia pozicija nepriimtina, nepriklausomai nuo to, koks yra žinių šaltinis. Šiuose žodžiuose girdžiu ne Dievo, o žynių poziciją.

Aš- Dievo mylima ir mylinti dukra, o ne tarnaitė. Kaip mylinti dukra aš trokštu Tėvui patarnauti ir, žinau, kad kiekvieną akimirką Jis tai daro man. Ir kaip už viską atsidėkoti? Ačiū Tau.
Pritariu Agnei. Man irgi uzkliuvo tie zodziai.
Koks gi as instrumentas, jei as dukra, kuriai jis viska atidave ir viska atiduos, net man nespejus paprasyti?! :roll:
Senis M
Posts: 37
Joined: Fri 09 05, 2003, 15:29

Re: Mūsų Tikslas

Post by Senis M »

Olga wrote: Koks gi as instrumentas, jei as dukra, kuriai jis viska atidave ir viska atiduos, net man nespejus paprasyti?! :roll:
Jis niekada niekada tau nduos, net jei ir labai Jo prasysi, adatos akims pasikrapstyti. Niekada neduos to, kas pakenktu tavo sielai. Net kai tu "dukra, kuriai jis viska atidave ir viska atiduos", naudotis tuo galesi tik kai uzaugsi didele :D Ir nesipuikuokime, esame labai, labai mazi kudikeliai Jo akyse, (глазки еще не прорезались). :lol:
O maziausias, aisku - as. :)
koks yra musu tikslas?
Olga
Posts: 145
Joined: Sat 02 22, 2003, 14:26
Location: Vilnius

Re: Mūsų Tikslas

Post by Olga »

Senis M wrote:
Olga wrote: Koks gi as instrumentas, jei as dukra, kuriai jis viska atidave ir viska atiduos, net man nespejus paprasyti?! :roll:
Jis niekada niekada tau nduos, net jei ir labai Jo prasysi, adatos akims pasikrapstyti. Niekada neduos to, kas pakenktu tavo sielai. Net kai tu "dukra, kuriai jis viska atidave ir viska atiduos", naudotis tuo galesi tik kai uzaugsi didele :D Ir nesipuikuokime, esame labai, labai mazi kudikeliai Jo akyse, (глазки еще не прорезались). :lol:
O maziausias, aisku - as. :)
O as taip nemanau :)
Kai man uzeina silpnumo akimirkos (as tokia maza, silpna, nezinanti ir pan.) perskaitau Anastasijos malda.
Kas cia per saves niekinimas???
Ka jus uz savo veiksmus atsakyti negalit? Savim ar Juo nepasitikit? Sirdies balso negirdit ar neklausot? Jauciates atstumti? Ar jums niekas nepadeda?
Mazas kudikis vaikscioti irgi nemoka, bet jis nebijo bandyti ir sudauzyti savo uzpakaliuka. Nes kitaip niekad neismoktu.
Mano tikejimas stiprus.
Post Reply