Mūsų Tikslas

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Andrius
Posts: 75
Joined: Fri 02 21, 2003, 10:08

Post by Andrius »

Čia susidūrė dvi koncepcijos arba du požiūriai į Dievą ir jo kūrinį Žmogų.
Vienas požiūris remiasi Senuoju testamentu, Talmudu ir Kabala (slaptas ezoterinis mokymas), kitaip sakant žydų religija, kur dievas Jachvė žiaurus, godus, negailestingas (aš čia neišgalvoju, visi tie epitetai yra Biblijoje) ir kurio niekingas žmogus turi bijoti ir besąlygiškai klausyti.

Kitas požiūris, kad Dievas yra mylintis Tėvas, išreikštas Kristaus mokyme ir knygose apie Anastasiją, kur Žmogus yra Dievo mylimas sūnus (duktė) ir kuriam mylintis Tėvas atidavė viską.

Dievas taip pat Žmogui davė ir laisvę pasirinkti, todėl ginčai beprasmiški, kiekvienas gali spręsti, koks dievas kam daugiau prie širdies ar žydų Dievas apie kurį Kristus pasakė žydams:- “jūsų Dievas –Šetonas” (Jono evang.), ar jus mylintis Dievas –Tėvas.
Laisvas pasirinkimas.
Adita
Posts: 14
Joined: Tue 05 20, 2003, 18:10
Location: Vilnius

Re: Mūsų Tikslas

Post by Adita »

Agnė wrote:Bet kadangi čia vyksta diskusija
Butent. Cia viso labo vyksta diskusija, o as tik norejau pasidalinti su Jumis... Pasidalinti tuo, ka pati priemiau uz aukso kasneli... Bet nebutinai jus turite ji priimti
Agnė wrote: Manau, kad ne “varganas žinias” Tėvas davė savo sūnums ir dukterims…
Aisku kad dave ne "varganas zinias"... tiesiog viena zodi praleidau, norejau pasakyti, "su dabartinem varganom ziniom" ...
Ne tiek jau daug zmoniu per pastaruosius tukstantmecius turejo absoliucias zinias... Jos gali buti pasiekiamos bet kuriam, pasiekus tik tam tikra Meiles, minciu ir veiksmu tyrumo lygi
Agnė wrote:O taip pat galvoju, kad ne nurodymus, o visišką pasirinkimą mums suteikė…
Butent, pasirinkima tarp gerio ir blogio...
tos dabartines varganos zinios ir yra pasekme (spekit kurio) zmogaus pasirinkimo
jei kam ne labai skamba zodziai nurodymai, isakymai (Dievo), gal vadinkit instrukcijom... instrukcijom duotom zmogui, kuriomis vadovaudamasis gyvenime, zmogus butu sveikas, laimingas :)
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Kas yra gėris, o kas blogis?
Tai proto žaismas, nieko rimto
Nes nėr blogos spalvos, tik skonis
Viskas gerai, kas benutiktų.

Tokia būtis... Jausmais ją jaučiam.
Vieniems liūdėt labiau patinka,
Kitiems – šypsotis, pokštaut, džiaugtis...
Na, ir turėkim tai, ką pasirinkom.
Senis M
Posts: 37
Joined: Fri 09 05, 2003, 15:29

Post by Senis M »

:D
koks yra musu tikslas?
sodininkas
Posts: 75
Joined: Thu 12 18, 2003, 20:35

Re: Mūsų Tikslas

Post by sodininkas »

Adita wrote:Trokstu tik vieno - susilieti su Juo, jo Meile, Jo ismintim,
trokstu tik vieno - tarnauti Jam...
Noriu buti Jo Meiles, Taikos irankiu... per kuri sklistu Meile, per kuri i pasauli issilietu daug sviesos energijos...
Abejoju, ar imanoma paciam, su savo varganom ziniom, nepaisant Jo nurodymu, duotu mums is Jo beribes Meiles, kurti harmonija aplink.
Pasitarnaudama Jam,visu pirma, as pasitarnausiu visiems kitiems Jo kuriniams... as taip suvokiu tas eilutes
Nors ir kaip noreciau, taciau as negaleciau drasiai teigti, kad dabar esu visiskai “по образу и подобию”, jei tokia buciau, nedaryciau klaidu... mano zinios, mintys, darbai nera tobuli, as darau klaidu zinodama ir net nezinodama, kad jas padariau. Taciau as sieksiu, kad dar siame gyvenime galeciau savo savybem supanaseti su Juo... Ir todel as trokstu, kad Jis man aklai(kirciuoti 1 sk.), nurodytu teisinga kelia, vestu mane savo keliu... as pilnai noriu atsiduodi savo siela, sirdimi, dvasia, protu Jam, As trokstu, kas Jis butu mano Mokytoju... Kuo gi as galiu labiau pasitiketi , jei ne Juo? Kieno nurodymai gali buti teisingesni, jei ne Jo?...
Nuostabu!
Pažinkime Tiesą apie save...
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Kartais pagalvoju...kaip gerai, kad mes visi tokie skirtingi...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ...kaip sake vargse pamisele Juzefa is Biliuno apsakymo: "Kiek daug ponu, ir kokie visi grazus..." :? :) :)
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

darja wrote::wink: ...kaip sake vargse pamisele Juzefa is Biliuno apsakymo: "Kiek daug ponu, ir kokie visi grazus..." :? :) :)
kaip gražiai mane apšneka.. turbūt duos kokią premiją...ranką paspaus arba pagirrs visuotiniame narių susirinkime.... (Kukučio baladės) Kernagis.. :)

Aga.visi tokie gražūs susirinko..ir kad ginčyjas, kad ginčyjas...och...kaip gera žiūrėt...o tada įlenda Aušriė arba Irena-Irochka...apramina..ir vėl...kokie gražūs ponai...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...tada ilenda darja - ir vel uzverda sirsiu lizdas... :P :lol:

Beje, seniai Ausrine begirdejau: Auuu, Ausrineeee!!!! :wink:
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Dar pridėsiu Adita su Linu...jie irgi gražiai rašo... :) Nusipelnėt kolegos.. :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...taigi paplokime visiems, graziai rasantiems :h: :H :P

PS o tu cia, Laimi, mano geriausio draugo ir destytojo M.Martinaicio Kukucio necituok be mano leidimo... :x :P
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

:)

Išmokti mylėti ir priimti meilę iš kitų, jaučiu yra svarbiausias mūsų tikslas :) O į tuos kelis žodžius, mano nuomone, įeina labai labai daug kas (kas čia šioje temoje buvo diskutuota taip pat). :)

O mokėti mylėti ir mokėti priimti meilę iš kitų juk taip nuostabu!! :D
Linkiu to visiems visiems :)
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Ahhh.....lengva mylėti, kai duoda tokio skanaus medaus :)

Aušrine, medus buvo nuostabus, susidūriau tik su viena problema - JO PER MAŽAI :shock: :!: :!: :!:

;) :)
sodininkas
Posts: 75
Joined: Thu 12 18, 2003, 20:35

Post by sodininkas »

Aušrinė wrote::)

Išmokti mylėti ir priimti meilę iš kitų, jaučiu yra svarbiausias mūsų tikslas. O į tuos kelis žodžius, mano nuomone, įeina labai labai daug kas (kas čia šioje temoje buvo diskutuota taip pat).

O mokėti mylėti ir mokėti priimti meilę iš kitų juk taip nuostabu!! :D
Linkiu to visiems visiems.
Panasiai. Myledami mes keiciames, todel, pagal savybiu panasumo desni, mes priartejame prie to kuris yra Meile. Ten turime visu dalyku suvokima. :)
Mes turime pasikeisti ir tam yra tik vienas budas - myleti.
Pažinkime Tiesą apie save...
Post Reply